Marka
Beden
Avantajlı Ürünler
Materyal
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Desen
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Şapka & Bere & Eldiven

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Kullanışlı Şapka & Bere & Eldiven Çeşitleri Trendyol’da!

Şapka, vücudun önemli yerlerinden biri olan kafa kısmının soğuğa ya da güneşe karşı korunması açısından önemli bir aksesuardır. Bununla birlikte ürünlerin şık tasarımlara sahip olduklarını görebilirsiniz. Bere, soğuk kış günlerinde kafayı ve kulakları sıcak tutan etkili bir üründür. Fötr şapka ise şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken ve pek çok kullanım alanına sahip olan bir modeldir. Çocuk, kadın, erkek şapka çeşitleri arasında kendi kafa yapınıza ya da çoğunuza uygun olan seçeneklere rastlayabilirsiniz. Şapka modelleri, kaliteli yapıları nedeniyle tercih edilir. Kolay temizlenebilir özellikteki bu ürünlerin bazı tasarımları her mevsim kullanılabilir. İhtiyacınıza uygun olan kullanışlı ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şık Tasarımlara Sahip Eldiven Modelleri

Eldiven modelleri içerisinde eli soğuğa karşı koruma özelliği bulunan seçeneklerin yanı sıra sadece aksesuar amaçlı kullanabileceğiniz parçalara da rastlayabilirsiniz. Kışlık, su geçirmez, çelik, taktik, askeri, deri eldiven çeşitleri, kaliteli yapıları ve sağlam kullanımları ile ön plana çıkar. Kışlık olan modeller, soğuğa ve ıslaklığa karşı dayanıklıdır. Kışlık modellerin pek çoğu su geçirmez özellik gösterir. Kadın, erkek eldiven çeşitleri arasından kendi zevkinize uygun tasarımları bularak kombinlerinizde değerlendirmek üzere temin edebilirsiniz. Siyah, beyaz eldiven çeşitleri sade ve klasik tarzdaki aksesuarları tercih eden müşteriler için uygun olan ürünlerdir. Pudrasız, parmaksız eldiven çeşitleri ise farklı kullanım alanlarına sahip olan modeller arasındadır. Parmaksız olan ürünler genellikle el gücü kullanılarak yapılan işlerde tercih edilir. Bere modelleri şık tasarımlara sahip olan yapıları sayesinde aksesuar olarak sıklıkla tercih edilir. Farklı renk ve görünümlere sahip seçenekler arasından kendi zevklerinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Değişik model çeşitlerine sahip olan bu aksesuarların stilinizle uyumlu seçeneklerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

İşlevsel Özelliklere Sahip Şapka Modelleri

Vintage, yazlık, deri, pelüş, hasır şapka gibi pek çok farklı model arasından kendi ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz. Yazlık olan modeller hava alan yapıları ve güneşe karşı korunaklı olmaları ile ön plana çıkar. Örgü, siyah, beyaz, mavi şapka ürünleri ise canlı ve parlak renkleri ile ön plana çıkan modellerdir. Örgü işlemeli olan seçenekleri kış kombinlerinizde değerlendirebilirsiniz. Kadın, erkek bere çeşitleri farklı renk ve tasarımları ile soğuk geçen günlerde tercih edilir. Askeri, tesettür, vizör, kasket şapka çeşitleri arasından özgün tasarımları ile ön plana çıkan modellere bakabilirsiniz. Asker yeşili olan modeller bu tarzda ürünleri seven müşteriler için oldukça uygundur. Tüylü, tavşanlı, ışıklı, pervaneli, şemsiyeli şapka çeşitleri ise çocukların ilgisini çekebilecek türden şık ürünlerdir. Ancak eğlenceli ürünleri tercih eden yetişkinler de bu modelleri satın alabilirler. Farklı ve kaliteli özelliklere sahip olan bu ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Bere Fiyatları

Eldiven, eli soğuk günlerde sıcak tutmaya yardımcı olan bir aksesuardır. Kıyafetlerinize uygun olan çeşitlerini satın alarak şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Eldiven fiyatları, satın alınan ürünün marka, model ve özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Kendi kullanım alanınıza ve bütçenize uygun olan seçenekleri satın alarak gerektiğinde kullanabilirsiniz. Şapka bere eldiven bir takım şeklinde satın alınabilir. Takım şeklinde tercih edilen bu ürünler uyumlu ve şık görünümleri ile ön plana çıkar. Ponponlu, ışıklı, pamuklu, yün bere modelleri de kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen konforlu modeller arasında yer alır. Farklı üretim malzemesine sahip seçeneklerin fiyatları da değişebilir. Bere fiyatları değişim gösterse de her bir model kaliteli özelliklere sahiptir. Alışveriş yaparken stilinizle uyumlu olan ve ihtiyaç duyduğunuz seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kaliteli malzemelerden yapılan ürünlere Trendyol üzerinden sipariş vererek sahip olabilirsiniz.