Marka
Çarşaf Türü
Materyal
Fiyat
Desen
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Yumuşak Dokulu Polar Nevresim Takımı Modelleri Trendyol'da!

Yatak odalarına şıklık katan polar nevresim takımları birçok renk ve desen ile karşınıza çıkar. Çoğu zaman tercih edilen siyah ve beyaz renklerle kolayca şıklığı ve uyumu yakalayabilirsiniz. Odanıza renk katarak şıklığı yakalamak için birçok renk seçeneğine göz atabilirsiniz. Tercih edilen toprak tonları konfora kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Mavi tonları ile dinlenme hissini hızlı bir şekilde yakalayabilirsiniz. Böylece uykuya dalmanız kolaylaşır. Yeşil tonları doğa ile iç içeymiş gibi hissetmenizi sağlar ve sizi rahatlatır. İstediğiniz her renge ulaşmanın yanında birçok desen seçeneği de bulunur. Çiçek desenli, çizgili, ekoseli modeller olmak üzere birçok çeşidi vardır. Polar nevresim takımı kampanyalı fiyatlarıyla Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Polar nevresim takımı kullananların değerlendirmelerine Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Renkli Tasarımları ile Polar Nevresim Takımı Modelleri

Renkli Tasarımları ile Polar Nevresim Takımı Modelleri

Polar, giyimde ve ev tekstilinde üretilen birçok üründe kullanılan bir kumaş türüdür. Ev tekstilinde nevresimlerde, battaniyelerde ve yatak örtülerinde oldukça tercih edilen bu kumaş türü kırışmayan yapıya sahiptir. Üzerinde yatılan ve kırışmaya oldukça müsait olan takımlarda kumaş tipi olarak polar olanları tercih edebilirsiniz. Ütü yapma ihtiyacınızı ortadan kaldırır ve size kullanım kolaylığı sağlar. Bu takımlar yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimden oluşur. Yorgana ve yastıklara geçirilen bu kılıflar sayesinde eşyaların kullanım süresi uzar. Temizlemek için fermuar ve düğme aparatlarından kılıfları ayırarak kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Düşük sıcaklıklarda yıkayabilirsiniz. Nevresim takımları birçok kumaş türünden üretilir. Pamuklu, viskon ve polar tercih edilen kumaş türleridir. Polar nevresim takımı modelleri yumuşak ve kalın yapısı sayesinde çocuk ve yetişkin nevresim takımlarının vazgeçilmezidir. Özellikle kış aylarında kalın yapısı sayesinde soğuğu içeri geçirmeyen kışlık polar nevresim takımları üşümenize engel olur. Nefes alabilen yapısı sayesinde uyku sırasında terlemenizi önler. Bu sayede vücut ısısını korumaya da yardımcı olur. Polar nevresim takımı markaları için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Polar Nevresim Takımı Yorumları

Her Bütçeye Hitap Eden Polar Nevresim Takımı Yorumları

Renk ve desen açısından geniş bir skalaya sahip olan bu ürün çift ve tek kişilik çeşitleriyle müşterinin ihtiyacı doğrultusunda alımını kolaylaştırır. Polar nevresim takımı çift kişilik olarak satışa sunulur. Standart ölçülerde olan bir çift kişilik yatak için almak için nevresim ölçülerini inceleyebilirsiniz. Büyük boyutlar standart çift kişilik yataklar için ideal ölçülerdir. Polar nevresim takımı tek kişilik olarak da satışa sunulur. Standart tek kişilik yataklar için üretilen bu ürünlerin ölçüleri bulunur. Bu ürünlerin içerisinde çarşaflar lastikli peluş kadife polarlı nevresim takımı ve lastiksiz olarak tercih edilen ürüne göre farklılık gösterir. Kaliteli malzemelerden üretilir ve uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Yastık kılıfları çift kişilik ürünlerde 2 taneyken tek kişilik ürünlerde bir kılıf bulunur. Trendyol’dan kolay ve hızlı bir şekilde polar takımı satın alabilirsiniz.

Avantajlı Polar Nevresim Takımı Fiyatları

Avantajlı Polar Nevresim Takımı Fiyatları

Polar kumaştan üretilen ürünler yumuşak yapısı sayesinde uyku sırasında cildinize zarar vermemeyi amaç edinir. Keyifli bir uyku çekmenizi sağlar. Rahat bir uyku çekmeniz için polar nevresim takımı tavsiye edilir. Size uygun ölçülerde üretilir. Polar nevresim takımı fiyatları bütün özellikleri göz önüne alınarak belirlenir. Trendyol’dan yapılan alışverişlerde polar nevresim takımı indirimlerini takip ederek her bütçeye uygun olarak belirlenen fiyatlarla kolayca alabilirsiniz. Polar nevresim takımı renklerine de Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Polar takımı yorumlarına, puanlamalara bakarak fikir edinebilirsiniz. Polar nevresim takımı online alışveriş ile satın almak isterseniz listeleme ve filtreleme yöntemi ile aradığınız renk ve modeli kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ürün kumaş türünün dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar deforme olmadan kullanabilirsiniz. Kaliteli materyallerden üretilen renkler solmayı engeller. Polar nevresim takımı indirimlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.