İlgili Kategoriler
Marka
Hacim
Parça Sayısı
Fiyat
Materyal
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Porland Kupa & Kupa Takımı

" araması için 208 sonuç listeleniyor

Beğenilen Porland Kupa Modelleri Trendyol'da!

Kahvaltı çayı ya da öğle ve akşam kahvesi içmek pek çok kişi tarafından sıkça tercih edilir. Çay ve kahve saatlerinin vazgeçilmez parçaları arasında çeşitli bardak modelleri yer alır. Farklı zevklere hitap eden tasarımlar arasında cam ve porselen bardaklar ön plana çıkar. Kupa olarak adlandırılan bardak modelleri uzun süre içerisindeki içeceği sıcak tuttuğu için oldukça beğenilir. Genellikle porselen kullanılarak üretilen bu tasarimlar şık bir görüntüye sahiptir. Porland markası uzun yıllardır sektörde yer alır. Porselen üzerine üretimler yaparak ortaya çıkan marka, günümüzde birçok farklı ev gerecini üretir. Porland kupa modelleri tasarımı ve kalitesi ile dikkat çeker. Bardakların üretiminde genellikle porselen kullanılıyor olsa da farklı malzemeler de görülür. Seramik kullanılarak üretilen seçenekler dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Porland markasının ürettiği tasarımlar incelendiğinde kapaklı ve kapaksız seçenekler olduğu görülür. Kapaklı modeller, içerisinde yer alan içeceği uzun süre sıcak tutar. Buna ek olarak toz ve farklı maddelerin bardağa girmesini engeller. Kupa modelleri denildiğinde kulplu bardak tasarımları akla gelir. Marka, alışılmışın dışında kulp ilavesi bulunmayan tasarımları da müşteriler ile buluşturur. Porland kulpsuz kupa tasarımı, modeli ile markanın en çok dikkat çeken seçeneklerin arasında yer alır. Sağlam malzemeler ile sağlığa uygun olarak üretilen parçalar müşterilerin dikkatini çeker. Üretimde kullanılan boya malzemeleri, yapıştırıcı çeşitleri gibi kimyasallar insan sağlığını olumsuz yönde etkilemediği için gönül rahatlığı ile kullanılır. Buna ek olarak çamaşır makinesinde yıkandığında ürün motifleri yıpranmaz. Markanın satışa sunduğu seçenekler tekli ya da set halinde alınabilir. Farklı modellere sahip bardak tasarımlarını almaktan keyif alan müşteriler için tekli olarak satılan seçenekler tercih edilebilir. Set olarak satılan seçenekler ise mutfak tezgahlarında şık bir görüntü ortaya çıkarır. Porland kupa seti ile kahve servisi yapabilirsiniz. Porland ikili kupa ise sevdiğiniz insanlara hediye etmek için anlamlı bir hediyedir. Bir ürünü kendiniz için diğerini ise sevgiliniz ya da arkadaşınız için ayırabilirsiniz. Kullanışlı bir hediyenin yanı sıra anlamlı ve sizi hatırlatan hediyeler için markanın tasarımlarını tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Tasarımları ile Dikkat Çeken Porland Kupa Modelleri

Kaliteli Tasarımları ile Dikkat Çeken Porland Kupa Modelleri

Evin her odasında birbirinden farklı ürünler kullanılır. Salonda koltuk takımı, yemek masası gibi mobilyalar tercih edilirken yatak odasında yatak, dolap gibi parçalar kullanılır. Evin en önemli odalarından biri olan mutfakta oldukça farklı amaçlara hitap eden parçalar tercih edilir. Mutfaklarda kullanım açısından tercih edilenler arasında pişirme gereçleri, beyaz eşyalar, sofra ürünleri yer alır. Mutfakta elektrikli aletlerden porselen parçalara kadar çeşitli gereçlere ihtiyaç vardır. Sofranın vazgeçilmez parçaları arasında yer alan porselen mutfak gereçleri birçok farklı formda bulunur. Tabak takımları, çorba ve salata sunum kaseleri gibi parçalar müşterilerin beğenisine sunulur. Porselen parçaları ile dikkat çeken Porland markası mutfakta kullanıma uygun kategoriler ile yer alır. Porland, uzun yıllar önce porselen kullanarak kaliteli tasarımlar üretme amacını geliştirir. Günümüzde ise idealini gerçekleştiren marka, oldukça kaliteli parçaları müşterilere sunar. Marka zaman içinde ürün skalasını genişletir ve bundan dolayı da birçok alanda kullanıma uygun parçalar ortaya çıkar. Mutfakta kullanıma uygun porselen parçalar incelendiğinde bardak çeşitleri dikkat çeker. Çay ve kahve gibi sıcak içecekler tüketmek için uygun olan porselen bardak modelleri müşterilerin beğenisini kazanır. Porland kupa bardak modelleri arasında farklı zevklere hitap eden seçenekler yer alır. Porland harfli kupa markanın beğenilen seçeneklerinden biridir. Renkli tasarımın üzerinde yazan harf ilavesi ürünü kişisel bir hale dönüştürür. Aynı evde yaşadığınız herkese özel harfli bardak alabilirsiniz. Arkadaşlarınıza harfli tasarıma sahip bu modellerden birini hediye edebilirsiniz. Motto olarak bilinen ve iyi dileklerin sunulduğu yazıların yer aldığı bardak tasarımları da oldukça beğenilir. Porland hope kupa tasarımı hayatın her anında umut dolu olmayı simgeler. Sabah kahvenizi içerken mutlu hissetmek ve enerji dolmak için bu tasarımları tercih edebilirsiniz. Marka tekli olarak satılan modellerinin yanı sıra set halinde satışa sunulan seçenekleri de sunar. Online alışveriş alanında ürün skalasını oldukça genişleten Trendyol, markalara erişimi kolay hale getirir. Trendyol birbirinden farklı birçok tasarıma sahip olan Porland markasının ürünlerini müşterilere sunar. Porland morocco kupa gibi çarpıcı modelleri inceleyebilirsiniz. Filtreleme özelliğini kullanarak markanın seçenekleri arasında size hitap edenleri görebilirsiniz. Müşteri yorumları, ürün özellikleri gibi bölümleri dikkate alarak bardakları değerlendirebilirsiniz. Beğenilen tasarımları inceleyerek size uygun olanı belirleyebilirsiniz Evinize farklı bir hava katmak isterseniz markanın porselen parçalarını mutfağınızda keyifle kullanabilirsiniz.

Sıcak içecekleri tüketirken tercih edilen kupa bardak tasarımları her yaştan insanın ilgisini çeker. İlgi çeken tasarımları ile ön plana çıkan Porland markasının bardakları yer alır. Farklı pek çok tasarım arasından seçim yaparken bazı detaylara dikkat etmek gerekir. Bunlardan ilki ürünün deseni, renk birleşimleri olarak düşünülebilir. Tasarımda kullanılan renklerin size hitap etmesi, mutfağınızla uyumlu olması oldukça önemlidir. Porland geyikli, filli, gözlü, arılı kupa modelleri hayvan figürü ile tasarlanan ürünleri tercih eden müşterilere hitap eder. Gözlü bardaklar mavi tonları ile tasarlanır ve oldukça sık görünür. Beyaz üzerine altın sarısı detaylar ile dikkat çekici hale gelen bardak tasarımını keyifle kullanabilirsiniz. Diğer bir detay ise tekli veya çoklu olarak seçim yapma olanağıdır. İhtiyacınıza göre seçim aşamasında adet sayınızını da belirleyebilir, dilerseniz farklı setlerden satın alarak güzel bir uyum yakalayabilirsiniz. Bir adet bardak çeşidini alabileceğiniz gibi set olarak satılan seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Tekli satılan parçalar genellikle mutfakta birden fazla çeşit bardak modelini bulundurmak isteyen müşterilere hitap eder. Koleksiyon yapmak istiyorsanız markanın ilgi çeken bardak modellerini tekli olarak satın alabilirsiniz. Set olarak satılan seçenekler ise kalabalık evlerin ya da ofis ortamlarının vazgeçilmez parçası olarak görülür. Birbiri ile uyumu yakalayan parçaların birleşimi ile meydana getirilen setler, büyük beğeni kazanır. Set olarak satılan bazı parçalarda bardaklara ek olarak bardak altlığı, çay kaşığı da yer alır. Bambu kullanılarak tasarlanan bardak altlığı ile porselen uyumunu yakalayabilirsiniz. Bardak seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir başka konu ise temizleme talimatlarıdır. Bazı bardaklar bulaşık yıkama makinesinde temizlenmeye uygun olarak üretilir. Desen baskısı hassas olan modeller ise elde yıkamaya uygundur. Bunun yanı sıra setlerin içerisinde yer alan bambu bardak altları ıslak bez yardımı ile silinerek temizlenir. Kullanım açısından size uyum sağlayan seçeneği satın alabilirsiniz. Trendyol, markanın beğenilen modellerini satışa sunar. Porland wild life, cosmos, veni vidi, ruby kupa gibi sıklıkla tercih edilen seçenekleri inceleyebilirsiniz. Ürün detaylarını inceleyerek size uygun olup olmadığına karar verebilir, müşteri yorumlarını dikkate alarak modeller hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Sevilen Porland Kupa Setleri

Sevilen Porland Kupa Setleri

Porland markası tarafından üretilen parçalar, tekli olarak müşterilere sunulmasının yanı sıra set olarak da satılabilir. Set şeklinde satılan seçenekler kullanım açısından daha avantajlı olduğu için beğenilir. Evinize gelen misafirlere markanın kupa setlerinde yer alan bardaklar ile içecek ikram edebilirsiniz. Porland kahve kupası modellerinin set şeklinde satılan seçenekleri arasında 2’li setler yer alır. İki adet kupanın bir arada satıldığı bu setler müşterilerin beğenisini kazanır. Modern çizgiler ile tasarlanan veni vidi modeli ön plana çıkar. Mavi ve gold tonlarının beyaz kupa üzerinde kullanılması sonucu ortaya çıkan modeller şık görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeker. İkili setler arasında bardak altlığı ve çay kaşığı ile satılan seçenekler de yer alır. Bambu kullanımı ile tasarlanan parçalar porselen kupa ile oldukça uyumlu görüntü sağlar. Altı adet kupanın bir arada set olarak satıldığı modeller de müşterilerin dikkatini çeker. Renkli setler arasında yer alan, her bir bardağın farklı renkte olduğu setler dinamik mutfaklara yakışır. Tekli olarak satılan porselen kupa modelleri arasında da bardak altlığı ve kaşık ilavesine sahip olanlar vardır. Sevdiklerinize hediye etmek için tercih edebileceğiniz bu ürünler, rengarenk bir kullanım alanı sunmasıyla pek çok kişinin de gözdesidir. Set olarak satılan seçeneklerde model ve desen farklılığı da dikkat çeker. Porland hayvan figürlü kupa modelleri son dönemlerde mutfak dekorasyonunda oldukça beğenilir. Hayvan figürleri arasında birçok farklı seçenek yer alır. Birden farklı hayvan figürünün kullanıldığı setleri inceleyebilirsiniz. Porland lama kupa modeli gibi beğenilen seçenekleri Trendyol'da inceleyerek ürün seçimi yapabilirsiniz. Müşteri yorumları ve filtreleme özelliği gibi seçim yapmayı kolaylaştıran konuları göz önüne alabilirsiniz. Birbirinden farklı sayıda parçanın birleşimi ile oluşan setler arasından size hitap edeni tercih edebilirsiniz. Kalitesi ve tasarımı ile mutfağa renk katan modelleri hayatınızın her anında kullanabilirsiniz.Sevilen Porland Kupa Setleri

İnsanlar günlük olarak çeşitli içecekler tüketir. Bu içecekler arasında sıcak ve soğuk olarak birbirinden farklı seçenekler bulunur. Sıcak içecekler denildiğinde akla ilk gelen çay ve kahve çeşitleridir. Çay ve kahve içerken rahat kullanımı ile sevilen kupa bardak modelleri ön plana çıkar. Porland markası porselen parçalar üreterek müşterilerin beğenisini kazanır. Markanın ürettiği porselen ürün grupları arasında kupa çeşitleri de yer alır. Modeller incelendiğinde her mutfağa uyum sağlayan farklı tercihler olduğu dikkat çeker. Renkli tasarımlara sahip mutfaklara uyum sağlayan spor modeller eğlenceli desenleri ile büyük beğeni toplar. Beyaz tonları kullanılarak üretilen modellerin üzerine yapılan renkli desenler mutfaklara farklı bir hava katar. Renkli tasarımlar denildiğinde farklı seçenekler de dikkat çeker. Bunlar arasında çift renk kullanımı ile üretilen modeller yer alır. Porland siyah, beyaz kupa her mutfağa uyum sağladığı için en çok tercih edilen çift renkli üründür. Aynı zamanda spor kulüpleri ile bütünleşen çift renkli ürünler fanatik müşterilerin dikkatini çeker. Porland porselen kupa tasarımları arasında hayvan figürlü olanlar da vardır. Hayvanlar aleminin ön planda yer aldığı bu tasarımlara farklı anlamlar da yüklenir. Fil desenli ürünler bolluk ve bereket anlamına gelirken güçlü hayvanların yer aldığı ürünlerin enerji getirdiğine inanılır. Etnik motifler de sıklıkla tercih edilir. Bardaklarda yer alan motiflerin kalitesi ve dayanıklılığı müşterilerin dikkatini çeken konular arasında yer alır. Marka ürünlerinde bulaşık makinesi ya da elde yıkamaya uygunluğunu ambalaj üzerinde belirtir. Elde yıkamaya uygun olarak belirlenen ürünleri makinede yıkamak desenlerin hasar görmesine sebep olabilir. Bu nedenle kullanıma başlamadan önce talimatları dikkatle okumanız önerilir. Trendyol'da yer alan seçeneklerin özelliklerini de detaylı olarak görebilirsiniz.

Porland Kupa Fiyatları

Porland Kupa Fiyatları

Porland markası mutfakta kullanıma uygun birçok farklı ürünü ile sektörde yer alır. Markanın sevilen kategorileri arasında kupa çeşitleri dikkat çeker. Markanın ürünleri incelendiğinde fiyat açısından farklılıklar görülür. Fiyat üzerinde etkili olan, markanın dikkate aldığı bazı konular vardır. Bunlardan ilki ürünün set olarak ya da tekli satılması durumudur. Tekli kupa modelleri mutfağa renk katmak için tercih edilebilir. Kupa koleksiyonu gibi ilginç ürün koleksiyonları yapan müşterilere de hitap eden tekli parçalar oldukça beğenilir. Set olarak satılan ürünler ise kalabalık ailelere ya da arkadaş gruplarına hitap eder. Ambalaj içeriğine bağlı olarak fiyat farklılıkları meydana gelir. Fiyat üzerinde etkili olan bir başka konu ise üretimde kullanılan malzemedir. Marka genellikle porselen kullanarak üretim yapar. Bunun yanı sıra seramik gibi farklı malzemelerden de üretilen kupa modelleri satışa sunulur. Ürünün tasarımı da fiyatı etkileyen konular arasında yer alır. Klasik tasarımlar yaklaşık 200, 300 ml kapasiteli ve kulp ilaveli olarak yer alır. Farklı modelleri beğenen müşterilere hitap eden seçenekler de marka tarafından üretilir. Büyük ebatlara sahip seçeneklerden oldukça mini boy ürünlere kadar birçok farklı seçenek vardır. Boyut farklılığına ek olarak kulpsuz tasarlanan ilginç modeller de müşterilere sunulur. Porland kapaklı, yazılı, süzgeçli kupa gibi birbirinden oldukça farklı ürünleri üretir. Kapak ilavesine sahip olan modeller klasik tasarımlara kıyasla farklı fiyat aralıklarında değerlendirilebilir. Süzgeç ilavesi bulunan ürünler ise yeşil çay demlemek için oldukça idealdir. Baskı farklılıkları, tasarımsal ilaveler ve daha fazlasını görmek için Trendyol'da yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Porland kupa takımı gibi çoklu parçaların bir arada bulunduğu setleri satın alarak keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Online alışveriş insanlara sağladığı kolaylık dolayısıyla sıklıkla tercih edilir. Zaman içinde potansiyeli oldukça artan online alışveriş sektöründe öncü haline gelen Trendyol, farklı ürün grupları ve marka seçenekleri ile dikkat çeker. Trendyol'da kadın, erkek ve çocuk her yaşa hitap eden parçaları bulabilirsiniz. Ev ve mutfak eşyaları arasında yer alan tabak takımları, baharatlıklar ve daha birçok ürün müşterilerin beğenisini kazanır. Mutfakta kullanılan birçok ürün arasından sofralarda kullanıma uygun bardak modelleri ön plana çıkar. Günlük hayatta kullanılan su bardağı, çay bardağı gibi cam ürünlerin yanı sıra porselen kullanımı ile üretilen kupa çeşitleri de pek çok kişinin ilk tercihleri arasındadır. Porland markası birbirinden farklı kupa tasarımları ile müşterilerin beğenisini kazanır. Trendyol'da satışa sunulan markanın ürünleri kalitesi ile adından söz ettirir. Porland kupa modelleri incelendiğinde renkli seçenekler ön plana çıkar. Son dönemlerin trend parçaları arasında yer alan motto yazıların yer aldığı seçenekler marka tarafından üretilir. Renkli kupaların üzerinde yazan motive edici kelimeler ile kahve saatinizi güzelleştirebilirsiniz. Markanın kupa takımları da müşterilerin dikkatini çeker. İkili takımlarda yer alan bardak altı ve kaşık ilavesi de oldukça beğenilir. Kaliteli ve şık ambalajı ile sektöre sunulan parça hediye etmek için oldukça güzel bir seçenektir. Porland kupa fiyatları incelendiğinde her bütçeye hitap eden farklı seçenekler olduğu görülür. Size hitap eden seçeneği bulmak için Trendyol'da markanın ürünlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Renk, desen gibi kriterleri filtreleme özelliğini kullanarak belirleyebilirsiniz. Bu sayede alışveriş yapmak kolay hale gelir. Mutfağınızı renklendirmek, kahve ve çay saatlerine uygun parçalar edinmek için markanın ürettiklerini tercih edebilirsiniz.