Avantajlı Ürünler
Renk
Özellik
Materyal
Boyut/Ebat
Fiyat
Taban
Saçak Tipi
Üretim Şekli
Hav Yüksekliği
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Şekil
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yuvarlak Halı

" araması için 28648 sonuç listeleniyor

Yuvarlak Halı Modelleri ile Odanızı Dizayn Edin

Halı modelleri evin süsüdür ve bulunduğu mekanı güzelleştiren dekoratif eşyalardır. Kesim olarak da pek çok farklı çeşidi vardır. Özellikle yuvarlak halı modelleri, minimal ve işlevsel halleri sebebiyle tercih edilir. Tasarımları, renkleri ve şekilleri ile satışa sunulan yuvarlak halı modelleri sizin de hayallerinizi süslemeye hazırdır. Ayrıca ölçü sorunu yaşamadan yuvarlak halı büyük boy modellerini de rahatlıkla bulabilmenize yardımcı olur.

Yuvarlak Halı Modelleri ve Desenleri

Yuvarlak Halı Modelleri ve Desenleri

Klasik, modern, renkli ve sade modellerin sayıca fazla olması halı seçme konusunda akılları karıştırır. Birçok ürün içerisinden hangisini seçmek zorunda olduğunuzu bilemeyebilirsiniz. Bu konuda yapmanız gereken evinizin parkesi, duvar boyası, perdesi ve mobilyalarınızla renk uyumu yakın olan modeli seçmek mantıklı olur. Bu sayede seçenekler azalır ve seçme şansınız kolaylaşır. Alternatifler arasından göze hoş gelen pembe, deri, patchwork, gri, ponponlu, 3 boyutlu, harfli, bambu, siyah beyaz, siyah, krem, püsküllü, yıldızlı yuvarlak halı modelleri vardır. Her ev ile uyumlu olabilen yuvarlak jüt halı rustik mekanları sevenler için ideal olarak tasarlanır. Duru görünümü ve kullanışlı yapısıyla görenlerin içini ısıtan bir kaliteye sahiptir. Sade ve şık olan bu tasarımların aksine renkli ve gösterişli yuvarlak shaggy halı modelleri de mevcuttur. Ayrıca balkon ve holde serilebilen yuvarlak halı kilim modelleri de çeşitli renklerde dizayn edilir. Mobilya ve evinizin genel renk uyumu ile kolayca kombinlenebilen yuvarlak desenli, örme, yün, pofuduk, dekoratif halı kreasyonu da ev modasını yakından takip edenler için tasarlanır. Pratik kullanım için de ince yuvarlak halı tasarımlarını keşfedebilirsiniz. Bununla birlikte yuvanızı ısıtan birbirinden tarz yuvarlak halı desenleri geniş ürün skalası ile sizle sunulur.

Yuvarlak Halı Fiyatları ve Özellikleri

Yuvarlak Halı Fiyatları ve Özellikleri

Ev dekorasyonu konusunda yeniliklere hep açık olan kişiler, dizaynı ilgi çekici olan parçalar seçerler. Seçtiği parçalarla yaptıkları ufak bir dokunuş bile evde büyük bir değişiklik yapılmış hissi uyandırır. Farklı desenlere sahip olan yuvarlak halı çeşitleri de bu dokunuşlardan birisidir. Zarif ve estetik görünüm sunan yuvarlak halı yolluk modellerini de bir set halinde satın almanız mümkündür. Bununla beraber kolay temizlenebilmesi, leke tutmaması, kolay deforme olmaması, tabanlarının dökülmemesi ve katlanınca da yer kaplamaması gibi birtakım işlevsel yanları da vardır. Ek olarak bazı yuvarlak halı kaydırmaz taban özelliği ve makinede kolayca yıkanabilmesi gibi zahmetsiz kullanımı ile de çok tutulur. Aynı zamanda yuvarlak halı fiyatları herkesin sahip olabilmesini kolaylaştıran avantajlı fiyatlardan satışa çıkarılır. Ayrıca yuvarlak halı büyük boy olmasına ve işçiliğine göre de fiyatlarda değişiklik olabilir. Her bütçeye ve zevke uygun yuvarlak halı modelleri ve fiyatları muhakkak vardır. Siz de yuvarlak ipek halı gibi birbirinden tarz parçaların sahibi olabilir ve evinize yeni soluk kazandırabilirsiniz.

Yuvarlak Halı Modelleri ve Ölçüleri

Yuvarlak Halı Modelleri ve Ölçüleri

Tasarımları ve renkleri ile birbirinden farklı olan yuvarlak halı ölçüleri sizin hizmetinize sunulur. Ayrıca yuvarlak halı paspas modelleri evinizi boydan boya çekip çevirmeye yetecek kabiliyete de sahiptir. Bununla birlikte yuvarlak halı ebatları da evinizin ölçüsüne göre ayarlanabilen seçenekler sunar. 130x130 yuvarlak halı modelleri genellikle odalar için uygundur. 4 metrekare yuvarlak halı ise geniş hol, salon ve mutfak için düşünülebilir. Geniş ve büyük salonlar için de 6 metrekare yuvarlak halı tavsiye edilir. Yuvarlak halı 200x200 ölçüsünü geniş mekanlar için tercih edebilirsiniz. Dilerseniz yuvarlak halı 300x300, 140x140, 150x150, 160x160, 120x120, 180x180, 100x100, 90x90, 80x80 ölçülerinde de siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bu konuda tarzınız ile birebir uyuşan desene karar vermeniz yeterlidir. Yatak odalarında, çocuk odalarında veya banyoda sergileyebileceğiniz benzersiz tasarımlara ihtiyacınız olan ölçülerden sahip olabilmeniz için pek çok seçenek listelenir. Bu liste içerisinden yuvarlak dokuma halı gibi favori modelleri seçerek siparişinizi verebilirsiniz. Binlerce ürün içerisinden trend renkleri ve desenleri belirleyerek evinizde sergileyebilirsiniz.