İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Boyut
Materyal
Ortam
Desen
Deri Kalitesi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ek Özellik
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Fiyat Geçmişi
Paket İçeriği
Ürün Puanı
"

El Çantası

" araması için 39515 sonuç listeleniyor

Şık ve Kaliteli El Çantası Çeşitleri Trendyol'da!

Çanta, çeşitli eşyaları taşımaya yardımcı olan aksesuarlardan bir tanesidir. Bu aksesuarlar pek çok değişik tasarım ve modele sahiptir. Üretilen bu modeller arasından el çantası seçenekleri özellikleri sonucunda öne çıkar. El ile taşınabilecek boyutlara sahip olan modeller rahat kullanılır. Kadın müşterilerin isteklerini cevaplandıran farklı işlemelere sahip modellerin yanı sıra erkek müşterilerin beklentisini karşılayan erkek el çantası tasarımları da vardır. Bu modeller; siyah, gri, kahverengi gibi çeşitli renklere sahiptir. Bu sayede lacivert, krem gibi değişik tonların hakim olduğu kombinler ile rahat bir şekilde kullanılır. Kadın el çantası tasarımları günlük hayatta kullanılabileceği gibi çeşitli özel kutlamalarda da tercih edilir. Gold ya da gümüş askı detayına sahip olan seçenekler de bulunur. Metalik renklere yer verilen bu modeller, şık bir görüntü sunulmasına ve ürünün dayanıklı bir yapı kazanmasına yardımcı olur. Farklı bölme sayısına sahip olan seçenekler de bulunur. Bu ürünler müşterilerin eşyalarını zahmete girmeden rahat bir şekilde taşıyabilmelerine yardımcı olur. Kaybolma ya da bulamama gibi çeşitli istenmeyen durumların görülmesine engel olur. El çantası valiz modelleri de son dönemde oldukça popülerdir. Günübirlik seyahatler için tasarlanan modellerden uzun yolculuklar için üretilen çeşitlere kadar oldukça geniş bir ürünü yelpazesi bulunur. Bu sayede müşteriler ihtiyaçları kapsamında seçim yapabilirler. Aynı zamanda ürünler taşıma açısından da büyük avantaj sağlar. Müşterilerin zahmete girmesinin önüne geçerek rahat bir şekilde kullanılır ve seyahatlere eşlik eder. El çantası küçük boyutlarda bulunan modellerde tasarlanır. Bu seçenekler görsellik açısından oldukça zariftir. Zarif görüntüleri düğün, nişan gibi çeşitli aktivitelerde tercih edilmesine aracı olur. Pelüş, boncuk gibi değişik materyallerden tasarlanan mini el çantası seçenekleri müşteri memnuniyetini kazanır. Peluş materyalden üretilen seçenekler pek çok kombin ile kullanılabilmesinin yanı sıra kış aylarının vazgeçilmezleri arasında kendine yer bulur. Aynı zamanda suni deri, naylon gibi farklı ham maddelerden tasarlanan çeşitler de vardır. Modellerin üretildiği materyaller kullanılacağı mevsimin belirlenmesinde büyük etkiye sahiptir. Siz de kadın erkek fark etmeksizin, çok sayıda kişinin ihtiyaçlarını karşılayacak donanıma sahip olan modelleri temin edebilirsiniz.

Özgün Tasarıma Sahip El Çantası Modelleri

Özgün Tasarıma Sahip El Çantası Modelleri

Makrome, örgü, hasır, deri el çantası modelleri son dönem moda akımlarına uyum sağlayan bir tasarıma sahiptir. Bu modeller etkileyici ve zarif görüntüleri sayesinde pek çok kombinde rahat bir şekilde kullanılır. Makrome özelliğine sahip olan seçeneklerin oldukça zarif ve sade bir tasarımı bulunur. Bu çeşitler müşterilerin kombinlerinin zarafet kazanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda birinci sınıf işçilikleri sonucunda uzun süre müşteri ihtiyaçlarının karşılanmasına kaynaklık eder. Kullanım esnasında deforme ya da ip çıkması gibi istenmeyen durumlar görülmeyebilir. Hasır materyalin çeşitli işlemlerden geçmesi sonucunda üretilen seçenekler ise bahar ve yaz aylarında popülerlik kazanır. Kırmızı, beyaz, turuncu gibi pek çok farklı renk ile rahat bir şekilde kullanılır. Anne el çantası seçenekleri de müşteriler tarafından büyük rağbet görür. Önemli gün ve kutlamalarda hediyelik eşya olarak tercih edilen bu modeller farklı boyut seçeneklerine sahiptir. Az eşya taşımaya uygun olan küçük ebatlardaki seçeneklerin yanı sıra pek çok materyalin aynı anda taşınmasına olanak tanıyan büyük boyutlara sahip modeller de bulunur. Bu özelliklerinin yanı sıra tek gözlü modeller de mevcuttur. Bütün eşyaların tek bir bölmeye konulduğu bu seçenekler, modern ve sportif kombinlerin olmazsa olmazları arasında yer alır. Son dönemde popülerlik kazanan modellerden bir tanesi de geometrik şekillere sahip olan el çantası modelleridir. Bu modeller bohem kombinlerden sokak stili giyim trendine kadar pek çok moda akımına uyum sağlar. Günlük hayatta rahat bir şekilde kullanılabileceği gibi çeşitli özel günlerde de tercih edilir. Kare, yuvarlak el çantası modelleri jean pantolonlar ve salaş kalıba sahip eşofmanlar ile kullanılabilir. Suni deri ham maddenin çeşitli işlemlerden geçmesi sonucunda üretilen bu seçenekler oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Mat modellerinin yanı sıra parlak bir forma sahip olan çeşitler de bulunur. Seyahat el çantası değişik özelliklere sahip olan müşterilerin ihtiyaçlarının cevaplandırılmasını sağlar. İdeal ebatları sonucunda yaz tatillerinden kış gezilerine kadar pek çok etkinlikte müşteri memnuniyetini kazanır. Şeffaf el çantası modelleri iç gösteren yapıları ile zarif bir görüntü sergiler. Aynı zamanda renk açısından sunduğu avantaj sayesinde kırmızıdan yeşile, sarıdan pembeye kadar pek çok farklı tona sahip kombin ile rahat bir şekilde kullanılır. Unisex el çantası seçenekleri özgün tasarımları sonucunda erkek müşterilerin beğenisini kazanırken kadın müşterilerin favorileri arasında yer almayı başarır. Kahverengi, bej, siyah gibi pek çok değişik renk seçeneğine sahip olan modellerin geniş kullanım alanları bulunur. Renkli el çantası çeşitleri kombinlere farklı bir soluk getirir. Müşteri tarzlarının sergilenmesine kaynaklık ederken kombinlerin demodelikten uzaklaşmasına yardımcı olur. Siz de kombinlerin zarafet kazanmasını sağlayan ürünleri tercih edebilir, tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Dikkat Çeken El Çantası Özellikleri

Dikkat Çeken El Çantası Özellikleri

Gümüş, beyaz, yeşil, siyah el çantası çeşitleri dikkat çeken tasarımları sonucunda pek çok kombinde kullanılır. Gümüş renge sahip olan çeşitler nişan, düğün gibi özel davetlerde tercih edilir. Bu seçenekler sadelik ve şıklığın başarılı örneklerinden bir tanesi olması sonucunda gardıropların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Beyaz renge sahip olan modeller ise zarif tasarımları ile müşterileri karşılar. Düğün, abiye el çantası modelleri geniş tasarım seçeneği sunar. Askıya sahip olan seçeneklerin yanı sıra elde taşımaya uygun olan çeşitler de vardır. Bu sayede ürünler müşterilerin istekleri kapsamında kombinler yapabilmeye yardımda bulunur. Taş, boncuk gibi değişik detaylara sahip olan pek çok seçenek tasarlanır. Bu seçenekler zarif işlemeleri sonucunda şık kombinlerin vazgeçilmezlerindendir. Aynı zamanda değişik motiflere sahip olan çeşitlerde söz konusudur. Etnik, kilim gibi marjinal desenlere sahip olan seçenekler, günlük hayatta rahat bir şekilde kullanılır. Portföy el çantası seçenekleri değişik ölçülere sahiptir. Ebat açısından sunduğu çeşitlilik sayesinde müşteriler tarafından büyük beğeni ile karşılanır. Aynı zamanda ürünler oldukça kullanışlı bir forma sahiptir. Çıkarılabilir askılar sayesinde farklı kombinler ile kullanılabilir. Askıları ile tercih edildiğinde etkileyici kombinler oluşturma imkanı tanıyan ürünler, elde taşındığında zarif bir görüntü sunar. Bu özelliklerinin yanı sıra desen açısından da pek çok farklı model söz konusudur. Dikey çizgilerin yoğun olarak kullanıldığı seçeneklerden kapitone şeklinin tercih edildiği tasarımlara kadar çok sayıda değişik tasarım vardır. Laptop, okul, spor el çantası siyah, gri, beyaz gibi pek çok değişik renk seçeneğine sahiptir. Renk açısından müşterileri sunduğu çeşitlilik ürünlerin sıklıkla tercih edilmesini sağlar. Laptop modelleri ideal ölçülere sahip olup cihazların herhangi bir hasar almadan rahat bir biçimde taşınabilmesine olanak tanır. Bu özelliği sonucunda laptop kullananların olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında yer alırken müşterilere taşıma esnasında büyük kolaylık sağlar. Spor seçenekler ise pek çok farklı eşyanın aynı anda taşınabilmesini imkan sunar. Bu özelliği, ürünlerin günlük hayatta da kullanılabilmesine yardımcı olur. Büyük el çantası tasarımları çeşitli seyahatlerde avantaj sağlar. Havlu, çamaşır, kişisel bakım eşyaları gibi çok sayıda materyalin aynı anda taşınabilmesine olanak tanır.

İşlevsel El Çantası Çeşitleri

İşlevsel El Çantası Çeşitleri

Organizer el çantası çeşitleri içerisinde çok sayıda bölmeye yer verilir. Bu özelliği sayesinde ürünler oldukça işlevsel ve kullanışlı bir yapı kazanır. Aynı zamanda çantalar içerisinde yer alan eşyalar kolay ve hızlı bir şekilde bulunur. Telefon, cüzdan, kart, kalem gibi değişik boyuta sahip olan pek çok eşyanın rahat bir biçimde taşınabilmesine olanak tanıyan bu ürünler yerden tasarruf etme imkanı sunar. Bez el çantası seçenekleri bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi olmayı başarır. Bez ham maddenin çeşitli işlemlerden geçmesi sonucunda tasarlanan bu çeşitler pek çok değişik baskıya sahiptir. Ürünler üzerinde yer alan baskılar yüksek çözünürlüğe sahip olmaları sayesinde net ve canlı bir görüntü ile müşterileri karşılar. Aynı zamanda baskı kalitesi ürünlerin uzun süre çıkma, deforme olma gibi çeşitli durumlar görülmeden rahat bir şekilde kullanılabilmesini olanak sunar. Çocuk el çantası seçenekleri tasarımları sonucunda çocuklar tarafından büyük sempati ile karşılanır. Çocukların eşyalarını alabilecek boyuta sahip olan bu ürünler çeşitli figürleriyle oldukça sevimli bir görüntüye sahiptir. Tavşan, ayı, kedi gibi çeşitli hayvan motifleri bulunan alternatiflerin yanı sıra çiçek işlemelerine sahip seçenekler de bulunur. Aynı zamanda pelüş ya da pop-it materyalden tasarlanan ürünler de bulunur. Minik el çantası seçenekleri çeşitli özel gün ve davetlerde kullanıma uygundur. Zarif ve ince detaylara sahip tasarımı ürünlerin müşteriler tarafından büyük beğeni ile kullanılmasına aracı olur. Kilitli, fermuarlı, zincirli, şifreli el çantası gibi farklı koruma yöntemlerine sahip çeşitler de bulunur. Fermuarlı seçenekler oldukça kaliteli bir yapıya sahip olup kullanım esnasında bozulma ya da açık kalma gibi durumlar görülmeden kullanılabilir. Kilitlere sahip olan seçenekler de çanta içerisinde yer alan eşyaların yüksek oranda korunmasına olanak tanır. Siz de bu işlevsel ürünleri tercih edebilirsiniz.

Dayanıklı El Çantası Tasarımları

Dayanıklı El Çantası Tasarımları

Askeri el çantası çeşitleri tasarım özellikleri sonucunda pek çok zorlu koşulda kullanılır. Ürünler su geçirmez ham maddenin çeşitli işlemlerden geçmesi sonucunda tasarlanır. Bu özelliği sayesinde yağmur, kar gibi çeşitli hava koşullarına karşı eşyaların korunmasına olanak tanır. Kamuflaj desenine sahip tasarımlar da bulunur. Bu ürünler görüntüleri sayesinde çok sayıdaki kişi tarafından sıklıkla tercih edilir. Siyah, gri, kahverengi gibi koyu tonların yoğun olarak kullanıldığı çeşitler de müşterilerin ihtiyaçlarını cevaplandırır. Zincirli modeller farklı ihtiyaçlara sahip olan çok sayıda kişi tarafından büyük beğeni ile tercih edilir. Zincir detayına sahip olan seçenekler şık ve dikkat çeken kombinler oluşturulmasına olanak tanır. Şifreli seçenekler ise çeşitli eşyaların güvenli bir biçimde taşınabilmesini yardımda bulunur. Haki, kiremit, siyah, bej gibi pek çok değişik renk seçeneğine sahiptir. Renk açısından sunduğu çeşitlilik sonucunda ürünler değişik kombinler ile rahat bir biçimde kullanılır. Taşlı el çantası tasarımları taş detayları sayesinde çeşitleri arasından öne çıkar. Bu ürünler kombinlerin zarafet kazanmasında büyük katkı payına sahiptir. Aynı zamanda nişan, düğün, kına gibi pek çok değişik özel davette müşteriler tarafından tercih edilir. Ürün bünyesinde yer alan taşlar birinci sınıf işçiliğe sahip olabilir. Bu özelliği sonucunda düşme ya da deformasyon gibi müşterileri rahatsız eden çeşitli durumlar görülmeden uzun süre kullanılabilir. Şık el çantası seçenekleri tek rengin zarifliğini sunan modellerinin yanı sıra çeşitli desenleri bulunan tasarımlarla da sunlur. Desenlere sahip olan bu seçenekler kombinlerin modern bir görünüm kazanmasına imkan tanır. Desenlerde kullanılan renkler birbirleri ile uyumlu olup etkileyici ve dikkat çeken bir görsellik sergiler. Siz de eşsiz tasarıma sahip olan çok sayıda modeli inceleyebilir ve istekleriniz kapsamında ürünleri tercih edebilirsiniz.

Beğenilen El Çantası Müşteri Yorumları

Beğenilen El Çantası Müşteri Yorumları

El çantası modelleri tasarım özellikleri sonucunda müşterilerin büyük memnuniyetini kazanabilir. Kanvas el çantası tasarımları sıkı dokunan kumaşları ile pek çok değişik alanda kullanılır. Uzun süre müşteri ihtiyaçlarını karşılayan bu ürünler, oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda temizlik açısından da avantaj sağlar. Nemli bir bez ile rahat bir şekilde müşterileri zahmete sokmadan temizlenebilir. Erkek ve kadın müşterilere özel tasarımlar mevcuttur. Erkek müşteriler için üretilen bu tasarımlar, modellerin omuzda kullanılmasını sağlayan askılara sahiptir. Bu özelliği sonucunda ürünler müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanmasına olanak tanır. Gelin el çantası seçenekleri beyaz, gri gibi sade ve zarif renklere sahiptir. Sade görüntüye sahip modeller yalın bir görüntü sergilemek isteyen müşterilerin tercihlerini olumlu yönde etkiler. Aynı zamanda taş, payet gibi şık detayların bulunduğu tasarımlar da modern ve cool bir tarz oluşturulmasına imkan tanır. Küçük modellerin fermuar, cırt cırt gibi farklı kapatma aksesuarları bulunur. Bu sayede eşyaların güvenli bir biçimde taşınabilmesine yardımcı olur. Evrak el çantası seçeneklerinde kırışıklık gibi görüntüyü kötü yönde etkileyen durumlar görülmez. Bazı modeller laptop, tablet gibi elektronik cihazların taşınabileceği bir yapıya sahiptir. Bu ürünler taşıma esnasında sunduğu kolaylıklar sonucunda çeşitler arasında fark yaratır. İçerisinde bulunan eşyaların konforlu bir şekilde taşınabilmesine kaynaklık eden tasarımlar, kağıt ve eşyaları çeşitli hasarlara karşı yüksek oranda korur. Düğme, klips gibi farklı ayrıntılara sahip tasarımları olan bu seçenekler sıklıkla tercih edilirken fermuar detayı bulunan modeller de oldukça popülerdir. Elde taşımaya uygun olan bu tasarımlar müşterilere seyahat esnasında büyük rahatlık sunar. Siz de kombinlere farklı bir hava katan bu ürünleri inceleyebilir, tarzınızı cool bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Avantajlı El Çantası Fiyatları

Avantajlı El Çantası Fiyatları

El çantası fiyatları değişik ekonomik gelir düzeyine sahip çok sayıda kişiye hitap eder. Çok gözlü, çok amaçlı, su geçirmez el çantası seçenekleri pek çok değişik ortama uyum sağlar. Su geçirmez seçenekler ilkbahar ve sonbahar aylarında görülen sağanak yağmurlara karşı yüksek seviyede koruma sağlarken kış mevsiminde oluşan kar yağışlarının sebep olacağı hasarların önüne geçer. Ürünler oldukça canlı bir renge sahiptir. Canlı renkleri sonucunda dikkat çeken bir görsellik sergiler. Birden çok göze sahip olan modeller pek çok eşyanın aynı anda taşınabilmesine yardımcı olur. Bu özelliklerinin yanı sıra aranılan eşyanın hızlı bir biçimde bulunabilmesine imkan tanır. Pek çok amacın karşılanmasına yardımcı olan bu tasarımlar müşterilerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından bir tanesi olmayı başarır. Öğretmen el çantası seçenekleri zarif ve etkileyici bir kombin oluşturma imkanı tanır. Bu modeller öğretmenler tarafından tercih edilmesinin yanı sıra farklı sektörlerde çalışan kişiler tarafından da rahat bir biçimde kullanılır. Sadelik ve şıklığın bir arada bulunduğu modeller müşteriler tarafından büyük ilgi ile karşılanır. Aynı zamanda fermuar detayları ile cool bir tarzın oluşturulduğu seçenekler de bulunur. Ürün üzerinde yer alan fermuar ayrıntıları çanta ile aynı renge sahip olup etkileyici kombinler oluşturabilme imkanı tanır. Bu modeller ile beraber gold ya da gümüş renge sahip olan fermuarları sayesinde dikkat çeken bir görüntü sergileyen seçenekler de yer alır. Tablet el çantası tasarımları çeşitli elektronik cihazların hasar almadan rahat bir biçimde taşınabilmesine olanak tanır. Bu özellikleri sonucunda ürünler çok sayıda kişinin olmazsa olmaz ihtiyaçlarındandır. Değişik göz sayısına sahip olan modeller bulunur. Bu sayede tablet, laptop gibi elektronik cihazlar ile çeşitli eşyaların bir arada taşınabilmesine imkan sunar. Siz de pek çok değişik tasarıma sahip olan ürünleri Trendyol'dan satın alabilirsiniz.

El Çantası Çeşitleri Nelerdir?

Her biri kendine özgü stili, şekli ve işlevi olan birçok farklı el çantası türü vardır. Erkek el çantası, kadın el çantası ve çocuk el çantası modelleri sıklıkla tercih edilen modellerdir. Bez çantalar, omuza takılan iki askılı, büyük ve dikdörtgen çantalardır. Genellikle günlük kullanım için kullanılırlar ve birçok eşyayı taşımak için harikadırlar. Satchels, bir kapağı ve daha kısa bir sapı olan modellerdir. Genellikle iş veya okul için kullanılırlar ve daha resmi bir görünüme sahiptirler. Hobo çantalar, omuzun üzerinden takılan, hilal şeklindeki çantalardır. Genellikle yumuşak, esnek malzemelerden yapılırlar ve gündelik, bohem bir görünüme sahiptirler. Omuzdan asılan ve tek askılı olan çantalardır. Zarf çantalar, askısız küçük, dikdörtgen çantalardır. Genellikle resmi durumlar için kullanılırlar ve elle taşınırlar. Çapraz askılı el çantaları, vücudun her yerine takılabilir ve tek askılıdır.

Nerelerde El Çantası Kullanılır?

El çantaları, çantanın stiline, boyutuna ve işlevine bağlı olarak çeşitli ortamlarda kullanılabilir. Bez çantalar, çok yönlüdür ve ayak işlerini yapmak, işe veya okula gitmek ve alışveriş yapmak gibi günlük kullanım için kullanılabilir. Çantalar, iş veya okul için harikadır ve bir dizüstü bilgisayar, kitap ve diğer temel malzemeleri taşımak için kullanılabilir. Hobo çantalar, gündeliktir ve ayak işlerini yapmak, spor salonuna gitmek veya günlük kullanım için kullanılabilir. Zarf çantalar resmidir; düğünler, partiler ve diğer resmi etkinlikler gibi özel günlerde kullanılabilir. Kova tipte el çantaları, günlük işleri yaparken yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz kullanışlı eşyalardır.

El Çantası Nasıl Taşınır?

El çantası taşıma; çantanın tarzına, işlevine ve kişisel tercihlere bağlı olarak çeşitli şekillerde yapılabilir. Omuz üzerinden kullanım, el çantası taşımanın en yaygın yoludur. Omuz; çantaları, el çantaları ve küçük çantalar için uygundur. Çanta vücudunuzun bir tarafında asılı olacak şekilde askıları omzunuzun üzerinden geçirin. Çapraz askı kullanımı, el çantası taşımanın popüler bir yoludur. Çapraz kullanım askılı ve ipli çantalar için uygundur. Çanta vücudunuzun karşı tarafında asılı olacak şekilde kayışı başınızın üzerinden ve vücudunuzun üzerinden geçirmeniz yeterlidir. Küçük el çantası taşımanın yaygın bir yolu olan elde taşıma yöntemini, çantayı vücudunuza yaslayarak kolunuzun kıvrımında tutmanız yeterlidir. Ön kolda çanta taşımak, el çantası taşımanın şık bir yoludur ve zarf çantalar veya diğer küçük çantalar için uygundur. Bir el çantasının özel kullanımının kişinin tercihine ve yaşam tarzına da bağlı olabileceğini ve bazı el çantalarının diğerlerinden daha çok yönlü olabileceğini unutmamak önemlidir.