İlgili Kategoriler
Fiyat
Renk
Genişlik
Filtre Sayısı
Kurulum Gerekli mi?
Satıcı Tipi
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Aspiratör

" araması için 2321 sonuç listeleniyor

İhtiyaçlara Yanıt Veren Aspiratör Çeşitleri Trendyol'da!

Aspiratör, bulunduğu ortamdaki kirli havayı temizlemesi, akıcı madde ve tozları çekip emen bir elektrikli cihazdır. Bilinen diğer adı da fandır. Bu ürünler işlevsel ve ergonomik olmalarıyla dikkat çekmektedir. Filtre mutfakta yer alan mobilyaları buhar, nem ve yağ gibi faktörlerden korumasının yanı sıra istenmeyen yemek kokularını da uzaklaştırmaktadır. Bu sebeple filtre seçimi de mutfaklar için önemli bir yer teşkil etmektedir. Arnica Sürgülü Fırın Üstü Inox Mutfak Aspiratörü de bu nedenle öne çıkan bir üründür. Çift motorlu oluşuyla dikkat çeken bu ürünün emiş gücü 460 m³’tür. Genişliği 60 santimetre olan bu modelinin geri dönüş önleme sistemine sahip olmasının yanı sıra çift filtrelidir. 3 farklı emiş gücü ayarı bulunmaktadır. 1x25 W aydınlatma fonksiyonu bulunmaktadır. Mutfak aspiratörü vazgeçilmez demirbaşlar listesinde yer almaktadır. Mutfakta kötü kokuları emen bu ürün, işlevsel olmasının yanı sıra pratik bir kullanım sağlamaktadır. Esty çift motor beyaz mutfak davlumbazı ankastre sürgülü oluşuyla dikkat çekmektedir. 60 santimetre genişliğe sahip olan bu ürün çift motorludur. Minimum 240 maksimum 283 m³/h emiş gücüne sahip olan bu 2 farklı emiş gücü seviyesi sunmaktadır. 120 milimetre hava çıkış bağlantısına sahiptir. Bunun yanı sıra yıkanabilir alüminyum olan bu cihaz kaset filtrelidir. Vestel Efes davlumbaz de mekanik kontrol özelliğiyle dikkat çekmektedir. Beyaz renk seçeneğiyle müşterinin ilgisine sunulan bu ürünün genişliği 60 santimetredir. 3 kademeli olmasıyla dikkat çekmektedir. D sınıfı enerji performansına ve 291 m3/h emiş gücüne sahiptir. 1x3W aydınlatma gücündedir. Yıkanabilir bir alüminyum kaset filtreye sahiptir. Boru kirli havayı dışarı çıkaran bir bağlantı kablosudur. Zamanla deformasyona uğrayan boruları değiştirmek mümkündür. Atık gaz ve mekanik mukavemet gerektiren uygulamalar için dizayn edilmiştir. Bu ürün esneme, kıvrılabilme ve uzama kabiliyetine sahip olmasının yanı sıra sızdırmaz özelliktedir. Interlock kenetleme sistemi vardır. Bu kanal malzeme gerildikçe kenetlenmeyi sağlamlaştırmaktadır. Uzama, esneme, bükülme veya kıvrılma sırasında deformasyona uğramamaktadır. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreler kullanılabilir.

Her İhtiyaca Uygun Aspiratör Seçenekleri

Her İhtiyaca Uygun Aspiratör Seçenekleri

Soler & Palau Td 500/150-160 susturucu silent kanal tipi fan da ses yutucu özelliğe sahip karma akışlı fanlar olarak öne çıkmaktadır. Sessiz çalışma sistemleriyle dikkat çekmektedir. Bir havalandırma çözümü olarak sunulmaktadır. Her cihaz birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu yüzden aspiratör fiyatları ürünün özelliklerine ve adedine göre değişim göstermektedir. Birçok ihtiyaca yönelik tasarlanmış birbirinden farklı aspiratör modelleri ve fiyatları bulunmaktadır. Bacasız modeller günümüzde popülaritesini artırmaktadır. Ferre davlumbaz da bacalı ya da bacasız kullanılabilen bir üründür. Beyaz renk seçeneğiyle müşterilerin ilgisine sunulan bu ürün, 3 kademeli hız ayarına sahiptir. Aynı zamanda yıkanabilir bir alüminyum filtreye sahiptir. 2x25 LED aydınlatma özelliğine sahiptir. Bu sayede yemek yaparken başka bir enerji kaynağı kullanımına gerek duyulmamaktadır. Dokunmatik bir kontrol paneline sahip olan bu ürün uzaktan kumandalıdır. Çift motor ya da tek motor seçenekleri sunması nedeniyle de iki tip motorun da kullanımı uygundur. Bu model, buhar yoğunluğuna göre emiş gücünün artış göstermesi ile dikkat çekmektedir. Aynı zamanda bu ürün sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Alıcılar kalite ve işlevselliğin yanı sıra fiyat konusunda da araştırma yapmaktadırlar. Mutfak aspiratör özelliklerine ve adedine göre değişim gösterebilmektedir. Farklı dizayn ve özelliklere her ihtiyaca hitap eden seçenekler bulunmaktadır. Bacalı ya da bacasız olmasının yanı sıra filtre seçenekleri de mevcuttur. Ankastre modeller birbirinden farklı işlevleriyle her ihtiyaca cevap verebilmektedirler. Aynı zamanda bu ürünlerin set seçenekleri de bulunmaktadır. Beyaz fırsat aspiratör ocak set beyaz renk seçeneğiyle müşterinin ilgisine sunulmaktadır. Sürgüsü bulunan bu setin kontrol tipi mekaniktir. 2 kademeli emiş gücü ayarı bulunmaktadır. 2 adet lambası bulunan bu ürün karbon filtrelidir. Aynı zamanda opsiyonel 2 adet yağ filtresi de bulunmaktadır. Aynı zamanda bu filtreler bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir. Bir adet motoru bulunmaktadır. Aspiratör davlumbaz genişliği 60 santimetredir. Bu setin ocağı ise gazlı tiptir. Metal yüzeyi dikkat çekmektedir. Ateşleme gaz emniyet sistemine sahiptir. 4 adet gözü bulunmaktadır. Bu gözler farklı boyutlardadır. Bu sebeple ateş güçleri de farklıdır.

Işıklı Aspiratörler

Işıklı Aspiratörler

Davlumbaz aspiratörü kullanım amacı açısından işlevsel ürünlerdir. Simfer oval cam siyah aspiratör duvar tipi de 60 santimetre genişliğe sahiptir. Bu ürün siyah renk seçeneğiyle müşterinin ilgisine sunulmaktadır. 3 ayrı emiş gücü ayarı bulunmaktadır. Şeffaf cam bir panele sahip olan bu ürün aynı zamanda yıkanabilir alüminyum filtresine sahiptir. Halojen bir aydınlatma sistemine sahiptir. Saatte 500 metre küp hava transferi yapabilir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Sürgülü aspiratör kullanım pratikliği açısından popüler bir seçenek olarak müşteriye sunulmaktadır. Arçelik sürgülü ankastre modeli beyaz renk seçeneğiyle müşterinin ilgisine sunulmaktadır. 30,5 santimetre derinliğe, 60 santimetre genişliğe ve 17,5 santimetre yüksekliğe sahip olan ocak aspiratörü iki adet yağ filtresi bulunmaktadır. Çift motorlu olan bu ürünün filtresi bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliktedir. Ağırlığı 5,9 kilogramdır. Mekanik bir kontrol sistemine sahiptir. 2 adet lambası bulunmaktadır. Bu sayede başka bir ışık kaynağına ihtiyaç duyulmamaktadır. 3 kademeli emiş gücü ayarı bulunmaktadır. Baca aspiratörü seçerken kritik önem teşkil eden bir yapıdır. Bacalı ya da bacasız olmak üzere iki tip seçenek bulunmaktadır. Bacasız kullanım için karbon filtreler de bulunmaktadır. Ünlü aspiratör markalarından olan Arçelik, baca filtresi de seçeneklerden bir tanesi olarak yerini almaktadır. Bu filtre karbon olmasının yanı sıra granüldür. Bu ürün tüm karbon filtreli modeller ile denenerek test edilmiştir. Yağ ve kokuları içerisine hapseden bu filtre kötü koku oluşumuna engel olması hedefiyle tasarlanmıştır. Inox aspiratör modelleri yemek yaparken ortaya çıkan yemek kokularını emmek ve mutfağın havasını değiştirmek hedefiyle tasarlandı. Bu cihaz saatte 460 m3 hava emiş gücüne sahiptir. Aynı zamanda çift motorlu ve çift filtreli özelliği sayesinde yüksek performans sunması hedeflenmiştir. 60 santimetre genişliğe sahip olan bu ürünün montajını da pratik bir hale getirmektedir. Bu ürünün 3 farklı emiş hız ayarı bulunmaktadır. Aynı zamanda 1x25 aydınlatma özelliğine sahiptir. Gri renk aspiratör seçeneğiyle müşterinin ilgisine sunulmaktadır.

Ev ve Ofisler İçin Aspiratör Çözümleri

Ev ve Ofisler İçin Aspiratör Çözümleri

Evde ya da ofislerde ocak kullanımı kadar davlumbaz kullanımı da yaygınlaşmıştır. Hem istenmeyen yemek kokularını hem de kokuların mobilyalara sinmesini engelleyerek havayı hapsetmektedir. Bu alanlarda ocak üstü aspiratör tercih edilir. Aspiratör nedir sorusunun yanıtını arayanlar için kullanım kolaylığı sunan bu ürünler birçok farklı modeliyle müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. Cihaz modellerinin yanı sıra birçok yan ürün seçeneği de bulunmaktadır. Sık kullanım karşısında deforme olan filtre, kanal veya fanlar yedek parça imkânıyla değiştirilebilmektedir. Aspiratör redüksiyon ile baca boyutunu değiştirebilirsiniz. Bacamatik de bu yan ürünlerden bir tanesidir. Bu ürün geri dönüşümlü bir önleme sistemi olarak tasarlanmıştır. Bu ürünün, birden fazla dairenin ortak baca kullanımı nedeniyle sızan yemek kokularını önlemek hedeflenmiştir. Mutfak bacasından sızabilecek haşereleri de engelleyebilmektedir. Mutfak bacasında estetik bir görünüm sağlaması hedefiyle tasarlanan bu ürünün montajı pratiktir. Bütün davlumbaz tipi aspiratör modelleriyle uyumlu olmasıyla dikkat çekmektedir. Soba, kombi ya da şofben bacalarında kullanıma uygun değildir. Aspiratör motoru tek veya çift olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Conti aspiratör çift motorlu de 3 kademeli hız ayarına sahip oluşuyla öne çıkmaktadır. 220 Watt motor gücünde olan bu ürünün genişliği 60 santimetredir. Ayrıca yıkanabilir alüminyum çift kaset filtresi mevcuttur. Hava emiş kapasitesi ise saatte 400 metre küptür. 120 milimetre baca çıkışına sahiptir. Luxeva Lüx Aspiratör de çift motorlu seçenekler arasındadır. Siyah renk seçeneğiyle müşterinin ilgisine sunulan bu ürün, motor devri ile daha sessiz bir çalışma imkânı sunmaktadır. Aynı zamanda NR-V Baca kontrol sistemine sahiptir. Bu model, kötü kokuların sızmasını engelleyerek havayı hapsetmektedir. Modelin genişliği 60 santimetredir. Cam bir panele sahip olan bu aspiratör gri gövdelidir. Mini kontrol butonuna sahip olan bu ürün saatte 450 metre küp hava emiş gücüne sahiptir. Hava çıkış bağlantısı ise 120 milimetredir. 1x25 aydınlatma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda karbon filtresi kullanımı mümkündür. Yıkanabilir alüminyum bir kaset filtreye sahiptir. Aspiratör fanları da geniş ürün yelpazesine sahip ürünlerdir. Fanex Fdkf 40-20b Dikdörtgen Kanal Fanı da bu seçeneklerden bir tanesidir. Bu ürün, 650 ile 1000 metre küp hava emiş gücüne sahip olarak standart bir üretime tabidir. Bu fanlar dıştan motorları seyrek kanatlı ve geriye eğimlidir. Ölçümleri Türk Standartları Enstitüsüne göre yapılmaktadır.

Temizlik İhtiyacınızı Aspiratör Seçenekleriyle En Aza İndirebilirsiniz

Temizlik İhtiyacınızı Aspiratör Seçenekleriyle En Aza İndirebilirsiniz

Aspiratör çeşitleri özellik ve emiş kapasitelerine göre farklılık göstermektedir. Hibsan marka bir başka Inox modelidir. Beyaz renk seçeneğiyle müşterinin ilgisine sunulan bu ürün sürgülü tiptir. Çift motorludur ve ön paneli metaldir. Aynı zamanda aydınlatma kapağı bulunmaktadır. Dekoratif bir cam filtresi bulunmaktadır. İki adet kalın dokulu filtreye sahip olan bu cihazın genişliği 60 santimetre, derinliği 90 santimetredir. Bunların yanı sıra kontrol düğmesi bulunmaktadır. 500 metreküp emiş gücüne sahiptir. 3 farklı emiş ayarı mevcuttur. 2x25 aydınlatması bulunmaktadır. 120 santimetrelik bir baca çıkışı bulunmaktadır. Ürünün ağırlığı 8 kilogramdır. Filtreli bir ürün olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu filtre sayesinde istenmeyen kötü kokuları havadan temizlerken mobilyalara sinmesini de engellemektedir. Temizlik ihtiyacını azaltan bu ürünler, pratik kullanımları sebebiyle tercih edilmektedirler. Bu sebeple aspiratör seti mutfak çözümlerinin başında gelmektedir. Tel borularda bulunan bir aparat olarak dikkat çekmektedir. Çelik tel destekli davlumbaz borusu da öne çıkmaktadır. Güven borusu da çelik tel destekli oluşuyla dikkat çeken bir tasarımdır. Bu borunun eni 127 milimetre, uzunluğu ise 2 metredir. Baca yemek kokularının dışarı atılmasını sağlayan ve evin yapısında bulunan bir fonksiyondur. Aspiratör kullanımının artmasıyla neredeyse artık her evde bulunmaktadır. Seçim yapılırken baca tipi önem teşkil etmemektedir. Cihazlar her bacaya uygun olarak üretilmektedir. Bu sayede her ihtiyaca uygun seçenekleri bulmak mümkündür. CVS DN 1150 Poyraz Çift Filtreli de öne çıkan modellerden bir tanesi olmuştur. Bu ürün 2 farklı hız seçeneği sunmaktadır. Ankastre yapısının yanı sıra dekoratif bir görünüm sunmaktadır. Alüminyum filtresi yıkanabilir özelliktedir. Aynı zamanda kaset filtrelidir. Bacalı veya bacasız kullanım uygundur. NRV baca sistemine sahiptir. Kullanım şekli fırın üstü olmasının yanı sıra 1x25 volt aydınlatma lambasına sahiptir. Ek bir ışık kaynağına gerek bırakmayan bir üründür. Elektrostatik beyaz boyalı saç gövdeye sahiptir. 400 metreküp emiş gücüne sahiptir. Genişliği 60 santimetredir. Ağırlığı 4,85 kilogramdır. Paket içeriğinde bir adet kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Aspiratör Yorum ve Önerileri

Aspiratör Yorum ve Önerileri

Aspiratör nasıl temizlenir gibi soruların cevaplarını arayanlar, aspiratör yorumlarını da takip etmektedirler. Bu yorumlarda ayrıca aspiratör önerileri de bulunur. Alıcılar bir ürünü alırken kullanım performansı ve kalite gibi özelliklerin yanı sıra pratik temizlenebilme özelliklerine de dikkat etmektedirler. Her cihaz dizaynı ve özelliklerine göre farklı bir temizleme tipine sahiptir. Aspiratör cihazı çeşitleri mutfaklarda pratik birer yardımcı konumuna yükselmişlerdir. Mobilya ve havaya sinen yemek kokularını engellemektedirler. White Daisy F2 davlumbaz da beyaz renk seçeneğiyle müşterilerin ilgisine sunulan bir üründür. Aynı zamanda çift motorlu olan bu ürün, yenilikçi bir stille havayı temiz tutması hedeflenerek tasarlanmıştır. Karbon filtre değişimi, ocağın kullanım sıklığına göre değişmesinin yanı sıra aspiratör tavsiye edilen kullanım süresi bir yıldır. Pratik bir kullanım şekline sahiptir. Paketin içinde bulunan iki adet filtre emiş yapılan bölüme birer adet takılmaktadır. Cihaz ölçüleri genel olarak 60 santimetre olacak şekilde dizayn edilmektedir. Ocak genişliği baz alınarak tasarlanmıştır. Standart bir ölçüye sahip olan bu ürünün genişliği değişmemektedir. Yemek yaparken, bir ışık kaynağına ihtiyaç duyulmaktadır. Aspiratör lambası da bu ışık kaynağını en aza indirmektedir. Kullanım anında lambaların çalıştırılmasıyla herhangi bir ışık kaynağına ihtiyaç duymadan kullanıma devam edilebilmektedir. Hoover Inox, 2x95 aydınlatma sistemiyle öne çıkan bir modeldir. Aynı zamanda 60 santimetre genişliğe sahip aynı zamanda tuşlu kontrol sistemine sahiptir. Teleskopik bir türdür. 2 adet halojen lambası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yıkanabilir yağ filtresine sahiptir. 420 metreküp emiş gücü kapasitesine sahiptir.

Aspiratör Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Aspiratör Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Aspiratör vantilatör bir aksamdır. Aksa Fan Aircol da öne çıkar. Bu fanlar küçük veya orta ölçekli mekanlarda kullanıma uygunluğu ile dikkat çekmektedir. Dekoratif bir görünüme sahiptir. Toza maruz kalan kapakların çıkarılıp temizlenmesi oldukça kolaydır. Duvar tavan pencere gibi alanlara monte edilebilmektedir. Sessiz bir çalışma stiline sahiptir. Sabitleme kelepçeleri sayesinde montajı pratiktir. Çeşitli kullanım seçenekleri bulunmaktadır. Açma kapama butonu ile birlikte lambaya bağlanabilmektedir. Bu sayede lamba açıldığında otomatik olarak çalışmaya başlamaktadır. Sıcak ortamlarda da motorun aşırı ısınmasına karşı ısı kontrol sensörü fonksiyonu bulunmaktadır. Aynı zamanda farklı renk seçenekleriyle müşterilerin ilgisine sunulmaktadır. Bu sayede evin tarzına uygun bir fan seçimi yapılabilmektedir. Ev ve ofislerde kullanılanların yanı sıra sanayi tipi modeller de bulunmaktadır. Aspiratör pervanesi de bu sanayi tipi modellerde önemli bir unsur olarak yerini almaktadır. Bahçıvan B5pat 900 kare kasalı sanayi kuvvetli aspiratörleri de 380 voltluk güçleriyle dikkat çekmektedir. 50 Hz frekans ve 4 Kilowatt giriş gücüne sahip bu modelin akımı 8,4’tür. Saatte 32000 metre küp hava emiş gücüne sahiptir. F yalıtım sınıfından bir modeldir. Toplam ağırlığı ise 61 kilogramdır. Aspiratör siyah, beyaz ve inoks olmak üzere birkaç renk seçeneğiyle müşterinin ilgisine sunulur. Bunların yanı sıra Profilo marka gümüş metalik sürgülü seçenek bulunmaktadır. Rengiyle dikkat çeken bu ürün, 3 havalandırma kademesine sahiptir. Tek motorlu olmasının yanı sıra saatte 300 metreküp hava emiş gücü kapasitesine sahiptir. Teleskopik sistemli bir cihazdır. 2 adet bulaşık makinesinde yıkanabilen filtrelere sahiptir. 2x28 volt gücünde aydınlatmaya sahiptir. Ek bir ışık kaynağı ihtiyaç kalmaz. Siz de aspiratör çeşitleri ve fiyatlarını Trendyol üzerinden inceleyebilir, beğendiklerinizi sepetinize ekleyerek anında sahip olabilirsiniz.

Mutfak Aspiratör Nasıl Sökülür?

Mutfaklarda havalandırma için kullanılan aspiratörler zaman zaman temizlik için sökülerek yeniden takılma ihtiyacı ile karşınıza çıkabilir. Aspiratörün yerinin değiştirilmesi durumunda da yine aspiratörü sökmek gerekmektedir. Aspiratörün doğru bir şekilde sökülmesi ürünün zarar görmemesi için önemlidir. Sökme işlemi sırasında aspiratör borusu dikkatli bir biçimde yerinden sökülmeli ve zarar görmemesi için dikkat edilmelidir. Eskimiş aspiratör borularını yenisi ile değiştirerek kullanmanız önerilmektedir. Aspiratör sökme işlemi için gerekli aletleri hazırladıktan sonra dikkatli bir biçimde ürünü tutan vidalar yerinden sökülmelidir. Aspiratörün duvardan veya tutunduğu alandan sökülmesinin ardından temizlik amaçlı olarak aspiratör filtresi üründen çıkarılarak uygun temizleme yöntemleri ile temizlenmelidir. Aspiratör sökümünü kendiniz uygulayabileceğiniz gibi bu işlemi yapmak için yetkili kişilerden de yardım isteyebilirsiniz. Aspiratörünüzün markası için çalışmakta olan yetkili servis, sökme işlemini profesyonel bir şekilde yerine getirecektir.

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mutfaklar için son derece önemli ürünler arasında yer alan aspiratörler geniş bir ürün yelpazesi sunar. Aspiratör alırken dikkat edilecek hususlar göz önünde bulundurularak ihtiyaç duyduğunuz en iyi ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Aspiratör alırken kullanılacak alanın büyüklüğü tercih edeceğiniz ürünün özelliklerini belirleyen önemli bir kriterdir. Kullanma ihtiyacı duyduğunuz mekâna göre bir ürün seçimi en iyi sonuçları almanızı sağlayacaktır. Kolay kullanımı ile size konfor sağlayacak bir cihazı tercih etmeniz rahatlık sunar. Ses konusunda hassas iseniz çalışma esnasında sesi düşük cihazlara yönelmeniz gerekmektedir. Temizlik konusunda kolaylık sağlayan ürünler aspiratör seçimi konusunda tercihlerinize yön verecektir. Kullanım alanına uygun emiş gücüne sahip ürünler havalandırmanın kusursuz olmasını sağlayacaktır. Değişik markaların sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesinden bütçenize uygun ürünleri tercih ederek ekonomik bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Mutfak Aspiratörü Nedir?

Gaz halinde bulunan akışkanların ortamdan uzaklaştırılmasını sağlayan aspiratörler ortamda bulunan kokuların doğru biçimde ortamdan uzaklaştırılmasında da etkili olmaktadır. Mutfaklarda kullanılan aspiratörler havalandırma konusunda konfor sağlamaktadır. Mutfak kapasitesine göre değişkenlik gösterebilen bu cihazlar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mutfak aspiratörü grubunda bulunan ürünler arasından ihtiyaçlarınıza yönelik bir ürünü seçerek mutfağınızda konfor sağlayabilirsiniz. Özellikle profesyonel mutfaklarda kullanılan büyük ve fonksiyonel mutfak aspiratörleri çalıştığı ortamdaki havanın temizlenmesinde görevlidir. Kokuların boruların yardımı ile dış ortama atılmasını ve hava kalitesinin arttırılmasını sağlayan bu ürünler ortamdaki nem dengesinin sağlanmasında da görevlidirler. Özellikle havalandırma yapılamayan ve yoğun olarak kullanılan mutfaklarda kullanımı önemli olan bu cihazlar, gerekli bakımları ve temizlikleri düzenli bir biçimde yapıldığı sürece uzun yıllar sorunsuz bir biçimde işlevselliğini korumaktadır. Trendyol’dan aradığını aspiratörü bulmak için ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz.