İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Materyal
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Desen
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Erkek Eldiven

" araması için 15914 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Erkek Eldiven Çeşitleri Trendyol’da!

Görsel şıklık yaşamın büyük bir bölümünde önemli yer tutar. Kadın erkek herkesin dış görünüşüne özen gösteriyor olması, aksesuarlara da farklı tasarımlar eklenmesine ortam hazırlar. Erkek eldiven çeşitleri, farklı tarzlarda üretilerek, her zevke hitap eder. Eldivenler, özellikle kış mevsiminde sık kullanılan aksesurlardır. Elleri soğuk havanın vereceği zarardan koruması nedeniyle, son derece kullanışlı bir üründür. Bunun dışında farklı spor dallarında ve değişik amaçlar için de kullanılan modeller vardır. Erkek ağırlık eldiveni fitness antrenmanlarında ve halter sporuyla uğraşan kişiler tarafından kullanılır. Ağırlıkları kaldırırken ellerin zarar görmemesi ve terleme sonucunda kaymaması için tercih edilir. Erkek fitness eldiven olarak da bilinen bu sporcu aksesuarı, özel kumaşı sayesinde antrenmanlarda kolayca ağırlıkları kavramanıza ve taşımanıza yardımcı olur. Aynı zamanda spor eldiveni erkek modelleri de soğuk havalarda, koşu yaparken veya dış alanda spor aletleriyle çalışmaya uygun ürünlerdir. Elleri ve eklemleri soğuk havaya karşı korurken, rahatlıkla aktivitelerinizi yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Spor faaliyetleri için üretilen seçeneklerde genellikle polar kumaş kullanılır. Sıcak tutan ve elleri tam ölçü kavrayan bu malzemenin, ürünlerin yapımında sıkça kullanıldığı görülür. Nefes alan kumaş yapısı vücut ısısının dengeli olmasına katkı sağlar. Aynı zamanda oldukça dayanıklı bir kumaş türüdür. Tüylenme yapmadığı için uzun süreli kullanıma uygundur. Tüm bu ürün gruplarını Trendyol ayrıcalığıyla inceleyerek dilediğiniz ve ihtiyacınıza uygun olan seçenekleri alışverişinize ekleyebilirsiniz.

Erkek Eldivenlerinde Sınırsız Model Seçeneği

Erkek Eldivenlerinde Sınırsız Model Seçeneği

Erkek günlük eldiven çeşitleri, farklı renk ve kumaşlar kullanılarak üretilir. Elleriniz eldiven içinde çok terleme yapıyorsa ve rahatsızlık hissediyorsanız, kalın olmayan pamuklu kumaşları tercih edebilirsiniz. Kış aylarında, takım elbise şıklığında kullanabileceğiniz bir modele ihtiyaç duyuyorsanız; deri erkek eldivenler aradığınızı size verebilir. Ürünler her kombinle, özellikle de takım elbiselerle çok güzel bir uyum sağlar. Suni ya da dilerseniz hakiki deri ürünleri inceleyip seçiminizi bütçenize göre yapabilirsiniz. Erkek süet eldivenler de; kış mevsiminin şık ve tamamlayıcı ürünlerinden biridir. Pamuklu veya polyester lif iplikler kullanılarak dokunan bu kumaş türü deriye benzerliğiyle bilinir. Yapay kısa tüylerin oluşumunu sağlamak için, filament adı verilen iplik türü kullanılır. Süetler, hava geçirgenliği yüksek, nefes alan kumaşlardır. Deri ürünler gibi kaygan ve parlak bir görünüme sahiptir. Erkek eldiven dokunmatik olarak değişik bir teknoloji ile de üretilmeye başlanmıştır. Bu modeller sayesinde ürünü elinizden çıkarmadan cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Son zamanlarda fazlasıyla popüler olan bu model, kullanım açısından kolay ve pratiktir. Soğuk kış aylarında ellerinizi ısıtırken, telefon kullanmanız gerektiğinde de elinizin sıcaklığını koruyarak, bu işlemi yapma imkanı sunar. Suni deri kullanılarak üretilen dokunmatik eldiven erkek modelleri, dış ortamda çalışan kişiler içinde çok avantajlı bir aksesuardır. Soğuk ve yağışlı havaların sık görüldüğü kış mevsiminde; erkek eldiven su geçirmez kumaşlarla üretilen seçeneklerin koruyuculuk özelliği arttırılır. Rüzgara ve neme karşı olan dayanıklılığı, su itici özelliği sayesinde kış aylarında rahat bir şekilde kullanım sağlayan modellerdir. Erkek kar eldiven olarak da bilinen bu ürün, kayak merkezlerinde ve kış sporlarında sıklıkla tercih edilir. Soğuk havayı geçirmediği için, çok düşük sıcaklıklarda bile elleri ve eklemleri koruyarak, rahat hareket etmeyi sağlar. Her modelde olduğu gibi erkek kışlık eldiven seçimi yaparken de, kendi zevkinize ve ihtiyacınıza göre birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Trendyol’un size sunduğu avantajlı fırsatları gözden geçirebilirsiniz. Alışveriş keyfinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Favori Erkek Eldivenleri

Favori Erkek Eldivenleri

Erkek kaşe eldiven kış aylarında şık ve gösterişli duruşuyla tercih edilir. Kalın yapıda ve sıcak tutan bir kumaş türüne sahiptir. Su tutmaması ve kolay kuruma özelliğine sahip bir ürün olmasından dolayı erkek şık eldivenler arasında kendine yer bulur. Yüzey kısmı havalandırılmış ve keçeleştirilmiş olarak tasarlanan bu eldivenleri, kabanlarla uyumlu şekilde kombin yapabilirsiniz. Erkek şapka eldiven üretiminde çok sık olarak kullanılan kaşe kumaşlar, maliyet açısından da bütçe zorlayıcı ürünler değildir. Severek kullanabileceğinizi düşünüyorsanız, gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Erkek eldiven modellerinin üretiminde dikkat çeken tasarımlar vardır. Farklı kumaş ve ipliklerle dokunan ürünler arasından seçimlerinizi belirlemek için, inceleme ve araştırma yapmanız gerekir. Erkek mavi, beyaz, siyah, eldiven seçimi renk açısından farklı alternatifler sunar. Ancak kumaş türü ve işlevleri bakımından çeşitliliğin çok olması, farklı alışveriş deneyimlerinden ya da yorumlarından yardım almanızı gerektirebilir. Erkek sürücü eldiveninde, kullanılan materyaller ve kumaş türü ürünün işleviyle özelliklerini değiştirir. Hakiki kuzu derisi kullanılarak üretilen, birinci sınıf kaliteye sahip modeller, özellikle motor sporları yapan kişiler için çok kullanışlıdır. Erkek motor eldiveni olarak da bilinen bu ürünler, hava alan delikler oluşturularak üretilir. Ellerin üst kısmına denk gelen ve parmak eklemlerinin bağlandığı yerde ufak hava delikleri bulunur. Derinin geçirgen olmayan özelliğini, bu alanlardan hava geçişi oluşturarak, rahat bir kullanım sağlaması amaçlanır. Bu ürün grubunda deri malzeme dışında farklı bir materyalle de üretim yapılabilir. Suni deri ya da polyester kumaştan üretilen seçenekler de her dönem popülerdir. Ürün üretiminde kullanılan kumaş türlerinin büyük bir kısmı sağlık açısından risk oluşturmayan ve zararsız yapıdaki malzemelerdir. Karar verirken, severek kullanacağınız model ve materyalleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Trendyol’dan seçimlerinizi kolayca yaparak keyifli bir alışverişinizi deneyimi yaşayabilirsiniz.

Dikkat Çekici Erkek Eldiven Çeşitleri Trendyol’da!

Dikkat Çekici Erkek Eldiven Çeşitleri Trendyol’da!

Erkek eldiven örgü modeller, genel olarak anne adayları tarafından ve küçük bebekler için hediye seçimi yaparken tercih edilir. Erkek bebek eldiven üretiminde penye kumaşlar, örgü modeller ve pamuklu ürünler kullanılır. Ev ortamında, bebeklerin ilk doğduğu aylarda, yüzünü çizmemesi için alınan bu ürünler, pamuklu kumaşla üretilir. Sağlık açısından hava alan bir özelliğe sahip olması, bu kumaşların tercih sebebini arttıran bir etkendir. Dış ortama çıkılacağı zaman soğuk havaya karşı koruma sağlaması için de, örgü ve kalın ipliklerle tasarlanan alternatifler tercih edilir. Bu sayede aileler seçim yaparken gönül rahatlığıyla karar verebilir. Erkek polar eldiven modelleri de yine kış aylarının sık kullanılan aksesuar çeşitlerindendir. Bu kumaş türü, çok sıcak tutan ve rüzgara karşı sağlam koruma sağlayan bir materyale sahiptir. Yumuşak dokusu ve şık duruşuyla hem mont hem de kabanlarınızla rahatlıkla kombin yapabileceğiniz bir modeldir. Erkek eldiven fiyatları geniş seçeneklere sahiptir. Seçenekler arasında her bütçeye uygun bir model rahatlıkla bulabilirsiniz. Erkek yün eldivenler; kalitesi ve kullanılan iplik türü nedeniyle, şık bir tasarımdır. Kış mevsiminde, her türlü kıyafet ve kabanla uyumlu kombinler oluşturabilir. Yün kumaşlar, kışın sıcak tutan özellikte ve yıkamaya karşı dayanıklı ürünlerdir. Uzun süreli kullanım sağlamanız için, yüksek sıcaklıktan ve basınçtan korumanız yeterli olur. Kar ve suya temas ettiği zaman nemi emme özelliği nedeniyle kış sporları yaparken kullanıma uygun değildir. Soğuktan korunmak amaçlı ve şık kombinlere eşlik etmesi için tercih edebilirsiniz. Bunların dışında gençler tarafından çok kullanılan bir model de; erkek eldiven parmaksız olan çeşitlerdir. Bu ürünü kullanırken sunulan birtakım avantajlar vardır. Ayakkabı bağcıklarınızı eldiveninizi çıkarmadan bağlayabilirsiniz. Cep telefonunuzu kullanmanız için de kolay ve pratik bir modeldir. Trendyol’dan tüm modelleri rahatça bulabilirsiniz.

Eldiven Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Eldiven alırken amaca uygun olması için birkaç noktaya dikkat edilir. Hava şartlarından korunma, spor faaliyetleri veya tıbbi işler için özel olarak üretilen modeller bulunur. Kumaş, deri, lateks, nitril veya neopren gibi çeşitli malzemelerden üretilir. Malzeme seçimi, kullanım amacını karşılayabilmesi adına önem taşır. Seçim yaparken nerede kullanacağınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Eldivenlerin küçük, orta ve büyük boy olmak üzere birden fazla ebatı bulunur. Elinizin büyüklüğüne uygun olan ürünler sıkmaz ve parmak hareketlerinizi kısıtlamaz. Dayanıklılık ve uzun ömürlülük de dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alır. Erkek eldiven çeşitleri kalın olarak imal edilir ve maksimum koruma sağlar. Bütçenize uygun bir ürün seçmeniz de önemlidir. Materyal farklılıkları, kumaş kalınlıkları veya koruyucu katman gibi çeşitli özellikleri değerlendirerek sizin için uygun olan modeli satın alabilirsiniz.

Eldiven Çeşitleri Nelerdir?

Eldiven çeşitleri, kullanım alanına ve üretim malzemelere göre değişir. Kış eldivenleri, soğuk hava koşullarında elleri sıcak tutmak için tasarlanır. Genellikle yün, kürk veya termal malzemelerden üretilir. Olumsuz hava şartlarından korunmayı sağlar. Spor eldivenleri futbol, bisiklet, boks, golf, bilardo gibi çeşitli sporlar için özel olarak üretilir. Belirli hareketleri kolaylaştırmak veya spor sırasında maksimum koruma sağlamak için tasarlanır. İş eldivenleri inşaat işçileri, sanayi çalışanları ve bahçıvanlar tarafından kullanılır. Dayanıklı malzemelerden yapılır ve darbelerden korur. Medikal eldivenler ise sağlık çalışanları tarafından kullanılır. Lateks, nitril veya vinil gibi malzemelerden üretilerek bakterilere karşı korur. Dantelli modeller ise şık bir görünüm için aksesuar olarak tercih edilir.

Eldiven Nereden Alınır?

Eldivenlere kış aylarında olumsuz hava şartlarından korunmak, özel davetlerde şık bir görünüme sahip olmak ya da iş sırasında dış faktörlerden etkilenmemek gibi farklı amaçlar için ihtiyaç duyulur. Dantel, örgü, plastik, medikal başta olmak üzere pek çok çeşidi bulunur. Her çeşidin kendine özgü bazı özellikleri vardır. Plastik eldivenler, herhangi bir temizlik işlemi sırasında kullanılır. Gıda üzerine çalışan işletmelerde veya evlerde yemek yaparken kullanılan ince plastik modeller de mevcuttur. Plastik, medikal ya da dantel olması fark etmeksizin her bir modeli Trendyol’dan kolaylıkla satın alabilirsiniz. Hangi eldiven çeşidini alacağınıza kişisel ihtiyaçlarınıza göre karar verdikten sonra hem güvenli hem de keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.