BİZİMHEKİM Mübarek kırmızı macun Bitkisel Ginseng Güç Kuvvet Performans Atom Macunu Etkili Kuvvet Mesir Macunu

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünün son kullanma tarihi (SKT) nedir?
Ürünleri gönderen satıcıların elindeki stoklara göre ürünlerin SKT'si değişebilmektedir. Satıcıya soru sor kısmından ilgili satıcıya gönderilecek ürünün SKT 'sini sorarak öğrenebilirsiniz.
Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
İlgili mevzuat uyarınca satın aldığınız ürünü ambalajı açılmadığı müddetçe 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün sağlam şekilde satıcıya ulaşabilmesi için orijinaline uygun şekilde tekrar paketlenmiş olarak gönderimi önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

BİZİMHEKİM Mübarek kırmızı macun Bitkisel Ginseng Güç Kuvvet Performans Atom Macunu Etkili Kuvvet Mesir Macunu

Geri Bildirim Ver
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için [page="return_conditions"]tıklayın[/page].
  • MACUN : Aktiviteden 1 saat önce iyice karıştıralarak aç veya yarı tok karnına 1 tatlı kaşığı alınır 1 saat içinde bol su tüketilmesi tavsiye edilir 1-2 lt..oda sıcaklığında saklanabilir.AKTİVİTE SIRASINDA PNS DE SERTLSME SAĞLAR VE BU SERTLESME KİŞİYE BÜNEYEYE GÖRE 24 SAATE KADAR SÜREBİLMEKTEDİR.GECİKME ERKEN BOSALMAYI ÖNLEMEK AMACIYLADA KULLANILMAKLA BERABER ZAMANLA PNS TE BUYUME SAĞLAR ISTEK, ARZUYU, ARTTIRIR..
  • İÇİNDEKİLER :GİNSENG,BAŞTA,OLMAK,ÜZERE,AZGİNTEKEOTU,KEÇİBOYNUZU,ARISÜTÜ,BAL,POLEN,ÇAKŞIR,DARİFÜLFÜL,TARÇIN,ZENCEFİL,DEMİRDİKENİ,KİŞNİŞ,KAKULE,KARANFİL,MACA.SİPARİŞLERİNİZ AYNIGUN YOLA ÇIKAR KARGOLAMA ÖZEL PAKETLEME VE GIZLIPAKETLEME İLE SİZLERE ULAŞIR.ICERİK KESİNLİKLE BİLİNMEZ VE ANLAŞILMAZDIR.ACTIVITEDEN 1 SAAT ÖNCE YARI TOK VEYA AÇ KARNINA İYİCE KARIŞTIRILARAK 1 TATLI KAŞIĞI YENİR VE 1 SAAT İÇİNDE BOL SU İÇİLİR ( 1-2 lt ).
Geri Bildirim Ver