İlgili Kategoriler
Wireless Özelliği
Router Özelliği
Fiyat
Port Özelliği
Kablosuz Standartlar
USB
Port Sayısı
Anten Sayısı
Firewall Özelliği
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tp-Link VDSL Modemler

" araması için 37 sonuç listeleniyor

Yeni Nesil Teknoloji TP-Link VDSL Modemler Trendyol’da!

İnternet; bütün dünyada kullanılan, bilgisayar ve diğer akıllı cihazlar aracılığıyla veri iletmeyi sağlayan bir iletişim ağıdır. Günümüzde tanımından daha fonksiyonel şekilde kullanılan İnternet, vazgeçilmez bir ağ sistemidir. Dünyanın pek çok yerinde İnternet kullanmak için modem ve ağ ürünlerine ihtiyaç duyulur. TP Link markası da modem çeşitlerini sizlerin beğenisine sunar. Günümüzde İnternet kullanımına ihtiyaç çoğaldıkça kablosuz ağ kullanımı da popüler hale gelir. TP-Link VDSL modem daha hızlı ve güçlü bir ağ için kullanılır. Aynı zamanda ürün ağ kullanımında verimliliği artırır. Kablosuz ağın bulunmadığı ya da ölü bölge olarak adlandırılan düşük bölge bağlantı hızının olduğu yerlerde çözüm odaklı öneriler sunar. Mobil cihaz kullanımının yaygınlaştığı evlerde veya ofis ortamlarında genellikle İnternet üzerinden bağlantı da bulunur. Ürün özellikle ölü bölgeler için kurtarıcı niteliği taşır. Mobil cihazınızı veya bilgisayarınızı istediğiniz her yere taşıyarak kullanabilirsiniz. Binaların farklı yapısıyla bazen ağ sinyallerinde sorunlar yaşanabilir. TP Link VDSL modem bu gibi durumlarda her noktaya ağ sinyallerini ulaştırmayı hedefler. Eve veya bulunduğunuz ortama uygun TP Link ürününü seçerek sinyal sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Farklı modem çeşitleri ile sinyal sorunlarınızı kolaylıkla çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu modemler aynı zamanda cihazlarınıza Tether uygulaması ile kolaylıkla bağlanarak kullanılır. Hızlı İnternet erişimi ile ağ kontrolü sağlanır. Siz de uygun olan ürünü Trendyol’dan tercih edip kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

TP Link Modem Çeşitleri ile Güçlü İnternet

TP Link Modem Çeşitleri ile Güçlü İnternet

Bağlantıların gücüne ve hızına göre modem çeşitleri değişir. Bu ürünler dünyanın çeşitli noktasında sıklıkla tercih edilen cihazlardır. Asimetrik Dijital Abone Hattı olarak adlandırılan ADSL, ev ve ofis ortamlarında mevcut olan normal telefon hattındaki sinyalleri kullanan bir bağlantı türüdür. Bu bağlantı türünün avantajı ise İnternet bağlantısı için extra bir hattı gerektirmemesidir. TP Link VDSL modem çeşitleri farklı bağlantı hızlarına sahiptir. Evinizin kaynağa olan uzaklığına ve evinizde kullanılan kabloların kalitesine göre bu hız farklılık gösterir. Günümüzde İnternet için kullanılan en hızlı bağlantı türü fiber ağdır. Ultra hızlı bant genişliği olarak bilinen bu ağ, büyük şehirlerde sıklıkla tercih edilir. Ev ya da ofislerinizin yakınında Fiber altyapısı mevcut ise TP Link modem ile 1 GBPS hıza kadar indirme imkanına sahip olursunuz. Altyapılar sebebiyle sağlanan indirme hızı genellikle 300 MBPS’de kalır. ADSL, VDSL ve fiber modemler arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar bulunduğunuz bölgedeki altyapı ve fiyatlardır. Öncelikli olarak evinizin veya ofisinizin bulunduğu bölgede hangi bağlantı şeklinin ideal olduğunu öğrenmeniz tavsiye edilir. Kısa bir araştırma sonucunda bulunduğunuz bölgenin üç bağlantı türünü de desteklediğini öğrendiyseniz tercih edeceğiniz ürünün ağ türünü belirlemek için fiyat karşılaştırması yapmanız gerekir. İnterneti hangi amaçla kullanacağınıza göre bu karşılaştırmayı basitçe yapabilirsiniz. Ev ya da ofisinizde İnterneti kullanacak kişi sayısı az ise, aynı zamanda İnterneti sadece film izlemek, sosyal medyaya girmek için kullanacaksanız 24 MBPS’lik ADSL modem hızı yeterli olabilir. Bu modem türünde İnternet hızı biraz düşük olduğu için fiyatlar her bütçeye hitap eder. Çok yüksek hızlı İnternet isteyenler için fiber modem 1 GBPS’ye kadar indirme hızı sağlar. Ultra hızlı bir İnternet şekli olmasıyla beraber fiyatlar farklılık gösterir. Genellikle büyük şehirler dışında fiber ağ altyapısını bulmak kolay değildir. Ayrıca ürün kablolu ya da kablosuz İnternet erişimi sağlamak isteyenler için farklı çözümler sunar. TP-Link VDSL modem fiyatları için Trendyol’u inceleyerek ayrıntılı bilgiye sahip olabilir, size uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun TP-Link VDSL Modem Fiyatları

Her Bütçeye Uygun TP-Link VDSL Modem Fiyatları

Çok Yüksek Hızlı Dijital Abone Hattı olarak bilinen VDSL, bağlantı ADSL modeme göre çok daha hızlı İnternet deneyimi sağlar. Daha hızlı yükleme, hızlı indirme imkanını sunar. Bu nedenle daha avantajlıdır. İnternet üzerinden sıklıkla oyun oynamak ve sürekli olarak dosya indirip dosya yüklemek isterseniz sizin için doğru tercih VDSL TP Link modem çeşitleri olur. Geniş bir aileye sahipseniz ya da iş yerinde çok fazla çalışanınız varsa VDSL modem sizin için uygun olabilir. 125- 150 MBPS hıza sahip olan bu modem türü, sizin için yeterli olabilir. Kablosuz modem, İnternet kullanımının verdiği rahatlık ve esneklik dışında güvenli bir ağ hizmeti de sunar. Aboneler İnternete geleneksel modeme göre 100 kata kadar daha yüksek hızlarda bağlanabilir. Ürün sayesinde sadece bir masaüstü bilgisayara bağlı kalmadan laptoplarınız ile eviniz veya ofisinizde rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Bağlantı hızına göre ürün değiştiği için fiyat da değişir. Bu nedenle tercihinize ve istediğiniz hıza uygun ürünü tercih edebilir, size uygun ürünü satın alabilirsiniz. Ürünler sunduğu modem ve ağ seçeneklerinin yanı sıra, yüksek performansı ile dikkat çeker. Fazlasıyla hızlı bir modem yönlendirici isterseniz TP Link VDSL modem 1200 MBPS seçeneğini kullanabilirsiniz. Böylelikle birleşik çift bantlı kablosuz bağlantı hızları sağlayarak kablosuz İnternetten tam anlamıyla yararlanabilirsiniz. Kablosuz ağ sektöründe kullanılan teknolojik ürünleri sayesinde aynı anda birçok cihazda sorunsuz bir şekilde hizmet verebilir. Gecikme ya da duraklama olmadan film izleme, oyun oynama, görüntülü konuşma gibi çok daha fazla hız gerektiren aktiviteler için doğru ağ çözümlerini sunar. Siz de Trendyol ürün listesinden karşılaştırma yapabilir. İhtiyacınıza uygun avantajlı ürünü tercih edebilirsiniz.

TP Link Hızlı İnternet Avantajları

TP Link Hızlı İnternet Avantajları

Günümüzde kablosuz ağı kullanarak İnternete bağlanan kişi ve cihaz sayısı oldukça fazladır. Her geçen gün bu sayı artar. Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefon, tablet, oyun konsolu ve TV gibi ürünlerden İnternete bağlanmak daha popüler hale gelir. Bu nedenle hızlı ve verimli bir kablosuz ağ bağlantısı, her zaman önemlidir. Ev ya da ofis ortamlarında kullanılan modemler, her noktada ağ sinyalini iletmeyebilir. Ev ve ofislerin yapısı sinyali iletmede engel olabilir. Ağ yetersizliğinin kullanıldığı bu alanlar için modem TP Link VDSL kullanıma uygundur. Farklı tasarımları ile birbirinden ayrılsa da ürünlerin temel görevi ağı güçlendirerek sinyali istenilen noktaya ulaştırmasıdır. Bu ürünleri doğru yerde kullanmak oldukça önemlidir. Cihazı bağlantı sinyalinin hiç olmadığı bir noktaya koymamaya dikkat etmeniz gerekir. Ağ kaynağınız ile sinyalin az geldiği yer arasında bir noktaya yerleştirilen cihaz, size etkili çözümü sunar. Özelliklerine ve fiyatlarına göre birçok farklı fiyatı vardır. Fiyatlar; tasarım, antenlerin sayısı, antenlerin gücü gibi kriterlere göre farklılık gösterir. Teknik özellik açısından en önemli olan detay ise hız değerleridir. Hız değerinin yüksek olması ürünün daha fazla ağ sinyali sunmasına olanak tanır. Ağ genişleticilerin kurulumu da oldukça basittir. Çocuklarınız varsa ve evde birden fazla cihaz kullanılıyorsa her alanda bağlantınızın hızını artırarak kullanımı kolaylaştırır. Kolaylıkla film izleme, müzik dinleme, oyun oynama gibi aktiviteleri kullanabilirsiniz. TP Link bütün modem çeşitleri ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde yüksek hızlı bağlantı yaşamanız mümkündür. Trendyol üzerinden istediğiniz ürünü satın almak isterseniz TP Link VDSL modem tavsiye ve geri dönüşleri inceleyerek tercihinize uygun ürünü seçip bağlantınızı hızlandırabilirsiniz.