Makine Koruyucu kategorisinde
en çok satılan 1. ürün

Domol Bulaşık Makinesi Temizleyicisi 250 Ml SR12064078

Satıcı : Supclean
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (14)
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
100 TL Üzeri 30 TL İndirim
Kurumsal Fatura
41,90 TL
14 saat 12 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kurumsal Fatura
44,40 TL
9.9
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
Kurumsal Fatura
44,90 TL
2 saat 12 dakika içinde sipariş verirsen bugün kargoda!
Kurumsal Fatura
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Domol Bulaşık Makinesi Temizleyicisi 250 Ml

Geri Bildirim Ver
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Domol Bulaşık Makinesi Temizleyicisi 250 ML
 • Bulaşık makinesinde en zor yerlerdeki yağ ve kireç lekelerini temizler ve yok eder.
 • Düzenli kullanımda bulaşık makinenizin ömrünü uzatır ve performansını arttırır.
 • Bulaşık makinesini tamamen boşaltın.
 • Koruma folyosunu kapaktan çıkartın ve şişeyi sabit bir şekilde baş aşağı şekilde çatal-bıçak sepetine yerleştirin.
 • Makinenizi, normal programda (65ºC derecede) çalıştırın.
 • Ürün bulaşık makinesinin kapak içini temizlemek için de uygundur.
 • Şişeyi açın, koruma folyosunu çıkartmayın.
 • Sıvıyı bir bezin üzerine dökün ve makinenin kapağını ve kauçuk kısımlarını temizleyin, çok kirli yerlerde biraz bekletin ve sıvıyı sonra silin, temizlemeyi bitirdikten sonra ellerinizi bol miktar su ile yıkayın.
 • 1 şişe (250 ml) bir veya iki kullanım içindir.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Ek Özellik Anti Alerjik
 • Hacim 250 - 500 ml
Geri Bildirim Ver

Domol Bulaşık Makinesi Temizleyicisi 250 ml

Bulaşık makinesi, zaman ve su tasarrufu sağlayan çok kullanışlı bir beyaz eşyadır. Elektronik olan bu eşyanın bakımı düzenli olarak yapılmazsa tasarruftan çok zarar ettirir. Kireç ve yiyecek artıkları zamanla makine içerisinde birikerek giderleri tıkar. Temiz su alımını engelleyen, pervanelerden dağılımını engelleyen ve borulardan kirli suyun tahliyesini zorlaştıran bu tıkanmalar yüzünden, bulaşıklar puslu, yağlı ve kireç kalıntılarıyla birlikte çıkar. Domol bulaşık makinesi temizleyicisi 250 ml ürün, beyaz eşyanızda oluşan kalıntı, tıkanıklık ve kireç problemini çözmek için üretilir. Zor kirleri ve ağır yağları bile kolayca temizleyen ürünün kullanım şekli de pratiktir. Domol bulaşık makinesi temizleyicisi kullananlar, ürünün performansından memnun kalır. Pırıl pırıl çıkan mutfak eşyalarına sahip olmak için beyaz eşyanızın iç aksamlarını temizleyen bu üründen faydalanabilirsiniz.

 • Pratik kullanım
 • Etkili temizlik
 • Hesaplı fiyat

Domol Bulaşık Makinesi Temizleyicisi Üstün Özellikleri

Domol Bulaşık Makinesi Temizleyicisi Üstün Özellikleri

Mutfak gereçleri kirli göründüğü zaman kimse onları kullanmak istemez. Çatal, kaşık, bardakların üzerinde kalan kireç ve yiyecek artıkları, onları tekrar yıkamanıza sebep olur. İki kat su ve enerji harcamanıza neden olan kalıntılardan kurtulmak için bulaşık makinesinin iç aksamlarının etkili bir biçimde temizlenmesi gerekir. Domol bulaşık makinesi temizleyicisi düzenli kullanımda beyaz eşyanızın ömrünü artırarak, performansını yükseltir. Her ay bir kez bu derinlemesine temizlik sağlayan ürünü kullanarak beyaz eşyanızı uzun yıllar ilk günkü performansıyla kullanma imkanına sahip olabilirsiniz. Beyaz eşya bakımını yapmak için boş haldeyken çalıştırmanız gerekir. Çatal kaşık sepetine sabitleyeceğiniz ürünün koruma folyosunu çıkarıp yıkama işlemini 65 derecede başlatabilirsiniz. Elde kullanımı da mümkün olan ürünle kapak ve lastik kısımlarını temizleyebilirsiniz. Kapak ve lastik temizliğini ürünün koruma folyosu çıkarmadan yapabilirsiniz.

Pratik Domol Bulaşık Makinesi Temizleyici Avantajları

Pratik Domol Bulaşık Makinesi Temizleyici Avantajları

Bulaşık makinelerinin ömrünü kısaltan yalnızca kireç ve yemek artıkları değildir. Deterjan kalıntıları zamanla giderlerde birikerek su tahliyesini zorlaştırır. İçerisinde kirli su kalan makinenin yıkama performansı da düşer. Domol bulaşık makinesi temizleyicisi 250 ml kullananlar yıkama performansındaki artışın farkında olur. Zamanla kötü koku oluşumuna sebep olan tıkanıklıkları açarak su tahliyesini kolaylaştıran bu çok amaçlı ürün ile tertemiz bulaşıklara sahip olabilirsiniz. Makine kullanırken dikkat edilmesi gereken kurallara uyarak ürünün temizlik süresini de uzatabilirsiniz. Makineye yerleştirmeden önce sudan geçirdiğiniz tabak ve tencerelerin içerisinde büyük yemek kalıntıları olmamasına özen gösterilmelidir. Ayrıca üst üste yerleştirilen eşyaların üzerine su ve deterjan gitmesi zorlaşarak, yıkanmasını engelleyebilir. Domol bulaşık makinesi temizleyicisi 250 ml yorumları ürün hakkında karar vermenizi kolaylaştırır. Bu faydalı ürüne sahip olarak ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz.

Domol Bulaşık Makinesi Temizleyici Ekonomik Fiyatı

Domol Bulaşık Makinesi Temizleyici Ekonomik Fiyatı

Elde yıkama ve makine ile yıkama arasındaki su tüketimi farkı çok büyüktür. Makineler, bulaşıkları %85 su tasarrufu yaparak yıkar. Hem ev ekonomisine hem de doğal kaynakları korumaya katkı sağlayan bu durum makinenin performansı düştüğünde tersine döner. Bulaşık makinesinden kirli çıkan eşyaları tekrar elinizde yıkamak zorunda kalırsanız iki katından fazla su harcayabilirsiniz. Ayda bir kere bulaşık makinesi temizleyicisi kullanarak gereksiz harcamaların önüne geçebilirsiniz. Temizleme işlemi sayesinde makinenizin ömrü uzadığı için ileride karşınıza çıkacak büyük tamir masraflarını da engelleyebilirsiniz. Domol bulaşık makinesi temizleyicisi beyaz eşyanızın elinizle ulaşamayacağınız kısımlarında yer alan zor kir ve yağları, kireç kalıntılarını, deterjan artıklarını temizler. Performans artırıcı bu ürün sağlığınız için de gereklidir. Domol bulaşık makinesi temizleyici 250 ml fiyatları ve sipariş için Trendyol’un çeşitli avantajlarından faydalanabilirsiniz.