1
Burun Aspiratörü kategorisinde
en çok ziyaret edilen 1. ürün

Baby-Vac Burun Aspiratörü Elektrik Süpürgesi Ile Çalışır 5999880412018

koleksiyona ekleKoleksiyona Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (18)
6 saat 52 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
404,67 TL
6 saat 52 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
18 saat 52 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
6 saat 52 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
400 TL'ye 20 TL İndirim
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Sıkça Sorulan Sorular

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
İlgili mevzuat uyarınca satın aldığınız ürünü ambalajı açılmadığı müddetçe 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün sağlam şekilde satıcıya ulaşabilmesi için orijinaline uygun şekilde tekrar paketlenmiş olarak gönderimi önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

Baby-Vac Burun Aspiratörü Elektrik Süpürgesi Ile Çalışır

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: Ankara Medikal SAĞLIK Ürünleri Satıcı Ünvanı: YASEMEN MACİT İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 1590216261
  Bu ürün Ankara Medikal SAĞLIK Ürünleri tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Baby-Vac Burun Aspiratörü
 • Akıntı sebebiyle burun tıkanıklığı yeni doğanlarda, bebeklerde ve küçük çocuklarda en büyük sorunlardan birisidir.
 • Bebeklerin burun kanalları erişkin insanlara göre daha dardır.
 • Özellikle yeni doğan bebekler sadece burunlarından solunum yapabildiklerinden, burun kanallarının açık olması çok önemlidir.Bebeği emzirme esnasında, meme ağzındayken burnundan nefes alması gerekir.
 • Burun kanallarının tıkanık olması bebekte beslenme, uyku sorunları ve huzursuzluk gibi sorunlara yol açmaktadır.Burnu tıkalı bebekler iyi beslenemezler.
 • Ayrıca rahat nefes alamadıkları için uyku esnasında sık uyanırlar ve derin uykuya geçemedikleri için dinlenemezler.
 • Buna bağlı olarak daha da huzursuzlaşırlar ve iştahları kesilir.
 • Çok ileri dereceli burun tıkanıklıklarında uyku sırasında apne, yani solunum kesilmeleri bile gerçekleşebilir.Ayrıca burun, vücut için bir çeşit klima sistemi görevi görerek alınan havayı ısıtır, filtre eder ve nemlendirerek ciğerlere gönderir.
 • Ağızdan nefes alındığında ciğerlere soğuk, kirli ve kuru hava gider.
 • Bu sebeple burnu tıkalı bebekler ve çocuklarda boğaz ve alt solunum yolu enfeksiyonları daha sık görülür.
 • Alt solunum yolu rahatsızlıkları da orta kulak iltihabına yol açabilmektedir.Bütün bu sebeplerden dolayı yeni doğanların, bebeklerin ve küçük çocukların burun kanallarının açık olması ve rahat nefes almaları çok önemlidir.Yeni doğanlar ve bebekler, sonradan öğrenilen ve solunum kaslarının koordinasyonunu gerektiren sümkürme hareketini yapamazlar.
 • Sümküremediklerinden burunlarında biriken akıntıyı dışarı atamazlar.
 • Sümkürme hareketinin öğrenilmesi 3 yaş civarlarında gerçekleşir.Küçük çocuklarda da burun akıntılarını temizlemek için kullanılan mendil gibi tahriş edici malzemeler çeşitli rahatsızlıklara sebep olmaktadır.Baby-Vac Nedir?Bebeklerin ve küçük çocukların burunlarını tahriş etmeden ve canlarını acıtmadan temizlemek için en iyi yol Baby-Vac Burun Aspiratörü'dür.Baby-Vac Burun Aspiratörü, bebeklerin ve küçük çocukların burun akıntılarını temizlemek üzere dizayn edilmiş, elektrikli süpürge yardımıyla çalışan, kolay kullanımlı ve pratik bir araçtır.Bir ucu elektrik süpürgesine takılan aletin diğer ucu çocuğun burun deliğine yaklaştırılır.
 • Baby-Vac, süpürgenin sağladığı hafif vakum gücüyle burun içindeki akıntıları kolaylıkla çekerek burun kanallarının temizlenmesini sağlar.Baby-Vac, özel bağlantı noktasıyla, elektrikli süpürgenin gücünü filtreler ve burun içindeki akıntıları çekebilecek düzeye düşürür.
 • Çocuğa hiçbir şekilde zarar vermez.
 • Burun içindeki akıntıları birkaç saniye içinde temizleyerek bebeğinizin sağlıklı ve mutlu olmasını sağlar.Baby-Vac kullanımı oldukça kolay ve pratik bir üründür.
 • İşlem sırasında bebeğe acı veya rahatsızlık vermez, herhangi bir yan etkisi veya zararı yoktur.
 • 0-6 yaş grubu için idealdir.Her ihtimale karşı, çocuğunuzun üşütmesi birkaç günden fazla sürer ise sadece burnunu temizlemekle kalmayın, mutlaka doktora
Geri Bildirim Ver

Baby-Vac Baby Vac Burun Aspiratörü

Bebeklerin kolay bir şekilde nefes almalarını sağlayan burun aspiratörleri, rahatlıkla temizleme imkanı elde edebilmeniz için üretilir. Tıkanık bir burnun ortaya çıkardığı rahatsız edici durumları önler. Beslenme ve uyku bozukluğu gibi durumların önüne geçilebilmesine de yardım eder. Bebevak burun aspiratörü, dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlandığı için uzun süre kullanabileceğiniz şekilde üretilir. Çocuğunuzun canını acıtmadan güvenle kullanabilirsiniz. Burun kenarlarından kolaylıkla sığarak içerisinde bulunan mukusların temizlenmesini sağlar. Burun kanallarını rahat bir şekilde açarak nefes alma güçlüklerini ortadan kaldırır. Bu kanalların açılması sebebiyle de ciğerlerine temiz havayı kolaylıkla iletir. Siz de bebeğinizin nefes almasını kolaylaştırmak istiyorsanız Baby-Vac tarafından satışa sunulan 5999880412018 kodlu burun aspiratörünü satın alabilirsiniz. Bu sayede uyku ve beslenme bozukluğu gibi durumların önüne geçebilirsiniz.

 • Kolay nefes alma
 • Hassas yapı
 • Dayanıklı malzeme

Kolay Nefes Aldıran Baby-Vac Burun Aspiratörü

Kolay Nefes Aldıran Baby-Vac Burun Aspiratörü

Bebeklerin yaşam kalitesini sağlayabilmesi için yemeklerini iyi bir şekilde yemeleri ve düzenli bir uyku uyumaları gerekir. Bu kalitenin sağlanabilmesi ve önemli faaliyetlerin yerine getirilebilmesi için de sağlıklı bir şekilde nefes alınabilmesi gerekir. Baby-Vac Baby Vac burun aspiratörü 5999880412018 burun kanallarını açarak bebeğinizin rahat bir nefes alabilmesine yardım eder. Uyku sırasında oluşabilecek travmaların önüne geçerek apne gibi problemleri de önler. Bebeğinizi emzirmeden önce burun içinde bulunan mukusları bu aspiratörler ile temizleyerek keyifli bir şekilde emmelerine yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede emme esnasında burun tıkanmaz ve rahatsızlık hissedilmez. Burun akıntısını da önleyerek yeni mukus oluşumunun önüne geçer, bu sayede bebeğiniz gün boyu rahat bir şekilde nefes alır. Burun kenarlarına zarar vermeyen bu burun aspiratörünü satın alarak bebeğinizin sağlıklı bir şekilde nefes almasını sağlayabilirsiniz.

Dayanıklı Malzemelere Sahip Baby-Vac Burun Aspiratörü

Dayanıklı Malzemelere Sahip Baby-Vac Burun Aspiratörü

Bebeklerin rahat nefes alabilmesi yemek ve uyku düzenlerinin sarsılmasını engelleyerek ebeveynlere kolaylık sağlar. Baby-Vac burun aspiratörü miniklerin kolay bir şekilde nefes alışverişi yapmasına yardım ettiği için ebeveynler tarafından tercih edilir. Dayanıklı malzeme kalitesi sayesinde kırılmayan ve hasar görmeyen bir yapıya sahiptir. Bebeğinizin burnuna rahatlıkla girerek burun kenarlarının acımasını önler. Temizleme esnasında da pompa hareketleriyle mukusları çekebilmenizi sağlar. Kullanımı oldukça basit ve pratik olduğundan her ebeveynin tercih ettiği bir üründür. Kolay bir nefes alışverişi için sıklıkla tercih edilerek rahat kullanım imkanı sağlar. Bu sayede bebekler akıntısız bir gün geçirebilirler. Çocuğunuza hiçbir zararı olmayan bu burun aspiratörünü güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli malzemeleri sayesinde uzun süreli bir kullanım imkanı elde ederek her gün rahat bir şekilde temizleme işlemi uygulayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Baby-Vac Burun Aspiratörü

Uygun Fiyatlı Baby-Vac Burun Aspiratörü

Burun aspiratörleri bebeğinizin sağlıklı bir nefes alabilmesine yardım ederek burun kanallarını açar. Bu sayede bebeklerin mukusları temizlenir ve rahat bir şekilde nefes alırlar. Baby-Vac burun aspiratörü kullananlar performansından ve dayanıklı malzemelerinden oldukça memnun müşteri kitlesinden oluşur. Bu memnunluk seviyelerini de ürün altında bulunan yorumlar kısmında belirtirler. Siz de bu yorumları okuyarak daha önce satın alan müşterilerin geri dönüşlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca ürün hakkında da detaylı bilgilere ulaşarak alınıza takılan soruların cevabına ulaşabilirsiniz. Baby Vac burun aspiratörü yorumları ile birlikte güvenli bir alışveriş deneyimi imkanı da elde edebilirsiniz. Bununla birlikte her bütçeye uyum açısından uygun ve avantajlı fiyatla Trendyol üzerinden satışa sunulur. Baby-Vac burun aspiratörü fiyatlarını kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Bu incelemeler sonucunda ekonomik bir alışveriş deneyimi imkanı elde ederek uygun fiyat ile satın alabilirsiniz.