placeholder
"

Dekorister TV Ünitesi

" araması için 123 sonuç listeleniyor

Dekorister TV Ünitesi

Dekorister TV Ünitesi

Yaratıcı tasarımları ve şık görünümleriyle her dönem ön plana çıkan Dekorister TV ünitesi seçenekleri, evinizin salonuna ayrı bir hava katar. Hem televizyonların hem de multimedya cihazlarının doğru ve güvenli bir şekilde konumlanmasına olanak sağlayan bu ürünler, işlevsel ve kullanışlı yönleriyle büyük beğeni toplar. Farklı materyaller kullanılarak üretilen markanın ürünleri, her arayışa ve tarza hitap etmeyi başarır. Aynı zamanda dekoratif olmaları ile bilinen üniteler, çoğunlukla görünümlerine göre seçilir. Estetik duruşuyla dikkat çeken Dekorister TV ünitesi ceviz modelleri şık bir görünüme ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Rahat kurulumunun yanı sıra kolay deforme olmamasından kaynaklanan uzun ömürlü dokusuyla da herkesçe sevilen ürünler, evde bütünlük oluşmasına imkan sağlar. Genellikle kahverengi, beyaz ve siyah tonlarında tasarlanan bu ürünlerin mat görünümlü çeşitleri olduğu gibi parlak modelleri de bulunur. Raflı, çekmeceli ya da dolaplı olacak şekilde üretilen Dekorister Exclusive TV ünitesi seçenekleri; şık duruşuyla göz doldurur. Özel tasarım kulp modelleri kullanılarak tasarlanan bu modeller, uyumlu görünüşüyle ilgi odağı haline gelir. Görselliğe hitap eden ürünler, çizilmelere ve lekelenmeye karşı dayanıklı yapıdadır. Ortalama boyutlarda üretilmesinden dolayı pek çok salon dekorasyonuna uyum sağlamayı başarır. Bütün modelleri ve detaylı özellikleriyle beraber markanın ünite çeşitlerinin tamamını Trendyol’da inceleyebilirsiniz. Kendi istek ve ihtiyaçlarınıza en çok uygun olan ürünü belirleyip kolayca satın alabilirsiniz.

Dekorister TV Ünitesi Modelleri

Oldukça geniş bir ürün skalasıyla beraber kullanıcı beğenisine sunulan Dekorister TV ünitesi modelleri, her arayışa hitap edecek şekilde üretilir. Konsept tasarım özelliğine sahip olan ve estetik görünümleri ile büyük oranda dikkat çeken markanın ürünleri, hem kaliteli hem de sağlam yapısıyla pek çok kişinin beğenisini kazanır. Modern dokusu ve renklerle yakaladığı uyum ile evinize farklı bir hava katan Dekorister elit TV ünitesi seçenekleri, kapaklı tasarımı sayesinde içinde bazı eşyalarınızı da saklamanıza olanak tanır. Ortalama 45 cm yükseklik, 200 cm genişlik ve 35 cm derinliğe sahip olmasıyla bilinen bu ürünler; kitap ya da süs eşyası konulması için raf detayına da sahiptir. Nemli bezle birlikte düzenli olarak silinmesi gereken ünite çeşitleri, fazla toz tutmayan yönü sayesinde rahatça temizlenebilir. Ayrıca çarpma veya çizilme gibi dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeye karşı dayanıklı yapıda bulunan bu ürünler, uzun ömürlü olması ile ön plana çıkar. Öte yandan ahşap renk tonları ve estetik görünümlü tasarımıyla beğenilen Dekorister Lost metal TV ünitesi modelleri, kaliteli sunta materyalleri kullanılarak üretilir. Ayak ve kulp kısmı ise metal malzemeyle hem dayanıklı hem de sağlam bir tasarıma ulaşır. Ayrıca çekmeceli ve raflı yapısı sayesinde çeşitli eşyaların muhafaza edilmesine de imkan sağlar. Aynı zamanda kapalı olması bu ürünlerin şık bir duruşa sahip olması üzerinde etkili rol oynar. Ünite modelleti, ortalama 58 inç televizyon ölçüsüne kadar kullanmak için idealdir. Modern görünümüyle her dönem revaçta olmayı başaran Dekorister Ayden TV Ünitesi çeşitleri, mermer sunta rengi tasarımıyla göz doldurur. Direkt olarak güneş ışığına maruz kalmaması gereken bu ürünleri bir bez veya ahşap temizleyici yardımıyla tozlardan arındırabilirsiniz. Ortalama 50 inç televizyon ölçüsü için ideal tasarıma sahip olan ünite modelleri, basit kurulumu ve kullanışlı yapısıyla oldukça işlevseldir. Bütün detayları ve özellikleriyle birlikte çeşitli ünite seçeneklerinin tamamına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını ve beğeni oranlarını inceleyerek görüşleri dikkate alabilir, böylelikle kendi arayışlarınıza yönelik daha doğru kararlarda bulunabilirsiniz.

Farklı Seçenekleriyle Dekorister TV Üniteleri

Farklı Seçenekleriyle Dekorister TV Üniteleri

Onlarca farklı model seçeneği ve tasarımıyla her dönem popülerliğini koruyan Dekorister markasının ürünleri, kalitesini ortaya koymasıyla bilinir. Her arayışa uygun olacak şekilde üretilen üniteler, uzun yıllar kullanılmaya elverişli olmasıyla göz doldurur. Estetik ve modern görünümüyle büyük beğeni toplamayı başaran Dekorister isabel TV ünitesi modelleri, ortalama 55 inç büyüklüğündeki televizyonlar için ideal bir yapıda bulunur. Kenar ve köşe kısımlarında kullanılan bantlar sayesinde çizilme gibi hasar verici durumlara karşı dayanıklıdır. Birinci sınıf yonga levha materyallerin bir araya gelmesiyle üretilen bu ünite çeşitleri, şık ve estetik duruşuyla son yıllara damga vurur. Diğer yandan ev içi dekorasyonuna başka bir hava katmayı başaran Dekorister TV ünitesi beyaz renkli seçenekleri, parlak görünümüyle her zevke hitap eder. Aynı zamanda geniş ve derin tasarımı sayesinde televizyonunuzu muhafaza eden bu ürünler, raflı yapısıyla da kitap ya da çerçeve gibi süs eşyalarının korunmasına da imkan tanır. Doğa ve çevre dostu dokusuyla kir tutmayan modeller, hafif nemli bir bez yardımıyla kolayca silinebilir. Ahşap malzeme kullanılarak üretilen ünitelerin ise ayda bir ahşap parlatıcı spreyle temizlenmesi önerilir. Ürünlerin modeli, rengi ve üretiminde kullanılan materyaller ön planda tutularak belirlenen Dekorister TV ünitesi fiyatları; oldukça geniş kapsamlı olup her bütçeye uygun olarak bulunabilir. İşlevsel ve kullanışlı yönleriyle pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen bu ürün çeşitleri, farklı oda dekorasyonlarına da uyumlu olmayı başarır. Ayrıca hem uzun ömürlü hem de kaliteli yapısının yanında estetik duruşuyla da göz doldurur. Siz de farklı seçenekleri ve modelleriyle beraber markanın TV ünitelerinin tamamını tüm özellikleriyle birlikte Trendyol üzerinden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Trendyol Aracılığıyla Dekorister TV Ünitesi Çeşitleri

Trendyol Aracılığıyla Dekorister TV Ünitesi Çeşitleri

Son dönemlerde birçok kişi tarafından sıkça kullanılan Trendyol, online alışverişin en avantajlı ve güvenilir adreslerinin başında yer alır. Oturduğunuz yerden herhangi bir efor sarf etmeksizin dilediğiniz gibi alışveriş yapmanıza olanak tanıyan Trendyol, binlerce ürünü içerisinde barındırır. Ev dekorasyonu üzerinde oldukça etkili bir rol oynayan TV ünitelerini sayfamız aracılığıyla tek tuşla alma kolaylığına erişebilirsiniz. Çekmeceli ve raflı tasarımıyla dikkat çeken Dekorister Missy TV ünitesi modelleri, genellikle duvara monte edilen televizyonun alt kısmında estetik bir görüntü oluşturmak amacıyla kullanılır. Kahverengi gibi koyu renk tonlarının yanı sıra beyaz renkteki seçenekleriyle de göz dolduran bu ürünler, zigon sehpalar ile beraber tamamlanır. Aynı anda iki farklı eşyayı bir arada koruyarak işlevsel ve kullanışlı olmasıyla ön plana çıkar. Öte yandan alt tarafı sehpalar ile çevrilirken, etrafındaki raflı görünüşle ilgi odağı olan Dekorister Dante TV ünitesi çeşitleri; kullanıcının beğenisini kazanır. 140 cm yükseklik, 180 cm genişlik ve 33 cm derinliğiyle çoğu ev büyüklüğüyle uyum sağlamayı başaran bu modeller; modern duruşuyla her dönem revaçtadır. Ayrıca kapaklı dokusu ve kitaplık bulunduran tasarımıyla da pek çok ihtiyaca yanıt verir. Sade ama şık bir duruşa sahip olmasıyla bilinen Dekorister Nature TV ünitesi seçenekleri ise televizyonun bulunduğu kısmın altında bulunun sehpalı ve raflı bölümden oluşur. Küçük süs eşyalarının veya dilerseniz özel eşyalarınızın konulmasına uygun olan kapaklı bölmesiyle de bilinir. Kullanışlı ve kolay kurulumlu yapılarıyla her dönem dikkat çeken TV üniteleri, çoğu kişinin seçimleri arasında bulunmayı başarır. Estetik tasarımlarının yanında işlevsel yönlerinden de yararlanmak isterseniz Trendyol aracılığıyla ürünlerin tüm detaylarına ulaşabilirsiniz. Kendi arayışlarınıza en çok hitap eden seçeneği gönül rahatlığıyla Trendyol üzerinden belirleyebilirsiniz.