İlgili Kategoriler
Parça Sayısı
Materyal
Renk
Fiyat
Hacim
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kupa & Kupa Takımı

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Renkli Tasarımları ile Kaliteli Kupa Modelleri Trendyol'da!

Kahve ve çay keyfinin vazgeçilmez tamamlayıcısı kupa bardak modelleri, farklı desen ve renk çeşitliliğine sahiptir. Kahve köşelerinin baş tacı olan mug kupa tasarımları, desenli ya da düz renk gibi sayısız model seçeneğiyle her tarza hitap eder. Desenli ve düz renk kupa tasarımlarının farklı boyut seçenekleri, sıcak ve soğuk içeceklerin miktarını belirlemeyi kolaylaştırır. Tekli ve set olarak pek çok seçeneği bulunan seramik kupa bardak modelleri, özellikle iş hayatının vazgeçilmezi kahveler için özel sunumlar oluşturur.

Mutfak eşyaları arasında en çeşitli olan ürünlerden biri bardaklardır. Farklı içeceklere göre özel olarak tasarlanan bu eşyalar, içilen içeceklerin tadını almak ve keyfini sürmek üzere çeşitlendirilir. Kupa bardak modelleri; genelde renkleri, desenleri ve tasarımları ile bardaklar içerisinde dikkat çeken çeşitler arasına girerek mutfaklarda yerini alır. Farklı materyallerden üretilen bu mutfak eşyaları; çay, kahve gibi içecekler için kullanılırken, çocuklar tarafından da süt veya meyve suyu için tercih edilir.

Tekli olarak alınan kupa tasarımları, takım hâlinde de tercih edilebilir. Kupa seti olarak oluşturulmuş çeşitler, farklı sayılarda sizlere sunulur. Evinize ve kişiye özel olarak yapacağınız seçimlerde 2’li modeller tercih edilebilir. Çekirdek bir aile için 3’lü kupalar bulunur. Fakat daha kalabalık misafirler ya da ev sakinleri için takım hâlinde

kullanmak istediğinizde, 4’lü kupa seti gibi seçimler yapmanız da mümkündür.

Renk, desen, kullanılan materyal gibi farklar evinize ve tarzına göre seçimler yapmanızı sağlar. Ürünler farklı açılardan çeşitlilik gösterir. Cam, porselen, çelik gibi üretim materyali açısından oluşan farklar, kişinin hangi bardakta ne içtiğine göre değişir. Bazı kişiler çaylarını cam ürünlerde, kahvelerini ise porselenden üretilen modellerde içmeyi sever. Bu yüzden, sunulan birçok farklı seçenek keyifli bir içim için özel olarak hazırlanır. Kupa ölçüleri de üretimde farkların görüldüğü diğer bir özelliktir. İnce, uzun ya da geniş olarak tasarlanan modeller, zevklere ve bardağın hangi amaçla kullanıldığına göre değişir.

Süt bardağı genelde porselenden oluşur ve renkli, desenleri ile ilgi çekici ve geniş özellikte tercih edilir. Çocuklarınıza hem sütü sevdiren hem de düzenli şekilde içilmesini sağlayan eğlenceli desenler, herkesin beğenisini kazanır. Tutacaklı olması çocukların kendi başlarına sütü içmeleri açısından da işlevseldir. Tamamen çocuğunuzun sevdiği şekillerde ve baskılarda istenilen tasarımlara sahip olan modelleri bulmak kolaydır.

Soğuğa ve sıcağa karşı tepki göstererek renk değiştiren isimli, tasarım sihirli kahve kupası seçenekleri de çocuklar için heyecan verici olur. Tüm bu ürünler; farklı markalarda, farklı modellerde sizlere sunulur. Böylece eviniz için beğendiğiniz ürünleri kolaylıkla alabilirsiniz. Hem göz zevkinize hitap eden hem de keyifli bir içim sağlayan bu modeller, ihtiyacınıza göre seçim yapmanızı kolaylaştırır!

Birbirinden Çeşitli Kupa Setleri

Birbirinden Çeşitli Kupa Setleri

Mutfaklarınıza renk katan, renk ve desenleri ile gözünüze hitap eden kupa modelleri, üretim materyalleri ile sevdiğiniz içeceklere göre kullanım tercihi yapmanıza olanak sağlar. Tek tek kullanılan ürünler, set halinde de tercih edilir. Farklı aparatlarla dekoratif açıdan da kullanılan modelleri vardır. Misafirler için özel sunumlar hazırlamayı sağlayan 3 lü ve 4 lü kupa seti, takım hâlindeki parçalarıyla sofralarda göz doldurur.

Özellikle iş yerlerinde ya da evlerde oluşturulan kahve köşelerinde, standlı kupa seti tercih edilebilir. Standlı ürünler, kahve severler için hazırlanan bu köşelerde hem pratik bir kullanım hem de dekoratif bir görünüm ortaya çıkarır. Bu standlar ahşaptan ya da demirden üretilebilir. Birden fazla bardağın konulduğu ürünlerdir. Tasarımları açısından tezgahlara şıklık kazandırır. Ayrıca yapılan kahvelerin stanttan alınan bu ürünlerle içilmesi de pratik bir seçenektir.

Renk ve desenlerle uyumlu standlar, son dönemlerin rose ve gold renkleri ile üretilerek çok daha trend ürünler yaratılır. Bu ürünlerin modellerini belirleyen ilk özellik, üretimde kullanılan materyaldir. Porselen kupalar, genelde bu tarz bardaklar arasında en çok rağbet gören modellerdir. Porselenlerin kalitesini ve kalınlığını seçmek kişiden kişiye göre değişir. Mat, düz, renkli ve desenli pek çok modelde porselen kullanılır. Bunun sebebi porselen üzerinde şekillerin oluşturulmasının kolay olmasıdır.

Kişiye özel belirlenen desenli ve düz renk hediyelik kase kupa seti arasından rahatlıkla porselen ürünler bulunabilir. Çift camlı kulpsuz kupa seti, inceliğine ve kalınlığına göre farklı içeceklerde tercih edilir. Son dönemlerin modası incecik camlarda içilen çay ve kahveler, keyifli bir içim sağlar. Kalın cam set modelleri de yıllardır tercih edilen ürünler arasındadır. İnce cam büyük kupa fincan ve tabaklardan oluşan setler, kahve ve çay saatlerinde severek kullanılır.

İncecik olarak üretilen cam ürünlerde ekstra hassas olmak önemlidir. İnceliği dolayısıyla kırılma ya da çatlama gibi olası kazaların yaşanmaması için, elde yıkama tavsiye edilir. Camların kahve ve çay kullanımı ile zamanla sarardığı da görülür. Bunun için

bardağın içinde kloraklı su bekletmek, tertemiz bir cam elde etmek için yeterli olacaktır. Camlar da şekilleri açısından değişiklik gösterir. İnce belli, yuvarlak, geniş ya da uzun şekilleri bu ürünler de görmek mümkündür.

Bardak üreticileri, hem porselen hem de cam ürünlerde kulp tasarımlarını farklı şekillerde yaparak çeşitliliği artırır. Pratik kullanıma sahip, farklılık yaratan ve kişiye özel olarak tercih edilebilecek demlikli kupa çay bardağı tasarımları öne çıkar. Özellikle bitki çayları için hem kafe ve restoranlarda hem de evlerde sıklıkla tercih edilen ürünler, profesyonel bir sunum yapmanızı sağlar. Süzgeçli kupa tasarımlarıyla istenen özellikteki çaylar bardakların içerisinde kolayca demlenir.

Kişinin isteğine göre seçtiği çay tozu konulduktan sonra, bardağın içinde demlenmesi beklenir. İstenen içecek 5 dakika içerisinde hazır hale gelir. Çıkarılabilir süzgeçler farklı materyallerde üretilir. Paslanmaz çelikten, porselenden ve camdan üretilen süzgeçler vardır. İçmek istenen miktarda çayı süzgece koyup, bardağın içine yerleştirmek ve üzerine sıcak suyu dökmek yeterlidir.

Bambu ve plastik kapaklı cam kupa modelleri de dikkat çeken tasarımlar arasındadır. Kapak sayesinde içilen içeceklerin sıcaklığı korunur. Sadece sıcak içeceklerin ısısını korumak adına kapaklı modeller kullanılmaz. Bazen çok daha fazla su içmek için sevilen renk, desen ve tasarımdaki içi figürlü silikon kapaklı kupa bardaklar tercih edilir. Bu zamanlarda da kapaklı modeller kullanılarak içmek için bekleyen suyun, toz gibi havada uçuşan şeyler ile teması korunur. Aradığınız tüm modelleri kolayca bulabilmeniz için çeşitlendirilen bardaklar ile siz de sevdiğiniz içecekleri afiyet ve sağlıkla içebilirsiniz.

Kişiye Özel Kupa Seti

Kişiye Özel Kupa Seti

Kulplu bardaklar, birbirinden farklı modelleri ile sizlere sunularak tamamen zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre seçimler yapmanızı sağlar. Mutfaklarda olmazsa olmaz ürünlerden olan bu bardak modelleri; kahve, çay, süt ve tercih edebileceğiniz herhangi bir içecek ile sizlere keyifli bir içim sağlar. Çeşitliliği, kişiye özel kupa seçimi yapmanızı kolaylaştırır. Kişiye özel seçimler için birbirinden farklı tasarımlar vardır. Özellikle porselen modellerde hazırlanan yazılı ürünler oldukça beğenilir.

Yazılı kupa, motivasyonel sözlerin yer aldığı modellerde tercih edilebilir. Farklı yazı türleri kullanılarak hazırlanan bardaklar üzerinde, oldukça trend renk ve yazı stilleri bulmak mümkündür. Özellikle kişiye motivasyon sağlayan, anlamlı yazılar sıklıkla tercih edilir. Bana dokunma yazılı bardaklar da hem esprili hem de kişiye özel olduğunu belirten ürünler olarak dikkat çeker. İsimli kupa tasarımları da size ait bir eşya olduğunun kanıtlarından biridir. Tam olarak adınız ya da adınız ve soyadınızın baş harflerinin bulunduğu A harfli kupa gibi ürünler tercih edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz mesleğe özel kulplu seçimlerde yapılır. Çalıştığınız iş yerinde hem mesleğinizi belirten hem de siz ait olduğu anlaşılan ürünler, kişiye özel seçeneklerden biridir. Oldukça popüler olan bu ürünler, renkleri ve tasarımları açısından da bir hayli beğenilir. Bardak üzerinde yazan meslek dışında ürünün içi ve kulp kısmı aynı renkte kullanılarak bir tasarım oluşturulur. Polis, öğretmen, paramedik ve hemşire kupa çeşitleri arasından mesleğinize uygun olan tasarımları seçmek mümkündür.

Turuncu, yeşil, mavi ve kırmızı kupa ve daha birçok renk seçenekleri, kişiye özel seçimlerinizi daha da kişisel hale getirir. Renkli kupa seti de evlerinizde kullanabileceğiniz takımlardır. Takımda sunulan renkler ile ev halkından herkes kendi rengini seçerek, kulplu bardağını belirler. Eğer siz de sevdiğinize özel kupa arıyorsanız, isimli, renkli, yazılı gibi birçok seçenek ile hem ruhunuzu hem de sizi tanımlayan seçimler yapabilirsiniz. Canlı renklerin yanı sıra, sadeliğiyle öne çıkan gri, siyah ve beyaz kupa bardak tasarımları da sıkça tercih edilir.

Kaliteli Kupa Setleri

Kaliteli Kupa Setleri

Kullanım alanları açısından her yerde görülen kupa ürünler, geniş ürün yelpazesi ile mutfaklardaki en çeşitli ürünler arasına girer. Çay ve kahve gibi içeceklerin içildiği ürünler, son dönemlerde geliştirilen tasarım şıklıkları ile dekoratif açıdan da avantaj sağlar. Özenle hazırladığınız kahve ve çaylarınızı sevdiğiniz bardaklarda içmeniz için porselen ve cam gibi farklı üretim materyallerine sahip ürünlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Markaların kalitelerine göre değişiklik gösteren ürünlerde ısıya dayanıklı kupaları seçmekte fayda vardır. Özellikle ince yapılı kulplu bardaklarda güçlü camlar ve porselenler kullanılması önemlidir. Kaliteli seçimler yapıldığında, ısı ile çatlama ya da kırılma gibi sorunlar yaşanmaz. Ürünler ister cam ister porselen olsun, üzerine yapılan tasarımların dikkatle korunması gerekir. Özellikle yaldızlı modellerde, altın detayların çıkmaması için elde yıkama önerilir.

Resimli ve baskılı bambu kapaklı cam kupa kupalar özenle hazırlanan ürünlerdir. Uzun süre aynı kalitede kullanılması ve resimlerin soyulmaması için elde yıkama gibi önerilerin dikkate alınması tavsiye edilir. Üzerine yapılan baskılı modeller dışında kedili kupa gibi direkt

olarak tasarımın kedi şeklinde yapıldığı ürünler vardır. Özellikle çocuklar için oldukça dikkat çekici olan bu ürünlerin, kulakları ya da kuyrukları kırılmadan kullanıldığı sürece gerçek tasarım net şekilde yansıtılır. Çocuk küçük kupa tasarımlarında, birçok çizgi film karakteri ve figürler mevcuttur.

6 li mug kupa takım bardak seti gibi takımların bozulmaması da bütünlük açısından önemlidir. Takımlar, tek tip ya da kombinasyonlu şekilde hazırlanan ürünlerdir. Aynı desenlerin farklı renk tabanları için de kullanıldığı ikili, dörtlü gibi takımların bozulmaması kullanıcılar için önemlidir. Cam ve ince porselen kupa tasarımları da set halinde sunulur. Özellikle çay saatlerinde cam ürünlerin de bir örnek olması şık bir sunum oluşturur. Bütünlük sağlayan bu görüntü, hem kendinize hem de misafirlerinize gösterdiğiniz özeni kanıtlar. Kaliteli seçim ve doğru kullanım ile sevdiğiniz kulplu bardaklarınızı uzun yıllar korumanız mümkün olur.

Hediyelik Kupa Setleri

Hediyelik Kupa Setleri

Sevdiklerinize verebileceğiniz kullanışlı ve işlevsel tasarımlardan biri de kulplu bardak modelleridir. Çeşitliliği ile değer verdiğiniz arkadaşlarınız, aileniz ve yakınlarınız için tam da sevecekleri gibi tasarımlar bulmak bir hayli kolaydır. Hediyelik anne ve baba kupa tasarımları, kişiye özel seçimler yapmanızı sağlar. Kahve, çay içmeyi seven herkes için uygun birçok kulplu bardak vardır. Konsept seçimler yapabileceğiniz yılbaşı kupa gibi seçenekler de vardır.

Yılbaşı, sevgililer günü gibi özel günlere uygun konsept kulplu bardaklar bulmak oldukça kolaydır. Erkek ve kız arkadaşlarınız için seçeceğiniz sevgiliye çift kupa bardakları, farklı tasarımlarıyla takım hâlinde sunulur. Yeni yıl için yılbaşı kupa konseptli ürünlere göz atabilirsiniz. Kardan adam şeklinde alabileceğiniz modeller de oldukça popülerdir. Hediye alınacak kişinin sevdiği hayvan figürlü komik kupa bardak modelleri de sizlere sunulur. Her yaşa hitap eden burçlu kupa tasarımları da oldukça kullanışlıdır.

Gold desenli pembe kupa tasarımları trendi yakalayan mermer motifi seçeneklere de sahiptir. Özellikle trend ürünleri kullanmayı seven ve dekorasyona önem veren kişiler için bu tarz seçenekler hoş hediyelik parçalardır. Hediye alacağınız kişi yakın arkadaşınız, erkek arkadaşınız ya da eşiniz ise ikili kupa seti seçenekleri de oldukça şıktır. En iyi arkadaş yazılı kulplu modeller arkadaşınızla ortak kullanabileceğiniz seçeneklerdir. Eşiniz ya da erkek arkadaşınız için tercih edeceğiniz ingilizce olarak bay ve bayan yazılı modeller son dönemlerin popüler ürünleri arasındadır.

Kendinize ve hayat arkadaşınıza hediye edeceğiniz özel kupa setleri gönüllerinizin bir olduğunu tekrar hatırlatır. Hediyelik olarak alınan kulplu bardak seçeneklerinden biri de, hediye alacağınız kişinin sevdiği film ve dizilerin üzerinde yazılı olduğu ürünleri tercih etmek olabilir. Oldukça mutluluk verici olan bu ürünler, Harry Potter kupa gibi sevilen filmleri temsil eden seçeneklerdir. Alacağınız kişiye göre sevdiği dizi ve filmlerin yer aldığı seçimler, mutlaka beğenecekleri modellerdir. Hediyelik eşyalar arasında beğenilen ve kişiye özel tasarlanan kulplu bardaklar, sevdiklerinizi mutlu etmenin kolay yoludur.

Kupa Seti Fiyat Aralıkları

Kupa Seti Fiyat Aralıkları

Kahvenin ve çayın keyifle içilmesi için tadları kadar içilen bardağın kalitesi de bir hayli önemlidir. Birbirinden çeşitli markalar, hazırladığı tasarımları ve kendilerine ait marka kaliteleri ile, her zevke hitap etmeyi başarır. Marka ve model çeşitliliği, kupa fiyatlarını da etkiler. Hediye olarak kız kardeşe ve arkadaşa müzikli kahve kupa seti tasarımları sunulurken özel fiyat aralıkları bütçelere hitap eder. Geniş bir fiyat skalası oluştuğu için hem kendinize hem de sevdiklerinize alacağınız kulplu bardaklarda bütçenize uygun seçimler yapmanız da mümkündür.

Fiyatlar pek çok özellik göz önünde bulundurularak belirlenir. İlk belirleyici bardağın markasıdır. Markalar kendi üretim kaliteleri ve teknolojilerine göre modellerinde belli bir fiyat belirler. Bunun dışında her markanın kendi içinde cam ve porselen gibi farklı materyallerden ürettiği kulplu tasarımlar vardır. Bakır, metal, ahşap ve bambu kupa tasarımları, elde edildikleri materyallere göre farklı fiyat aralıklarından sunulur. Tahta ve toprak kupa modelleriyle, doğal görünümde kahvelerin tadını çıkarmanız mümkündür.

Tek tek alınan modeller, set halinde de alınabilir. Buna göre tekli ve kupa seti fiyatları değişir.

Takımlar kaç kişilik olduğuna göre de fiyatlar konusunda değişiklik gösterir. 2 li, 3 lü, 4 lü, 6 lı kupa seçenekleri vardır. Bardakların ölçüleri de fiyatlar üzerinde etkili olan bir diğer faktördür. İster büyük ister küçük kullanabileceğiniz kulplu bardaklar, tamamen zevklerinize göre seçim yapmanızı sağlar. Çelik kupa da son dönemlerin sevilen modeller arasında yer alır. Çelik modeller ile istenilen soğuk içeceklerin de içilmesi mümkündür. Spor ve şık duruşuyla ideal bir hediye seçeneği olan logolu erkek siyah mat kupa bardak tasarımı, özel paketleriyle etkileyici bir görünüme sahiptir.

Yeni yıl kupa gibi konsept modeller tam olarak aralık, ocak, şubat dönemleri gibi

hediyeliklerin alınması gereken zamanlarda sizlere sunulur. Her sene hazırlanan yeni yıl kulplu bardaklar heyecanı ve mutluluğu temsil edecek şekilde üretilir. Vakumlu kupaları da bulmak oldukça kolaydır. Genel olarak vücut ağrıları için seçilen bu modeller, diğerlerinden farklı fiyatlandırılır. Hem bütçenize hitap eden hem de zevklerinize göre seçimler

yapmanıza imkan veren kulplu bardaklara ister takım halinde isterseniz de kişiye özel şekilde sahip olabilirsiniz. Oyuncu arkadaşlarınız için kullanışlı bir hediye seçmek isterseniz ısıtıcılı baskıya uygun tekli gamer kupa tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Kupa Seti Şimdi Trendyol’da

Kupa Seti Şimdi Trendyol’da

Geleneksel tasarımlardan modern çizgilere kadar birçok modelde sizlere sunulan ve mutfakların vazgeçilmez parçalarından biri olan kulplu bardaklara ulaşmak Trendyol ile artık çok daha kolay. Neredeyse piyasada bulunan tüm markaların geniş ağızlı tabaklı kavanoz kupa ve bardak modellerini Trendyol sayesinde bulmak mümkündür. Kaliteleri sayesinde oldukça sağlam modellere sahip olabilir ve senelerce bu bardakları kullanabilirsiniz. Kupa bardak seti olarak modern görünümlü tek tip mat ve düz renkteki porselen kulplu tasarımlar; siyah, beyaz, pembe gibi renklerde ve 4 lü, 6 lı gibi seçenekler ile sizlere sunulur.

Daha klasik seçenekler arayanlar için vintage görünümlü, renkli ve zarif kulplara sahip çiçekli bardak modelleri de vardır. Takım halinde seçim yapabileceğiniz gibi tek tek seçimler yaparak kulplu bardak koleksiyonu oluşturabilirsiniz. Son dönemlerin trend parçalarından olan emaye kupa çeşitleri de tüm renk ve desenleri ile sizlere sunulur. Özellikle kış aylarında sıcacık kahvelerini içebileceğiniz bu modeller, yaz aylarında soğuk içecekler için de kullanılabilir. Hem kendinize alabileceğiniz, hem de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz harfli ve şık çini uzun kupalar, en çok tercih edilen modeller arasında yerini alır. Alındığı zaman kişiyi özel hissettiren bu modeller, birçok markada farklı tasarımlarda üretilir. Sevimli tasarımıyla şeffaf sarı mini kupa bardak modelleri, farklı zevkler için ideal hediyelikler arasındadır.

Farklı modeller arayanlar için, hem eğlenceli hem de şaşırtıcı 3D kupalar da hediyelik olarak tercih edilir. Özellikle çocukların ilgisini çeken bu modeller, sevilen figürlerin 3 boyutlu olarak bir bardağa dönüştürüldüğü tasarımlardır. Baskılı kupalar ile sevilen tüm yazılar, harfler, isimler ve resimler bardak üzerine bastırılabilir. Dışarıda da uzun süre sıcak ve soğuk tutan kulplu bardaklar arayanlar için termos türleri oldukça kullanışlıdır. Uzun süreli sıcak ve soğuk tutabilen bu modeller, dışarıda keyif sürmeniz için sizlerin yanında olur. Trendyol ile sevdiğiniz, tarzınıza uygun ve ihtiyacınız olan kulplu bardaklara sahip olabilir; seçtiğiniz tüm bardakları hızlı ve güvenilir şekilde anında kapınızda bulabilirsiniz.