İlgili Kategoriler
Marka
Cinsiyet
Ekartman
Cam Renk
Çerçeve Renk
Çerçeve Formu
Cam Materyali
Fiyat
Cam Tipi
Çerçeve Materyali
Desen
Çerçeve Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Polaroid Güneş Gözlüğü

" araması için 640 sonuç listeleniyor

Çarpıcı Tasarımlarıyla Polaroid Güneş Gözlüğü Modelleri Trendyol’da!

Küresel bir marka olan Polaroid çok uzun yıllardır dünyada hizmet verir. Fotoğrafçılıktan yola çıkarak kendini geliştiren marka, fotoğrafçılıkta yansımaları kesmek için polarize cam sisteminin Polaroid modellerinde kullanılması ile yola çıkar. Son yıllarda dünyada sıkça tercih edilen marka ve ürünlerden olan Polaroid güneş gözlüğü yalnızca Türkiye’de değil dünyada da da hizmet verir ve pek çok kişi tarafından satın alınır. Polaroid güneşin irislere verdiği olumsuz etkileri aza indirmek için çabalayan ve bunu başaran markalardan bir tanesidir. Sağlıklı olmasının yanı sıra modeller olarak da birbirinden çeşitli ürünler ile hem sağlığa hem de zevklere hitap eder. Bu ürünleri bir aksesuardan öte gözlerinin sağlığını korumak için de kullanan kişilerin sıkça tercih ettiği markalar arasında yer alır. Lens ile güneş gözlüğü teknolojisi bu markada birleşir. Erkekler için pek çok farklı ürün sunan Polaroid erkek güneş gözlüğü çeşitleri oldukça beğenilir. Marka kadınlar ve çocuklar için de oldukça beğenilen çeşitler sunar. Bu çeşitler her tarza hitap eder. Polaroid kadın güneş gözlüğü modellerinde seçici insanın bile kendine özgü bir model bulabilmesine olanak sağlayacak kadar seçenek bulunur. Bu ürünleri ister kendinize ister de bir yakınınıza hediye olarak satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürün konusunda kararsız kalmanız durumunda Polaroid güneş gözlüğü tavsiye yorumlarını okuyabilirsiniz. Yorumlardan yola çıkarak Trendyol’dan tercih ettiğiniz ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kaliteli Polaroid Güneş Gözlüğü Özellikleri

Kaliteli Polaroid Güneş Gözlüğü Özellikleri

Güneş gözlüğü arayışında olanlar için ürün çeşidinin çok olması kafaları da karıştırır. Kaliteli ürünleri için yalnızca ürünün şıklığı açısından değil, sağlık açısından da bakmak gerekir. Polaroid polarize güneş gözlüğü özellikle sağlık açısından kaliteli ürünler sunan markalar arasında ilk sıralarda yer alır. Camın kaliteli olması sebebi ile güneş ışınları direkt olarak vurmaz. Dolayısıyla da gözlere zarar vermez. Polaroid güneş gözlüğü modelleri birbirinden çeşitli modeller ile satışa sunulur. Bu ürünlerde kişinin zevki kadar yüz tipi de seçimlerde önemlidir. Yuvarlak yüz hatlarına sahip insanlar yüzlerini uzun bir şekilde gösterebilmek için kare ya da dikdörtgen çerçeve şekline sahip olan çeşitleri tercih etmelidir. Simetrik şeklinde yüz tipine sahip olanlar alt kısmı geniş olan çerçeve şekillerini seçmelidir. Kare yüz tipine sahip olanlar ise yüz hatlarının olduğundan da yumuşak görünebilmesi için yuvarlak hatlı olan çerçeve şekillerini tercih etmelidir. Oval yüz tipine sahip olanlar da birçok model ile yüzleri uyum sağlayabileceği için farklı modellere göz atabilir. Bu ürünler için cam da, seçim kriterlerinde önemli bir yere sahiptir. Yüz tipine göre çerçeve seçilebilir fakat cam özellikleri tamamen sağlık ile doğru orantılıdır. Çünkü güneş ışınları ile teması kesen kısım, camlardır. Bu anlamla polarize çeşitler sıkça tercih edilenler arasında yer alır. Her sezonun farklı tasarımları bulunabilir. Fakat aynalı olan çeşitli modeller, her sezon ilk tercihler arasında yer alır. Aynalı güneş gözlükleri her döneme damga vurur. Polaroid güneş gözlüğü özellikleri açısından incelendiğinde, ürünerin önemli özelliği camlarındadır. Camların polarize olması güneş ışınlarının verdiği zararı aza indirir. Bu özellik ise güneşe direkt olarak bakılması durumunda dahi rahatsız olmamayı sağlar. Özellikle araç kullanırken tercih edilebilecek kaliteli ve özel markalardan bir tanesidir. Satın almak istediğiniz ürünlerin kaliteli olduğunu anlamak için bir kere takmanız yeterli olabilir. Net bir görüntü sağlar ve camlar esnemez. Kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Polaroid güneş gözlüğü online olarak Trendyol’dan incelenebilir, incelediğiniz çeşitleri hem kendiniz için hem de yakınlarınıza hediye olarak satın alabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Şık Polaroid Gözlükler

Her Tarza Uygun Şık Polaroid Gözlükler

Polaroid güneş gözlüğü çocuk ve yetişkinler için pek çok farklı model sunar. Kedi gözünden dikdörtgene, kareden daireye, pilot çerçeveden damla çerçeveli olan modellere kadar birbirinden çeşitli ürün yelpazesi ile müşterilere hizmet verir. Aynı zamanda Polaroid bebek güneş gözlüğü modelleri de bulunur. Bilindiği üzere bebekler hassastır. Dolayısıyla gözlerini de iyi bir şekilde korumak gerekir. Markanın bebekler için üretmiş olduğu ürünler hem çok tatlı modellerden oluşur hem de bebeğin göz sağlığını bozmaz. Markada yalnızca koyu renk tonlarına sahip olan modeller bulunmaz, bu kalıplaşmış ürünlerin önüne çıkarak renkli çerçeveler de bulunur. Yeşilden beyaza, kristalden pembeye, mordan turuncuya kadar birçok renkte güneş Polaroid unisex güneş gözlüğünü bu markada bulmak mümkündür. Her ne kadar kadınlar ve erkekler için farklı tasarımlarda sunulan ürünler bulunsa da unisex modeller de bulunur. Bu modeller hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabilir. Hem günlük kullanıma uygun hem de özel günler için kullanılabilecek pek çok farklı modeller bulunur. Kıyafete uyum sağlayabilecek farklı ve güzel renklerde bulmak, markada mümkün olan bir durumdur. Markada geçmişin izlerini taşıyan modeller de bulunur. Uzun yıllar önce moda olan ürünlerini yeniden moda haline getirebilen markanın bu modelleri de pek çok kişi tarafından beğenilen tasarımlar arasına girer. Renkli olan farklı modeller de bulunur. İki renkten meydana gelen çeşitlerin yanı sıra ikiden fazla renkten meydana gelenleri de bu markada görmek mümkündür. Özellikle yaz aylarının renkli olduğu düşünüldüğünde, tatil dönemlerinde, plajlarda renkli çerçeveli olan modeller kullanım için uygundur. Pek çok kişi tarafından oldukça beğenilerek kullanılan modelleri Trendyol’da inceleyebilir, Polaroid güneş gözlüğü indirim avantajları ile de satın alabilirsiniz.

Avantajlı Polaroid Güneş Gözlükleri Fiyatları

Avantajlı Polaroid Güneş Gözlükleri Fiyatları

Polarize teknolojisi denildiğinde akla hiç şüphesiz ilk gelen markalardan bir tanesi Polaroid olur. %100 UV koruması olan bu ürünlerde özel lensler kullanılır. UVA, UVB ve UVC zararlı ışınlardan koruma seviyesi yüksektir. Güneşin dik vurduğu saatlerde bile bu markanın ürünleri rahatlıkla kullanılabilir. Polaroid güneş gözlüğü fiyatları özellikle sezona göre farklılık gösterir. Yaz sezonlarında fiyatlar normal kalırken, kış sezonlarında indirimler ve kampanyalar uygulanır. Bu markanın sunduğu çeşitleri satın almak isteyenler sıkça ‘Polaroid güneş gözlüğü nasıl?’ sorusunun cevabını merak eder. Bu soruların cevabı ürünleri kullanan müşteriler tarafından yapılan Polaroid güneş gözlüğü yorum içeriklerinde görmek mümkündür. Polaroid marka olan ürünlerin yorum ve değerlendirmeleri incelendiğinde olumlu yorumlar olduğu görülür. Özellikle sağlık açısından olumlu yorumlar satın alan müşteriler tarafından gerçekleştirilir. Polaroid marka olan modeller, dört katmanlı ışık emici filtreden oluşur. Bu büyük avantajlarından bir tanesidir. Aynı zamanda hafif olması sebebi ile taşınması son derece basittir. Dış etkenlerden gelebilecek zararlara karşı da dayanıklıdır. Düştüğünde ya da bir darbe aldığında hızlı bir şekilde zarar görmez. Çizilmeye dayanıklı özel bir katman ile kaplı olması büyük artılarından bir tanesidir. Bütün bu özellikler sayesinde Polaroid güneş gözlüğü kullananlar, ürünlerden oldukça memnun kalır. Bu nedenle farklı olmak ve farklı tasarımları taşımak isteyenler için güzel ürünlerden bir tanesidir. Markanın ürünleri hem göz sağlığını korur hem de tarzınıza olumlu katkı katar. Hem kendiniz için hem de yakınlarınız için hediye olarak Polaroid güneş gözlüğü satın alabilirsiniz. Markanın tüm modellerini listeleyebilir ve ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. Trendyol’daki indirim ve kampanyalardan da faydalanarak tarzınıza hitap eden modelleri uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.