İlgili Kategoriler
Fiyat
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

İar Gram Altın

" araması için 44 sonuç listeleniyor

Çeşitli İAR Gram Altın Modelleri Trendyol’da!

Altın, değerli madenler arasında yer alan sarı renkli yumuşak bir metaldir. Kullanılmak ve yatırım yapmak için farklı çeşitlerde altın modelleri bulmak mümkündür. Madenden çıkarılan metaller farklı işlemlerden geçirilerek satışa sunulur. Topraktan çıkarılan altın; kolye, yüzük ve küpe gibi ürünlerde kullanılır. Aksesuar olarak kullanılan ürünlerin yanı sıra birikim yapmak için de sıklıkla tercih edilir. Farklı değerlere sahip olan ürünler küçük boyutu ile her alanda saklanabilir. İAR gram altın modelleri hem birikim yapmak hem de özel günlerde hediye etmek amaçlı tercih edilebilir. Düğün ve nişan gibi önemli günlerde evlenen kişilere hediye olarak altın takmak yaygın bir adettir. Aynı zamanda yeni doğan bebek ziyaretlerinde de değerli metaller arasından hediye vermek amacıyla tercih yapılır. Farklı şekillere sahip olan modelleri satın alarak kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. İAR gram altın fiyatı geniş bir skalaya sahiptir. Farklı değerlere sahip olan modeller çeşitli fiyatlar ile satışa sunulur. Külçe olarak satılan modeller kolay bir şekilde muhafaza edilebilir. Ambalaj içerisinde satışa sunulan seçenekler metallerin uzun süre saklanmasına yardımcı olur. İAR 1 gram, 5 gram, 10 gram, 20 gram, 50 gram, 100 gram altın seçenekleri müşterilerin beğenisine sunulur. İhtiyacınıza uygun olan ayar ve gramajı geniş ürün yelpazesi arasından seçerek satın alabilirsiniz. Kaliteli ve şık ürün modellerini Trendyol aracılığıyla kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Kaliteli İAR Gram Altın Seçenekleri

Kaliteli İAR Gram Altın Seçenekleri

Altın ürünler, hem günlük bir aksesuar olarak hem de yatırım yapmak amaçlı tercih edilebilir. Birikim yapmak için alınan modeller düz bir görünüme sahiptir. Hediyelik olan seçenekler ise farklı modeller ile karşınıza çıkar. Kolye, bilezik ya da küpe gibi çeşitli takılar altın materyalinden elde edilebilir. Külçe olarak satılan modeller ise 250, 500 ya da 1000 gram olarak satışa sunulur. Aynı zamanda yatırım amaçlı tercih edilen 5000 gramlık olan seçenekleri de bulmanız da mümkündür. Altın belirli bir derecede eriyerek istenilen şeklin verilebildiği bir metaldir. Bu sayede değerli madenlerden; kolye, bileklik, küpe ve yüzük gibi aksesuarları kolay bir şekilde elde etmek mümkündür. Dilediğiniz grama ve modele sahip aksesuarları uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. 24 ayar İAR gram altın çeşitli modeller ile satışa sunulur. Beklentilerinizi karşılayan ayar ve ağırlıktaki modeli kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Birikim yapılması için üretilen modeller ve hediyelik olarak tercih edilen ürünler farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bu sayede ürünlere bütçenize uygun bir şekilde sahip olabilirsiniz. Farklı kullanım alanlarına sahip olan seçenekler sayesinde hem birikim yapabilir hem de şık görünebilirsiniz. İAR gram altın satın almak için online avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bu sayede hızlı ve kolay bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan modeller arasından ihtiyacınıza uygun olan seçeneği kolay bir şekilde bulmanız mümkündür. İAR gram altın indirim zamanlarında çeşitli fiyat fırsatları ile satın alınabilir. Altın uzun süre değer kaybetmeyen önemli bir yatırım aracıdır. Her dönem önemli ve değerli olan ürünler yatırım yapmak için ideal bir seçimdir. Çeşitli işlemler için kullanılan ürünler yatırım amaçlı tercih edilebilir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan modeller arasından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Farklı değer aralıkları ile satılan çeşitli modeller hediye olarak tercih edilebilir. Külçe olarak adlandırılan yüksek gramajlı modelleri satın alarak yatırım yapabilirsiniz. Çeşitli özelliklere sahip kaliteli ve değerli metallere Trendyol sayesinde ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Özelliklere Dikkat Çeken İAR Gram Altın Yorumları

Kullanışlı Özelliklere Dikkat Çeken İAR Gram Altın Yorumları

Altın oldukça kolay şekil alabilen değerli bir metaldir. Bu sayede farklı modellere dönüştürülebilir. Özellikle takı yapımında kullanılan ürünler aynı zamanda iyi bir yatırım kaynağıdır. Şekil verilerek kolye, yüzük ve çeşitli aksesuarlar elde edilen metal, aynı zamanda külçe olarak satışa sunulur. Külçeler 250, 500 ve 1000 gramlık ağırlığa sahip olabilir. Dilediğiniz ağırlıktaki modeli seçerek kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlara satılan ürünler çeşitli bütçelere hitap eder. Bu sayede kendi bütçenize uygun olan modeli hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. İAR gram altın yorum ve görüşlerini okuyarak ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Önceden kullanan müşteriler tarafından yapılan farklı görüşler sayesinde ürünlerin özelliklerini ve kullanım şekillerini öğrenebilirsiniz. 1, 5 ve 10 gibi gramlar ile sunulan modeller hediye etmek amaçlı satın alınabilir. 250, 500 ve 1000 gramlık olan seçenekler ise yatırım amaçlı kullanılabilir. Uygun fiyatlı ürünleri hediye etmek için satın alabilirsiniz. İAR gram altın modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede dilediğiniz ürünü seçerek satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Karat ya da ayar cinsinden ifade edilen ürünler saf altın kullanılarak tasarlanır. Külçe olarak satışa sunulan modeller 24 ayar olarak üretilir. Yatırım amacı ile satın alınan ürünler arasında birçok farklı model bulunur. Farklı gramajlarda satışa sunulan ürünleri değerlendirebilir, kullanım amacına bağlı olarak satın alabilirsiniz. İAR gram altın kullananlar tarafından sevilen ve tavsiye edilen modeller saf altından üretilir. Çeşitli kullanım alanlarına sahip olan modeller arasından zevkinize ve tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları sayesinde dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Çeşitli aksesuar modellerini Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun İAR Gram Altın Fiyatı

Her Bütçeye Uygun İAR Gram Altın Fiyatı

Doğada nadir bulunan metaller çeşitli şekillerde satışa sunulur. Altın belirli bir erime derecesine sahiptir. Bu sayede kolayca şekil verilebilir. Altın kullanılarak; kolye, yüzük ve bilezik gibi çeşitli aksesuarlar elde edilir. Bunun yanında yatırım yapmak isteyenler gram altınları tercih edebilir. Ürün yapısına bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterebilir. İlgili metal malzeme, erime sonrası farklı kalıplara dökülerek şekil alır. Külçe altın elde etmek için materyaller özel olarak üretilen dikdörtgen bir kaba dökülür. Bu sayede elde edilen modeller farklı ağırlıklara sahip olur. Müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen gram altın yatırım amaçlı olarak satın alınır. Özel günlerde hediye etmek için İAR gram altın tavsiye edilir. Her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları sayesinde kolay bir şekilde ürünlere sahip olabilirsiniz. Çeşitli fiyat aralıkları ile sunulan modeller arasından dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. İAR gram altın online olarak inceleyebilir, kullanım amacınıza uygun olan ürüne kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ürünleri önceden kullanan müşterilerin yorumlarını inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Tecrübe sahibi müşterilerin deneyimleri, yol göstericidir. Yapılan tavsiye ve kullanım şekilleri okuduktan sonra kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. İAR gram altın kampanya dönemlerinde avantajlı fiyatlar ile satın alınabilir. Farklı ağırlıklara sahip altınları satın alarak kolay bir şekilde birikim yapabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip marka, müşterilerine farklı seçenekler sunar. Düğün, nişan gibi günlerde hediye olarak altın tercih edilir. Bu tarz bir etkinliğe katılırken İAR modellerinden faydalanabilirsiniz. 1, 5 ve 10 gramlık olan modeller hediye vermek için uygundur. 250, 500 ya da 1000 gram ağırlığa sahip olan seçenekler ise yatırım yapmak kullanılabilir. Saf metalden üretilen modeller uzun süre değerini korur. Uygun fiyatlı ürünleri Trendyol aracılığıyla satın alabilirsiniz.