Avantajlı Ürünler
Fiyat
Bez Bedeni
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bebek Bakım ve Kozmetik

" araması için 34977 sonuç listeleniyor

Bebek Kozmetik

Anne bebek bakım kategorisindeki bebek kozmetik ürünleri aracılığıyla çocuğunuzun bakımını son derece hijyenik bir şekilde gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Bebeklerin hassas ciltlerine uygun olarak geliştirilmiş formülleriyle ebeveynlerin takdirini kazanan ürünler, kolay kullanım özellikleriyle de beğeni toplar. Alternatif ürünlere dünyaca ünlü çok sayıda markanın bir arada yer aldığı Trendyol ile ulaşabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip bebek kozmetik çantası çeşitleri, annelerin ve babaların işlerini pratikleştirir. Ekstra ceplere sahip çantalar, ürün gruplaması yapabilmenizi kolaylaştırır. Bu sayede sıvı gıdaları bir cebe, katı gıdaları başka bir cebe ve temizlik gereçlerini ise bir başka bölmeye yerleştirerek aradığınız ürünleri kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. Cırt cırtlı kapanış desteği sayesinde çantanın içindeki eşyaları güvenli bir biçimde korursunuz. Askılıklar yardımıyla rahatlıkla taşınabilen bebek kozmetik çantası modelleri ile çocuğunuzun ihtiyaçları için gerekli olan ürünleri yanınızda bulundurabilirsiniz.

Bebek Cildine Uygun Kremler

Trendyol'da bulunan bebek kremleri sayesinde çocuğunuzun cildini daha ferah tutabilirsiniz. Bebeklerde sıklıkla görülebilen tahriş ve pişik gibi sorunlara karşı etkili bir çözüm getiren kremler yardımıyla çocuğunuzun daha rahat hareket edebilmesini ve uykularını daha düzenli uyuyabilmesini sağlarsınız. Nemlendirici etki taşıyan kremler, kurumuş ciltleri canlandırarak kaşıntı, kızarıklık gibi sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Bebek şampuan ürünleri ile çocuğunuza banyo yapma alışkanlığını kolayca kazandırabilirsiniz. Hoş kokulu parfümlerle bebeklerin daha da güzel kokmasını sağlayan şampuanlar, göz yakmayan formülleri ile dikkat çeker. Gözde kızarıklık, kaşıntı gibi sorunlar yaşanmaması için ideal olan bebek şampuan çeşitleri aracılığıyla çocuğunuza daha kolay bir şekilde banyo yaptırabilirsiniz. Banyo sırasında kullanabileceğiniz bir diğer ürün olan bebek sabunu ile çocuğunuzun cildini hijyenik bir şekilde temizleyip rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Suda köpüren ve köpükleriyle daha etkili bir temizlik gerçekleştiren sabunlar, hem saçlar için hem de ten için uygundur.

Bebeğinizi Güneşten Koruyun

Bebek ürünleri arasında bulunan güneş kremlerinden yardım alarak yaz aylarında çocuğunuzu güneşin yakıcı etkisinden koruyabilirsiniz. Tatillerinizi gönül rahatlığıyla geçirebilmeniz için uygun olan bebek güneş kremi çeşitleri, farklı koruma özelliklerine sahip modeller içerir. Kalite belgelerine sahip olan ve uluslararası testlerden geçerek elinize ulaşan kremler, bebeğinizin narin cildini korumanız için son derece uygundur. Bebek kozmetik ürünleri ile aynı zamanda çocuğunuzun cildi için gerekli vitamin desteğini de elde edersiniz. Bu sayede bebeğiniz, daha canlı ve daha parlak bir tene sahip olur. Denize ya da havuza girmeden önce bebeğinize sürebileceğiniz güneş kremleri, yanık sorunu oluşmasını önler ve bebeğinizin kendisini daha rahat hissetmesini sağlar. Bebek bakım işlemlerinin vazgeçilmez bir parçası olan krem çeşitlerine Trendyol ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Cilt Bariyeri Oluşturan Kremler

Bebek güneş ürünleri, bebeğinizin cildinde bariyer oluşturarak dış etkenlere karşı koruma sağlar. Farklı faktör seviyelerine sahip güneş kremlerini hava sıcaklığına ve güneş altında kalınacak süreye bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Doğal köklerden yararlanılarak geliştirilen formüllere sahip kremler, kolayca sürülebilmelerine ek olarak güzel kokularıyla sizin ve bebeğinizin beğenisini kazanır. Bebek kozmetik seti aracılığıyla çocuğunuzun bakımını yaparken sahip olmanız gereken ürünlere bir arada ulaşabilirsiniz. Ürünlere bir arada yer veren setler sayesinde bebek bakımı gerçekleştirmek kolaylaşır. Bu setlerde yer alan gereçlerden biri olan bebek fırçası, çocuğunuzun saçlarını nazik bir şekilde tarayabilmeniz için uygundur. Saç derisini tahriş etmeyen ve yumuşak kıllara sahip fırçalar, verimli bir kullanım olanağı yaratır. Kavrama kolaylığı sunan ergonomik tasarım desteğiyle tarama işlemleri kolaylaşır. Bebek pudrası kullanarak çocuğunuzun poposunu tahrişe karşı koruyabilirsiniz.