İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Kumaş
Köşe Yönü
Ayak Malzemesi Rengi
Gövde Materyali
Koltuk Tipi
Ayak Malzemesi
Fonksiyon
Materyal
Tasarım
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Enza Home Köşe Takımı

" araması için 145 sonuç listeleniyor

Konforlu Enza Home Köşe Takımı Çeşitleri Trendyol’da!

İç mekan tasarımı yaparken pek çok mobilya çeşidi kullanılır. Bir ev ya da ofis dizayn edilirken kullanılan temel eşyalar vardır. Bahsedilen eşyalar arasında oturma grupları yer alır. Oturma grupları, ihtiyaca uygun olarak farklı ölçülerde ve çeşitlerde üretilir. Ofis ve iş yeri gibi alanlarda genellikle üçlü ya da tekli oturma grupları tercih edilir. Evlerde ise rahat modellerden biri olan Enza Home köşe takımı kullanılır. İlgili markaya ait parçalar, kaliteli ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Bu sebeple müşteriler, markanın ürünleri severek kullanılırlar. Firma, çok farklı çeşitte koltuk seçeneği üreterek özgün tasarımlara imza atar. Bahsedilen modellerden biri ise Enza Home Mayfair köşe takımı seçeneğidir. Yumuşak ve dolgun minderli yapısıyla kaliteli bir konfor sunar. Ayrıca sade, modern görünümüyle tüm mekanlara uyum sağlar. Enza Home köşe koltuk takımı çeşitleri, farklı dekorasyonlara uyum sağlayacak dizayn edilir. L koltuk seven müşterilerin satın aldığı bir diğer model ise Enza Home Smart köşe takımı çeşididir. Rahatlığının yanı sıra oldukça kullanışlıdır. Sabitlendiği için alan tasarrufu sağlar. Enza Home City köşe takımı uzun ve çok parçalı bir çeşittir. Koltuğa ek sehpa ve pandufu da bulunan zengin ürün grubudur. Böylelikle ek sehpa ihtiyacı kalmaz. Trendyol sayesinde Enza Home köşe takımı indirim fırsatlarını yakalayarak istediğiniz tasarımı kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Modern Tasarımlı Enza Home Köşe Takımı Modelleri

Modern Tasarımlı Enza Home Köşe Takımı Modelleri

Koltuklar günlük hayatta üzerinde uzun süre vakit geçirilen mobilyalar arasındadır. Bir evin olmazsa olmaz ürünlerinden bir tanesidir. Müşteriler günün yorgunluğunu koltukların üzerinde dinlenerek atar. Bu sebeple televizyon izlerken veya dinlenmek için rahat koltuklara sahip olmak isterler. Enza Home Netha köşe takımı bahsedilen kriterleri karşılar. Kadife kumaşa sahip bu model oldukça şıktır. Lüks ve üst düzey görünüme sahiptir. Ayrıca ayakları yüksek olduğu için, altı pratik şekilde temizlenir. Böylelikle kullanım açısından avantaj sağlar. Enza Home Grace köşe takımı ise 3’lü standart model koltuklar arasında yer alır. Katlanabilme ve yatak olabilme özellikleri bulunur. Bu sayede eve gelen misafirlere rahat uyuyabilmeleri için alan sağlanır. Altında sandığı bulunduğu için ekstra depolama alanı sağlar. Evde sığmayan eşyalar bu alanlara yerleştirilir. Diğer bir ürün grubu ise Enza Home Forte köşe takımı standart L tipi koltuklar arasında yerini alır. Ürünün kumaşı keten kaplamadır. Keten kumaş, mobilyanın şık gözükmesine katkı sağlayan kaliteli malzemedir. Bu sayede koltuklara farklı bir hava katar. Enza Home Fabia köşe takımı ise tay tüyü kullanılan özel bir seridir. Ayrıca keten, kadife gibi seçenekler de müşterilere sunulur. Özel olarak tasarlanan çeşit, görüntüsü ve kalitesiyle beğeni toplar. Enza Home Merlin köşe takımı minderli koltuk grupları arasında yerini alır. Ayrıca çok sayıda yastık bulunması sayesinde rahatlığı artırır. Gri renkte tasarlanan bu seçenek, tüm alanlara kolaylıkla uyum sağlar. İç mekanlarda sıcak ve samimi bir alan oluşturulmasını sağlar. Enza Home Martha köşe takımı yatak olma özelliği sayesinde, müşteriler tarafından özellikle tercih edilen seçenekler arasında yerini alır. Enza Home Norte köşe takımı büyük alanlar için kullanılan bir modeldir. Boyutu büyük ve geniş olmasından kaynaklı olarak konforu oldukça fazladır. Bu üründe koltuk ikiye ayrılabilir. Birleştirerek L koltuk tipinde de kullanılabilir. Bu özelliğiyle çeşitlilik sunar ve alanları zenginleştirir. Enza Home Toronto köşe takımı, sağ ve sol kol özelliği sayesinde oldukça işlevsel bir üründür. Dekorasyonu ve değişiklik yapmayı seven müşterilerin severek kullandığı bir oturma grubudur. Trendyol üzerinden Enza Home köşe takımı satın alabilirsiniz.

Estetik Bir Görüntü Oluşturan Ürün Seçenekleri

Estetik Bir Görüntü Oluşturan Ürün Seçenekleri

Evin tasarımında vazgeçilmez ürün gruplarından biri de koltuklardır. İşlevsel ve şık tasarımlı koltuklar, evin dizaynına katkı sağlar. Enza Home Arte köşe takımı evin şıklığına destek veren modern görünümlü bir seçenektir. Bu ürün, kaliteli kumaş çeşitleri ile kaplanır. Üzerinde özel dikişlerle oluşturulan motifler sayesinde ürüne farklı bir görünüm kazandırır. Farklı tasarımlara şans vermek isteyen müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alan bir koltuktur. Gold ve turuncu gibi sıradışı renk seçeneklerine sahip olmasıyla, farklı zevklere hitap eden seçeneklere sahiptir. Enza Home Ayda köşe takımı ise klasik ürünleri sevenlerin satın aldığı bir mobilyadır. Sade ve modern görünümüyle, farklı dekorasyon türlerine kolaylıkla uyum sağlar. Enza Home Boogie köşe takımı yan kısmında oval şekle sahip olması sayesinde, estetik bir görünüm oluşturur. Bu özelliğiyle, çocukların koltuğun kenarlara vücutlarının herhangi bir bölgelerini çarparak acıtmaları engellenmiş olur. Böylelikle oturma alanlarında güvenliğin sağlanmasına yardımcı olur. Enza Home mutfak köşe takımı, evin mutfak kısmı için özel olarak tasarlanan bir seçenektir. Mutfakta uzun süre vakit geçiren müşteriler bu ürünleri satın alarak odalarını zenginleştirir. Enza Home Sona köşe takımı ise evin oturma odaları ve salonlarında kullanılan yataklı bir koltuk seçeneğidir. Evinde misafir ağırlamayı seven müşterilerin tercih ettiği seçeneklerden biri de Enza Home yataklı köşe takımı olur. Ürünler açılarak büyük bir yatak haline gelir. Gündüz koltuk, akşam ise yatak olarak kullanılan, çok fonksiyonlu modeldir. Enza Home Giorno köşe takımı da çekyat olabilme özelliğine sahiptir. Bu model çok fazla renk seçeneğine sahip olduğundan farklı beğenilere hitap eder. Müşteriler evine uygun olan rengi satın alır. Trendyol üzerinden Enza Home köşe takımı online ürün fırsatlarıyla dilediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz.

Kaçırılmayacak Enza Home Köşe Takımı Fiyatları

Kaçırılmayacak Enza Home Köşe Takımı Fiyatları

Mekana uygun mobilya seçimi, tasarım açısından önem arz eder. Mobilyalar arasında yer alan koltuk çeşitleri evlerin temel ihtiyaçlarındandır. Çeşitli fonksiyonlar ile kullanılan, işlevsel ürünlerdir. Hem koltuk hem yatak olarak kullanılabilir. Modelin altı sandıklı ise bu müşteri için geniş bir depolama alanı yaratır. Farklı tasarımlara sahip modelleriyle de ev dekorasyonlarını tamamlar. Enza Home köşe takımı modelleri sayesinde sıcak bir oturma ortamı oluşturulur. Ayaklarının farklı ahşap renkleri ile dizayn edilmesi sayesinde koltuğa şıklık kazandırır. Açık tonlarda ya da koyu renklerde olan ürünleri zevkiniz doğrultusunda seçebilirsiniz. Enza Home gri köşe takımı ise koyu renk tercih eden ve sade dekorasyona sahip müşterilerin sevdiği seçenekler arasındadır. Temizlik açısından da avantajlı olması sayesinde sıklıkla tercih edilir. Köşe takımı Enza Home markasının kalitesi ile müşterilere sunulur. Enza Home köşe takımı fiyat kısmı, mobilyaların özellikleri ve kumaşlarına göre belirlenir. Kumaşının; kadife, keten ya da kaz tüyü olmasına göre ürün fiyatları değişir. Diğer bir faktör ise koltuğun boyutlarıdır. Geniş ya da dar olması gibi durumlar fiyatı etkiler. Enza Home köşe takımı kullananlar, mobilyaların kalitesinden övgüyle bahseder. Ayrıca Enza Home köşe takımı yorum bölümünde ürünlerin oldukça rahat ve konforlu olduğundan bahsedildiği görülür. Çeşitler, sıra dışı tasarımları ile müşterilerin beğenisini kazanır. Bu sebeple Enza Home köşe takımı tavsiye edilen ürünler arasında yerini alır. Beğendiğiniz koltuk çeşidini seçerek kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Odanızın şekline göre yerleştirme yapabilirsiniz. Ürünleri uygun fiyatlarla almak isterseniz Enza Home köşe takımı kampanya zamanlarını takip edebilirsiniz. Trendyol fırsatlarıyla şık tasarımlara sahip koltukları değerlendirme şansını yakalayabilirsiniz.