İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Aktar Ürünleri

" araması için 13094 sonuç listeleniyor

Aktar Ürünleri

Aktar Ürünleri

Sağlıklı yaşam, her yaştan kişinin ihtiyaç duyduğu bir olgudur. Yaşam standartlarının değişmesiyle beraber sağlıklı gıdalara ve takviyelere ihtiyaç duyulur. Doğal eczane olarak bilinen aktarlar çeşitli bitkisel ve şifalı ürünleri müşterilere sunar. Son zamanlarda doğal olarak üretilen aktar ürünleri tercih sebebi olur. Doğanın insanlara sunduğu nimetlerin her birinin vücuda farklı faydaları bulunur. Aktar bitkisel ürünler, farklı formlarda mevcuttur. Çay olarak içilebildiği gibi gıdaların içerisine karıştırılarak da tüketilebilir. Doğal aktar ürünleri, genel olarak bağışıklık sistemini güçlendirme, tansiyonu düzenleme gibi birçok faydayı amaçlar. Özel olarak doğadan toplanarak evlere gelen ürünler, hem hastalık hem de normal zamanlarda tüketilebilir. Kimi zaman stresi azaltma, kimi zaman gribi önleme gibi birçok durumda kullanılabilen çeşitler mevcuttur. Doğanın sunduğu bu eşsiz nimetler, kişilerin hem bedensel hem ruhsal rahatlamasına yardımcı olur. Aktar ürünleri nelerdir sıkça sorulan sorular arasında yer alır. Bulabileceğiniz ürünler arasında şifalı bitkiler, çaylar, baharatlar, gıda takviyeleri ve bitkisel macun çeşitleri yer alır. Bunun yanında farklı doğal ürünleri de aktar bünyesinde bulabilirsiniz. Örneğin; gül sirkesi gibi el yapımı ürünlerin doğallığını aktarlarda bulabilirsiniz. Sağlığa oldukça yararlı olduğu bilinen sirke, elma, üzüm, gül gibi farklı gıdalardan kurulabilir. Günlük olarak sofralardan eksik etmeyerek bağışıklık sistemini güçlendirebilirsiniz. Tatlı ihtiyacını karşılanması amacıyla doğal fıstık ezmesi çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Hem yetişkinler hem de çocuklar güvenle tüketebilir. Anadolu’nun birçok yerinden gelen doğal aktar ürünlerini Trendyol sayesinde güvenle alabilirsiniz.

Şifalı Aktar Ürünlerinin Faydaları

Aktarlık, eczacılık mesleğinin gelişimine öncülük eden atası olarak bilinir. Geçmişte tüm hastalıkların şifasının bulunduğu aktarlar, günümüzde de organik yaşama dönüş ile beraber önem kazanır. Birçok bitki ve doğal gıda içeren aktarlar, hastalıkların önlenmesi, iyileştirilmesi ve sağlıklı yaşam için ürünler sunar. Sayısız şifalı bitkiye ev sahipliği yaparak tüm yörelerin kendine has ürünlerini toplamayı başarır. Faydalı aktar ürünleri, geniş ürün yelpazesine sahip olması dolayısıyla saymakla bitmez. Birçok besini barındıran, annelerin yaptığı tarhana, en çok rağbet gören faydalı ürünlerin başında gelir. Hem günlük olarak hem de hastalık evrelerinde şifa sağlayan çorba, lezzetli tadıyla tüm sofralarda yerini alır. Sofralarda leziz ve sağlıklı öğünlerin baş tacı olan dolmalık patlıcan, güneşte özenle kurutularak müşterilerin beğenisine sunulur. Yetişkinlerin yeme alışkanlıklarına göre faydalı gıdalar olmasının yanı sıra bebeklerin ve çocukların tüketebileceği seçenekler bulunur. Bebek irmiği bunlardan biridir. Normale göre ince taneli olan ürün, besleyici gıdalar arasında yer alır. Bebeklerin yaşına göre irmiğin içerisine konulan keçiboynuzu özü ile çocukların fiziksel gelişimi desteklenir. Ayrıca karadut özü sayesinde sağlıklı ve lezzetli içecekler hazırlayabilir ya da kaşık yardımıyla çocuğunuza verebilirsiniz. Yetişkinlerin de tadı dolayısıyla sıkça tercih ettiği ürün, bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıkların önlenmesine yardımcı olur. Fermente bir süt olan kefir mayası, ekşili bir tada sahiptir. Kefirin yararları her yaştan vücut için oldukça fazladır. Evde kendiniz maya yardımıyla leziz kefirler yapabilirsiniz. Yapılan kefirde 77 adet probiyotik çeşidi bulunur. Böylece sindirim sisteminin sağlığına katkıda bulunabilirsiniz. Evde, işte, okulda günlük ara öğünler için kuru incir gibi gıdalar aktarlarda mevcuttur. Kolay yenme ve besleyici bir tercih olarak sevilir. Ayrıca bitki çaylarının içine atabileceğiniz şifalı dut yaprağı, ateş düşürücü ve idrar söktürücü özelliğiyle bilinir. Bunun yanında egzama ve sivilce gibi cilt sorunlarının tedavisinde de kullanılır. Ekşi ve lezzetli tadıyla damakta kalan, sofraların vazgeçilmez baharatlarından olan sumak, kalp, cilt sağlığı korur, enfeksiyonel hastalıklara iyi gelir. Birbirinden farklı yarara sahip aktar ürünlerinin Trendyol’dan inceleyebilir, sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Sağlık Dostu Aktar Ürünleri Fiyatları

Sağlık Dostu Aktar Ürünleri Fiyatları

Aktarlar, faydası kanıtlanmış doğal ürünleri farklı kategoriler dahilinde tek bir yerde toplar. Geçmişten günümüze birçok hastalığın tedavisinde kullanılan çaylar, otlar, özler ve dahası aktar bünyesinde yer alır. Aktar ürünleri fiyatları çeşitlere bağlı olarak değişir. Nadir bulunan besinlerin fiyat aralıkları farklılık gösterebilir. Aktar ürünleri isimleri, aldığı ham maddeden kaynaklı olarak adlandırılır. Sağlık için tüketilen ürünler, cilt bakımı ve güzellik için de tercih edilir. Kadınların saç, tırnak ve cilt bakımında sıklıkla tercih ettiği Hindistan cevizi yağı, günlük nem ihtiyacının fazlasını karşılamayı başarır. Saç ve dişlere parlaklık katan ürün, yemeklerde kullanılabilir. Ayrıca yağ yakma ve zayıflamaya katkı sağlar. Güzellik için kullanılan bir diğer ürün ise kakao yağı seçeneğidir. Birçok kozmetik malzemesinin içeriğinde yer alan yağ, A, E, B1, B2, B3, C vitaminlerini barındırır. Cilde nem takviyesi yaparak kuru ciltlerin problemlerine çözüm sunar. Düzenli olarak uygulandığında ciltte canlılık, parlama gibi gözle görülür faydalar sağlar. Kuzey yarım kürede yetişen değerli bir bitki olan kekreyemiş otu; potasyum, kalsiyum, magnezyum ve fosfor açısından oldukça zengindir. Sinir sistemini olumlu etkilemesinin yanı sıra radyasyona karşı koruyucu etkiye de sahiptir. Turpgiller ailesinin bir üyesi olan maca tozu, birçok vitamin ve minerali bünyesinde bulundurur. Halsizlik ve yorgunluğa savaş açarak enerjiyi yükseltir. Atletik bünyeler için iyi bir gıda takviyesi olarak, yaşam kalitesini yükseltir. Hem kadın hem de erkeklerde hormon dengeleme özelliğine sahiptir. Hormon dengesini sağlayan bir başka bitkisel ürün de kenevir tohumu seçeneğidir. Ayrıca omega bakımından zengin olmasından dolayı zeka gelişimine katkı sunar. Kolestrolu düşürerek kalp ve damar sağlığını korumayı başarır. Birçok faydaya sahip aktar ürünlerini farklı fiyat aralıklıklarıyla Trendyol’dan bulabilirsiniz.

Doğal Eczane Aktar Ürünleri Trendyol’da

Doğal Eczane Aktar Ürünleri Trendyol’da

Trendyol, bir aktarda mevcut olan tüm ürünleri birçok markanın bünyesinde müşterilere sunar. Sıkça tercih edilen aktar zayıflama ürünleri, fazla kilolardan kurtulmak için doğal seçenekler sunar. Farklı bitki çayları ve tozlar ile zenginleşen çeşitlere sahiptir. Zayıflama ürünlerini doktor kontrolünde kullanabilirsiniz. Diyet ve zayıflama evrelerinde tüketilen gıdalara oldukça dikkat edilmelidir. Glutensiz bir lif kaynağı olan karabuğday unu, diyet dönemlerinde ekmek ve pasta yapımında oldukça sağlıklıdır. Çeşitli tahıl kaynakları içeren ürün, günlük besin değerlerinin sağlıklı yoldan alınmasını sağlar. Organik ya da bir diğer deyişle ham kakao, işlem görmemiş biçimdedir. Hiçbir kimyasal madde ve gıda ile etkileşimi bulunmayan ürün, pasta, çikolata gibi gıdaların yapımında tercih edilir. Doğallığı üst seviyede seyrederek sağlıklı kakao alınmasına imkan tanır. Diyet zamanlarındaki tatlı krizlerini doğal yolla bastırabilirsiniz. Kilo verilmesi için tokluk hissi oldukça önemlidir. Tokluk hissi yaratan karnıyarık otu tozu, dünyanın pek çok değişik bölgesinde yetişir. İçeriğindeki oldukça zengin mineralli yapı sayesinde bir vitamin deposu olma özelliğine sahiptir. Bağırsakları temizleyerek tuvalete çıkma alışkanlıklarını düzenlediği de bilinir. Ayrıca kabızlık gibi sorunların önüne geçmeyi başarır. Detoks sularında da farklı bitkiler ile birlikte karıştırılarak kullanılabilir. Farklı bir şifa kaynağı olan anason yağı, öksürük ve ishale çare olur, gaz söktürücü özelliğe sahiptir. Fakat yağ oldukça dikkatli kullanılmalıdır. Asla başka yağlar ile birlikte karıştırılmamalıdır. İçeriğinde hiçbir kimyasal içermeyen kozalak macunu, bal zerdeçal, zencefil gibi yararlı besinleri içerir. Akciğer rahatsızlıklarında, öksürük ve bronşit tedavisinde, solunum yollarının temizlenmesinde ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi amacıyla kullanılır. Ayrıca aktarlarda pastalar için keyifli süsler yapabileceğiniz şeker hamuru çeşitleri de mevcuttur. Bir aktarda olması gereken tüm ürünleri Trendyol kalitesiyle farklı fiyat aralıklarında filtreleyerek keşfedebilirsiniz.