"

Porland

" araması için 5383 sonuç listeleniyor

Sofranızın En Güzel Parçaları Porland Ürünleri Trendyol'da!

Porselen deyince Türkiye’de akla gelen ilk markalardan biri olan Porland, ev yaşamının vazgeçilmez eşyalarından olan porselen ürünleri konusunda şık ve yüksek kalitede modelleriyle tanınıyor. Porland yemek takımı başta olmak üzere kahvaltılık takımı, fincan, bardak, çatal kaşık takımı, fincan takımı, porselen tabak gibi pek çok seçenek bulunabiliyor. Tencere takımlarından çaydanlıklara, mutfak aksesuarlarından dekoratif eşyalara pek çok ürün, markanın güvencesi ve kalitesi ile müşterilere sunuluyor. Marka kendine has tasarımları ve özel koleksiyonlarıyla her zevke, her beğeniye uygun eşyalar geliştiriyor ve bunlar yüksek kalitesiyle büyük beğeni topluyor. Model çeşitliliği yanında özgünlüğe büyük önem veren markanın yüksek estetik düzey sunan tasarımlarında, müşterilerin tercihine göre geleneksel desenler de, etnik esintiler de, modern çizgiler de yer alabiliyor. Sadeliğin ön planda olduğu tabaklar ise estetiği sadelik ve şıklıkta arayanlar için eşsiz olanaklar sunabiliyor. 1976 yılında kurulan bir züccaciye dükkanında temelleri atılan Porland, 1980’li yıllarda piyasaya sürdüğü ürünlerle kısa sürede evlerin baş köşesindeki yerini almasıyla biliniyor. Büyük beğeni toplayan tasarımlarını geniş kitlelere ulaştırmak için 1992 yılında Gebze'de bir tesis kuran marka, 1996’da Bilecik tesisini kurmasından itibaren dünya pazarlarının da gözde porselen üreticilerinden biri haline geliyor. 4 kıtaya ve 30’dan fazla ülkeye markanın yüksek kaliteli ürünlerini ihraç eden Porland porselen, yüksek ürün kalitesi yanında ışıltılı tasarımları ile de beğeni topluyor. Kalite ve estetiğe öncelik veren markanın sunduğu birinci sınıf ürünler, Trendyol aracılığıyla ve uygun ödeme koşullarıyla anında satın alınabiliyor. Porland indirim ve kampanya dönemlerinde ya da setler halinde alındığında cazip fırsatlar yakalanabiliyor. Porland online olarak Trendyol’dan satın alındığında herkes için erişilebilir fiyat ve kalite politikasından kolay yararlanılabiliyor. Bu sayede markanın birinden güzel modelleri herkese ve her keseye uygun hale gelebiliyor.

Porselen Yemek ve Kahvaltı Takımları

Porselen Yemek ve Kahvaltı Takımları

Porland tabakları yemek takımını yenilemek isteyen ya da sıfırdan yeni ev kurmayı planlayanlar için tercih listelerinin başında yer alıyor. Farklı desenler ve özgün motifler ile profesyonel tasarımcılar tarafından geliştirilen porselen tabaklar, akşam yemeklerinin ve özel davetlerin atmosferine kusursuz bir estetik katıyor. Tabaklar tercihe göre içinde gereken tüm tabak ve servis çeşitlerinin olduğu özel seri takımlar halinde alınabildiği gibi, tek tek istenen sayıda tabak ve servisler tercih edilerek kişiye özel takımlar da oluşturabiliyor. Markanın 6 ve 12 kişilik yemek takımları özellikle ev kuran çiftler arasında büyük ilgi görüyor. Porland 24 parça yemek takımı, 60 ve 85 parçalık modelleriyle ihtiyaç duyulan tüm porselen parçaları içeriyor. Porland yaldızlı yemek takımı tasarımlarında tercihe göre yuvarlak ya da köşeli çizgiler öne çıkarken kaselerde de özgün tasarımlarıyla göz alıcı bir estetik sunuyor. Yemek takımı modelleri içinde 17 cm, 22 cm gibi değişik boylarda düz ve kayık tabakların yanı sıra kaseler ve servis için kullanılan diğer parçalar bulunuyor. Sadece akşam yemekleri değil, sabah kahvaltıları da markanın tasarımlarda önem verdiği öğünler arasında yer alıyor. Porland kahvaltı takımları ister iki kişilik ister kalabalık gruplar için olsun, tüm kahvaltılarda kusursuz bir tercih olarak öne çıkıyor. Kahvaltı takımlarında klasik ve romantik modellerin yanı sıra, etnik ve modern çizgilerdeki alternatifler de büyük beğeni topluyor. Evlilik hazırlığı yapan çiftler, Porland 12 kişilik yemek takımı ve 6 kişilik kahvaltı takımlarını tercih ederken kahvaltı sofralarına yeni bir hava katmak isteyen herkes için 28, 30 ya da 36 gibi parçalık setler bulunuyor. Markanın kahvaltı takımlarının arasında düz tabakların yanı sıra çay ve kahve setleri, farklı ebatlarda kaseler, şekerlik ve yumurtalık gibi aksesuarlar da bulunuyor. Kahvaltı setleri içinde Porland çay tabağı çeşitleri de şık tasarımlarıyla yerini alıyor. Pasta sunumları için özel geliştirilmiş Porland set çeşitleri, özel günlerin keyifli geçmesini sağlıyor, ideal bir sunum için gereken ürünleri bir araya getiriyor. Porland 6 lı pasta tabağı farklı desen ve renklerle tarzınıza hitap eder. Markanın dondurmalıklar, kaseler, farklı tabaklar gibi ürünlerinin yanı sıra çocuklara özel hazırlanmış yemek takımları da bulunuyor. Balina, kuzu, baykuş gibi çocukların hoşuna gidecek figürlerin oldukça hoş tasarımlarla yer aldığı çocuk setleri büyük ilgi görüyor. Günlük kullanım için de, özel davetler için de uygun tasarımlar sunan markanın ürün gamı içinde yer alan porselen tasarımları arasında yemek takımı ve kahvaltı takımlarının yanı sıra kupa, bardak, kahve takımı, termos gibi çeşitler de yer alıyor. Porland termos yorumları sayesinde ihityacınıza uygun olanı seçmeniz de kolay hale geliyor.

Çatal, Kaşık, Bıçak ve Çay Kahve Takımları

Çatal, Kaşık, Bıçak ve Çay Kahve Takımları

Çatal kaşık takımları, çeyiz hazırlığının önemli parçaları arasında yer alıyor ve sofralarında değişiklik yapmak isteyenlerin yenilemek istediği ürünler arasında bulunuyor. Porland set olarak hazırladığı çatal, kaşık, bıçak takımlarıyla yemek takımlarının kusursuz şıklığını tamamlıyor. Özgün formlar, modern tasarım hatları ve özel dokularıyla öne çıkan çatal, kaşık, bıçak takımları, altın ya da gümüş renkleri, mat ya da parlak seçenekleriyle farklı beğenilere hitap ediyor. Bu takımların üretiminde hem malzeme kalitesine hem de tasarım özgünlüğüne dikkat eden marka, günlük ya da davetlerde kullanım için ayrı setler de sunabiliyor. Porland 6 kişilik yemek takımı ve 12 kişilik çatal, kaşık, bıçak setleri, sofra sunumlarının tüm ihtiyacını karşılıyor. Müşteriler tercihlerine göre Porland 18 parça, 24 parça, 84 ya da 89 parçalık takımları tercih edebiliyor. Tasarım bakımından modern, klasik, romantik ya da etnik çizgilerdeki yemek takımları ile uyumlu modeller bulunabiliyor.

Markanın su bardaklarından farklı olarak içki bardaklarına, kupalardan çocuklara yönelik tasarımlara çok sayıda bardak seçeneği bulunuyor. Porland 2 li kupa da seçenekler arasında yer alır. Porland kupa modelleri çok geniş bir çeşitlilik sunarak her zevke ve her beğeniye uygun seçenekler sağlıyor. Marka, Karaflar ve sürahiler açısından da sofraları süsleyecek zengin bir ürün yelpazesi ile öne çıkıyor. Bar aksesuarları ürün çeşitleri içinde ise farklı içki çeşitleri için gerekli olan gereçler, buz kovası ve kokteyl hazırlarken kullanılan çatal ve kaşıklar bulunuyor. Porland çay tabağı ve çay bardağı modelleri, çay saatleri için vazgeçilmez tasarımlar arasında yer alırken farklı kahve çeşitlerine özel boy ve tasarımlarda kahve setleri de tercih edilebiliyor. Kahve ve çay demlemek için her türlü demliğin yer aldığı ürünler arasında ayrıca termoslar, muglar, değişik aksesuarlar da bulunuyor. Geleneksel Türk kahvesi lezzetinden asla vazgeçmeyenler için ise özel olarak tasarlanmış göz alıcı Türk kahvesi takımları öne çıkıyor. Porland kahve fincanı bu sebeple sıklıkla tercih ediliyor. Porland 6 lı kahve fincanı ihtiyaçlarınızı başarılı bir şekilde karşılar.

Şık Tasarımlı Ürünler

Şık Tasarımlı Ürünler

Porland tabakları, farklı takımlarının yanında ideal sofralar için büyük önem taşıyan servis ve sunum gereçleri konusunda da iddia taşıyor. Başta atıştırmalık ve çerezlik modelleri olmak üzere, kaliteli malzemeden yüksek tasarım zevki ile geliştirilen tereyağlık, yağlık, sirkelik, limonluk, sosluk, tuzluk, peçetelik, biberlik, kürdanlık gibi pek çok model de Porland ürünleri arasında yerini alıyor. Ayrıca bardak altları, nihaleler, şekerlik ve sütlükler de hem işlevleri, hem estetik görünüşleriyle davet sofralarının vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Sunum servisleri, çorbalıklar, suplalar, farklı boy ve işlevlerdeki tepsiler de yemek takımlarını tamamlayan önemli parçalar olarak öne çıkıyor. Marka, porselen ve metal çeşitlerdeki gelişmiş ürün kalitesini sofra tekstili ürünlerinde sürdürüyor. Başta Amerikan servisler, runner'lar, masa örtülüleri ve peçeteler olmak üzere temel sofra tekstilini, tercih edilen Porland ürünleri arasında bulunuyor. Porland ürünleri yorumları sayesinde karar verme süreciniz hızlanabilir.

Sofralardaki eşsiz eşyaları mutfaklardaki pişirici araç gereçlerle birleştiren markanın tencere, tava ve diğer pişirici ürünleri de göz dolduruyor. Farklı malzemelerden üretilmiş tencere, tava ve çaydanlık setlerinin yanı sıra fırınlara özel kaplar da mutfaklarda oldukça işlevsel bir rol üsteleniyor. Ocaklarda kullanılan tencere, tava ve düdüklü tencereler gibi fırınlar ve mikrodalga fırınlar için özel tepsi ve kaplar üreten marka, başta porselen olmak üzere oldukça kaliteli ve işlevsel çeşitler sunuyor. Farklı boylardaki Porland sahan seti, porselen tepsiler, irili ufaklı porselen güveç çeşitleri, fırında lezzetli yemekler yapmak için gereken altyapıyı sağlıyor. Ocak üstünde pişirici özellik taşıyan sahanlar ve tavalarda da yüksek porselen teknolojisini kullanan marka, porselen malzemeden ürettiği pişirme gereçlerine büyük yemek takımı setleri içinde de yer veriyor.

Benzersiz Porland Koleksiyonları

Benzersiz Porland Koleksiyonları

Markanın iddialı olduğu ürünlerin başında evlerde kullanılan masaüstü modelle geliyor. Marka, yemek takımı, kahvaltı takımı, çay ve kahve setleri ve diğer sofra ürünlerinin yer aldığı bu kategorinin yanı sıra yemek hazırlığı için kullanılan ürünlerde de oldukça iddialı. Başta pişirme eşyaları, servis gereçleri, hediyelikler ve aksesuarlar olmak üzere çok çeşitli ürünlere sahip olan marka, ev dekorasyonu için de benzersiz modeller sunuyor. Markanın tüm tasarımları, alanında uzman ekipler tarafından tasarlanıyor, işlevsellik kadar estetik ve özgünlüğe büyük önem veriliyor. Marka farklı kategori grupları ya da takımlar için hazırladığı koleksiyonlarla tasarım çizgisini bir üst noktaya taşıyor. Desenli koleksiyonlar arasında yer alan Porland Morocco, Abstract, Heritage, Bodrum, Bohem, Botanical, Melisa gibi pek çok özel koleksiyon farklı zevk ve beğenilere hitap ediyor. Porland Morocco koleksiyonu adından da anlaşıldığı gibi, Fas kültürüne ait motifler ve figürlerden esinleniyor. Mozaiklerden el dokuması ipeğe, kilimlerden tüllere pek çok figürden çizgiler içeren bu özel koleksiyonda, Fas stilinin süslü ve gösterişli tarzı göze çarpıyor. Yemek servislerinden kahvaltı takımlarına, çay ve kahve setlerine pek çok çeşidin yer aldığı bu koleksiyonda geleneksel karo motiflerini hatırlatıyor. Markanın diğer koleksiyonlarında olduğu gibi Morocco koleksiyonu içindeki ürünler de set olarak satın alınabildiği gibi, tek tek ürünler olarak da seçilip kişiye özel kombinler yapılabiliyor. Koleksiyondaki tasarımlar özel üretim olduğu için elde yıkanması gerekiyor ve bulaşık makinesine konulması önerilmiyor. Ancak mikrodalga olmayan fırınlarda gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Porland yorumlar arasında adından sık sık söz edilen Porland Seasons koleksiyonu ise 6 ve 12 kişilik yemek takımı seçenekleri ile öne çıkıyor ve esin kaynağını 16. yüzyıl Japonya’sından alıyor. Temel yaklaşımı kusurların mükemmeliğini vurgulamak olan bu felsefe, sofra ürünlerine benzersiz el işçiliği ile uygulanıyor.

Kaliteli Marka Avantajları

Kaliteli Marka Avantajları

Yemek takımları ve diğer porselen ürünlerin üzerlerindeki motifler handmade olarak tek tek işlendiğinden, her biri tamamen özgün ve benzersiz bir özellik taşıyor. Wabi-Sabi felsefesi ile geliştirilen bu benzersiz yaklaşım sayesinde el işçiliği ile üretilen bu tasarımlar özel işlemlerden geçiriliyor ve ardından doğal renk seçenekleriyle müşterilere ulaştırılıyor. El yapımı olması yanında üretilirken kullanılan malzemeleri de benzersiz olan serininin üretimi esnasında farklı oranlar kullanılıyor ve ortaya özgün renkler çıkıyor. Tamamen Porland Seasons serisine yönelik olarak geliştirilen renkler, özel sırlar ve oksitlerle farklı etkiler oluşturuyor ve ortaya çıkan ürün tamamen benzersiz hale geliyor. Seasons serisindeki tüm ürünler hem bulaşık makinesinde kullanılabiliyor hem de fırın ve mikrodalga fırına gönül rahatlığıyla konulabiliyor. Desenlerinin benzerliği yanında kullanım kolaylığı sağlayan yapısı da bu serideki ürünlerin fazla tercih edilmesini sağlıyor. Markanın desenli çok sayıda koleksiyonu yanında desensiz olarak da, her biri özgün tasarımlara sahip olan pek çok koleksiyonu bulunuyor. Aqua, Bach, Bella, Chopin, Classic, Cortot, Fourline, Grazia ve diğer pek çok desensiz koleksiyon da sade ve şık yapısıyla öne çıkıyor. Türkiye’nin porselen markası, evler için tasarladığı sofra ürünleri dışında profesyoneller için ürettiği özel gastronomi ürünleri ile dikkat çekiyor. Gastronomi firmaları, markanın tasarımlarını desensiz ve sade biçimde satın alabildikleri gibi, tercihe göre kendi logo ve desenlerini de ürünlerin üzerine işletebiliyor. Markanın porselen üretimine yaptığı önemli katkılardan biri, Aluminalı ürünler olarak öne çıkıyor. Sert ve yumuşak olarak ikiye ayrılan porselen üreticiliğinde Alumilite adıyla tarihi bir adıma vesile olan marka, farklı dokulara sahip olan porselen çeşitlerinin beğenilen özelliklerini aynı üründe bir araya getiriyor. Sert porselen çeşitlerinin dayanaklılık özelliği ile yumuşak porselenlerin göze hoş gelen rengini buluşturan marka, yaygın kullanım için tasarladığı Alumilite modelleriyle dikkat çekiyor. Transparan olan, pekişmiş olarak uzun süre dayanan ve renk itibarıyla yumuşak bir dokuya sahip olan Aluminalı porselen çeşitleri, markanın özgün modellerine uygulanıyor ve kusursuz tasarımlar ortaya çıkıyor.

Evlilik Setleri ve Bütçe Dostu Fiyatlar

Evlilik Setleri ve Bütçe Dostu Fiyatlar

Porland çeyiz seti alternatifleri, yemek takımlarından çatal bıçak setlerine, tencere tava çeşitlerinden sofra tekstili ürünlerine pek çok seçenek içeriyor ve ev kuran çiftler için büyük kolaylık sağlıyor. Çeyizlerin önemsenen parçaları arasında bulunan yemek takımları ve diğer sofra eşyaları için kusursuz tasarımları bir arada sunan Porland çeyiz seti seçenekleri uygun satın alma koşullarıyla satın alınabiliyor. Trendyol aracılığıyla kolayca incelenebilen ve satın alınabilen bu çeyiz setleri, farklı tasarım çizgilerini içeren koleksiyonlar halinde de düşünülebiliyor. Porland yorumlar ve görüşler içeren sayfalarda bu setlerin avantajlarına özellikle dikkat çekiliyor ve sıklıkla tavsiye ediliyor. Markanın evlilik paketi seçenekleri yemek takımları, kahvaltı takımları, çatal, kaşık, bıçak takımları, tencere takımları ve kahve takımları gibi pek çok seti içerebiliyor. Tencere takımları az parçalı olabildiği gibi, içinde tavalar ve demliklerin de yer aldığı çok parçalı takımlar da olabiliyor. Mutfak ve sofralarda ihtiyaç duyulan tüm ürünleri içeren evlilik paketi seçenekleri, tabaklardan tencerelere, çatal kaşıktan çay setlerine tüm ürünleri kapsadığı için ev kuracaklara büyük kolaylık sağlayabiliyor. Bu takımların içinde tercihe göre istenen koleksiyonlar bulunabiliyor, modern ya da klasik çizgilerde ürünler yer alabiliyor. Dileyenler tam paket çeyiz setleri yerine kendi zevklerine göre özgürce evlilik paketleri oluşturabiliyor, yemek takımları, tencere setleri ya da çatal bıçak takımlarını diledikleri koleksiyonlardan kombin yapabiliyor. Sofralarını yenilemek isteyenler de çeyiz setlerinin ve evlilik paketlerinin sağladığı fırsatlardan yararlanarak oldukça uygun koşullarda markanın yüksek kalite ürünlerini satın alabiliyor. Porland outlet fırsatları indirimli fiyatlara erişme olanağı yaratabiliyor. Porland outlet ve seri sonu ürünleri, yüksek kaliteyi cazip fiyatlarla satın almak isteyenlerin tercihi oluyor. Porland indirim ve kampanya dönemlerinde yemek takımı ya da diğer setlerden satın alarak da sofralara yeni bir soluk getirmek mümkün olabiliyor. Porland indirim ve kampanyalarından Trendyol'u yakından takip ederek haberdar olabilirsiniz