Marka
Çarşaf Türü
Boyut/Ebat
Renk
Materyal
Fiyat
Desen
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

English Home Nevresim Takımı

" araması için 427 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlarla English Home Nevresim Takımı Modelleri Trendyol'da!

Evlerde sık kullanılan alanlardan biri olan yatak odalarının her bir parçasının konforlu ve estetik bir görünüme sahip olması, geçirilen zamanın kalitesini artırır. Yatak odası gibi bir alanda büyük ölçüde yer kaplayan ve ortamın odak noktası olan yatak kadar üstüne örtülen örtü de ön planda bulunur. Özellikle uyku gibi insan vücudunun önemli bir ihtiyacının giderildiği bu alanın her ayrıntısının konforlu olması sağlık açısından ilk aranan özelliktir. English Home nevresim takımı çeşitleri, aradığınız tüm özellikleri barındırmakla beraber size ekstra konfor sağlayarak sağlığınız açısından sizi memnun eder. Ayrıca bu marka, sadece size değil bebeğinize de uygun olabilecek English Home bebek nevresim takımı seçenekleri ile çocuğunuzun yatağına tereddüt etmeden örtü kullanmanızı sağlar. Bebekler için dokuma sıklığının az olması gerekir. Bu yüzden nefes alabilen bir yapıya sahip olan English Home müslin nevresim takımı seçeneği de mevcuttur. Daha büyük çocuklarınız varsa ve hem sağlıklı hem de onların zevkine hitap edecek bir parça arıyorsanız English Home genç nevresim takımı modellerine bakabilirsiniz. Bunların yanı sıra estetiğe önem veren biriyseniz English Home püsküllü nevresim takımı ile odanıza hoş bir hava katabilirsiniz. Ayrıca English Home battaniyeli nevresim takımı ile ekstra sıcak bir ortama sahip olarak rahat bir uyku çekebilirsiniz. English Home nevresim takımı kampanya, fırsat ve birçok seçeneği ile hayatınızı kolaylaştırır.

Göz Alıcı English Home Nevresim Takımı Tasarımları

Göz Alıcı English Home Nevresim Takımı Tasarımları

Yatak odalarının vazgeçilmez bir parçası olan yatak örtülerinin insan sağlığı açısından sahip olması gereken birçok özellik vardır. Tüm bu özelliklerin yanı sıra estetik görünüm açısından tasarımı da büyük öneme sahiptir. Yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimden oluşan bu setlerin çeşitli kalitelerde seçenekleri bulunur. Kaliteyi belirlemek için ürünün ham maddesi, dokuma sıklığı ve boya kalitesi gibi özelliklere bakılır. Birçok çeşit barındıran bu kategoride English Home, size avantajlar sunarak karar vermenize yardımcı olur. Dokuma sıklığına göre farklılık gösteren English Home saten, keten, penye nevresim takımı seçenekleri ile ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca English Home pazen, flanel, duvet cover, love, magnolia nevresim takımı modelleri ile dokuma sıklığından yüzey pürüzlülüğüne kadar aradığınız özelliklere sahip olan ürünü bulabilir, zevkinize ve ihtiyacınıza göre dilediğinizi seçebilirsiniz. Eğer kendinize değil de çocuğunuza uygun bir parça arıyorsanız English Home dinazorlu, kuzulu, uzay, yılbaşı, unicorn nevresim takımı seçeneklerine bakarak çocuğunuzun zevkine uygun olanı seçip odasında geçirdiği zamanın kalitesini artırabilir, onu mutlu edebilirsiniz. Sadelikten, rahatlıktan veya şıklıktan yana olabilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda English Home fırfırlı, çizgili, pikeli, lastikli, pamuklu nevresim takımı modellerinden birini seçerek odanızın büyük öneme sahip olan parçasını tamamlayarak ihtiyacınızı karşılar ve aynı zamanda tarzınızı da yansıtabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıcaklık, konfor ve estetiği bir arada istiyorsanız English Home püsküllü, çarşaflı, battaniyeli, kalpli nevresim takımı modellerine bakarak size hitap edeni seçebilirsiniz. Yatak örtülerinin takıp çıkarma gibi zor bir yanı olduğu düşünülür. Ancak English Home lastikli, çarşaflı nevresim takımı üreterek sizlerin bu derdine son verir. Kolayca takıp çıkarabileceğiniz bu ürün, lastikli olması ile örtünün yatağın üzerinden kaymasına da engel olarak rahat bir kullanım sunar. Kolay kullanımı ile beraber sağlıklı bir uyku ve konfor da aranıyorsa; yumuşaklığı yüksek, terletmeyen ve sık bir dokumaya sahip olan English Home ipek saten nevresim takımı tercih edilir. Siz de tüm bu seçenekleri ayrıntıları ile görmek ve ihtiyacınıza uygun olanı avantajlı fiyatlarla satın almak istiyorsanız Trendyol'a bakabilirsiniz.

Kullanışlı English Home Nevresim Takımı Çeşitleri

Kullanışlı English Home Nevresim Takımı Çeşitleri

Yatak odalarının dekorasyonunu tamamlayan büyük parçalardan biri de yatak örtüleridir. Farklı özellik, renk ve desen alternatiflerine sahip olan bu kategoride ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olanı seçebilmeniz için birçok ürün bulunur. Çeşitli özelliklere sahip olan bu yatak örtülerinde dikkat edilmesi gereken ilk noktalardan biri, yatak ile örtünün ölçülerinin birbirine uyuşmasıdır. English Home nevresim takımı ölçüleri, her yatak boyutuna uygun olacak şekilde belirlenir ve ürünler bu doğrultuda özenle üretilir. Eğer tek kişilik bir yatağa sahipseniz seçeceğiniz model de bu duruma uygun olmalıdır. English Home tek kişilik nevresim takımı modelleri, tekli yataklarınızda boyutlara uyum sağlar ve aynı zamanda zevkinizi yansıtma olanağı sunar. Özellikle yalnız yaşayan erkek bireylerin bu konuda zorlanmasından dolayı English Home erkek nevresim takımı modelleri üreterek size bu konuda son derece yardımcı olur. Tek kişi değil de iki kişilik bir yatağa sahipseniz English Home çift kişilik nevresim takımı seçeneklerine bakarak hem yatağınıza uygun boyutlarda hem de zevkinize hitap edecek bir parçayı tercih edebilirsiniz. Boyutlar kadar önemli bir diğer nokta ise ürünün kullanışlı olmasıdır. Bu anlamda tercih edilme konusunda üst sıralarda yer alan English Home çift taraflı nevresim takımı kullanışlılık açısından sizi son derece memnun eder. Çift yüze sahip olan bu modellerin büyük bir avantajı olan istediğiniz zaman farklı yüzünü kullanma imkanı, ortamınızın havasını değiştirerek size kendinizi iyi hissettirir ve yenilik kazandırır. English Home tek nevresim takımı modellerinde de bulabileceğiniz bu özellik ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Tüm bu seçenekleri bir arada görebilmek ve English Home nevresim takımı indirim ve kampanyalarını takip edebilmek için Trendyol'dan yardım alabilir, dilediğinizi seçerek uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile English Home Nevresim Setleri

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile English Home Nevresim Setleri

Evlerde zamanın çoğunun geçirildiği yatak odalarına şıklık katan bir parça da yatak örtüleridir. Sık kullanıldığı için özellikleri ve maliyeti büyük öneme sahiptir. Günün yaklaşık 7 saatinin geçirildiği ve özellikle vücudun önemli bir ihtiyacı olan uykunun karşılandığı bu alanda kalite ve konfor ön planda tutulur. English Home yeni yıl nevresim takımı modelleri, tamamen müşteri memnuniyeti ön planda tutularak tasarlanır ve üretilir. Üretiminde kullanılan madde de dikkat edilmesi gereken özellikler arasında ilk sıralarda yer alır. Ham maddesi, konforu ve kalitesinden sonra renk gibi özellikler gelir. English Home beyaz, siyah, gri, mavi nevresim takımı seçenekleri ile dilediğiniz rengi seçerek odanızın dekorasyonuna ve sizin zevkinize uygun olanı tercih edip odanızı istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Bir başka dikkat edilmesi gereken özellik ise yatak ve çarşafın ölçülerinin birbiri ile uyum göstermesidir. English Home nevresim takımı modelleri, her boyuttaki yataklarınıza uygun ölçülerde üretilir. Öyle ki bazen normal sınırın üstündeki boyutlara sahip olan yataklar satın alınır ve örtü konusunda tereddüt edilir. Ancak English Home king size nevresim takımı yeterince büyük olduğu için bu kuşkuları ortadan kaldırır. Pike takımlarından farklı olarak her mevsim kullanılabilen English Home nevresim setleri, her türlü hava koşullarına karşı rahat bir uyku çekmenize yardımcı olur. Her mevsim kullanabilme imkanının yanı sıra istediğiniz ham maddeyi seçme olanağı da tanıyan bu marka müşteri memnuniyetini ön planda tutar. English Home nevresim takımı kullananlar da yaptıkları yorumlar ile bu durumu destekler. Siz de bu ürünler ile ilgili müşteri deneyimlerini görmek, ürünlerin özelliklerini ayrıntılı incelemek ve English Home indirimli nevresim takımı modellerine bakmak isterseniz Trendyol'dan yardım alabilir, uygun fiyatlarla bu ürünlere sahip olabilirsiniz.