placeholder
"

Vip Ahmet

" araması için 1689 sonuç listeleniyor

Ev İşlerinizi Kolaylaştıran VIP Ahmet Ürünleri

VİP Ahmet, temizlik ve mutfak gereçleri konusunda kısa sürede öne çıkmayı başarmış markalardan biridir. Kaliteli plastikleri fonksiyonel tasarımlarla bir araya getiren marka; temizlik, yemek hazırlama ve saklama işlerini son derece kolaylaştırır. VİP Ahmet saklama kabından döküm tavalara kadar geniş ürün seçenekleri ile tüm ev ihtiyaçlarına yanıt verir. Sosyal sorumluluk anlayışıyla takdir kazanan marka, fiyatlarını her zaman uygun aralıklarda tutmaya çalışır.

Sektörde 2017 yılından beri varlığını sürdüren VİP Ahmet ürünleriyle tüm ev işlerini kolaylaştırmayı hedefler. Özellikle şıklığı ve kullanışlı olmasıyla beğeni kazanan VİP Ahmet erzak kabı seçenekleri, mutfakları daha düzenli bir yaşam alanına dönüştürür. VİP Ahmet kavanoz seti, şık tasarımı ile tüm dekorasyon stillerine uyum sağlarken geniş hacmiyle de depolama ihtiyacına yanıt verir. VİP Ahmet temizlik seti gibi fonksiyonel ürünleriyle de ev işlerini oldukça keyifli ve kolay hâle getirir. Marka, pratik ev gereçlerinin yanı sıra dayanıklı döküm pişirme ekipmanlarıyla da beğeni kazanır. Markanın tencere seti, az yağ kullanarak lezzetli ve sağlıklı tarifler hazırlamanıza yardımcı olur.

Sıklıkla Tercih Edilen Vip Ahmet Temizlik Seti Özellikleri Nelerdir?

Sıklıkla Tercih Edilen Vip Ahmet Temizlik Seti Özellikleri Nelerdir?

Pratik mutfak gereçleri alanında satışa sunduğu ürünler sayesinde beğeni kazanan marka, temizlik ve düzen işlerini kolaylaştırmayı hedefleyen tasarımlar yapar. VİP Ahmet mop seti, az yer kapladığı ve kolay kullanım imkânı sunduğu için her kesimden ilgi görür. Bu kolaylaştırıcı temizlik seti, ince uzun bir kova ve geniş bir dikdörtgen moptan oluşur. Set içerisindeki kovayı klasik modellerden ayıran şey ise mopu yıkamak ve suyunu sıkmak için üç ayrı bölüm bulunmasıdır. Uzun dikdörtgen mop, sap ile birleşim yerinden kolayca katlanarak yıkama bölümüne sokulur. Tırtıklı bölme ağzı, paspas üzerindeki tüm saç ve tozların toplanmasını sağlar.

Temizlik kovası; 7 litre temiz su, 3,5 litre kirli su ve 3,5 litre kurutma bölümüne sahiptir. Premium kova, altında bulunan tahliye tapaları sayesinde bel ve sırt ağrıları yaşamadan temizliği sonlandırmanızı sağlar. Ürünün iki yanında bulunan taşıma sapları, ortada birleşerek kova doluyken bile dengeli ve konforlu hareket imkânı verir. Kovanın taraklı üst kapağı, çıt çıt bağlantıları sayesinde kolayca sökülüp takılabilir. VİP Ahmet mop temizlik kova setinin kolay kullanım özelliği, ev işlerini son derece pratik hâle getirir. Standart modellerde bezi yıkamak için sopayı sürekli bastırarak çevirmek gerekirken bu ürün, efor sarf etmenizi gereksiz kılar.

Temizlik kovası; 41 cm yüksekliğe, 37 cm uzunluğa ve 23 cm genişliğe sahiptir. Minimal ölçüleriyle öne çıkan ürün, kilerde ve banyoda az yer kaplar. Katlanan mop, alçak mobilyaların bile altına girerek derinlemesine temizlik imkânı verir. 180 derece oynar başlığa sahip paslanmaz çelik sopa, teleskopik özelliği sayesinde uzayıp kısalarak her yere kolayca ulaşır. Bu set, yalnızca zemini değil, duvarı silerken de son derece kolaylık sağlar. VİP Ahmet mop 4’lü yedek bezler, yumuşak ve sık tüyleri sayesinde tüm tozları ve kalıntıları yakalar. Bu aparatlar; duvar, yer, cam ve fayans olmak üzere dört farklı yüzeyde kullanılabilir Mikrofiber bezler, tüm toz ve kirleri yakalarken geride hijyenik ve parlak bir görünüm bırakır.

Erzak Dolabında Yerini Alacak Uzun Ömürlü Saklama Kapları Hangi Materyallerden Üretilmektedir?

Erzak Dolabında Yerini Alacak Uzun Ömürlü Saklama Kapları Hangi Materyallerden Üretilmektedir?

Marka, erzak dolaplarının zahmetsiz bir biçimde düzenlenebilmesi için kaliteli ürünler üretir. VİP Ahmet kavanozlar, dayanıklı materyalleri ve şık tasarımları sayesinde erzak dolaplarının düzene kavuşmasını sağlar. Marka, saklama kaplarını gıdalara zarar vermeyecek materyaller kullanarak üretir. VİP Ahmet bakliyat kavanozu modelleri, cam görünümlü sert kristal plastik malzemeye sahiptir. Bu materyal, kapların darbelere karşı son derece dayanıklı olmasını sağlar. Şeffaf kaplar, yiyeceklerinizin durumunu kolay bir biçimde fark etmenizi sağlar.

VİP Ahmet vakumlu saklama kabının üretim aşamasında silikon contalar kullanır. Kapak çevresinde yer alan sağlıklı ve dayanıklı bu parça, kapak kapatılırken kabın içerisindeki tüm havanın boşalmasını sağlar. Böylece erzakların çok daha sağlıklı bir biçimde muhafaza edilmesine yardımcı olur. Marka hem kapak hem de kap üretirken BPA gibi kanserojen madde içermeyen sağlıklı plastikler kullanır. Farklı uzunluk ve hacim ölçülerine sahip olan kaplar, erzak çekmecelerini düzenli ve temiz tutmak için tercih edilebilir. Markanın kullanıcıların beğenisine sunduğu bazı kaplar ise buzdolabına yerleştirilebilir. Bu modellerin arasında derin dondurucular ile uyumlu olan ürünler de bulunur.

VİP Ahmet baharatlık çeşitleri, hava geçişini engelleyen kaliteli kapakları sayesinde içerisinde bulunan gıdanın tazeliğini uzun süre korur. Marka, farklı boyut ve renklerde tasarladığı baharatlıkların üretim aşamasında da sağlıklı kristal plastik kullanır. Bu ürün, tüm gıdaları güvenli bir şekilde muhafaza etmenize yardımcı olurken camı anımsatan görünümü sayesinde dekorasyonu şık bir şekilde tamamlar. VİP Ahmet baharat seti, çeşitli ebatlara sahip parçaları sayesinde gıdalarınıza ihtiyacınıza uygun bir biçimde saklama imkânı verir. Marka, sofra kullanımına uygun baharat değirmenleri de üretir. Ergonomik tasarıma sahip şeffaf değirmenler, kristal plastik materyalden ve keskin çelik bıçaklardan meydana gelir.

Ahmet Vip Ürünlerinin Fiyatları Nasıldır?

Ahmet Vip Ürünlerinin Fiyatları Nasıldır?

Markanın uygun fiyatlı ürünleri, kısa sürede lezzetli yemekler yapabilmenizi sağlar. VİP Ahmet içli köfte aparatı, yenilikçi ve pratik tasarımı sayesinde birçok kişinin beğenisini kazanır. Elle yapılması son derece zor tariflerden biri olan içli köfte, bu aparat yardımı ile birkaç saniyede hazırlanabilir. VİP Ahmet hamur dağıtıcı ise porsiyonlama işlemini oldukça kolaylaştırır. Öte yandan VİP Ahmet ekmeklik çeşitleri, mutfak dekorasyonuna şık bir hava katar ve ekmeklerin kurumasını önler. VİP Ahmet termoslar da mutfak gereçleri arasında son derece ilgi gören ürünlerden biridir. VİP Ahmet mutfak askısı, yaşam alanınızı düzenli bir hâle getirir. VİP Ahmet ferforje sepet ile birlikte kullanılabilen bu askı, servis gereçlerini ve sık kullanılan baharatları muhafaza etmek için tercih edilebilir.

VİP Ahmet çamaşır kurutmalıklar ve sepetler, temizlik ve düzen işlerini son derece kolaylaştırır. Pratik şekilde açılan kurutmalık, geniş alanı sayesinde çok miktarda çamaşırı muhafaza eder. VİP Ahmet çamaşır sepetinin katlanabilir silikon körüğü ise kullanılmadığı zamanlarda yer kaplamaz. VİP Ahmet ütü masası, kurutmanın ardından giysilerinizi ve diğer eşyalarınızı pratik bir biçimde ütüleyebilmenizi sağlar. VİP Ahmet dolaplar, evin depolama alanını genişlettiği için beğeni kazanır. Tekerlekli ayaklara sahip olan VİP Ahmet çekmeceli dolap, birçok renk seçeneği barındırdığı için farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlar. Ayrıca çıkarılabilen geniş hacimli plastik çekmeceler, uzun ömürlü ve pratik bir kullanım imkânı verir. VİP Ahmet oyuncak dolabı, küçüklerin eşyalarını sınıflandırılmasına ve düzenli bir şekilde saklanmasına yardımcı olur. VİP Ahmet çiçeklik ise saksılar ve dekoratif aksesuarlar için göz alıcı bir sergi alanı yaratır.

VİP Ahmet ev gereçleri, kullanım alanına ve fonksiyonuna göre değişen fiyatlara sahiptir. Örneğin gıdayla temas eden mutfak malzemeleri ile çamaşır sepetleri arasında bariz bir fiyat farkı bulunur. Aynı şekilde markanın lisanslı tasarımı olan temizlik seti de diğer ürünlerinden daha farklı bir fiyata sahip olabilir. Bunun yanı sıra ürünün; üretim materyali, boyutu, fonksiyonları, rengi, üretim zorluğu ve kullanım alanı da fiyatını doğrudan etkiler. Dilerseniz siz de Trendyol üzerinden markanın sunduğu alternatifleri inceleyebilirsiniz.