"

Tp-Link

" araması için 965 sonuç listeleniyor

TP-Link

TP-Link ile Teknolojinin Getirilerinden Yararlanın

TP-Link kurulduğu günden bu yana günlük yaşamın her alanında bulunan güvenilir ağ cihazlarını ve aksesuarlarını dünya çapında tedarik eder. Firma, devamlı olarak 170’ten fazla ülkeye dağıtım sağlayarak global anlamda birçok kişiye hizmet vermektedir. Wi-Fi cihazı tedarikçisi olan ICD tarafından sıralama işlemi sağlanmaktadır. Markanın istikrarı ve performansı kanıtlanmış ve bütün bireylerin ağ ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir. Ürün portföyü geniş ve günümüz ile bağlantılı olarak yaşam tarzının gelişimi için üretimler sağlanmaktadır. Teknolojiyle eşdeğer ve entegre bir şekilde yapılan üretimler, yaşam tarzını kolaylaştıran özelliklerdedir. Yaşam tarzını geliştirmeye çalışan ve yarının taleplerini de aşarak ürün yelpazesini büyütmektedir. Ev ve ofis alanında, kurumsal kullanımlarda, servis sağlayıcılık alanında, destek işlemlerinde birçok alanda hizmet veren bir firmadır. TP-Link modem kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahiptir. Fakat genel anlamdaki ürün özellikleri ise hayatı kolaylaştıran niteliklere sahip olmasıdır. Modemlerin kolay kurulum asistanları ve çoklu dil destekleri ile zahmetsizce kurulumu sağlanır. Wi-Fi açma ve kapama düğmeleri, kolaylıkla kablosuz olan yayınları etkinleştirir ya da devre dışı bırakabilir. Bunun yanı sıra WPS buton destekleri ile tek tuş ile kablosuz ağ şifreleme işlemi sağlanır. Modem çeşitleri arasında çok işlevsel modeller de vardır. Kablo hizmetleri ile uyumlu olan ya da kablosuzlara uyumlu olan bağlantı seçenekleri ile çeşitlilik gösterir. Geriye dönük uyumlu geriye dönük geniş bant hızları sunmaktadır. Ayrıca çok işlevsel olmaları, USB bağlantı noktasını kullanarak, ortamları, yazıcıları ya da dosyaları aileler ile paylaşabilmek mümkündür. Modemlerin hızları bir hayli yüksek ve en yeni standart bant genişliklerini içermektedir. İşlemci sayıları ile en iyi performansla çalışmasına yardımcı olacaktır. Modemlerin kullanımları kadar TP-Link modem kurulumu da bir hayli kolaydır. Teknoloji ile uyumlu modem modellerini Android ve IOS cihazlarından kolaylıkla kurabilmek mümkündür. Tabi ki bu işlem, modem seçeneklerine göre değişkenlik gösterir. Bazı modeller de kolay kurulum asistanı sayesinde de kurulum işlemi kolaylıkla sağlanır. Ayrıca çoklu dil desteklerinden yararlanılarak, kurulum işleminde zorluk çekilmez. Kurulum işlemlerinde teknolojiyle uyumlu olarak kuruluma yardımcı olan firmanın bu anlamdaki destekleri oldukça fazladır.

TP-Link ile Güvenli Bağlantı Desteklerinden Faydalanın

Bağlantı, servis, ağ ve kurulum anlamında hizmet veren firmanın, güvenli bir altyapı desteği de vardır. İmal edilen modemler, farklı özellikler ile üretilmektedir. Modemlerin normalde kurulum ve şifreleme işlemleri, farklılık göstermektedir. TP-Link şifre değiştirme işlemleri pratik bir şekilde yapılmaktadır. Şifreleme işlemleri WPS butonu olan modemlerde tek tuş ile kolaylıkla kablosuz ağlar şifrelenebilmektedir. Üstün teknolojik gelişimler ile şifreleme işlemi tek bir buton ile sağlanabilmektedir. Modemlerin teknik özellikleri birbirinden farklı olduğu için şifreleme ve kurulumları da farklılaşmaktadır. En sık yöneltilen sorular arasında TP-Link kurulum işlemi yer almaktadır. Bütün ev ya da ofis için gerekli olan modemler, tam kapsamlı olarak çalışır. Bu çalışma sistemini başlatabilmek için de kurulumu sağlamak gerekir. Kolay kurulum işlemleri için Ücretsiz olarak Tether uygulamasını indirerek, bazı modem seçeneklerinin kurulumu sağlanabilir. Bu uygulamalar yardımı ile Android ve IOS cihazları ile kolayca kurulabilmektedir. Kurulumların yanı sıra yönetme işlemi de sağlanabilmektedir. Tether uygulaması ile bütün gelişmiş özellikler yalnızca kişilerin elinde olacaktır. Ebeveyn kontrolü ile çocukların güvenli bir şekilde ağ çevresi oluşturmasına olanak sağlayacaktır. Aynı zamanda misafir ağ desteği, engelli listesi gibi özelliklerle de ev ya da ofis ağlarını kimin kullandığı kontrol edilebilir. Ağ yönetimini kolaylaştıracak programları markanın sistemleri ile bulabilmek mümkün olacaktır. Kurulum işlemlerinin ardından bir modemden alınacak desteğin tam anlamıyla sağlanacağı söylenebilir. Modellerden modellere özellikler değişkenlik gösterse de DSL bağlantıları, fiber kablo erişimleri, DDNS ya da Tether uygulaması kontrolü, güvenli altyapı desteği olan Ipv6 uyumu, pürüzsüz bir şekilde İPTV uygulaması ile köprü ve Tag VLAN desteği, cihaz ya da uygulamaya gör ağ trafiği gibi bazı özellikler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra özel ağların internet arasındaki güvenli bağlantıları da sağlanmış olur. Modemler, farklı özelliklere ve tasarımlara sahip olduğu için fiyat aralıkları da değişkenlik göstermektedir. TP-Link modem fiyatları ürünlerin teknik özellikleri, dış tasarımları, kullanım alanları ve benzeri durumlara göre fiyatlandırılmaktadır. Böylece ihtiyaçlar doğrultusunda modemlerin fiyatsal değişkenlikleri olacaktır. Son teknolojik ürünler ve çağın getirilerine ayak uyduran modeller, markanın üretim destekleri ile sağlanmaktadır. Genel anlamda ev, ofis, devlet daireleri, kurumlar, okullar ve benzeri alanlarda modemlerden yararlanılmaktadır. Mekanların özelliklerine göre modem seçeneklerinden yararlanabilmek mümkündür.

Hayatı Kolaylaştıran TP-Link Ürünleri

Teknolojik gelişimler, son zamanlarda hemen hemen her alanda ilerlemektedir. Özellikle internet desteği, birçok insanın evinde, iş yerinde, okullarda, hastanelerde yani hemen hemen her alanda kullanılır. İnternet desteklerini de akıllı modemler ve modemlerin hızları ile elde edebilmek mümkün olmaktadır. Modem desteğini üst kalitede veren TP-Link, bu anlamdaki başarısını ortaya koymuştur. Kurulum işlemleri sırasında genellikle yöneltilen sorular arasında TP-Link port açma işlemi sorulmaktadır. Bu işlem, modem ile bilgisayar arasındaki Ethernet kablosu takılarak başlatılır. Port yönlendirme, internetten belli başlı uygulamalar ile gelen isteklerin internet ortamı üzerinde erişime izin vermesidir. Port açma işlemi, güvenlik için modemin şifresi değiştirilirken, şifrenin not alınması gerekir. Bilgilendirme sayfası açıldıktan sonra ise yapılan işlemler, modemin arayüz sayfasını açar. Daha sonra ise iletim menüsüyle devam edilir. Sanal sunucu menüsü, seçilenleri sil, yenil ekle, servis port adımları kısmından yönlendirme yapılacaktır. Tabi ki port numarası ve IP adresi girildikten sonra bu işlemler yerine getir. Firmanın verdiği en büyük hizmetlerden biri TP-Link internet hizmetleridir. İnternetin verildiği alanlar ise ev, ofisler, kurumsal alanlar, servis sağlayıcıları, destek hizmetleri olarak değişkenlik göstermektedir. İnternet hizmetleri, modem, ağ genişletme, Mobil Mi-Fi, Wi-Fi adaptörleri, Wi-Fi routerlar, High Power Router, Deco gibi bazı hizmetler bulunmaktadır. Kurumsal anlamda internet hizmetleri ise yönetilebilir switcher, smart switcher, easy smart switcher, yönetilmeyen switcher, yönetimsiz switcher, businnes Wi-Fi, outdoor radio, VPN router, load balance routers gibi uygulamalardır. İnternet hizmetlerinin yanı sıra verilen destek hizmetleri de hayatı kolaylaştıran durumlardan bir tanesidir. Teknik destek iletişim, teknik destek formları ile oluşabilecek sorunlardan dolayı destek alabilmek mümkündür. İnternet anlamında en büyük hizmetlerden bir tanesi modemlerdir. Kablosuz ve kablolu olarak modem seçenekleri değişkenlik göstermektedir. Modemlerdeki güçlü kalp destekleri ile uzun ömürlü bir kullanıma olanak sağlanacaktır. Yüksek performanslı çalışma işlemi ile internet hızlarını iki katına çıkaran modemler, internet servis sağlayıcı hizmetleri ile dikkat çekmektedir. Kablolu olarak modem tercih edilmişse, Ethernet bağlantı noktaları hızlı Ethernet’ten yaklaşık 10 kat daha hızlıdır. Oyun konsolları, masaüstü ve IPTV’de 4K hız ile bağlanarak kullanım sağlanabilir. USB bağlantı destekleri ile hızlı transfer yapmaya yardımcı olacaktır. Ağa hızlı bir şekilde ve kolaylıkla dosya, fotoğraf, video ve müzik paylaşabilmek mümkündür.

Hızlı İnternetin Keyfi TP-Link ile Çıkar

Günümüzde internet herkes için vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir. Cepte internetlerin yanı sıra sabit olarak da kullanılan internet hizmetleri bulunmaktadır. Sabit internetler için gerekli olan modem desteği ise markanın üretimleri ile tercih edilebilir. TP-Link fiber modem seçenekleri, Dual Wan port özelliği ile birçok servise uyum sağlar. Çok fonksiyonel olan fiber modemler, USB portu ile arkadaşlar, aile ve sevilen kişiler ile rahatlıkla paylaşılabilir. Hızlı internetin keyfini çıkarabilmek için muhteşem ürünlerdir. Üzerinde bulunan iki adet anten ile çekim gücünü hızlandırarak kaliteli internet hizmeti sağlar. Fiber hızda internet keyfisini, bu modemler ile tercih edebilmek mümkündür. Modem kullanıcılarının en sık merak ettiği konulardan bir tanesi de TP-Link modem ışıkları konusudur. Modemlerin üzerinde yanıp sönen ışıkların her birinin bir anlamı bulunmaktadır. Bu ışıkların bazıları, ADSL ışığı, Ethernet ışıkları, power güç ışığı, LAN ışığı aktif olarak yanıp sönen ışıklardandır. Bu ışıklardan internetin olup olmadığı anlaşılabileceği gibi şifrenin yanlış girilip bu nedenden dolayı internetin olmaması da anlaşılabilir. Böylece teknik desteğin sağlanarak, başarılı bir şekilde çalışmasına yardım edilebilir. Önemi yüksek olan ışıklardan bir tanesi de Power güç ışığıdır. Güç kaynağına bağlı olarak çalışmaktadır ve bu ışığın yanmaması durumunda adaptör takılmaması, adaptör hasarı gibi nedenler vardır. Ayrıca modemin arka bölümünde yer alan aç kapama düğmesine de basılmış olabilir. Bu durumlara ek olarak ise modem veya adaptör hasar alıp yandıysa, ışık yanmayacaktır. WLAN, LAN modemlerde bulunan kablosuz bağlantı fonksiyonları bulunduğunu göstermektedir. Modeme bağlanma işlemi mümkün olsa da internet girişi sağlanmayacaktır. DSL ışığı ve DSL ise internetin sağlayıcısı ile birlikte modem arasında yer alan bağlantı kablosunda herhangi bir sıkıntı olduğu anlamını ifade eder. Bu kısımdaki kablo ise düzgün takılmamıştır ve arıza geçirmiş olabilir. İnternet hattını ya da telefon hattını birbiri arasında ayrılmasına yardımcı olan splitter isimli küçük kutu kullanımı ile arızaya geçmiş olmaması gibi durumlara dikkat edilmesi gerekir. Aynı zamanda gerek duyulursa da aygıt çıkarılarak, modemi doğrudan doğruya telefon hattına bağlama işlemi sağlanabilir. Işıkların doğru çalışması ile düzenli bir çalışma işlemi sağlanacaktır. Genellikle sık yöneltilen bir soru olan TP-Link nasıl çalışır sorusuna yanıt olarak ışıkların düzenli yanıp sönmesi cevabı verilebilir. Çünkü ışıkların sönmesi ya da düzenli yanmaması durumunda bir arıza var demektir.

TP-Link ile Teknolojinin Keyfini Çıkarın

Teknolojik gelişimlere ayak uydurmak için markanın kullanıcılar için birçok destek ürünü bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de TP-Link Bluetooth olarak ifade edilebilir. Düşük enerji teknolojisi ile üretilen Bluetoothlar, tak ve kullan WIN olarak kullanıma uyumludur. Güvenilir ve yüksek performanslı olan ürünler, rahatlıkla da taşınabilecektir. Ultra küçük işlem sistem destekleri ile son sürüm Windows 10’a rahatlıkla uyum sağlar. Bluetooth’ların akıllı telefon ya da tabletler üzerinden stereo ya da bağımsız bir hoparlöre kablosuz müzik yayını yapılabilir. Bu ürünler Bluetooth adaptör olarak ifade edilebilir. Adaptörlerin Bluetooth ya da NFC ile etkin cihazların bağlantılarını herhangi bir stereo desteği ile sağlayabilmek de mümkündür. Kablosuz Bluetooth cihazları ile uyumlu olan ürünler, çevirici Audio adaptör olarak kullanılabilir. Markanın üretimleri arasında yer alan kameralarda hayatın her aşamasında ihtiyaç duyulan modellerdir. Kasa cam, kasa cam outdoor, ev güvenilirliği için kamera, gece görüşlü HD pan kamera modelleri bulunmaktadır. TP-Link kamera modelleri arasında yer alan kasa camlar, ev güvenliği için muhteşem ürünlerdir. Evin içinde bulunan yerleri farklı görüş açıları ile izleyerek, aktif bir güvenlik sağlanacaktır. Özellikle küçük çocuğu olanlar için muhteşem bir çalışma performansı gösteren ve sık tercih edilen kameralardır. Kasa cam outdoor kullanımlı kameralar ise dışarıda olan biten tüm olayları tam anlamıyla görmeye ve kayıt özelliği ile izleyebilmeye yardımcı olur. Yüksek çözünürlük kalitesi ile muhteşem bir performans sağlayan ve görüş açısını yükselten kameraların tehlike durumlarını başarılı bir şekilde tespit etmeye yardımcı olur. Ev güvenilirliği için üretilen kameralar, gece görüşü olan, her ayrıntıyı kristal niteliği ile yakalayabilmeye yardımcı olmaktadır. Ayrıca iki yönlü ses dahil mikrofon, hoparlörler ile başkalarıyla da iletişim kurmaya yardımcı olacaktır. Güvenli depolama işlemi ile yaklaşık 16 günlük çekime eşit olarak microSD kart desteği bulunmaktadır. Gece görüşlü olarak imal edilen kameralar, HD çözünürlüklü olması ile daha keskin ve net görüntüler sağlamaktadır. Gece görüş özelliği 26 metreye kadar geceleyin görüş desteği sağlar. Harekât ve sesleri algılar böylece tehlike durumları tespit edilir. Markanın tasarımları arasında yer alan internet çalışma sistemine destek olan TP-Link güçlendirici ürünleri de vardır. Güçlendirici desteği ile cihazlara bağlanarak, güçlü bir Wi-Fi hizmeti sunacaktır.

TP-Link Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günlük hayatta teknolojik getirilerin verimli bir şekilde kullanıcılar ile buluşturulması için hizmet veren markanın birçok alanda üretimi bulunmaktadır. Ağ modem, kablo adaptör, kablo sarf malzemeleri, bilgisayar tablet aksesuarları, cep telefonları, bilgisayar yedek parça, şarj cihazları, taşınabilir batarya, ampül, USB SD çevirici modül, güvenlik sistemi, güvenlik cihazları, USB bellek, ev ve ofis modemleri, akıllı evler için geliştirilen priz, ampül, anahtarlar modeller arasındadır. Ayrıca internet hizmetini geniş bir şekilde vermeye yarayan ağ genişletme hizmetleri de ürün kategorisi arasında yer alır. Bu uygulamalar powerline adaptörler, access pointler, range extenderlar ve SOHO switcher gibi birçok ağ genişletme işlemi vardır. Firmanın eğlence tutkunları için de birçok destek ürünü bulunmaktadır. Modem üretimleri ile dikkat çeken firmanın kaliteli modellerde üretimleri vardır. TP-Link nasıl kurulur sorusu çok sık yöneltilmektedir. Kurulum işlemi teknolojiye uyumlu olarak kolayca sağlanabilmektedir. Kurulum işlemi modemlerin özelliklerine göre kolay kurulum asistanı yardımı ile kurulum yapılır. Kurulum işlemlerinin yanı sıra merak edilen konular arasında TP-Link nasıl bağlanır sorusu yer almaktadır. Bağlantı işlemi de özel videolar ile anlatılmıştır ve modemlerin teknik özelliklerine göre yapılabilecektir. Bağlantı işlemleri, kablolu ve kablosuz modemlerin özelliklerine göre farklılık gösterebilen bir durumdur. Ayrıca çok işlevsel kullanım özelliklerine sahip olan modemlerin USB bağlantı noktaları ile dosyaları, ortamları, yazıcıları birçok arkadaşla paylaşabilmeye fırsat tanıyacağı söylenebilir. Günlük hayattaki teknolojik getirilerin çağa uyumlu olarak tasarlayan firmanın birçok üretim özelliğine sahip ürünü bulunmaktadır. Ağ hizmetlerini sunarken, aynı zamanda güvenilir altyapı desteğini de sağladığı ifade edilebilir. En çok merak edilen konular arasında fiyatsal oranlamalar da vardır. Markanın üretimleri arasında yer alan birçok teknolojik alet yer almaktadır. Bu ürünler ise farklı donanımsal özelliklere sahiptir. Bu nedenle fiyat anlamında da birbiri içinde farklılık göstermektedir. TP-Link fiyatları aletlerin donanım özellikleri, teknik özellikler, kullanım alanları, işlevsellikleri, dış tasarımları ve sürüm olarak aralıklara ayrıldığı ifade edilebilir. Fiyatlar herkesin alım gücüne hitap eden oranlardadır. Bu nedenle ihtiyaç duyulan tüm ürünler rahatlıkla satın alınabilmektedir. Firmanın tasarladığı ve ürettiği teknolojik ürünleri sayfamız üzerinden detaylı bir şekilde kontrol sağlayarak sipariş edebilirsiniz.