İlgili Kategoriler
Altın Ayar
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ağırlık
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

1 Gr Altın

" araması için 100 sonuç listeleniyor

En Güncel Fiyatlarla 1 gr Altın Çeşitleri Trendyol'da!

Altın uzun yıllardan beri yatırım aracı olarak kullanılır. Yatırım amacının yanı sıra hediye amacıyla da alımı gerçekleşir. Farklı gramlara ve ayarlara sahip altın çeşitleri de bulunur. Bunlardan biri de 1 gramlık altın seçeneğidir. Farklı alternatifleri de bulunabilen bu değerli maden düzenli satın alınarak yatırım amacıyla biriktirilebilir ya da takı amacıyla kullanılabilir. Farklı görünümlerde de bulunabilen gram altınlar dikdörtgen veya yuvarlak şekle sahip olabilir. İlgili altın çeşitleri genellikle zarar görmemesi amacıyla kutu içerisinde paketlenerek satışa sunulur. Bu şekilde kırılmadan ya da hasar almadan muhafaza edilmesi mümkün olur. 1 gr altın çeşitleri tekli veya çoklu şekilde de satışa sunulabilir. Bu şekilde ihtiyaç duyulan miktarda satın alınması mümkün olur. 1 gram olarak ayarlanan altın, farklı amaçlarla kullanılan bir çeşittir. Böylece hediyelik 1 gram altın satın alarak sevdiklerinize kullanışlı ve güzel bir hediye verebilirsiniz. Aynı zamanda ipli bileklik ya da kolye gibi farklı çeşitlerde dizayn edilen alternatifleri de bulunabilir. Bu çeşitler arasında farklı modellere ulaşılabilir. Gram altınlı bilekliklerin hediye olarak da satın alınması mümkündür. Bunun dışında altın takı takmak isteyenler tarafından da tercih edilebilir. Ancak genellikle kullanım amacı; birikim yapmak olarak görülür. 1 gr altın hediyelik veya yatırım amaçlı değerlendirmek istiyorsanız Trendyol’dan bu ürünleri güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Beğenilen ve Kullanışlı Olan 1 Gram Altın Çeşitleri

Beğenilen ve Kullanışlı Olan 1 Gram Altın Çeşitleri

1 gram altın çeşitleri oldukça ince bir yapıda üretilir. Bu sebeple uygun şekilde korunması gerekir. Özel tasarımı ve korumaya uygun olarak üretilen paketleme ile muhafaza edilmesi mümkündür. Darbe alımında herhangi bir sorun yaşanmaması açısından uygun şekilde koruma sağlanmalıdır. İnce yapısından dolayı şekil bozukluğu olabilir. Buna dikkat edilmesi gereklidir. Saklama açısından uygun alanın seçilmesi de önemlidir. Sahip olduğunuz altınları güvenli bir yerde muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede ürün yapısında herhangi bozulma ve eskime gibi sorunla karşılaşılmaz. Uzun süre saklanması noktasında sıkıntı yaşanmaz. Ev ortamında da uzun vadede saklanması mümkündür. Saklama ve koruma konusunda özenli şekilde davranmak yeterli olur. Külçe olarak da adlandırılan çeşitlerle sıklıkla karşılaşılır. Bu çeşitler 22 ve 24 ayar gibi farklı özelliklere de sahip olabilir. 1 gram altının ağırlığını gösteren ölçüdür. Ürünlerde belirtilen ayar özellikleri ise parçanın saflığını gösteren ölçüdür. Buna göre de çeşitler arasında seçim yapılabilir. 1 gr 24 ayar parça, saf olarak adlandırılabilecek bir çeşittir. Bu durum, yapılan seçimde ve fiyat konusunda etkili olan özellikler arasında yer alır. Yuvarlak ya da külçe 1 gr altın 24 ayar çeşitlerini bulabilmek mümkündür. 24 ayar olan çeşit, işlenmemiş olması nedeniyle de sıklıkla tercih edilir. İşlenmiş ve işlenmemiş altınların alım satımlarında farklılıklar görülür. İşlenmiş olan çeşitlerin fiyatlarında genel bir değişim görülmezken saf olan çeşitlerin fiyatları değerlere göre değişebilir. 22 ayar değerinde de yaygın şekilde bulunur ve tercih edilir. 24 ayar ile karşılaştırıldığı zaman saflık oranında küçük farklar bulunur. Ürün fiyatları oldukça merak edilir. Bunun nedeni ise bazı dönemlerde ürün fiyatlarının değişebilmesidir. Bazı unsurlara bağlı olarak farklı ürün fiyatları ile karşılaşmak mümkün olur. Çeşitlerin sahip olduğu özellikler de ürün fiyatları üzerinde etkili olabilir. 22 ayar 1 gr altın ile 1 gram altın bilezik fiyatı arasında farklılıklar görebilmek mümkün olur. Ürünlerin işlenmesi ve farklı amaçlarla satışa sunulma şekilleri gibi konular da fiyatlar üzerinde etkili olabilir. Trendyol’da 1 gram altın fiyatları nı inceleyebilir, bu inceleme neticesinde karar verebilirsiniz.

Farklılık Sunan 1 gr Altın Seçenekleri

Farklılık Sunan 1 gr Altın Seçenekleri

Bir gram altın seçenekleri farklı özelliklere sahip olabilir. Tercih edilme amaçlarına göre de seçenekler arasında seçim yapabilmek mümkün olur. Buna ek olarak yastık altı olarak adlandırılan tabirle de alınarak gerekli zamanlarda kullanılabilir. Harem çeşidi uzun yıllardan beri tercih edilen çeşitler arasında yer alır. Aynı amaçlar için de kullanılabilir. Hem yatırım yapmak hem de değerli takı kullanmak isteyenler ise bileklik modelleri arasında seçim yapabilir. Hazırlanan bilekliklerde yuvarlak gram altınlara yer verilir. İlgili ürün boncuklu ya da ipli bilekliklere takılarak kullanılır. Bu şekilde takı olarak tercih edilir. Bilekliğin yanı sıra ürünlerin kullanıldığı kolyeler de bulunur. Bu kolyelerin hazırlanışı, bilekliklere benzer şekilde gerçekleşir. Kolye ucu olarak da kullanılır. Bu şekilde farklı tasarımları yapılır. Kullanım amaçlarına göre mevcut modeller arasında da tercih yapılabilir. Kolyelerin ya da bilekliklerin zarar görmesi gibi durumlar ile de karşılaşılmaz. Böylece kadınlar tarafından severek tercih edilir. Ürünlerin fiyatı ile ilişkili olarak ise seçeneklerin ya da çeşitlerin farklı fiyatlara sahip olduğu görülür. 1 gram altın fiyatı ayarlara göre belirlenir. Bundan dolayı da ayar birimine göre fiyatlar arasında değişkenlik mevcuttur. Bu ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile satın almak istiyorsanız 1 gr altın indirim ve kampanya dönemlerini bekleyebilir, bu dönemlerde uygun fiyat seçenekleri ile alışverişinizi yapabilirsiniz. Kullanım ya da yatırım tercihlerine göre sunulan seçenekler değerlendirilebilir. Takılarda kullanılan ürünler işlenmemiş olduğu için değerini kaybetmez. Bileklik ve kolye gibi kullanımlarda işlenmemiş olan çeşitler tercih edilir. Yalnızca yatırım ve takı kullanımı birleştirilmiş olarak görülebilir. Bu detaylar, seçim sırasında pek çok kişinin dikkat ettiği konular arasında yer alır. Trendyol’dan 1 gram altın yorum larını ve çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden 1 gr Altın Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden 1 gr Altın Fiyatları

Yatırım amacıyla tercih edilen ürünleri satın alırken dikkat edilmesi gereken ilk husus; güvenilir bir yer olmasıdır. Bu noktada ürünlerde patent, marka ve sahip olduğu ayar bilgisinin kontrol edilmesi gerekir. Sahte olup olmadığı da kontrol edilmesi gereken diğer bir husustur. Bunların dikkate alınması halinde satın alım aşaması sırasında herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmamış olunur. Alınan ürün için ödenecek tutarın piyasa karşılaştırılması da yapılabilir. Böylece fiyat farklılıklarına göre alım işlemi gerçekleştirilir. Sertifikası olmayan ürünlerin alınmamasına dikkat edilmelidir. Herhangi bir sorun olmaması için alımlarda gereken özen gösterilmelidir. 1 gram altın modelleri ve özelliklerinin yanı sıra fiyatı da merak edilen bir konudur. 1 gr altın alış fiyatı ya da satış fiyatı değişir. İlgili konular özellikle yatırım amacıyla bu değerli madeni satın alan kişiler tarafından merak edilir. 1 gr külçe altın farklı özelliklerde ve fiyatlarda bulunabilir. Şekillerinde farklılık görülebileceği gibi saflık oranlarında da farklılık görülmesi mümkündür. Altın fiyatları 1 gram çeşitlerinin 24 ayar ya da 22 ayar olması gibi özelliklere göre farklılık gösterebilir. Bu farklılıklar genel büyük değişimler olarak görülmez. Bunun dışında tekli ya da çoklu şekilde satışa sunulan çeşitler de farklı fiyatlara sahiptir. Marka değerlerinin de değişen fiyatlar üzerinde etkili olduğu söylenebilir. Külçe şeklinde gramların yanı sıra 1 gram ağırlığa sahip yüzük, kolye gibi takı çeşitleri de bulunabilir. Yüzüklerde işçiliğin bulunması ve farklı saflık oranları nedeniyle çeşitler ortaya çıkabilir. Bu unsurlar nedeniyle değişen fiyatları karşılaşabilmek mümkün olur. Mevcut ücret değişikliği ise pek çok takı için geçerlidir. Ürünlerin işlenme dereceleri, tasarımları ve saflıkları fiyatları etkileyen önemli konulardır. Siz de tüm seçeneklere Trendyol üzerinden göz atabilir, bütçenize uygun olanı satın alabilirsiniz.

1 Gr Altın Alınırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Yatırım amacıyla tercih edilen 1 gram şeklindeki altınları satın alırken dikkat edilmesi gereken ilk husus; güvenilir yer olmasıdır. Bu noktada 1 gram altınlarda patent, marka ve sahip olduğu ayar bilgisinin kontrol edilmesi gerekir. Güvenilir kurumlar ve işletmeler tercih edilmelidir. Sahte olup olmadığı da kontrol edilmesi gereken diğer bir husustur. Bunların dikkate alınması halinde 1 gram altın alımında herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmamış olunur. Alınan altın için ödenecek tutarın piyasa karşılaştırılması da yapılabilir. Böylece fiyat farklılıklarına göre alım işlemi gerçekleştirilir. Sertifikası olmayan gram altınların alınmamasına dikkat edilmelidir. Herhangi bir sorun olmaması için alımlarda gereken özen gösterilmelidir.

1 Gr Altın Nereden Alınır?

Trendyol, 1 gram altın alımı için uygun firmaları bünyesine dahil eder. Güvenilir firmaların uygun şartlarla sunmuş olduğu ürünlere yer verilir. Böylelikle alınması istenen 1 gram altının değerinde ve doğru şekilde alınmasına yardımcı olunur. Söz konusu ürünler; yatırım için son derece uygun bir seçenek olarak değerlendirilir. Kaliteli markaların sunduğu ürünler sayesinde 1 gram altın sahibi olunması mümkündür. Sertifika ile satış yapan firmaların olması da alım yapılması için uygunluk gösterir. Trendyol ile ürün incelemesi yapıp istediğiniz seçeneği tercih edebilirsiniz. Sağladığı birikim amacı sayesinde oldukça rağbet gören bir yatırım aracıdır. Dilediğiniz seçeneği güvenilir biçimde satın alabilirsiniz.

1 Gr Altın Nasıl Saklanır Ve Korunur?

1 gram altın oldukça ince bir yapıda üretilir. Bu sebeple uygun şekilde korunması gerekir. Özel tasarımı ve korumaya uygun olarak üretilen paketleme ile muhafaza edilmesi mümkündür. Darbe alımında herhangi bir sorun yaşanmaması açısından uygun şekilde koruma sağlanmalıdır. İnce yapısından dolayı şekil bozukluğu olabilir. Buna dikkat edilmesi gereklidir. Saklama açısından uygun alan tercihi yapılabilir. Banka gibi kurumlar oldukça uygun bir saklama seçeneğidir. Bu sayede altının yapısında herhangi bozulma ve eskime gibi sorunla karşılaşılmaz. Uzun süre saklanmasında sıkıntı olacak durum oluşmaz. Ev ortamında da uzun vadede saklanması mümkündür. Saklama ve koruma konusunda özenli şekilde davranmak yeterli olur.