İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Boyut
Materyal
Desen
Cinsiyet
Deri Kalitesi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Koleksiyon
Kapasite
Ek Özellik
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Kadın El Çantası

" araması için 31686 sonuç listeleniyor

Her Kombine Uygun Kadın El Çantası Modelleri Trendyol'da!

Hayatı kolaylaştıran ve gün içerisinde pek çok kolaylık sağlayan çantalar, geniş kullanım alanına sahiptir. Her kombine ve her mekana uygun şekilde tasarlanan bu objeler özellikle kadınların vazgeçilmezi konumundadır. İster makyaj malzemelerini isterseniz de günlük ihtiyaç duyulan eşyaları kolaylıkla taşıyabilmeniz için üretilen modeller hayatınızı kolaylaştırır. Önemli ve taşınabilir eşyaların taşınmasında kolaylık sunan kadın el çantası modelleri aynı zamanda uygun kombin yaratma adına da birçok avantaj sunar. Ayakkabılardaki taş detaylarına uygun şekilde toka ve zincir detaylı modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca her kombine uyan ve tarzınızın ortaya çıkarmasına yardımcı olan kadın el çantalarının farklı çeşitlerini Trendyol'da bulabilir, sunduğu şık tasarımlı ve özgün tarza sahip ürünler ile girdiğiniz her ortamda dikkat çekebilir ve kendi tarzınızdan söz ettirebilirsiniz. Bunların haricinde Trendyol, dünyaca ünlü kadın el çantası markalarını sizinle buluşturur. Bu markaların istenilen ölçüde ve istenilen renkte, farklı aksesuarları ve çeşitli detayları ile dikkat çeken birçok modelini ayağınıza getirir. Hasırdan yapılan sağlam ve tarz modeller ile deniz sezonlarına renk katabilir, güneş kremi, güneş spreyi, havlu ve diğer araç gereçlerinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bundan başka her mekana uygun modeller ile her ortama ayak uydurmanız kolaylaşır. Günlük kullanıma uygun tasarlanan büyük boy el çantaları ile birlikte balo ve davetlerde kullanabileceğiniz küçük boy ve şık tasarımları ile dikkat çeken ürünleri de Trendyol'da inceleyebilirsiniz.

Rengarenk Kadın El Çantası Çeşitleri

Rengarenk Kadın El Çantası Çeşitleri

Kombinleriniz için tamamlayıcı nesnelerden biri olan el çantaları, zengin ürün yelpazesi ve her tarza uygun olan çeşitleri ile her zevke hitap eder. Her zevke ve her bütçeye uygun farklı markaların çok satılan ürünlerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Günlük kombine uygun ve kullanışlı ürünleri kolaylıkla elde edebilirsiniz. Birçok kombini profesyonel şekilde tamamlayan siyah kadın el çantası modelleri ile birlikte akla gelen her renkte ve her boyuttaki ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. İşe giderken, spora, alışverişe veya yürüyüşe çıkarken önemli eşyaları taşıyabilmeniz için gerekli olan büyük boy modeller ile birlikte özel davetlere katılırken çeşitli renklerde, farklı boyutlara sahip ürünlere ihtiyaç duyulur. Farklı yapıdaki ve çeşitli desenler içeren küçük el çantası kadın çeşitleri ile özel günlerinizi taçlandırabilirsiniz. Diğer aksesuarlarla ve kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz bu nesneler aynı zamanda rahatınızı da sağlar. Herhangi bir iş gezisine, tatile veya şehir dışına çıktığınızda kadın seyahat el çantası yardımınıza yetişir. Farklı ebatlara sahip seyahat, tatil ve alışveriş için kullanılan ürünlere kolaylıkla önemli eşyalarınızı sığdırabilirsiniz. Kaliteli, dayanıklı ve şık tasarımlı modellerin ünvanı olan Trendyol'da farklı markaların ürünlerini görebilirsiniz. Ürünler farklı markalara ait olduğu gibi modeli, yapımında kullanılan malzemeleri ile desen ve boyutlarına göre de farklılık gösterir. Bu ürünlerin yapımında kullanılan malzemenin yanı sıra dikim esnasında kullanılan saplar, metal ve zincir gibi detaylar ve diğer aksesuarlar bakımından da çantalar sınıflandırılır. Kadınların daima ihtiyaç duyduğu ve vazgeçilmezi olan bu ürünlerin imalatında kullanılan tahta, hasır, boncuk, deri, kumaş ve makrome gibi malzemeler ürünün sert veya yumuşak olmasını belirler. Günlük yaşamda kullanılması kaçınılmaz olan eşyalarınızı, tablet, telefon ve şarj aleti gibi teknolojik ürünleri, cüzdan ve aynı zamanda, öğrenci ve ofis işçilerinin sıklıkla kullandığı defter ve kitapları, kadınların vazgeçilmezi olan makyaj malzemelerini çantalar vasıtasıyla rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda kadın el çantası renkleri seçiminizi kolaylaştırır. Renk seçimi dikkat edilmesi gereken önemli hususlardandır. İstenilen renkteki çanta modellerini Trendyol'da bulabilirsiniz.

Tarzınızı Ortaya Koyan Deri El Çantaları

Tarzınızı Ortaya Koyan Deri El Çantaları

Çanta üretiminde farklı malzemeler kullanılır. Kadın el çantası öneri detaylarında deri malzemelerin kullanıldığı ve deriden hazırlanan ürünler sıklıkla karşınıza çıkar. Deri çantaların yapımında doğal ve suni deri kullanıldığı gibi dikiminde de ip veya farklı malzemeler tercih edilir. Deri malzemelerin delinmesi pek uygun olmadığından bu gibi malzemelerden yapılan ürünlerde güçlü yapıştırıcılar da kullanılabilir. İş hayatına ayak uyduran sağlam ve dayanıklı deri el çantası kadın modelleri gibi eğlence mekanlarına giderken veya günlük hayatta kullanacağınız farklı el çantaları mevcuttur. Bu ürünler aynı zamanda kullanım şekline göre de birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Kadın el çantası denildiğinde akla ilk olarak tek omuzlu veya küçük ebatlı ürünler gelse de, Trendyol'da aynı zamanda sırta takılan çift taraflı ve tek taraflı modelleri de görebilirsiniz. Zengin ürün yelpazesi sunan bu modeller hakkında kadın el çantası yorumlarını inceleyerek kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Dünya çapında tanınan ve alım gücü ile adını duyuran ünlü markaların zengin çeşitlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Genç neslin dinamiğini yansıtan aynı zamanda özgün stilleri ve şık tasarımları ile dikkat çeken çanta modelleri hayatınıza renk katar. Kullanış amacına göre çeşitli boyutlarda ve farklı renklerde hizmetinize sunulan ürünler içerisinden ihtiyacınız olan modeli seçerek sahip olabilirsiniz. Eğer günlük ihtiyaçlarınızı karşılayan, okul ve iş gidiş dönüşlerinde kullanılan ürün arıyorsanız ebat bakımından büyük olan modeller yardımınıza koşar. Davetlerde kullanmaya uyumlu abiyeye yakışan veya klasik tarzınıza ayak uyduran çantalar istiyorsanız daha klasik ve küçük boyutlu ürünlere yönelebilirsiniz. Böylelikle kolaylıkla kombinlerinizi tamamlayabilir, satın aldığınız çantanın rengini ayakkabılarınıza uydurabilirsiniz. Tercihinizden asılı olmayarak Trendyol'da istediğiniz modeli bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Çanta Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Çanta Fiyatları

Kadın el çantası fiyatları belirlenirken ürünün birçok bakımdan özellikleri göz önünde bulundurulur. Bu özellikler modelin yapımında kullanılan malzemenin yapısından başlar. Herhangi bir eşyanın veya objenin yapı malzemesi oldukça önemlidir. Özellikle çantalar günlük ihtiyaç duyulan eşyaların taşınması için kullanıldığından bu nesnelerin dayanıklı olması ve uzun süreli kullanıma uygun olması önemlidir. İster deri şık tasarımlı ve klasik görünümlü deri yapımı ürünleri tercih edebilir isterseniz de diğer malzemelerin kullanıldığı modelleri seçebilirsiniz. Özellikle yaz ve deniz sezonlarının vazgeçilmezi olan hasır ve kumaştan yapılan modellere de göz atabilirsiniz. Bundan başka dikim sırasında kullanılan ipin özelliğine, kalınlığına ve kalitesine göre aynı zamanda malzeme üzerinde yer alan desenlerin, kullanılan aksesuarların ve zincirlerin kalitesine göre fiyatlar belirlenir. Kullanım alanına ve kullanım şekline göre de farklılık gösteren modeller vardır. İster tek taraflı kullanıma uygun olan omuz çantalarını tercih edebilir isterseniz de seçiminizi mini el çantası kadın modellerinden yana kullanabilirsiniz. Aynı zamanda iki taraflı veya tek taraflı sırt çantalarına göz atabilirsiniz. Her zevke hitap eden ve her renge uygun modellerin varlığı seçim aşamasında kadınların işini kolaylaştırır. Her yaş grubuna hitap eden modeller arasından kendi zevkinize uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Şık tasarımları ile dikkat çeken ürünleri günlük kullanım amaçlı, klasik veya sportif kombinlere yakıştırabilir, tarzınızı ustalıkla ortaya çıkarırsınız. Stil sahibi olduğunuzu ve özgün tarzınızı Trendyol'un sunduğu zengin çeşitli kadın el çanta modelleri ile etrafa yansıtabilirsiniz. Siyah renkli modeller her tarza uyar ve her kombini tamamlar niteliktedir. Bundan başka açık renkli gömleklerle beyaz renkli, şık tasarımları deneyebilirsiniz. İstenilen ebatta, istenilen renkte ve farklı desenlere sahip zengin çeşitli kadın el çantalarını Trendyol'da bulabilirsiniz.