placeholder
"

Enza Home Koltuk

" araması için 178 sonuç listeleniyor

Enza Home Koltuk

Enza Home Koltuk

Enza Home Koltuk

Enza Home Yataş ailesi tarafından, konfor ihtiyaçlarına yönelik, ergonomik, kullanışlı, çağdaş ve şık ürünler tasarlayarak müşterilerin beğenisine sunmak için oluşturulmuştur. Modern tarzda yenilikçi ürünleri ile her yaşa hitap edebilen Enza home, bulunduğu ortamlara yıllardır şıklık katmaya devam etmektedir. Salon aksesuarlarından yatak çeşitlerine, tekstil ürünlerinden genç odası takımlarına, yatak odası takımlarından koltuk takımlarına kadar evinizin pek çok ihtiyacına konforlu ve şık ürünleri ile cevap vermektedir. Enza home tasarımları ile rahatlığınızdan ödün vermeden modern ve şık dekorasyonlar yaratmanız oldukça kolay. Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik kullanışlı tasarımları ile mobilyalarınızın taşıması gereken tüm özellikleri sizin yerinize düşünmüş ve opsiyonel olarak ürünlerinde sunmuştur. Ürünleri, rahatlık ve şıklığın yanı sıra üstün kalite özelliği ve sağlamlığı ile de göze çarpar. Evinizde bulunmasından zevk duyacağınız enza home koltuk takımı ürünleri sayfamızda sizleri bekliyor. Açılıp kapanabilen, yataklı ya da hem yataklı, hem sandıklı, köşeleri dolduran, köşeli olmasına ek olarak yataklı ve sandıklı olabilen enza home koltuklar oldukça çarpıcı modelleri ile modern ortamlarınıza uyum sağlayarak hava katacak. Enza home koltuk modelleri; enza home elegante koltuk takımı, astoria koltuk takımı, merlin koltuk takımı, veronica koltuk takımı, brera koltuk takımı, elena koltuk takımı, praga koltuk takımı, ponte koltuk takımı, dorian koltuk takımı, polka koltuk takımı, enza home valente koltuk takımı ve çok daha fazla koltuk takımı modelleri ile her ihtiyaca ve yaşa yönelik düşünülüp tasarlanmıştır. Müşterilerin beğenisine koltuk takımı modellerini sunarken yataklı, yataksız gibi çeşitli ihtiyaçlar düşünülerek sunulmuştur. Örneğin; ergonomik, fonksiyonel, estetik ve konforlu bir ürün ihtiyacını Enza home maison koltuk takımı ile karşılayabilirsiniz. Maison koltuk takımı tasarlanırken kırlentleri kaz tüyü tasarlanmış, oturum için hibrit teknolojisi, yani çok katmanlı sünger teknolojisi kullanılmıştır. Berjerin (tekli koltuğunun) ayak kısmı ise metal materyalden üretilmiş ve dönerli ayak - sabit ayak şeklinde 2 farklı opsiyon ile tasarlanmıştır. Oturumda ise 3’lü koltuk ya da 4’lü koltuk opsiyonu bulunmaktadır ve renk seçenekleri mevcuttur. Çağdaş görünümünün altında oldukça rahat bir tavır yatan maison koltuk takımı şıklıktan ödün vermeden üretilmiştir. Tüm koltuk takımlarında benzer konforlu detaylar, mutlaka şık bir görünüm ve çeşitli opsiyon tasarımlar bulunmaktadır.

Enza Home Koltuk Modelleri

Enza Home Koltuk Modelleri

Enza home koltuk modelleri oldukça çeşitli olup her dekorasyona ve her boyutta alana uyum sağlayacak ürünler içermektedir. Örneğin enza home tekli koltuk berjer olarak da geçen bir üründür. Tek kişilik olan bu ürünün kimi modelleri dört ayaklı kimi modelleri ise tek ama döner ayaklı olabilir. Bazı modellerinin oturma minderi, sökülüp takılabilir, kenarlarında kumanda, dergi vs. için cep bulundurabilir veya mekanizmalı olabilir. Baba koltuğu olarak da adlandırılan baz tekli koltuk modellerinde lift mekanizması bulunur ve alt kısmı kalkarak ayak desteği verebilir. Enza home ikili koltuk modelleri, enza home 3 lü koltuk modelleri hatta 4 lü koltuk modelleri ile tam bir oturma grubu oluşturmanızı sağlar. Dekorasyona ve ihtiyacınıza göre iki ikili koltuk, bir ikili bir üçlü koltuk, iki üçlü koltuk, iki dörtlü koltuk gibi hatta alanınıza uyum sağlaması için bir ikili bir dörtlü gibi çeşitli kombinasyonlar ile kendi oturma grubunuzu oluşturabilirsiniz. Enza home tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şık ve kullanışlı ürünleri beğeninize sunuyor, size dekorasyonunuza ve alanınıza uygun tercih yapıp keyfini sürmek kalıyor. Enza home sallanan koltuk ürünleri gibi modelleri de ürün grubunda bulunduruyor. Enza home salon koltuk takımı modelleri ile şık, iddialı ve vintage görünüm yakalamanız mümkün. Özellikle enza home chester koltuk takımı iddialı şıklığınızın en önemli parçası olabilir. Enza home koltuk modelleri arasında iddialı modellerin yanı sıra enza home rattan koltuk takımı gibi zarif, estetik, şık görünümlü modeller de mevcuttur. Rattan plus koltuk takımı sırt bölümünde kapitone detaylar içermekte ve ince detaylarıyla göz almaktadır. Bu modelde ayaklar dairesel formda tasarlanmıştır. Dilerseniz üçlü koltuk yataklı olabilir veya yataksız olarak da kullanım sağlayabilirsiniz. Bu üründe yatak opsiyonel olarak sunulmuştur. Üçlü koltuk modeline ek olarak ikili koltuk ve tekli koltuk (berjer) modellerini de sayfamızda bulabilirsiniz. Enza home marlena koltuk takımı da yine enza home rattan koltuk takımı gibi kapitone detaylar içermekte ancak bu koltuk modelinde rahatlık daha ön planda tutulmaktadır. Dairesel formda tasarımı ile romantik bir görünüm de yakalayan marlena modeli koltuklar rahatlığını ilk planda tutanların tercihinde ilk sıralara yerleşebilir. Bu modelde koltuklarda da yine yatak olabilme hatta sandık olabile fonksiyonunu opsiyonel olarak bulabilirsiniz.

Enza Home Koltuk Takımı Fiyat ve Renkleri

Enza Home Koltuk Takımı Fiyat ve Renkleri

Enza home koltuk fiyatları tüm ince detaylarına, şık ve zarif görünümüne çağdaş tasarımına ve ergonomik oturumuna karşın bütçelere oldukça uyum sağlamaktadır. Enza home koltuk fiyatlarını incelediğinizde tüm bu güzelliklere böylesine ekonomik ulaşabildiğinizi görebilirsiniz. Enza home kampanyalı koltuk takımları ya da enza home koltuk outlet ürünleri müşterilere geniş bütçe aralığına uygun modeller sunmaktadır. Enza home kumaş açısından geniş bir yelpazede çeşitli seçenekler sunabilir. Deri kumaş tiplerinde, kadife kumaş veya keten kumaş tiplerinde farklı tasarımlarda farklı dekorasyonlara hitap edebilecek çağdaş ürünleri müşterilerin beğenisine çıkarmaktadır. Enza home koltuk çeşitleri zengin renk seçeneğine sahiptir. Enza home koltuk renk kartelası lacivert, vizon, bordo, mavi, yeşil, krem, koyu krem, deri desenli, desenli, fuşya, petrol rengi, siyah, kahverengi, kırmıız, kahve mavi, kiremit, turuncu, mor gibi pek çok dekora ve zevke uyum sağlayabilecek renkler içermektedir. Bu renklerin tamamının koyu ve açık tonları da ürün seçenekleri arasında bulunabilir. Çünkü örneğin spor tarzda dekorasyona sahip bir odada kırmızının koyu tonu ideal renk iken, soft dokunuşların yer aldığı bir odada kırmızının açık tonu ideal renktir. Enza home koltuk kumaş renkleri seçiminde kırlentlerin farklı renk seçerek odanıza hava katacağınızı, böylelikle daha modern daha canlı bir dekor yakalayacağınızı unutmamalısınız. Enza home yeşil koltuk, koltuk renkleri arasında sıklıkla tercih edilen renklerdendir. Petrol yeşili bir koltuğu gri kırlentler ve gri bir berjerle tamamlayarak modern, zarif dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Başka bir örnek vermek gerekirse, enza home gri koltuk takımını dekorasyonunuza uygun birkaç renk kırlent ile birleştirebilirsiniz. Koltuk tek renk, kırlentler tek renk de olabilir. Enza home koltuklar arasında tercihinize ve zevkinize uygun renklerde bir koltuk takımını mutlaka bulabilirsiniz. Enza home koltuk kullananlar özellikle zengin kumaş ve renk seçeneğinden memnunlar. Ayrıca enza home koltuk yorumları incelendiğinde bu ürünlerin ergonomik ve konforlu bir oturum imkânı sağladığı bir kez daha anlaşılmaktadır. Enza home rahatlık, çağdaş görünüm, kullanıcı ihtiyacına göre fonksiyon, kalite ve kullanışlılık açısından tüm gereksinimleri koltuk takımlarını tasarlarken düşünmüş ve her zevke her ihtiyaca uygun ürünleri enza home mobilyalarında bulabilmenizi sağlamıştır. Tüm bunları yaparken renk ve kumaş zenginliğini de ihmal etmemiş, dekorasyonlarınızda bütünlük sağlamanızı kolaylaştırmıştır.

Yataklı Koltuklarda Enza Home Farkı

Yataklı Koltuklarda Enza Home Farkı

Bol misafirli evlerin olmazsa olmazı yataklı koltuklardır. Yatak olabilen koltuklar yatılı misafiriniz geldiğinde yatıracak yer arama zahmetinden sizi kurtarır ve on dakika içerisinde misafirleriniz için oturma odanızı yatak odasına dönüştürebilirsiniz. Yatak olabilen koltuklar aynı zamanda sandık da olabilirler ve sandıklı yataklı koltuk olarak da bilinirler. Yataklı koltukların alt haznesinde bulunan sandık bölmeleri sayesinde misafirleriniz için önceden temizlenmiş ütülenip hazırlanmış birer takım nevresim ve yorgan, yaz ayları için de pike koyabilirsiniz. Bu sayede farklı odalardan nevresim taşıma derdiniz de olmaz. Hatta siz mutfakta gün sonu temizliğini yaparken misafirleriniz kendi yataklarını sandıkta bulunan nevresim takımları sayesinde kolaylıkla hazırlayabilir. Enza home açılır koltuk ürünleri, koltuk modelleri arasında öne çıkan ve ilk sıralarda tercih edilen modellerdendir. Enza home yatak olan koltuk modelleri arasında 3 lü koltuk, 2 li koltuk ve 4 lü koltuk modelleri bulunur. Köşe koltuk, u veya l koltuk modelleri de açılarak yatak olabilen koltuk modellerindendir. Hem sandıklı hem yataklı modeller köşe kategorisinde ki koltuklar için de geçerlidir. Enza home smart koltuk, fiore koltuk takımı, dolce koltuk takımı modelleri yataklı olabilen modellerdendir. Enza home vienna koltuk takımı, navona koltuk takımı, piedra koltuk takımı modelleri de yine yataklı olabilen modellerdendir. Enza home fabia koltuk takımı kolay açılabilen yatak mekanizmasına sahiptir. Çok katmanlı sünger uygulaması ile üretilmiştir. Enza home sona koltuk takımı modern tarza zamansız bir görünüm katan, rahat ve ergonomik oturum imkânı sağlayan bir takımdır ve 3 lü koltuk modelinde yatak imkânı sunmaktadır. Sırt minderinde özel kapitone uygulaması barındıran enza home simena koltuk takımı hem 3 lü hem de 2 li koltukta yatak olabilme özelliği taşır ve bu koltuk aynı zamanda sandık bölmesi de içermektedir. Rahat yapısı, estetik tasarımı ile bütünleşen bu modelde ayak tasarımı dairesel olarak üretilmiştir. Enza home tango koltuk takımı ise tek kademeli yatak özelliği ile öne çıkan yataklı bir modeldir. Simena koltuk takımı modeli gibi hem 3 lü hem de 2 li koltukta yatak olabilme fonksiyonu taşır. Kapitone tasarımı ile modern görünüm yakalayan bu modelde yüksek ayaklar da dikkat çekmektedir.

Köşe Koltuklara Enza Home Dokunuşu

Köşe Koltuklara Enza Home Dokunuşu

Köşe koltuk takımları özellikle oturma grubunun koyulacağı alan dar ise tercih edilmekte, alandan tasarrufu en üst düzeyde tutmaktadır. Küçük alanların adeta kurtarıcı meleği olan köşe takımların toplam kapladığı alan koltuk takımlarından daha azdır. Ancak oturma imkânı sağladığı alan koltuk takımlarıyla eşit boyutlardadır. Koltuk takımlarının kol bölümlerinden kaybedilen alan ve köşede kaybolan alanın en verimli şekilde kullanılması ancak köşe takımları ile mümkün olmaktadır. Hem modern, hem canlı iç mekân dekorasyonlarında kullanılmak üzere enza home köşe koltuk modelleri, ilk akla gelen modellerdir. Köşe koltuklar uyumlu bir tekli koltuk (berjer) ile birleştirilerek oturma grubu haline getirilebilir. Enza home standart köşe, enza home l koltuk ya da u koltuk modellerinde ürünleri sayfamızda inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı ölçülerde, sağ ve sol köşe fonksiyonlarında renk renk desen desen modellerde köşe koltuklar enza home modern dokunuşu ile evlerinize ulaşıyor. Modern, klasik, zarif, gösterişli, rustik… Hangi tarzda dilerseniz o tarzda modeli kolaylıkla bulup dekorasyonunuzla bütünleştirebilirsiniz. Sağ köşe ve sol köşe fonksiyonları ve modüler yerleştirme sistemi ile dekorasyonunuzu mobilyanıza değil, mobilyanızı dekorasyonunuza uydurabilirsiniz. Her metrekareye rahatlıkla uyum sağlayan köşe takımları yataklı ve sandıklı olabilir. Kimi köşe takımlarının tek tarafı yataklı tek tarafı sandıklı olabilirken, kimi köşe takımlarının iki tarafı da hem yataklı hem sandıklı olabilir. Tamamen koltuğun l, u, standart formda olmasına ve ölçülerine göre çeşitlilik gösteren bir özelliğidir. Enza home u koltuk tam bir u şeklindedir. Enza home koltuk mayfair modelinde u tasarımında geniş bir oturum alanı mevcuttur. Ayrıca modüler olması sebebiyle parçaları farklı yerlerde de kullanılabilir. Böylece birden fazla kombinasyonda tasarlanabilir. Dolgun yapılı ve yumuşak dokulu bir model olan mayfair köşe hem sağ hem sol olmak üzere iki tarafta da köşeye sahiptir. Enza home netha koltuk takımı özel sırt mekanizması sayesinde yatak olabilen köşe takımlarına bir örnektir. Ayrıca aynı modelde berjer tasarlayarak müşterilere kolaylıkla oturma grubu halinde bir takım seçeneği sunmaktadır. Köşe takımları da yataklı modellerde olduğu gibi alttan açmalı kanepe tarzında yataklı olabilirler ya da yine yataklı takımlarda olduğu gibi sırt mekanizmasının kaldırılıp geri çekilmesi ile yatak olabilirler. İhtiyacınız ve isteğiniz ne ise ona uygun modelleri Enza Home şıklığı ile bulabilirsiniz.

Enza Home Koltuk Seçimi ve Temizliği

Enza Home Koltuk Seçimi ve Temizliği

Koltuk ürünleri dekorasyona, koyulacak alana göre seçilmesi gereken ve bir ortamın en çok dikkat çeken ürünleridir. Koltuk takımı seçiminde kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olmasından, koyulacak alanda rahat hareket imkânı sağlamasına kadar dikkat edilmesi gereken pek çok faktör mevcuttur. Koltuk takımı seçmeden önce dekore edeceğiniz alanın ölçülerini almalı ve koltuğu konumlandıracağınız yere uygun boyutlarda bir seçim yapmalısınız. Odada hangi koltuk modelini hangi tarafta koyacağınız bile koltuk seçiminde önemli bir faktördür. Seçim yaparken kalabalık olma durumunuzu da göz önünde bulundurmalısınız. Eğer geniş bir aile iseniz veya geniş oturma gruplarına ihtiyaç duyuyorsanız enlarge serisi size uygun modeller içermektedir. Enza home enlarge koltuk oldukça yenilikçi bir seri olup farklı formda ürünler içermektedir. Hem köşe takımı tasarımında, hem de koltuk takımı olarak bulabileceğiniz enlarge serisinin koltuklarına örnek vermek gerekirse, smart model, carino model, brera model koltuklar ve aynı modellerde köşe takımlarından bahsedilebilir. Açılıp yatak olabilen aynı zamanda sandık bölmesi içeren bu koltuklar hem ailenize hem misafirlerinize rahat bir konaklama imkânı sunar. Bu seriye ait koltuklar açıldığında 140 cm ve 150 cm olarak iki farklı genişlikte bulunabilir. Bu ölçülerde rahatlıkla çift kişilik bir yatak olarak kullanılabilir. Enza home koltuk alırken nelere dikkat edilmeli derseniz öncelikle iç mekânınızın metrekaresine uygun olacak şekilde enlarge, koltuk takımı veya köşeli koltuk gruplarından hangisini almanız gerektiğine karar vermelisiniz. Nispeten dar alanlar için veya geniş hareket alanı sevenler için köşe takımı ideal olacakken geniş aileler için enlarge uygun olacaktır. Ana kategoriye karar verdikten sonra alt kategoride modelleri incelemeli dekorasyonunuza ve tarzınıza uygun, kişiliğinizi yansıtacak modelleri seçmelisiniz. Modeli seçerken yataklı, sandıklı vb. seçenekleri değerlendirmelisiniz. Enza home angel koltuk takımı, rosa koltuk takımı, alessa koltuk takımı, folk koltuk takımı, orfe koltuk takımı, toledo koltuk takımı gibi çok çeşitli modeller ile tarzınıza en uygun seçeneği yakalamanız oldukça kolay olacaktır. Enza home deri koltuk ya da deri görünümlü koltukları da ürün yelpazesinde bulundurmakta ve her tarza cevap vermekte iddialı davranmaktadır. Peki, enza home koltuklar nasıl temizlenir? Enza home koltuklarının temizliği kumaş türüne göre değişmekte olup, genellikle nemli - ıslak bir bez ile kolaylıkla temizlenebilmektedir. Leke tutmayan formda özel kumaşlar ile temizliği zorlanmadan yapılabilir.