İlgili Kategoriler
Hacim
Parça Sayısı
Renk
Materyal
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Vip Ahmet Saklama Kabı

" araması için 755 sonuç listeleniyor

Dayanıklı ve Kullanışlı Vip Ahmet Saklama Kabı

30 yıldır ev ihtiyaçları kategorisinde öne çıkan modellere imza atan marka, popülerliğini mutfakta vakit geçirmeyi sevenlerin görüş ve önerilerinden alır. Sektöre öncelikle pratik mutfak eşyalarıyla giriş yapan firma, bu uzun serüveninde kalitesi ve güvenilirliğiyle başarıyı elde eder. Mutfaklarda sıklıkla ihtiyaç duyulan Vip Ahmet saklama kabı, yiyeceklerin uzun süre muhafaza edilmesini sağlar. Değişik renklere sahip bu ürünler sayesinde tüm yiyecekler güvenli olarak saklanır. Şık ve estetik görünümdeki düzenleyicilerle mutfaklara dekoratif zenginlik kazandırabilirsiniz. Farklı boyutlarda üretilen bu kaplar, çekmece içleri ve raflar için ideal ölçülere sahiptir. Her mutfak dizaynına uygun üçlü, beşli ve on ikili adetler halinde takım olarak satılan Vip Ahmet vakumlu saklama kabı, kapak detayıyla dikkat çeker. Vakumlu kapaklar, içerisine konan yiyeceklerin hava almadan uzun süre korunmasına destek olur. Farklı yiyecek koymak için değişen ebatlara sahip ürünleri dilerseniz çoklu takım haline getirebilirsiniz. İnce uzun yapıdaki kaplar, mutfaklarda her alanda kullanım imkanı sunar. Dayanıklı mika malzemelerin kullanıldığı modelleri istediğiniz boyutlarda seçebilirsiniz. Vakumlu kapakların hava geçirmeyen özelliği içine konan yiyeceklerin uzun süre bozulmadan saklanmasına imkan sağlar. Sektörde kadınların mutfak ihtiyaçlarını gidermek için yola çıkan Vip Ahmet kavanoz ve kaplarda kaliteli birinci sınıf malzemeleri tercih eder. Cam görünümlü sert plastikten yapılan ürünler hem saklamada hem de depolamada güvenle kullanıma uygundur. İnsan sağlığı için zararlı olabilecek materyaller içermeyen düzenleyicileri, mutfağınızın tüm ihtiyaçlarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Vip Ahmet erzak kabı, toparlayıcı özelliği ile erzak dolapların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Şık ve kaliteli tarzıyla mutfaklarla bütünleşen çeşitler hem çekmecede hem de kilerlerde kullanım için ideal ölçülere sahiptir. Ergonomik yapıya sahip Vip Ahmet süzgeçli saklama kabı, et ve balık gibi gıdaların suyunun akıtılmasına destek olur. 3,5 litrelik geniş iç hacim tüm mutfakta işlevsel kullanım imkanı oluşturur. Gıdaları yıkayarak depolamak için de kullanılan süzgeç sayesinde uzun süre suyla temas önlenmiş olunur. Farklı renk seçenekleri sunan ürün yiyeceklerin bozulmadan korunmasını sağlar. Siz de markanın hem işlevsel hem de şık ürünlerini inceleyerek kullanımınıza göre seçimler yapabilirsiniz.

Her Kullanıma Özel Vip Ahmet Saklama Kabı Ölçüleri

Her Kullanıma Özel Vip Ahmet Saklama Kabı Ölçüleri

Çok amaçlı düzenleyiciler mutfaklarda zamanla oluşan karmaşanın giderilmesinde oldukça etkilidir. Küçük, orta ve büyük boy olarak tercih edeceğiniz Vip Ahmet saklama kabı ölçüleri ile her gıda için uygundur. Kare ve dikdörtgen şekillerde yapışan modelleri dilerseniz tek boyutta satın alabilirsiniz. Her kullanıma uyumlu ürünleri dilerseniz ölçülerinize göre seçebilirsiniz. İşlevsellik ve konforu bir araya getiren marka, kalitesiyle sağlığa dost seçimler yapmanızı sağlar. Hava almayan özellikteki ürünleri çay, kahve ve şeker gibi gıdaları muhafaza etmek için kullanabilirsiniz. Vip Ahmet saklama kabı 250 ml boyutu ve şeffaf yapısıyla içerisine konan yiyecekleri kontrol etmenizi sağlar. Vakumlu kapak tasarımı tüm yiyeceklerin ilk günkü tazeliğini korumasında oldukça etkilidir. Gıda teması için uygun materyallerden üretilen kaplar, uzun süreli korumada oldukça başarılıdır. Daha fazla yiyecek depolamak için farklı boyutlara sahip Vip Ahmet saklama kabı 700 ml seçimi size mutfakta daha fazla yer kazanmanızı sağlar. İster tekli isterseniz çoklu olarak satın alacağınız kapları kendi içerisinde gruplandırabilirsiniz. 6'lı ve 12'li set olarak satılan modeller mika, plastik cam ve porselen materyallerden üretilir. Siz de mutfaklarınızda Vip Ahmet saklama kabı 500 ml, 600 ml, 800 ml, 900 ml seçenekleri arasından uygun tercihler yaparak çekmece ve dolaplarınızın derli toplu olmasını sağlayabilirsiniz. Dikdörtgen, kare, silindir ve yuvarlak şekillerde farklı özelliklere sahip modeller, bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Buzdolabına yiyecek koymak için Vip Ahmet saklama kabı 1200 ml tercihleri yapabilirsiniz. Beyaz vakumlu kapağı sayesinde içine koyduğunuz yiyecekleri kolaylıkla görebilirsiniz. Markanın tüm boyutlardaki ürünlerini birbirleriyle takım olarak kullanabilirsiniz. Mutfaklardaki en büyük yardımcınız olan materyaller, sağlık açısından risk teşkil etmeyen yapıdadır. Buzdolabına koyduğunuz yiyeceklerin kokularının birbirine geçmesini önleyen Vip Ahmet saklama kabı 1700 ml boyutuyla tüm gıdalar için uygundur. Hijyenik ve kolay temizlenebilen özelliği kullanım alanının fazla olmasını sağlar. Sebze ve meyvelerden kuru gıdaya kadar birbirinden farklı özelliğe sahip yiyecekler vakumlu kaplar sayesinde uzun süre ilk tazeliğinde saklanır. Mutfak dolabına düzen getiren Vip Ahmet saklama kabı 2900 ml ölçüsüyle her kullanıma uygundur.

Ergonomik yapısıyla yer tasarrufu sağlayan ürünler, her mutfağın vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Gıdaları sağlıklı ve taze olarak tutan kaplar, bakteri ve böcek oluşumunu da önler. Mutfağınızda düzeni oluşturabilmek için farklı boyutlardaki kaplardan destek alabilirsiniz. Her yiyeceği kendi içerisinde sınıflandırarak çekmece dizaynına estetik görünüm kazandırabilirsiniz. Baharat ve bakliyatların daha steril olarak saklanmasına sağlayan kaplar mutfak dolapları ve çekmecelerde düzeni severlerin bir numaralı yardımcısı olur. Mutfağınızda daha geniş yer açmak için markanın farklı boyutlara sahip kaplarına sahip olabilirsiniz. Saklama kaplarının seçiminde öncelik kişisel ihtiyaçlar olmalıdır. Evde yaşadığınız kişi sayısına göre farklı boyut ve renkteki düzenleyicileri tercih edebilirsiniz. Kalabalık ailelerin tercihi büyük boy düzenleyiciler olurken, çekirdek aileler daha küçük seçimlerde bulunur. Ayrıca kap seçiminde insan sağlığı ve doğa için elverişli materyallerden yapılması önem taşır. Vip Ahmet saklama kabı küçük boy, büyük boy ölçülerinde kullanımınıza uygun olanı seçerek alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Kaliteli plastik ve mikadan üretilen kaplar, kırılmalara karşı da son derece dayanıklıdır. Mutfak kullanımı için sıklıkla tercih edilen züccaciye ürünleri arasında yer alan Vip Ahmet saklama kabı 5’li, 9’lu, 20’li ebatlarıyla tüm dağınıklığı iyi şekilde toplar. Çekmece ve dolapların daha düzenli ve göze hoş görünmesi için farklı boyut seçimlerinde bulunabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip besinlerin iyi şartlarda saklanmasını sağlayan Vip Ahmet un saklama kabı, ergonomik tasarımıyla mutfaklarınıza şıklık kazandırır. Özellikle sık sık hamur işi yapanlar, hava almayan düzenleyicileri kullanarak malzemelerin uzun süre dayanmasını sağlar. Hava almayan vakumlu kapaklara sahip olan ürünler sıcak ve soğuk koşullara dayanıklıdır. Gıdaların böceklenmeden ve taze olarak korunmasına destek olur. Vip Ahmet saklama kabı kullananlar, ürünlerin kalitesinin yanında şık ve ergonomik yapısının da öne çıktığını vurgular. Marka, sektördeki firmalar arasında kalitesiyle ve fiyatlarıyla her zaman bir adım önde olmayı başarır. Farklı kullanımlar için işlevsel modellerin yer aldığı geniş ürün gamı her bütçeye uygun seçim yapma ayrıcalığı yaratır. Erzak dolaplarının en çok tercih edilen çeşitleri arasında bulunan Vip Ahmet saklama kabı yorum ve önerilerde, müşteriler tarafından beğenilerek alınan ürün kategorisinde ilk sırada yer alır. Dilerseniz farklı ebatlardaki düzenleyicileri satın alarak kendi mutfağınıza uygun setler oluşturabilirsiniz. Beyaz, füme, şeffaf ve siyah gibi her zevki yansıtan renk skalası arasından dekorasyonunuza uygun seçimler yaparak mutfağınıza canlılık katabilirsiniz. Her mutfakta sıklıkla kullanılan ürünler, kolay temizlenebilir özellikte olmaları bakımından size ekstra konfor sağlar. Mutfaklarda kullanışlı tarzıyla öne çıkan markanın tüm düzenleyici ve saklama çeşitlerine, uygun fiyatlarla ulaşma imkanı bulabilirsiniz.

Mutfak Dekorasyonlarına Renk Katan Tasarımlar

Mutfak Dekorasyonlarına Renk Katan Tasarımlar

Mutfaklara kattığı işlevselliğin yanı sıra dekorlara da uyumlu olan Vip Ahmet saklama kabı gri rengiyle dikkat çeker. Hafif yapısıyla kullanım kolaylığı sağlayan ürünler, renkleriyle de mutfaktaki enerjinizi yansıtır. Siyah ve gri tonlarla uyum içinde kullanacağınız düzenleyici parçalar hem dolap hem de çekmece içi kullanımına uygun boyutlara sahiptir. Farklı tonları bir arada kullanmak isteyen müşteriler için Vip Ahmet saklama kabı siyah, gold, gümüş, beyaz, füme renklere sahiptir. İsteğe göre her gıda için farklı renk seçimlerinde bulunabilirsiniz. Mutfak dolaplarınızın ve tezgahın rengini yansıtan düzenleyici seçimlerinizle data tarz bir görünüm oluşturabilirsiniz. Daha otantik ve geçmişi çağrıştıran tonlara sahip Vip Ahmet saklama kabı bakır renk seçimi size mutfakta daha fazla yer kazanmanızı sağlar. Hem rengi hem de işlevselliği ile dikkat çeken düzenleyicileri kullanımınıza uygun boyutlarda tercih edebilirsiniz. İçerisinde sağlığa zararlı malzemelerin kullanılmadığı çeşitler, kalitesiyle olduğu kadar renkleriyle de size farklı seçimler yapma fırsatı oluşturur. Birbirinden canlı ve göz alıcı renklerin hakim olduğu markanın gıda saklama organizerleri, tezgah üzerinde kullanıma da uygundur. Estetik görünümüyle müşterilerin beğenilerini kazanan ürünler, vakumlu kapak dizaynına sahiptir. İçindeki gıdaları her zaman taze tutan Vip Ahmet şeffaf saklama kabı, mutfaklarda yer tasarrufu yapmanıza olanak sağlar. Marka iç içe geçerek kullanılmadığı zaman daha az yer kaplayan çeşitlerinde plastik moblen ham maddeleri tercih eder. Yumuşak ve beyaz renkteki kapağı, yiyeceklerin uzun süre bozulmadan korunmasını sağlar. Şeffaf görünümde olması yiyeceklerin kontrol edilmesini kolaylaştırır.

Böceklenme ve bozulmalara karşı dışarıdan kontrol edebilme ayrıcalığı kullanımda konfor yaratır. Kendi zevkinize ve kullanımınıza uygun tüm alımlarınız için markanın farklı renk skalası arasından seçim yapabilirsiniz. Kullanımınıza uygun düzenleyicileri uygun fiyat ve renklerle bütçenize hitap eden seçimler yapabilirsiniz. Erzak ve gıda düzenleyicileri her kullanıma göre farklı şekil ve boyutlara sahiptir. Kullanım alanının yapısına göre farklı şekillerde seçimler yaparak yerden tasarruf edebilirsiniz. Vip Ahmet kare saklama kabı daha çok çekmece içi ve kiler dolapları için uygundur. Kare formu sayesinde yan yana birden çok kutuyu bir arada dizebilirsiniz. Kullanım sıklığına göre küçük ve büyük kare seçimlerle çekmeceleriniz daha düzenli bir görünüm kazanır. Temiz ve düzenli çekmecelerin ihtiyacı olan çeşitleri, dilediğiniz boyutlarda satın alabilirsiniz. Rahat kullanımı ve konforuyla size işlevsellik kazandıran Vip Ahmet silindir saklama kabı, daha çok un, pirinç ve şeker gibi gıdaların saklanmasına uygundur. Ayrıca küçük boylarına şeker, kahve ve tuz gibi günlük ihtiyacınız olan gıdaları koyabilirsiniz. Büyük boylara ise spagetti gibi uzun gıdaları yerleştirebilirsiniz. Vakumlu kapakları uzun süre hava almadan kalmalarını sağlar. Buzdolaplarına yiyecek koymak için tercih edilen Vip Ahmet saklama kabı dikdörtgen formuyla size alan tasarrufu sağlar. Dilerseniz birden fazla kabı üst üste koyarak düzenleyicilere buzdolabı ve diğer alanlarda daha fazla işlevsellik kazandırabilirsiniz. Vip Ahmet saklama kabı yuvarlak koku yapmayan kaliteli malzemesi ile içerisindeki gıdaların aynı şekilde saklanmasını mümkün kılar. Kapak dizaynındaki mandal seçimi sıkı bir şekilde kapanmasını sağlar. Kulplu yapıdaki kapak kolay açılabilir tarzdadır. Böylece yiyecekler uzun süre ilk günkü tazeliğini korur Üst kısmı şeffaf olduğundan içine konan gıdalar daha kolay görünür. Üçlü set olarak satılan ürünler farklı boyutlara sahiptir. Boyutları ve renk seçimleriyle müşterilerin beğenerek kullandığı saklama ürünleri, günlük kullanıma konfor katar. Mutfaklarınıza dinamizm kazandıran markanın tüm ürün çeşitlerini inceleyebilir, kullanımınıza ve bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Avantajlı Vip Ahmet Saklama Kabı Fiyatları

Avantajlı Vip Ahmet Saklama Kabı Fiyatları

Kapaklı yapısı sayesinde yıkayıp süzdüğünüz gıdaları dolaba koyma imkanı sağlayan Vip Ahmet rüya saklama kabı, mutfaklarda işlevsellik oluşturur. Alt kısımda bulunan hazne sayesinde yiyeceklerin suyu tamamen süzülür. Kapak kısımları siyah, gri ve beyaz olarak farklı renklere sahiptir. Şeffaf gövdesi, yiyeceklerin daha kolay görünmesini sağlar. Geniş hacimli iç haznesi depolamada size ekstra alan yaratır. Vip Ahmet saklama kabı seti kullanım detayınıza göre farklı sayıda tercih edilir. 3’lü, 5’li, 6’lı ve 12’li paketler halinde satılan takımlar özellikle dar mutfaklar için idealdir. Hem muhafaza hem de yiyecekleri dolaba yerleştirmek için kullanılan düzenleyicileri ihtiyacınıza ve zevkinize göre seçebilirsiniz. Vip Ahmet saklama kabı fiyatları satın alacağınız ürünün adet veya takım olmasına göre farklılık gösterir. Fazla sayıdaki setler az olanlara oranla daha üst fiyat aralığında satışa sunulur. Kaliteli malzemeleri ve kullanışlı yapısıyla her mutfağın ihtiyacına yönelik çözümler üreten Vip Ahmet saklama kabı set şeklinde bütçenize uygun seçeneklere sahiptir. Mutfağınızdaki kullanım imkanına göre aynı boyutlarda satın alabileceğiniz gibi farklı ebatlarda tercihler de yapabilirsiniz. İçerisine koymak istediğiniz malzemelerin büyüklüğüyle orantılı olarak yapacağınız seçimler size alandan tasarruf etme ayrıcalığı oluşturur. Değişik şekillerde üretilen düzenleme parçalarını buzdolabında yiyecekleri muhafaza etmek için de tercih edebilirsiniz. Markanın ürünleri yüksek kalitede mika ve plastik kullanılarak yapılır. Düşme ve darbelere karşı dirençli olan bu malzemeler sayesinde düzenleyicileri uzun süre aynı formda kullanma imkanı bulabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkamaya dayanıklı çeşitler, çevre ve insan sağlığı için güvenilir malzemelerden üretilir. Bütçenize ve kullanım detayınıza uygun tüm ürünleri inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Saklama kaplarında müşterilerin en çok dikkat ettiği detaylar boyut ve kullanım konforudur. Her mutfak için ideal ölçülerde üretilen markanın ürünleri kalitesiyle dikkatleri üzerine çeker.

Uzun yıllara dayanan tecrübenin verdiği güvenle marka ürünlerinde işlevsel kullanımı ön planda tutar. Gerek bakliyat gerekse baharat saklamak için ideal boyutlarda olan çeşitler, şeffaf yapısıyla da görsel açıdan beğeni toplar. Her bir parça diğer çeşitlerle uyum içerisinde mutfaklardaki yerini alır. Tüm bakliyat ve yiyeceklerin düzen içinde olmasını sağlayan Vip Ahmet üçlü saklama kabı, fiyat avantajıyla da müşterilerin bütçelerine hitap eder. Bazı modellerde iç içe geçen tasarım yerden tasarruf etme ayrıcalığı yaratır. Vakumlu kapakları ve renkli kulplarıyla göze hitap ederken size fazladan depolama alanı açar. Dilerseniz Vip Ahmet 4’lü saklama kabı satın alarak diğer ürünlerle birlikte kullanabilirsiniz. Kısa ve uzun formlardaki parçalar mutfak düzeninde size rahatlık sağlar. Vakumlu kapların üst kısımları içerisine konan gıdanın görünmesini sağlayacak şekilde dizayn edilir. Böylece çekmece içerisindeki tüm bakliyatları üzerinden ayırt etme imkanı oluşur. Vip Ahmet 12’li saklama kabı görsel açıdan mutfağınıza bütünlük sağlar. Farklı yiyecekleri tek tek depolama detayı sunan tasarımları, uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Geniş mutfaklarda büyük çekmece içlerinde kullanıma uygun olarak sunulan Vip Ahmet saklama kabı 30’lu, tam bir fiyat performans ürünü olarak dikkat çeker. İçine tüm kuru gıdaları koyabileceğiniz seti isterseniz tek bir alanda isterseniz farklı konumlarda kullanabilirsiniz. Bütçenize ve çekmecelerinizin boyutlarına göre seçtiğiniz düzenleyicileri dilediğiniz boyutlarda tercih edebilirsiniz. Gerektiğinde farklı boyutlarda satılan set seçimleri yaparak daha fazla gıda depolayabilirsiniz. Kiler ve dolaplara uyumlu tasarımlarıyla size kompakt kullanım sağlayan tüm çeşitlere Trendyol kalitesi ve fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz