İlgili Kategoriler
Güç
İyon Özelliği
Fiyat
Tip
Isı Ayarı
Motor Tipi
Difüzör
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Hız Ayarı
Fiyat Geçmişi
Renk
Otomatik Kapanma
Voltaj
Priz Tipi
Frekans
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Remington Saç Kurutma Makinesi

" araması için 47 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Remington Saç Kurutma Makineleri Trendyol’da!

Saç kurutma makinesi elde taşınabilen ve her yerde kullanılabilen formu sayesinde günlük hayatın vazgeçilmez eşyaları arasında yerini alır. 1906 yılından beri kişisel bakım ürünleri imalatçısı İngiliz menşeili markası, Remington saç kurutma makinesi seçeneklerini üretir. Saçlarınızı kuruturken oluşan elektriklenmeyi engellemek amacıyla üretime sunulan Remington iyonlu saç kurutma makinesi havada oluşan statik elektriği yok eder. Elektriğin yok edilmesiyle beraber işlem sonrası saçlarda kabarma görülmez. Elektriklenmeyi önlemenin yanı sıra saçların daha parlak görünmesini sağlayan Remington keratin saç kurutma makinesi müşteriler tarafından tercih edilen bir diğer öne çıkan modeldir. Saçların doğal ve parlak gözükmesini sağlayan bu ürünler, kurutma sırasında bakım yapması nedeniyle de oldukça kullanışlıdır. Remington saç kurutma makinesi modelleri birbirinden farklı özellikleriyle ve renk seçenekleriyle kullanan kişilerin beğenisini kazanan ürünlerdir. Markanın tüm ürünlerine Trendyol sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yalnızca evde kullanılan kurutma makineleri değil profesyonel kuaför veya bakım uzmanlarının iş yerlerinde kullandıkları ürünleri seçenekleri de Trendyol’da yer alır. İki kat daha uzun ömürlü motor gücüne sahip Remington profesyonel saç kurutma makinesi evinizin konforunda uzman bir bakım yapmanızı sağlar. 2400W performans sağlayan bu üründe, led ışık sensörünün yanı sıra çeşitli başlıklar da mevcuttur. Remington saç kurutma makinesi kullananlar ürün değerlendirme bölümünde tecrübelerini paylaşır. Böylece ihtiyacınıza göre seçtiğiniz Remington kurutma makinesinin teknik özelliklerinin yanı sıra müşteri deneyimlerini de detaylıca inceleyebilirsiniz.

Remington Ürünleri ile Profesyonel Saç Şekillendirme

Remington Ürünleri ile Profesyonel Saç Şekillendirme

Eskiden saç kurutma makinelerinde çok fazla ısınma veya yüksek ısı sonucu devreye giren soğutucunun mekanizmayı durdurması gibi problemler yaşamış olabilirsiniz. Remington fön makinesi ise 2300-2400W gibi yüksek enerjiye sahip olması sebebiyle kurutma makinesi ve fön makinesi özelliklerini bir arada sunar. Müşteriler bu ürün sayesinde kuaföre gitmeden evlerinin rahatlığında profesyonel bir şekilde fön çekebilir. İki farklı başlığı bulunan ve %50 daha sessiz çalışan Remington AC6330, pratik fön çekme işlemlerinde tercih edilen modellerden biridir. Evde kolay şekillendirme denince akla gelen bir diğer model olan Remington silk saç kurutma makinesi, 2400W hız ayarı ve iyon jeneratörü, son dokunuş için soğuk hava üfleme gibi özellikleriyle sizlere bakımlı bir şıklık kazandırır. İki kademeli hız ayarı ve üç kademeli ısı ayarı bulunan bu model, sahip olduğu ince başlık ve %10 daha hızlı üfleme kapasitesi sayesinde saçlarınızı kolayca şekillendirmenize yardımcı olur. 2400W hıza sahip bir diğer model olan Remington proluxe saç kurutma makinesi %90 daha fazla iyon ve dayanıklı motor gücüyle hızlı bir şekilde ve elektriklenme yapmadan işlem gerçekleştirmenizi sağlar. Kurutulan saçlara profesyonel dokunuşlar yapabilir; zevkinize göre ister düz fön ister kırık fön isterseniz su dalgaları modellerini uygulayabilirsiniz. Üç metreye ulaşan kablosuyla şekillendirme işlemlerinizi evinizin her odasında yapabilmek artık daha kolaydır. Remington profesyonel fön makinesi çeşitleri ister ince tel ister kalın tel saçlarınız olsun tüm işlemlerinizde saçlarınızı tel tel ayırır ve doğal parlaklığına kavuşturur. Düz ve vigo başlıklarla normalden daha kısa sürede kurutma sağlayan Remington ürünleri, hızlı işlem yapmasının yanı sıra saçları yıpratmaz. Parlak ve güçlü saçlarınıza dilediğiniz modeli veren Remington, kolay taşınır ve kolay temizlenir. Çıkarılabilir ve temizlenebilir arka ızgarası sayesinde kurutma makineniz her zaman ilk alındığı gibi temiz kalır, kullanım ömrü uzar. Seyahat boylarının da bulunduğu ürünler, gelişmiş işlevlerine karşıt oldukça hafiftir. Valizinizde ya da el çantanızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bakımlı görünmenin sırrı olan modelleri kendinize veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Birbirinden farklı zevklere uygun ve bütçe dostu tüm Remington marka kurutma makineleri Trendyol’da sizlere sunulur.

Her Saç Tipine Özel Remington Kurutma Makineleri

Her Saç Tipine Özel Remington Kurutma Makineleri

Müşteriler tarafından olumlu yorumlar alan her bir model, uzun ömürlü ve kaliteli olmasıyla ön plana çıkar. Cihazların uzun süre kullanımı sırasında herhangi bir soğuma ya da bozulma olmaz. Ürünler yalnızca güzel görünüm için tercih edilmez. Soğuk havalarda ıslak saçların sebebiyet vereceği hastalıklardan korunmak için de doğru bir şekilde kurutma yapılmalıdır. Uzun süre kullanımlarda tercih edilen modellerden biri olan Remington fırçalı fön makinesi üç farklı başlığa sahiptir. Şekillendirme öncesi saç kurutmada kullanılan düz ve taraklı başlık, düz ve dalgalı model yapımında kullanılan 50 ml yumuşak kıllı termal fırça ve istediğiniz şekli yapabileceğiniz 50 ml karışık termal fırça ile ihtiyacınız olan tüm işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca modelin üç farklı ısı ayarı bulunan cihazın, kablo uzunluğu ise iki metredir. Fırçayla beraber uzunluğu 40 cm olan cihazınızla istediğiniz modeli uygulayabilirsiniz. Remington air 3d saç kurutma makinesi ise 3d hava üfleme boşluğu sayesinde kullanım esnasında oluşabilecek yıpranma olasılığını en aza indirir. Cihazda iki kat fazla parlaklık kazandıran seramik ızgara bulunur. Bunun yanında üründe bulunan iyon jeneratörü sağlıklı bir kurutma işlemi gerçekleştirirken görünüşe parlaklık kazandırmayı destekler. İki farklı hız ayarı bulunan kurutma makinesinde üç sıcaklık ayarı vardır. Soğuk hava üfleme özelliğinin yanı sıra üç farklı başlığıyla birlikte satışa sunulur. Klasik görünümü ile modern bir havayı birleştiren Remington retro saç kurutma makinesi ise 2000W enerjiye ve kabarmayı önlemek üzere tasarlanmış ikiz yuvarlak ızgaraya sahiptir. İki kademeli hız ayarı ve üç ısı ayarı bulunan cihaz mavi rengi ve yuvarlak taşıma çantasıyla hem kullanışlı hem şıktır. Son olarak Remington spin curl saç kurutma makinesi ile bukle yapma aparatı (spin curl) sayesinde şekillendirme aşamasında hiç vakit kaybetmeden doğal buklelere sahip olabilirsiniz.

Remington Saç Kurutma Makinesinin Avantajlı Fiyatları

Remington Saç Kurutma Makinesinin Avantajlı Fiyatları

Bir kurutma makinesinden beklentileriniz farklı olabilir. Bu noktada Remington kurutma makinesi sizlere bir kurutma makinesinden alınabilecek maksimum verimi sunar. Saçı kurutmanın yan sıra fön çeker ya da hacim verir. Sizlere kurutmanın ötesinde şekillendirme fırsatları sunan bu ürünler farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Remington saç kurutma makinesi fiyatları sahip olduğu özelliklere, kullanılan materyale veya ebata göre değişiklik gösterebilir. Filtreleme seçeneği ile bütçenize uygun Remington kurutma makinelerini ücret, renk, fiyata göre artan/azalan, çok satanlar gibi dilediğiniz ölçütlerle değerlendirebilirsiniz. Yüksek enerji gücüne sahip Remington kurutma makinelerinin birçoğu fön çekme özelliği taşır. Remington fön makinesi fiyatları yine geniş bir fiyat aralığı ile Trendyol’da yer alır. Ayrıca alışveriş yaparken sizlere kolaylık sağlayan ürün değerlendirme bölümleri de sizlere yardımcı olur. Ürünlerin ızgara özellikleri, iyon ve keratin özellikleri, motor güçleri, başlık seçenekleri, derece ve soğuk hava üfleme seçenekleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca Remington saç kurutma makinesi yorum kısmında incelediğiniz ürünü daha önce kullanan müşterilerin yorumlarına ve kimi zaman paylaştıkları fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Özellikle sizinle benzer saç tipine sahip kişilerin yorum ve önerileri ürün seçiminde size yardımcı olur. Birbirinden zengin fonksiyon ve özellikleri bulunan ürünler arasında her saç tipine hitap eden seçenekler yer alır. Siz de kendinize evinizin konforunda kuaför bakımı yapmak için hemen ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz. Saç tipinize ve beğendiğiniz modellere yönelik ürünü seçtikten sonra Trendyol aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.