İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Koltuk Tipi
Fonksiyon
Kumaş
Tasarım
Ayak Malzemesi
Materyal
Tema / Stil
Gövde Materyali
Garanti Süresi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Turkuaz Koltuk Takımı

" araması için 26 sonuç listeleniyor

Turkuaz Koltuk Takımı Modelleri ile Misafirlere Merhaba

Koltuk takımları bir evde olmazsa olmaz, hem rahatlığın hem de şıklığın birlikte arandığı ev eşyalarıdır. Salonların çizgisini belirleyen koltuklar için pek çok rengin ve modelin kombine edildiği sayısız model mevcuttur. Ister modern çizgilerde isterseniz de daha klasik çizgilerde tasarlanmış zevkinize uygun koltuk takımlarını bulmak oldukça kolaydır. Kullanım olarak çok fonksiyonlu, yatağa dönüşebilen ve uzun ömürlü ürünler ön plana çıkmaktadır. Tasarım olarak ise her müşteriyi memnun edecek geniş bir skala bulunmaktadır. Bu noktada renklerin de tasarımları ileri seviyeye taşıyan, ortamın havasını değiştiren bir işlevi vardır. Renklerin kombinasyonu iyi bir estetik yakalamak adına çok önemlidir.

Evinizin Olmazsa Olmazı Turkuaz Koltuk Takımları

Evinizin Olmazsa Olmazı Turkuaz Koltuk Takımları

Bu nedenle insanlar çarpıcı renklerden zaman zaman çekinebilmektedir. Bu çarpıcı renklerin başında gelen turkuaz, ev dekorasyonu için oldukça uygun, göze hitap eden, renk kombinasyonu yapması kolay olan ve tek başına ortamın havasını değiştirebilen bir renktir. Mavi-yeşil arası bir tonlamaya sahip olan turkuaz rengi, mavinin verdiği ferahlık, iç huzuru ve sakinliğe, yeşilin verdiği enerji ve canlandırma hissine aynı anda sahiptir. Renk özellikleri turkuazı estetik açıdan da verdiği hava açısından da ön plana çıkarır. Bu nedenle turkuaz rengi koltuk takımı salonlarınızda olumlu bir fark yaratmak için birebirdir.

Turkuaz Koltuk Takımı Modelleri

Turkuaz Koltuk Takımı Modelleri

Turkuaz, hemen hemen her tarzdaki koltuk takımına yakışabilecek bir renktir. Evinizi klasik çizgiyle döşemek istiyorsanız da modern tasarımlardan hoşlanıyorsanız da bu renk yüzünüzü güldürecektir. Örneğin, avangard mobilyalar için genellikle oymalı çerçevelere sahip, altın varaklı veya bu tarz yoğun detayların hakim olduğu tasarımlar kullanılır. Turkuaz avangard koltuk takımı bu tarz mobilya isteyenler için harika bir seçenek olacaktır. Koyu turkuaz elbise, turkuaz kısa elbise, turkuaz kadife elbise, turkuaz straplez elbise, turkuaz balo elbiseleri, turkuaz gece elbisesi çok farklı elbise çeşitleri mevcuttur. Avangard mobilyaların sahip olduğu detaylarla bütünleşecek, parlak veya mat kumaş fark etmeksizin kendini gösterecek ve koltuklarınızın şık bir görüntüye sahip olmasını sağlamak için oldukça uygun bir renktir. Chester koltuklar ise düğmeli bir tasarımla oluşturulan modellerdir. Dekorasyonun modern olduğu evlerde de klasik olduğu evlerde de bu mobilyalar kullanılabilir çünkü aksesuarlarla desteklenerek istediğiniz çizgiye getirebileceğiniz bir tasarıma sahiplerdir. Bu özelliği nedeniyle renk seçimi chester koltuklarda istenen vurguyu alabilmek için çok önemlidir. Turkuaz chester koltuk takımı mobilyayı ön plana çıkaracak ve canlı bir dekorayon elde etmenizi sağlayacaktır. Oturma grupları için uygun bir renk olmakla birlikte L koltuklar için de kullanılmaktadır. L koltuk takımı turkuaz rengi sayesinde salonunuzda modern bir hava yaratırken turkuazın çarpıcılığıyla büyüleyecektir. Turkuaz mavisi koltuk takımı, turkuaz oturma grupları, koyu turkuaz koltuk takımı, pembe turkuaz koltuk takımı, kahve turkuaz koltuk takımları gibi farklı durumlar vardır.

Turkuaz Rengiyle Sıradışı Dekorasyon

Turkuaz Rengiyle Sıradışı Dekorasyon

Turkuaz rengi koltuk takımı için tek başına kullanılabileceği gibi farklı renklerle kombinlenerek güzel bir bütün de oluşturabilir. Böylece mobilyalarınız birden fazla rengin oluşturduğu güzel bir kombinasyonla sizi memnun eder. Gri turkuaz koltuk takımı, grinin modern görünümünü turkuazın canlı tonuyla birleştirerek son derece estetik bir tasarım ortaya koyar. Eğer açık renklerde sıcak tonları seviyorsanız kahve köpüğü, vizon gibi renkler de isteklerinize hitap edebilir. Bu şekilde daha sıcak bir dekorasyon isteyenlere vizon turkuaz koltuk takımı modelleri çok uygun olacaktır. Beyazın yalınlığı ve her renkle oluşturduğu mükemmel birliktelik koltuk takımlarında da sıkça tercih edilmektedir. Eğer siz de bu eşleşmeyi seviyorsanız beyaz turkuaz koltuk takımı değerlendirme listenizde yerini alabilir. Yoğun renklerin birlikteliğinden hoşlananlar içinse kahve turkuaz koltuk takımları çok güzel bir alternatiftir. Iki rengin oluşturduğu yoğun görüntü oldukça etkileyicidir. Bunlar ve daha pek çok turkuaz koltuk takımı modeli, her bütçeye uygun seçeneklerle Trendyol’da.