placeholder
"

Burberry Güneş Gözlüğü

" araması için 1054 sonuç listeleniyor

Burberry Güneş Gözlüğü Modelleri ile Gözler Üstünde

Burberry, yıllardır bütün dünyada ve Türkiye’de geniş ürün çeşitliliği ve yüksek kaliteli parçaları ile öne çıkan oldukça popüler bir markadır. Birçok farklı koleksiyona ve ürün serisine sahip olan Burberry, markayı tercih edenler için her zaman öncelikli bir durumda olmaktadır. Yüksek kalitesini yılların verdiği tecrübesine dayandıran marka 1856 yılından beri modada belirleyici parçaların sahibi konumundadır. Şu anda özellikle trençkotlar, deri tekstil ürünleri, ayakkabılar, moda aksesuarları, parfüm ve kozmetik ürünlerde oldukça iddialı olan Burberry güneş gözlüğü kategorisinde de dünyada en çok tercih edilen markalardan biri olmaktadır. Burberry, özellikle Avrupa modasında güçlü köklere sahip olsa bile bugün bütün dünyada oldukça önemli bir konumda bulunmaktadır. Tasarım alanında dünyanın dört büyük moda başkentinden biri olan Londra'da ele alınmakta ve üretimini İtalya'da tamamlanmaktadır. Bu nedenle, hem tasarım, hem de üretim kalitesinin inanılmaz derecede yüksek bir standartta olduğundan emin olabilirsiniz. Şu anda markanın uluslararası imajı ilk kurulduğu 19.ve 20. yüzyıllar boyunca olduğu gibi bugün hala ön planda ve lüks moda kategorisine sahiptir. Birbirinden farklı tasarım özelliklerine sahip Burberry güneş gözlükleri iddialı, ikonik, klasik, modern ve özel çizgileri ile müşterilerine sunulmaktadır. İngiliz modasına yön veren bu klasik markanın ürettiği güneş gözlüğü modelleri arasından zevkinize ve tarzınıza göre seçebileceğiniz birçok çeşidi Burberry güneş gözlüğü kategorisinde bulabilirsiniz. Zarif, iddialı ve spor modellerini zamansız tasarım çizgileri sayesinde hem günlük kombinleriniz, hem de şık görünümleriniz ile tamamlayabilirsiniz. Burberry güneş gözlükleri, markanın zarafetini hem kadınlar, hem de erkekler için öne çıkararak birleştiren bir anlayışa sahiptir. Burberry gözlük dünyası için yüksek kaliteli ve modaya uygun aksesuarları sunarken neden dünya çapında lider bir lüks marka olduğunu da kanıtlamaktadır. Hem erkekler, hem de kadınlar için tasarlanan Burberry güneş gözlükleri arasından zevkinize en uygun ve en son moda tasarımları keşfedebilirsiniz. Burberry, gözlük modellerini çeşitli yüksek kaliteli, uzun ömürlü, sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanarak geliştirmektedir. Burberry güneş gözlüğü kullanımınız sırasında gözünüze ve cildinize zarar vermeyecek yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Ayrıca biyo bazlı (bio-based) malzemeler ile yenilenebilir kaynaklardan elde edilmektedir. Biyolojik olarak parçalanabilir özellikte olan güneş gözlükleri ömrünü doldurduğunda tekrar kullanılabilecek, geri dönüşüme uygun ve çevreye duyarlı ürünlerdir. Örneğin; marka, pamuk elyafından biyo-asetat (bio-asetate) kullanılarak üretilen maddeyi kemik çerçeveli gözlük modellerinde sıklıkla kullanmaktadır. Eğer isterseniz Burberry güneş gözlüklerini reçeteli cam, mercek ya da lenslerle özelleştirerek günlük kullanımınıza adapte ederek de kullanabilirsiniz.

Burberry Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Burberry Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Burberry güneş gözlükleri, son yıllarda tüm dünyada trend olan çok özel çerçeve stillerinden oluşmakta. Kemik çerçevelerden daha çizgisel ve daha ince çerçeve stillerine kadar ürettiği gözlüklerin sahip olduğu özelliklerden. Diğer markalarla karşılaştırıldığında hem modern, hem de klasik stillere sahip olabilen Burberry tüm durumlar için şık ve zarif parçaları geniş bir yelpazede sunmaya devam etmektedir. Burberry güneş gözlüğü çeşitleri arasından reçeteli lensler için kullanmak isteyeceğiniz modellere de ulaşabilirsiniz. Ayrıca, metal, asetat, ahşap, kumaş, kombine, polilkarbon veya plastik olsun Burberry güneş gözlüğü çeşitleri, en iyi malzemeler seçilerek üretilmektedir. Yuvarlak, kare, pilot ya da havacı tasarımları ve daha pek çok farklı gözlük çeşitleri içindeki her bir tasarımı vurgulamak için marka büyük bir incelikle çalışmaktadır. Burberry güneş gözlüğü çeşitleri arasından seçim yaparken her bir ürüne özel bir tasarım için harcanan büyük bir zaman ve çaba olduğunu unutmamalısınız. Markanın iddiasına göre hem şık, hem de etkileyici olan Burberry güneş gözlükleri, özel bir görünüm arayanlar için prestijli ve zamansız kombinler oluşturmaktadır. Burberry güneş gözlükleri geleneksel çerçeve stilleri ile ikonik desenleri birleştirmektedir. Farklı tasarımlara sahip gözlükleri satın alırken yüz şeklinizi bilmek gözlüklerden maksimum performans ve estetik kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte çerçevesiz gözlük çeşitleri arasından neredeyse bütün diğer yüz şekilleri için de uygun olan alternatiflerden seçim yapabilirsiniz. Burberry güneş gözlükleri her zaman gözlük modasını şekillendirmede etkili olan tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Oldukça özgün ve trend tasarımlar arasından kadın, erkek ve unisex kategorilerinden seçim yapabilirsiniz. Biyo-asetat çerçeveler kırılma, bozulma ve diğer hasar verici etkenlere karşı oldukça sağlam olarak üretilmektedir. Çizilmeye dayanıklı degrade siyah lensler ile 100% UV koruması sağlayan cam materyaline sahiptir. Baskılı Burberry yazısı ve logosu gözlük saplarına damgalanmaktadır. Gözlükler, İtalya'da yapılmaktadır ve üzerinde ‘‘ made in Italy’’ yazısı bulunmaktadır. Aldığınız modele göre gözlükler temizleme bezi, kumaş taşıma çantası, deri gözlük kabı gibi farklı çeşitler ile kullanımınıza sunulmaktadır. Burberry güneş gözlükleri, özgün tasarımlarıyla müşterilerinin beğenisini toplamış ve marka genelinde özellikle tercih edilen bir kategoriye sahip olmuştur. Güneş gözlüğü çeşitleri tercih edeceğiniz modele göre Burberry yuvarlak güneş gözlüğü gibi oval ya da köşeli, geometrik, dikdörtgen, damla, kelebek veya cat eye stiline sahip olan seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Burberry Güneş Gözlük Modelleri

Burberry Güneş Gözlük Modelleri

Üst düzey bir moda markası olan Burberry, güneş gözlükleri ile de podyum trendlerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Modern, klasik, retro ve zamansız pek çok modeli ile her mevsim kullanabileceğiniz tasarımlar sunmaktadır. Renkli, desenli, enerjik ve iddialı modelleri ile güçlü bir etkiye sahip olmaktadır. Günlük yaşamınızda tasarımının ve yüksek kalitesinin karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz. Uzun yıllardır bu sektörün en büyüklerinden olan ve ünü hala devam eden lüks bir markadır. Herhangi bir çift Burberry gözlüğün içinde çerçevenin iç kısmı boyunca basılmış ya da damgalanmış ‘‘made in Italy’’ yazısı markanın bir imzası haline gelmektedir. Burberry tarafından yapılan gözlüklerin önemli bir göstergesi olmakta ve üretimdeki kalitenin ve orijinalliğinin bir kanıtıdır. Burberry'den bir çift gözlüğe yatırım yapmaktan pişman olmayacaksınız çünkü gözlükler uzun süre dayanacak ve herhangi bir kıyafetle bile iyi gidecek şekilde tasarlanmaktadır. Günlük kombinler için göz alıcı renkler ve zarif çizgileri bir arada bulabilirsiniz. Eğlenceli bir görünüm yaratmak için bir araya gelmiş olan cesur ve aynalı cama sahip tasarımları tercih edebilirsiniz. Daha zarif ve şık bir görünüm için ince çerçeveli daha rafine model gözlük seçenekleri bulunmaktadır. Yaz görünümünüz için tatillerde, sahillerde, plajlarda ve davetlerde kullanabileceğiniz çok sayıda farklı stil ve renkte Burberry güneş gözlükleri mevcuttur. Özellikle kadınlar ve erkekler için tasarlanan modelleri tercih edebileceğiniz gibi unisex seçenekler arasından da seçim yapabilirsiniz. Burberry kadın güneş gözlüğü çeşit ve modelde oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Burberry erkek güneş gözlüğü çeşitleri de oldukça modern çizgilere sahip tasarımlardan oluşmaktadır. Burberry güneş gözlükleri arasından klasik kedi gözü, dikdörtgen kemik, ve özgün Burberry desenli modeller özellikle en çok tercih edilen modeller olmaktadır. İkonik modeller ile birlikte hem metal, hem de plastik çerçeveler ön plana çıkmaktadır. Burberry güneş gözlük modelleri, farklı koleksiyonlarda farklı çerçeve stilleri sergilemektedir. Günün her anında, her mevsim adeta bir tamamlayıcı parça haline gelerek sürekli kullanım imkânı sunmaktadır. Siyah klasikler, altın çerçeveli klasikler ve damla modeller satın almak isteyeceğiniz güzellikte tasarımlara sahiptir. Aynalı ve geometrik tasarımlar daha iddialı modeller olarak müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Profesyonel bir görünüm için klasik renkler ve şekiller ile şık ve modern tasarım ilkeleri birleştirilmektedir. İkonik Burberry desenli kemik modeller ve şeffaf çerçeveli trend Burberry gözlük modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Alacağınız herhangi bir Burberry güneş gözlüğü tasarımının modayı şekillendirdiğini unutmamalısınız. Modern ve sportif tarzdaki gözlükler, görünümünüze renk katmayı hedeflemektedir.

Burberry güneş gözlük modelleri, en yüksek kalitedeki malzemelerden üretilen gözlük çerçeveleri ve zararlı güneş ışınlarına karşı göz sağlığınızı koruyan, üzün ömürlü ve dayanıklı gözlüklerdir.Burberry güneş gözlüklerini yüksek kalitesi ve uzun ömürlülüğü sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Gözlük kullanırken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Bunlar gözlüğün doğru kullanımı ve uzun ömürlülüğü açısından oldukça önemlidir. Öncelikle güneş gözlüğünüzü takıp çıkarırken belirli hareketlere dikkat etmek gereklidir. Güneş gözlüğünüzü kesinlikle tek elinizle takıp çıkarmamalısınız. Bu hareket, gözlük saplarının duruşunu bozmamak için belirlenmiştir ve kırılmalar ile gevşemelerin önüne geçer. Güneş gözlüğünüzün camlarını sert bir yüzeye değdirmemeye özen göstermelisiniz. Çanta, cep, yaka ve kafada taşımak yerine kullanmadığınız anlarda mutlaka koruyucu kılıfına ya da kabına yerleştirmelisiniz. Her kullanımdan sonra oluşabilecek ter ve benzeri kimyasalları yumuşak bir bez kullanarak temizlemelisiniz. Parfüm, deodorant, vücut spreyi, aseton, krem, alkol ve bunlar gibi gözlük materyalinin bozulmasına etki edecek faktörlere karşı güneş gözlüğünüzü korumalısınız. Araç içi, plaj ve beton zeminler gibi direkt güneş altında kalan her türlü yüzeye karşı dikkat etmek gereklidir. Direkt olarak güneş alan ve spor salonu, sauna, hamam gibi aşırı sıcak ortamlar gözlüğünüzün bozulmasına neden olabilir. Güneş gözlükleri kesinlikle giysilerin ucu, peçete, kağıt havlu gibi maddelerle temizlenmemelidir. Bu gibi hatalar gözlük camı üzerinde mikro çizikler oluşturur ve gözle görülmeyen mikro çizikler zaman içinde görme kalitesini bozarak göz sağlığınızı tehdit eder. Güneş gözlüğünüzü akan su ve sabun ile yıkayarak temizledikten sonra ürünle birlikte verilen mikro fiber bez ile kurulayabilirsiniz. Güneş gözlüğünüzün camlarında oluşan lekeler için güvendiğiniz noktalardan güneş gözlüğü temizleme spreyi alabilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Burberry güneş gözlükleri, gözlük kabı ve temizleme mendiliyle birlikte gelerek her türlü korumayı sağlamanız için imkân sunar. Güneş ışınları, insan gözünün algılayamayacağı ultraviyole (UV) radyasyonları da yayar ve bu nedenle özellikle yaz aylarında güneş gözlüğü kullanmak uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Güneş gözlükleri, gözleri güneşten korumayı sağlayan UV ve morötesi ışınlarından koruyucu özellikte cam materyali içermelidir. Burberry güneş gözlüklerinin UV ya da morötesi ışınları kestiğine dair bir sertifikaları ve belgeleri bulunmaktadır. Tüm bunların yanında güneş gözlükleri, güneşin zararlı ışınlarından korurken aksesuar olarak sıklıkla kullanmaktadır. Birçok farklı model ve şekilde bulabileceğiniz Burberry güneş gözlükleri, vazgeçilmez aksesuarlar olarak kurtarıcı parçalar haline gelmektedir.

Burberry Güneş Gözlüğü Yorumları

Burberry Güneş Gözlüğü Yorumları

Günlük hayatta yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz Burberry 4216, Burberry 3080, Burberry 3094 güneş gözlüğü modelleri, Burberry desenli birbirine çok yakın kahverengi odaklı tasarımlardır. Yüz şeklinize, zevkinize ve cam yapısına göre üç model arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Güneşin zararlı ışınlarından korunurken stilinizden ödün vermeden de şık olunabileceğini kanıtlayabilirsiniz. Müşteri yorumlarına göre en çok tercih edilen modellerden olan bu gözlükleri aldığınız için her zaman avantajlı olacaksınız. Burberry 4146 güneş gözlüğü Burberry desenli ve siyah tasarımlı bir model olarak müşterilere sunulmaktadır. Günlük hayatınızda, davetlerde, yaz ve kış tatillerinde ve ihtiyaç duyduğunuz her an kurtarıcı parçanız yanınızda olacaktır. Burberry 4261 güneş gözlüğü hafif geometrik ya da hafif asimetrik olarak adlandırılabilecek bir tasarıma sahiptir. Burberry bu modelde oldukça şık bir görünümü modern çizgilerle ve siyahın asaleti ile birleştirmektedir. Geniş ekartmana sahip olan bu modeli kullanan müşteriler, hem şık, hem de spor kombinlerde stilinizin tamamlayıcı parçası olacaktır. Burberry 4280 güneş gözlüğü ise yine siyah rengin hâkimiyetinde olan hafif köşeli ve yuvarlak tasarımlı bir model. Özellikle kadın ve erkek müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen unisex bir model. Kullanıcılar yorumlarının çoğunda markanın hiçbir zaman modası geçmeyecek bir tasarıma sahip ve her yüze yakışacak modeller ürettiğini ve Burberry marka güneş gözlüklerini tercih ettiğini söylemekteler. Yüze tam oturan, ağırlık yapmayan hafiflikte olan, trend tasarımlara sahip olan modelleri tercih ettiklerini belirtmekteler. Klasik ve modernin karışımı, desenli tasarımları istedikleri her an rahatlıkla kullanabildiklerini söylemekteler. Genel olarak Burberry güneş gözlüklerinin sağlamlığından ve kalitesinden memnun kaldıklarını ve diğer herkese tavsiye ettiklerini belirtmekteler.

Çok beğenerek kullandıklarını, kalitesinden memnun kaldıklarını, gözlüklerin boyutlarından ve ağırlıktan yana şikâyetleri olmadığını, kullanımın rahat ve konforlu olduğunu, paketlemelerin özenli ve gözlük ile birlikte gelen diğer eşyaların eksiksiz olduğunu söylemekteler. Çok beğendikleri ürünlerin diğer renklerini almayı düşündüklerini ve benzer ürünlerin de sahibi olmak için sabırsızlandıklarını da yorumlarında belirten müşteriler fiyatlarının da sahip olunacak kaliteye göre oldukça normal olduğunu eklemekteler.Burberry markası, müşterilerine pek çok farklı ürün grubunda hizmet vermektedir. Burberry gözlük kategorisindeki ürünleri ile de sahip olduğu konumu korumayı hedeflemektedir. Birbirinden özel tasarımlarını zamansız çizgilerle birleştiren marka, uzun ömürlü gözlükleri müşterilerine sunmaktadır. Güneş gözlüğü göz sağlığı için oldukça önemlidir ve seçim yaparken aynı zamanda araştırma yapmayı gerektirir. Göz sağlığınızı korurken aynı zamanda kombininize ekleyeceğiniz bir aksesuar kullanmak için Burberry güneş gözlüğü modelleri arasından rahatlıkla satın alabilirsiniz. Burberry gözlük fiyatları avantajlı seçeneklere sahiptir. Kullanılan cam tipi, cam rengi, çerçeve rengi, materyali, formu ve rengine göre değişiklik göstermektedir. Burberry gözlükleri arasından bütçenize ve zevkinize uygun modelleri bulabilirsiniz. Lüks moda kategorisinde adlandırılsa bile farklı bütçeler için ulaşılabilir gözlük çeşitlerine sahiptir. Her yaş grubuna, her zevki ve her ihtiyaca hitap eden Burberry geniş ürün yelpazesi ile sunduğu modellerle ulaşılabilir bir moda imkânı yaratmaktadır. Burberry güneş gözlükleri, İtalya’da üretilen, yüksek kaliteye ve fonksiyonel UV korumasına sahip olduğu için uzun süre kullanmaya imkân vermektedir. Burberry güneş gözlükleri, tek sezonluk tasarımlar yerine yüksek kaliteli malzemelerden zamansız tasarımlar üretmeyi hedeflemektedir. Dayanıklı ve sağlam güneş gözlüklerini ömür boyu kullanabilirsiniz. Ezilme, kırılma ve çatlama gibi hasarları görmedikleri sürece ve dikkatli kullanıldığı sürece Burberry güneş gözlükleri, ömür boyu kullanılabilir. Trendyol’da pek çok çeşit Burberry güneş gözlüğü modellerini bulabilir, arama kriterlerinize göre filtreleyerek satın almak istediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.