İlgili Kategoriler
Marka
Materyal
Hacim
Parça Sayısı
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Saklama Kabı

" araması için 38416 sonuç listeleniyor

Çok Yönlü Kullanabileceğiniz 100 Litre Saklama Kabı Çeşitleri Trendyol'da!

Büyük boy saklama kapları eşya düzenini sağlarken oldukça faydalı olabilir. Farklı renk ve modellerde üretilen büyük saklama kabı 100 l hacmine sahip çeşitleri bulunur. 100 l saklama kaplarının imalatında yaygın olarak plastik materyaller kullanılır. Şeffaf plastikten üretilen 100 l saklama kapları, içine konulan ürünlerin dışarıdan görünümünü kolaylaştırır. Metal, ahşap ve hasır 100 l saklama kabı çeşitleri de müşteri tercihine sunulur. Yanlarında bulunan kulplar sayesinde 100 l saklama kapları kolayca taşınabilir. Ayrıca tekerlekli saklama kabı modelleri de birçok alanda işinizi kolaylaştırabilir. Tutma sapı çek çekli olan tekerlekli saklama kapları ağır malzemelerin taşınmasında kullanım kolaylığı sağlayabilir. 100 l saklama kaplarını ev, ofis, mağaza ve daha birçok farklı ortamda depolama ve organize etme işlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 100 l saklama kaplarının bazı modelleri üst üste konulduğunda sabit durabilecek şekilde dizayn edilir. Bu ürünleri kullanarak hem yatay hem de dikey depolama yapabilirsiniz. 100 l saklama kabını online olarak Trendyol'dan araştırarak pratik şekilde satın alabilirsiniz.

Dayanıklı Plastik Saklama Kabı 100 Litre Modelleri

İç yüzeyleri termal izolasyon malzemeleriyle kaplanmış 100 l saklama kaplarında ısı geçirgenliği azalır. Bu sayede dış ortam ısısından fazla etkilenmeden saklama kabı içine konulan ürünler sağlıklı şekilde korunabilir. Farklı renklerde 100 l saklama kabı satın alarak depolayacağınız ürünleri kategorize etme işini kolaylaştırabilirsiniz. Saklama kaplarını farklı ortamlarda rahatça kullanabilirsiniz. Örneğin kırtasiye, oyuncak ve mutfak gereçleri gibi çeşitlilik barındıran ürün grubunu pazarlarken numuneleri gruplamak için 100 l saklama kabı kullanabilirsiniz. Ofisinizde arşiv için yeterli raf kalmadığında saklamanız gereken eski belgeleri 100 l saklama kaplarında depolayabilir, üzerlerine tarih yazarak üst üste sıralayabilirsiniz. Tekerlekli ve çek çekli ürün kullanarak ağırlaşan saklama kabını dilediğiniz yere zorlanmadan taşıyabilirsiniz. 100 l saklama kaplarının ilave emniyet kilidi olan çeşitlerini de farklı renklerde bulabilirsiniz. Küçük çocuğunuzun kesici hobi aletlerinizi koyduğunuz saklama kabını açmasına engel olmak için bu kilitli modeller arasından seçim yapabilirsiniz. 100 l saklama kabı kullananların yorumlarına göz atarak ürünün kullanım özellikleriyle ilgili detaylı bilgiyi Trendyol'dan edinebilirsiniz.

Şeffaf Saklama Kabı 100 Litre Hacim Seçenekleri

Bir adet 100 l saklama kabını farklı zamanlarda farklı görevler için kullanabilirsiniz. Örneğin çocuğunuzun oyuncaklarını bir arada tutmak için kullandığınız saklama kabını çocuğunuz büyüyünce eşinizin kamp malzemelerini toparlamak için kullanabilirsiniz. Yaza girerken kışlık kıyafetlerinizi, soğuklar başlayınca da yazlık giysilerinizi 100 l saklama kabı ile depolayabilirsiniz. Kilerinizde soğan, patates, un ve şeker gibi gıdalarınızı korumak için 100 l saklama kabı satın alabilirsiniz. Fazla olan kitapları çocuğunuzun büyüyünce okuyabilmesi için 100 l saklama kabına yerleştirerek deponuza kaldırabilirsiniz. Bebeğinizi tekerlekli 100 l saklama kabına koyup ileri geri yaparak eğlenmesine ve uyumasına yardımcı olabilir, sonrasında saklama kabını oyuncakları toparlamak amacıyla kullanabilirsiniz. Açık baharat  ve bakliyat satılan dükkânınızda ürünleri dökmeden sergileyebilmek için şeffaf 100 l saklama kabı çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Hırdavat dükkânınızda koli bandı ve maket bıçağı gibi dökme satılan ürünleri Trendyol'dan temin edeceğiniz 100 l saklama kabına koyarak satışa sunabilirsiniz.

Her Cebe Uygun 100 Litre Saklama Kabı Fiyatları

İncelediğiniz 100 l saklama kaplarının fiyatları arasında fark gözlemleyebilirsiniz. Bu ürünlerin üretimlerinde kullanılan materyallerin nitelikleri fiyatlarını etkileyebilir. Tekerlek, ilave güvenlik kilidi ve çekme aparatı gibi aksesuarların maliyetleri de 100 l saklama kabı fiyatlarına yansıyabilir. Markaların ücretlendirme politikaları ve satış stratejileri birbirinden farklı olabilir. Uygun fiyatlı 100 l saklama kaplarını görmek için sayfadaki filtreleme özelliklerini kullanabilir, ürün fiyatları düşükten yükseğe listelenecek şekilde sıralayabilirsiniz. Kampanyaya giren ürünleri 100 l saklama kabı indirimlerinden yararlanarak satın alabilirsiniz. Hacimli bir ürün olduğu için 100 l saklama kabının kargo masrafı yüksek olabilir. İç içe geçebilen bu ürünlerin ilave kargo giderinden kurtulmak için aynı satıcıdan satın alacağınız 100 l saklama kabı adedini yükseltebilirsiniz. Ayrıca satıcıların ikinci ürün için sunduğu avantajları da değerlendirebilirsiniz. Diğer müşterilere 100 l saklama kabı tavsiyesi vermek isterseniz sayfadaki ürün yorumlarının bulunduğu alana yazabilirsiniz. 100 l saklama kaplarının tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.

Bakliyat Saklama Kabı Kaç Tane Olmalı?

Bakliyat saklama kabının sayısı, çeyiz hazırlığı yapan genç kızlar ve mutfakta vakit geçiren kadınlar arasında kararsızlık yaşanılan konulardan biridir. Evde genel olarak kullanılan bakliyat sayısına göre bakliyat saklama kabı alınmalıdır. Saklama kaplarının sayısı evde kullanılan bakliyat çeşitliliğine göre daha fazla artırılabilir. Genel itibarıyla 10 tane bakliyat saklama kabı kullanılması yeterli olur. Saklama kapları mutfakta düzen sevenler için olmazsa olmazlardan biridir. Aynı zamanda saklama kapları bakliyatların nem kapmadan ve böceklenmeden korunmasını sağlar. Saklama kabı besinlerin taze kalması ve nem tutması için kullanılan kutu veya kaselerdir. Bakliyat saklama kapları kullanılması aynı zamanda mutfakta büyük kolaylık sağlar. Bakliyatları paketleriyle yerleştirmek yemek yaparken zorlanmaya neden olur. Bu yüzden bakliyat saklama kapları büyük ölçüde kurtarıcıdır. Kullanılan bakliyat kadar saklama kabı alınması ekonomik olarak daha doğru bir hareket olabilir.

Erzak Saklama Kabı Nasıl Olmalı?

Erzak saklama kabı, içinde yiyecek saklanacağı göz önüne alınarak tercih edilmelidir. Mutfakta vakit geçiren çoğu kişi saklama kaplarının materyalinin hangi malzemeden olması gerektiğini düşünebilir. Sağlık açısından ve erzakların bozulma gibi durumlarını kolay takip edebilmek için cam saklama kabı kullanılması önerilmektedir. plastik saklama kabı hem fiyat uygunluğu hem de bol çeşidinin olması nedeniyle oldukça tercih edilen modellere sahiptir. Saklama kabı kullanımında camlar kadar çelik saklama kabı da doğru bir tercihtir. Daha az yer kaplaması ve kolay kullanımından dolayı bölmeli saklama kabı kullanan pek çok insan vardır. Saklama kaplarının nem çekmemesi için vakumlu kapakların kullanılması uygundur. Sağlık açısından erzak saklama kaplarının kullanılması gereklidir. Erzak saklama kapları için kullanılan materyalin hangi malzemeden yapıldığı en çok dikkat edilmesi gereken konudur.

Sağlıklı Saklama Kabı Nasıl Olmalı?

Sağlıklı saklama kabı, kaliteli malzemelerden üretilen ve kişilerin sağlıklarını tehdit etmeyecek unsurlar barındıran kaplar olmalıdır. Saklama kaplarının işlevlerinden bir tanesi besinleri bozulmaya maruz kalmadan uzun süre korumaktır. Tek kullanımlık saklama kaplarının birden fazla kez kullanılması doğru değildir. Tek kullanımlık teneke saklama kutularının birden fazla kez kullanılması zehirlenme gibi sağlık sorunlarına yol açabilir. Plastik kap kullanırken de dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Özellikle asitli yiyeceklerin plastik saklama kaplarında kullanılmasından sakınılmalıdır. Süt ve süt ürünlerinin cam saklama kaplarında kullanılması sağlık açısından daha elverişlidir. Sağlık açısından en çok tercih edilmesi gereken saklama kapları cam ve metal kaplar olmalıdır. Özellikle cam ve çelik kaplar besin saklamak için en sağlıklı olanlardır. Besin içeriklerine göre saklama kabı seçilmesi sağlık için önem arz etmektedir. Saklamak istediğiniz besinlere uygun saklama kaplarını Trendyol’da bulabilirsiniz.