İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Renk
"

Winsor Newton Sulu Boya

" araması için 952 sonuç listeleniyor

Winsor Newton Sulu Boya Çeşitleri ile Dolgun Renkler

İnsanlar günlük hayatın yoğun temposuyla bazen rahatlamak bazen ise yeni şeyler denemek amacıyla çeşitli hobilere yönelirler. Özellikle birçok araştırma; üretken olmanın, yeni şeyler deneyimlemenin psikolojik hatta bedensel olarak bile birçok faydasını gösterir. Yeni hobilerden, yeni deneyimlerden bahsederken akla ilk olarak resim çizmek ve boyama yapmak gelebilir. Resim çizmek için birçok yöntem tercih edebilirsiniz. İsterseniz kara kalem isterseniz yağlı boya isterseniz de sulu boya malzemelerini tercih edebilirsiniz. Eğer sulu boya tercih etmek isterseniz, tekniğiniz önemli olsa da, iyi bir iş ortaya çıkarabilmek için fırçadan kullandığınız boyaya kadar her şey önemlidir. Her malzemenin pigmenti ve kalitesi birbirinden farklıdır, bu da çalışmanızı büyük ölçüde etkiler. Sulu boya denilince akla gelen öncü markalardan Winsor Newton, sanatseverlere sunduğu çok çeşitlilik ve pigment kalitesiyle senelerdir bu alanda ön plandadır. Kaliteli ve geniş renk skalasına sahip Winsor Newton sulu boya, hem profesyonel hem de amatör müşterilerin çokça tercih ettiği ürünler arasındadır. Winsor & Newton’un kurucuları ürettikleri sulu boyayı 1830 senelerinde müşterilerine sunduklarından beri bu alanında oldukça titiz bir gelişme sergilemişlerdir. Her dönemde pigment kalitesinden ödün vermeyen marka, müşterilerine geçmişten şimdiye değişmeyen bir kalite sunar. Winsor Newton profesyonel sulu boya saflık, güvence ve kalite açısından neredeyse benzersizdir. Profesyonel sulu boya sanatçılarına sunduğu kaliteli pigment özellikleri dikkatleri üzerine çeker. Suda kolay dağılır, parlak renkler bırakır ve oldukça saydam bir malzeme olmasıyla bilinir. Bunlara ek olarak ürünlerin fırçalar ile etkileşimleri de yapacağınız resmin sonucunu değiştirir. Bu sebeple kaliteli bir fırça kullanmak önemlidir. Şık bir tasarımı bulunan boya markası, elinize kendisi kadar kaliteli olan hediye bir sulu boya fırçası ile gelir. Bu özelliklere ek olarak geniş hacmi ile palet kullanma gereksinimi bile duyulmaz. İster profesyonel bir sanatçı isterseniz sadece hobi sahibi olun, resimlerinize çok daha farklı bir hava katacak olan bu sulu boya serisi ve çeşitlerine Trendyol üzerinden kolaylıkla göz atabilirsiniz. Siz de imzanızı atacağınız resimlere bu ürünler sayesinde kolayca sahip olabilirsiniz.

Markanın Üstün Kalitesini Gösteren Özellikleri

Markanın Üstün Kalitesini Gösteren Özellikleri

Köklü bir geçmişi olan Winsor & Newton ürünleri, müşterilerine geniş bir palet sunan popüler bir markadır. Bu malzemelerin çoğu, güçlü renkler için tek bir pigmentle hazırlanır. Bazıları da söz konusu olan rengin daha kararlı, ışığa dayanıklı bir versiyonunu oluşturmak için pigmentlerin kombinasyonunu gerektirir. Ürünler yeni başlayanlar için bloklar şeklinde mevcuttur. Profesyonel işler için de yüksek pigment konsantrasyonuna sahip tüplü sulu boya seçeneklerini de kolayca bulabilirsiniz. Hem tüplü seçenekler hem de blok şeklinde bulunan seçenekler yüksek standartlarda yapılır. Blok şeklindeki sulu boyalar genellikle yeni başlayanlar için kullanılır, çünkü rengin gücünü kontrol etmek oldukça kolaydır. Tüp şeklindeki malzemelerin kullanımı da yaygındır. Profesyonel sanatçılar markanın yüksek hacimli ve güçlü renkleri olan seçenekleri tercih edebilirler. Tüm renkler 5 veya 14 mililitrelik tüplerde mevcuttur, daha uzun süreli kullanımlar için büyük 37 mililitrelik tüpler de mevcuttur. Winsor & Newton setleri, katı pigment bloğu tarzı sulu boyalardır ve oldukça uzun ömürlü bir palet içerir. Malzemeler oldukça hızlı bir şekilde sulanma eğilimindedir, bu yüzden renkleri parlak tutmak için suyu idareli bir şekilde kullanmalısınız. Kendi renklerinizi karıştırmayı planlıyorsanız, genelde tüpte olan ve yüksek kaliteli bir sulu boya tercih edebilirsiniz. Bu noktada yine Winsor Newton tüp sulu boya ile başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Bunlara ek olarak tonla renk seçeneği olan markanın ürünleri bu setleri tercih etmeniz için tek başına sebep olur. Bu geniş renk seçenekleri sayesinde paletinizdeki malzemeler hemen tükenmez ve uzun süreli bir kullanım sağlanır. Ayrıca farklı renk tonlarını elde etmek amacıyla sürekli ürünleri karıştırmakla uğraşıp zaman da kaybetmezsiniz. Bu sulu boya çeşitleri performans olarak değerlendirildiğinde kullanımları oldukça kolaydır. Özellikle Winsor Newton Cotman sulu boya seti yeni başlayanlar için mükemmeldir, çünkü malzemeleri karıştırma konusunda endişe etmenize gerek kalmaz. Renkler katı bir blok halinde bulunduğu için pigmentlere ne kadar su eklediğinizi takip etmek sizin için kolay olur. Bu özelliklere ek olarak ürün renklerini fırçalarından yıkamak oldukça kolaydır.

Bunun sebebi pigmentlerin normalde katı bloklar halinde bulunması ve fırçada kalıcı olarak kalmamasıdır. Özellikle beyaz fırça uçlarındaki renklerden kurtulmak için fazladan zaman harcamazsınız. Kapağın içinde bir karıştırma paleti bulunur, ürün size kullanımı kolay bir plastik kutu içinde gelir. Markanın sulu boyalarındaki bazı pigmentler, malzemenin kağıda yerleşme şeklinin benekli bir etki yarattığı granülasyon adı verilen bir özellik gösterir. Birçok sanatçı için, granülasyon çokça tercih edilir, çünkü bu özellik resimlere doku katar. Resimlerinize oldukça profesyonel bir hava katacak olan bu serinin sizin için uygun modellerine Trendyol’dan göz atabilir ve sizin için uygun olan seçeneğe uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Winsor & Newton markası sulu boya alanında çok çeşitli setlere sahiptir. Kutuları metal veya plastikten yapılabilir. 48 renge kadar olan palet kutuları vardır. Farklı çeşitleri bulunan bu ürünlerin Winsor Newton sulu boya 12 li olanı oldukça popülerdir. Bu çeşit mevcut en kompakt sulu boya kutu setidir. Bir gömlek cebine sığacak kadar küçüktür, çok hafiftir ve taşıması oldukça kolaydır. Bu set 12 yarım blok ve katlanabilir bir fırça ile birlikte gelir. Pakete dahil olan 12 renk şunlardır: limon sarı renk tonu, kadmiyum sarı renk tonu, kadmiyum kırmızı soluk renk tonu, alizarin kırmızı renk tonu, ultramarin, yoğun mavi (ftalo mavisi), viridian renk tonu, sap yeşili, sarı hardal, yanmış sienna, yanmış umber ve Çin beyazı. Bu set, yaygın olarak kullanılan renkleri kapsar. Diğer büyük kutu setleri bu listeye daha fazla renk ekler. Bu sette üç ana renk olan sarı, kırmızı ve mavinin sıcak ve soğuk versiyonları da bulunur. Resme yeni başlayan birisiyseniz renk seçimi açısından oldukça eksiksiz bir set olan 12’li set sizin için uygun olabilir. Başka bir çeşit olan Winsor Newton sulu boya 24’lü de bu renklere ek olarak başka ton seçeneklerini de barındırır. Kutu, sert beyaz plastikten veya metalden yapılır. Kapak, renkleri karıştırmak için üç bölüme sahiptir. Karıştırma alanı metal değildir, bu yüzden asla paslanmaz. Bu çeşitlere ek olarak bir de yolculuk çantası bulunur. Bu set açılır kapanır bir kutu içinde yine iyi seçilmiş renklerde 12’li seçenek ile birlikte gelir. Kutunun kapağı kutunun ucuna sabitlenebilir, içine sıkışmış küçük beyaz şişeden de su ile doldurulabilir. Ayrıca yolculuk çantası versiyonu, geniş alanları yıkamak veya belki de yeşillik dokuları oluşturmak için yararlı olan küçük bir sünger içerir. İçinde yine küçük bir fırçası da bulunur. Tamamen kendi ihtiyacınıza göre hangi çeşidi seçeceğinize karar verebilir ve gönül rahatlığı ile sahip olabilirsiniz. Serinin diğer kaliteli seçeneklerine de Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Avantajlı Yanıyla Winsor Newton Sulu Boya Modelleri

Avantajlı Yanıyla Winsor Newton Sulu Boya Modelleri

Zaman zaman kendinize daha fazla zaman ayırmak ve rahatlamak amacıyla farklı hobiler deneyebilirsiniz. Bu noktada resim çizmek, bir şeyler boyamak ve bunun sonucunda ortaya bir şeyler çıkartmak üretkenliğinizi artırmış olur. Her hobide olduğu gibi resim yaparken kullandığınız malzemeler de yaptığınız işi etkiler. Ortaya daha kaliteli ve güzel resimler çıkarabilmek için de kaliteli bir ürüne ihtiyaç duyarsınız. Müşteriler tarafından standart kalite olarak adlandırılan markanın sulu boya çeşitleri geniş model yelpazesi ile size hem kaliteli hem de uygun bir kullanım sunar. Fırça ele alındığı anda fark hissedilir. Bu kaliteli renk pigmentleri ve ek özelliklere sahip olan seri, müşteriler tarafından çok uzun zamandır büyük ilgi görür. Özellikle seri içerisinde dikkat çeken ürünler arasında bulunan Winsor Newton Artist sulu boya avantajlı pek çok özelliğe sahiptir. Ürünün dikkat çeken özellikleri arasında boyayı anlama ve formüle etme konusunda mükemmel bilgiye sahip uzman kimyagerlere sahip olması göze çarpar. Deneyimler ve uzman bilgiler sayesinde, en iyi pigmentleri kullanılarak yüksek kaliteli bir ürün yelpazesi oluşturulur. Profesyonel sanatçıların kullanacağı pigmentlerin değişken özelliklerine sahip olması gerekebilir, marka da buna göre mümkün olan en geniş pigment yelpazesini sunar.

Bununla beraber kaliteli bir pigmentler sunması, ürünlerin kaliteli bir şeffaflık sergilemesi, renk tonu, parçacık boyutu, renklendirme mukavemeti gibi özellikler de yine öne çıkan özellikleri arasında göze çarpar. Marka, ürünlerinde geniş renk ve pigment özelliklerini veya konumlarını sunmak amacıyla tek pigmentler kullanabilir. Tek pigmentli formülasyonlar da oldukça saf bir renk tonuna ve temiz bir renge sahiptir. Winsor Newton serisi sonrasında çamurlu etkilere neden olmadan uygun renk karışımını sağlar. Siz de Trendyol sayesinde bu ürünleri satın alabilir, bu sayede resimlerinizde üstün bir kalite yakalayabilirsiniz. Yeni bir hobiye başladığınızda, öğrendiğiniz yeni şeyler doğrultusunda güzel şeyler ortaya koyabilmeyi ve eğlenmeyi amaçlayabilirsiniz. Güzel şeyler ortaya koyabilmek için kullandığınız malzemelerin kalitesi de çok önemlidir. Bu yapılan resmin kalitesi doğrudan kalitesini etkileyebilecek bir etmendir. Bu gibi durumlarda size kaliteli ürün olanağı sağlayan markanın boya serisi oldukça farklı modelleriyle sanatseverlerin ihtiyaçlarını her yönüyle karşılar. Markanın seri içerisinde her türlü ihtiyaca uygun çeşitleri bulunur. Özellikle şık ve kullanışlı kutu tasarımıyla da dikkatleri üzerine çeker, çokça tercih edilir. Özellikle yeni başlayan müşteriler tarafından tercih edilir. Çoğunlukla kullanılan temel renkleri içinde barındırır ve kalitesinden ödün vermez. Winsor Newton serisi renklerin artışına bağlı olarak 14 lü, 16 lı ve 24’lü şekilde bulunabilir. Yine bu çeşitlerde kalite değişmemekle birlikte daha fazla renk seçeneği bulabilirsiniz. Bu boya çeşitlerine set halinde ulaşabileceğiniz gibi istediğiniz spesifik bir Winsor Newton sulu boyayı tekli olarak da edinebilirsiniz. Bununla beraber güçlü pigment özelliklerine sahip olan ve profesyonellerce kullanılması tavsiye edilen tüplü seçenekler de mevcuttur. Bu tarz tüplü seçeneklerin hem kullanım süreleri uzundur hem de çok yoğun renkler verir. Kontrolü zor olduğu için genellikle profesyonel sanatçılar tercih eder. Öte yandan blok halindeki ürünlere ne kadar su koyduğunuzu da ölçebilirsiniz, bu nedenle kullanımı yeni başlayanlar için uygundur. Üstün pigment kalitesi ve kullanışlı kutu tasarımı sayesinde istediğiniz her yere malzeme setinizi taşıyabilir ve çok güzel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Daha birçok avantaja sahip olan markanın boya serisi, sağladığı çeşitli özellikler sayesinde dilediğiniz şekilde ihtiyacınızı karşılamayı amaçlar. Bu avantajlı seriye sahip olmak için Trendyol üzerinden seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Winsor Newton Sulu Boya Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Winsor Newton Sulu Boya Fiyatları

Sulu boyalar temizliği kolay ve yapması eğlenceli bir hobi, bir resim tekniğidir. Her ne kadar bir resim alanı olsa da, farklı bir teknik olduğu için, yağlı boya ve benzeri uygulamalardan oldukça farklıdır ve belirli teknikleri öğrenmeyi gerektirir. Bu teknikte malzemeler sıklıkla su ile bir araya geldiği için malzemelerin pigmentasyonu da çok önemlidir. Bu sebeple özellikle pigmentasyonundaki kalitesiyle uzun yıllardır kalitesinden ödün vermeyen markanın ürün serisi öne çıkar. Markanın sulu boya fiyatları da son derece uygun aralıklarda yer alır, bütçenize dosttur. Fiyatta belirleyici olan bir diğer etmen set içerisindeki blokların sayısıdır. Farklı renkte ve sayıda malzeme bloğu içeriyorsa fiyat aralıkları farklılaşabilir. Bu sebeple kalitesiyle öne çıkan tüm modeller sayı olarak birbirinden farklı değerlendirilebilir. Aynı zamanda blok şeklinde alabileceğiniz malzemelerinizi tüplü sulu boya şeklinde de tercih edebilirsiniz. Bu ürün çeşitleri de yine uygun fiyatlarla Trendyol’da yer alır. Öte yandan markanın sulu boya setleri profesyonel ve Cotman serisi olmak üzere ikiye ayrılır. Profesyonel ürün serisinin pigmentasyonu oldukça yoğundur. Bu seri çoğunlukla profesyonel sanatçılar tarafından tercih edilir. Bununla beraber yine son derece kaliteli olan ve farklı pigmentasyona sahip olan Cotman serisi, hem amatör hem de profesyonel herkes tarafından kolayca kullanılabilir. Kolayca edinebileceğiniz bu seri ile Winsor & Newton kalitesini deneyimleyebilirsiniz. Winsor Newton sulu boya fırçası gibi kaliteli malzemeler de uygun fiyatlarla sizinle buluşur. Hem cebinize dost hem de hayat kalitenizi artıracak seçenekler mutluluğunuzu artırır.

Kendinizle kaliteli zaman geçirirken hem de daha güzel işler ortaya koymanıza katkı sağlayacak markanın uygun fiyatlı seçeneklerine Trendyol üzerinden ulaşabilir, sizin için uygun modelleri gönül rahatlığı ile temin edebilirsiniz. Müşterilerinin beklentilerini, ihtiyaçlar doğrultusunda karşılamayı amaçlayan Trendyol, giderek adından daha çok söz ettirir. Çok uzun zamandan beri kalitesinden, uygun fiyatlarından ödün vermeden devam eder ve bu sektörde başarılı bir yere sahiptir. Resim yapmayı seven ve bununla ilgilenen insanlar için malzemenin kullanım kolaylığı ve kalitesi çok önemlidir. Çünkü bu doğrudan yapılan resmin kalitesini etkiler. Bu sebeple Winsor Newton markası da önemli kimyagerlerle çalışarak özenle bu ürünlerin içeriğini oluşturur. Her dönemde kendisini müşterilerinin odağına göre yeniler ve onların bütçe ve ihtiyaçlarına uygun olarak gerekirse yeni seriler ile yelpazesini genişletir. Markadan malzeme seçiminizi Trendyol’daki müşteri yorumlarına dikkat ederek belirleyebilirsiniz. Modeller ve özellikleri hakkında kolayca detaylı bilgi edinebilirsiniz. Marka çıkardığı her yeni seride müşterilerin düşüncelerine ve yorumlarına dikkat ederek tasarımlarını geliştirir. Her zaman üst düzey müşteri memnuniyetini hedefleyen marka, kalitesini her dönemde koruyarak ve her geçen gün farklı özellikleriyle çeşitlerini artırarak dikkatleri üzerine çeker. Pigment kalitesi, ürün yumuşaklığı ve kağıda geçişi aynı zamanda uzun süreli kullanımı ile gönül rahatlığıyla size kullanım sağlar. Trendyol indirimli fiyatları size avantajlı seçeneklerle sunar. İhtiyacınız olan malzemeleri size sunulan filtreleme seçenekleriyle sıralayabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilir, dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Ürün hakkında fikir almak istediğinizde sizden önce satın alan müşterilerin yaptıkları Winsor Newton sulu boya yorumlarını okuyabilirsiniz, bu değerlendirmeler satın alma aşamasında size yardımcı olur. Trendyol sık sık indirimler düzenler, böylece istediğiniz ürünleri son derece uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile aradıklarınız kolayca elinizin altında olur. Winsor Newton markasının tüm kaliteli seçeneklerine kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sulu boya markasının beklentinizi karşılayacak tüm modellerine bunlara ek olarak malzemeyle iyi uyum sağlayacak sulu boya fırçası seçeneklerine de göz atabilirsiniz.