İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Mekanizma
Fiyat
Kasa Çapı
Kordon Materyali
Ek Özellik
Kordon Renk
Renk
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Garanti Süresi
Cam Şekli
Cam Tipi
Desen
Kadran Şekli
Kasa Renk
Su Geçirmezlik
Fiyat Geçmişi
Tip
Kasa Materyali
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Titanyum Saat

" araması için 667 sonuç listeleniyor

Titanyum Saat Modelleri Trendyol'da!

Günün herhangi bir saatinde sürpriz etkinliklere karşı planlı olabilmek ve işleri zamanında yetiştirmek için geliştirilen saat teknolojileri, insanların hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır. Eskiden hassas görevleri yerine getirmek için kullanılan saatler şimdi ise kişisel zevk ve dekor amaçlı öncelikli olarak kullanılmaktadır. Zamanı kolayca okumanıza imkân tanıyan saatler, günün hangi parçasında olduğunuzu ve işlerinizi yetiştirmek için ne kadar vaktinizin kaldığını sizlere haber veren cihazlardır. Saat teknolojileri arasında analog saat kullanımı her ne kadar vintage dursada, zamanı okumayı kolaylaştıran dijital saat kullanımları daha çok tercih etmektedir. Pratik ve hızlı bir kullanıma sahip olan saat modelleri arasında materyal oldukça önemli bir yapıya sahipken sağlam malzemeden yapılan ve uzun süreler kullanmanıza imkân tanıyan titanyum saat modelleri ile ihtiyacınız olan zamanı kolunuzda taşıyabilirsiniz. Nesiller boyu kullanımı ile bilinen titanyum kalitesindeki saatler ile sizde saatinizi aile yadigârı olarak çocuğunuza devredebilirsiniz.

Yenilikçi ve Sportif Görünen Titanyum Saat Modelleri

Yenilikçi ve Sportif Görünen Titanyum Saat Modelleri

Zamanla eski tipteki saatlerde vintage bir görünüm sunarken, günümüzde geliştirilen son moda trend kol saatleri ile cep boy saatlerin sağladığı avantajlardan daha fazlasını kendiniz için sağlayabilirsiniz. Saat takmanın ve zamana hâkim olmanın giderek arttığı günümüz şartlarında hemen hemen tüm işlemler zamanla hallolmakta ve randevu usulü ile çalışmaktadır. Birçok iş görüşmesine veya düzenli sahip olduğunuz işinize giderken takmanız gereken titanyum saat çeşitleri, kaliteli alaşımlardan elde edilerek el bileğinizi desteklemektedir. Otomatik saat dilimini içerisinde hazır bir şekilde kullanıma sunan bu saat modelleri sayesinde ekstra bir kuruluma gerek kalmadan her an saatinizi güncel tutabilirsiniz. Eşsiz tasarımların eşlik ettiği titanyum alaşımlı bu saatler ile tüm işlerinize zamanında yetişebilir, gecikme endişesi yaşamazsınız. Böylece bugünden planladığınız etkinliklerde yarın vaktinde gidebilirsiniz.

Farklı Mekanik Kol Saatleri ile Renkli Kullanım

Farklı Mekanik Kol Saatleri ile Renkli Kullanım

Her yaşam tarzına yönelik farklı kullanım avantajı sağlayan kol saatleri özellikle titanyum detayları sayesinde oldukça popüler olmaktadır. Yenilikçi saat görünümlerini kullanım detayları ile birleştiren titanyum saat erkek müşteriler tarafından fazlaca rağbet görmektedir. Saat kullanmanın günümüz şartlarında temel ihtiyaçlar arasında yer alması nedeniyle her yaştan bireyler en azından yanlarında bir kol saati taşımaktadırlar. Dünya üzerinde yer alan birçok saat modeli ve özellikleri arasında yaşamla yakından ilişkilendirilen kol saatleri, her alana kolayca taşınabilir olmaktadırlar. Eşsiz titanyum teknolojisini tüm modellerinde sergileyen bu saatler arasında saat kullanmanın önemini bir kere daha yakından kavrayabilirsiniz. Kişisel zevkinize göre tasarlayabileceğiniz modeller arasında istediğiniz kordon çeşitlerini ve renklerini bulabilirsiniz. Kaliteli bir yaşamın sırrı olan bu saat modelleri ile hayatınıza bambaşka bir yön verebilirsiniz.

Orjinal Kalitede Titanyum Saatler Trendyol’da

Orjinal Kalitede Titanyum Saatler Trendyol’da

Gece ve gündüzün sürekli olarak akış halinde olduğu bir gün içerisinde zamanınızı yönetmek ve işlerinizi vaktinde halletmek için tasarlanan kol saatleri ile her yere zamanında yetişebilirsiniz. Uzun zamandan beri hayatın içerisinde yer alan saatler, insan vücudu ile ayrılmaz bir bütünlük oluşturacak yapı kazanmaktadır. Yeni güne merhaba demek için gözünüzü ilk açtığınız anda kolunuzdan baktığınız titanyum kasa saat modelleri gümüş, altın, kahverengi ve siyah kordon renklerine sahip olmaktadır. Son moda trendler ile birlikte çarpıcı detaylara sahip titanyum kol saati çeşitlerinden koleksiyon içerisinde bulunan saatleri kullanabilirsiniz. Birçoğu su geçirmez olacak şekilde üretilmiş olup, en zorlu şartlarda dayanabilecek malzeme yapısına sahiptir. Zarif olmasının yanında sportif görünümleri de müşteriler için birleştiren modellere Trendyol üzerinden ulaşabilir, farklı kordon ölçüleri ile bileğinize uygun titanyum kaplama saat modellerini inceleyebilirsiniz.