Marka
Beden
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Materyal
Boyut/Ebat
Cinsiyet
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Desen
Sürdürülebilirlik Detayı
Taş Cinsi
Ürün Puanı
"

Erkek Aksesuar

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Erkek Aksesuar Modellerinde Sınırsız Seçenekler

Aksesuarlar kadınlar için olduğu kadar erkekler içinde bir o kadar önemli. Deri çantalardan erkek kemer tasarımlarına, cüzdanlardan erkek eldiven çeşitlerine kadar birçok erkek aksesuar seçeneğini bulmak mümkün. Görünüşüne önem veren erkekler, kullandıkları aksesuarlar ile tarzlarını vurgulamaya özen gösterirler. Ne giyerseniz giyin yaptığınız kombinleri saat, kemer ve cüzdan gibi aksesuarlarda yaptığınız doğru tercihler ile mükemmel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu görüntünüze ne kadar önem gösterdiğinizi kanıtlayacak ve duruşunuza inanılmaz bir şıklık katacaktır. Karakterinizi ve hayata karşı bakış açınızı yansıtan aksesuarlarınız sizi iyi hissettirirken, girdiğiniz tüm ortamlarda göz kamaştıracaksınız. Ofise giderken giydiğiniz takım elbisenizi şık bir deri kemer ile tamamlayabilir ve ayakkabı, evrak çantası ve cüzdanınızla da kemerinizle uyum sağlayabilecek tercihler yapabilirsiniz. Deri ürünler ile yapabileceğiniz kombinlerin yanı sıra, gümüş saatler de kıyafetlerinize mükemmel bir tamamlayıcı olacaktır. Casio, Fossil, Swatch ve bu markalar gibi saatte öncü isimlerin birbirinden ince işçilikle üretilmiş şık saatleri tüm kıyafetlerinizle uyum yakalayacak. Tarzınızla nereye giderseniz gidin, farkınızı yaratacaksınız. Siz de cüzdan, çanta, kemer, saat ve daha birçok erkek aksesuarına indirimli fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız Trendyol’un avantajlar dünyasını takip edin!

Erkek Aksesuarları Nelerdir?

Erkek aksesuar çeşitleri arasında küpe, atkı, kemer, saat, yüzük gibi parçalar sık sık tercih edilen ürünlerdir. Erkekler tarafından fazla rağbet gören kemer çeşitleri oldukça farklı tasarımlara sahiptir. Kemerler hem görüntüsü şık hem de kullanışlı bir aksesuar çeşididir. Erkek aksesuarları arasında saatler de ayrı bir öneme sahiptir. Günün her anı kişiye dakik olmasını hatırlatan bu kullanışlı aksesuar, farklı tarzlara hitap eden tasarımlara sahiptir. Küpe, yüzük ve kolye çeşitleri de şık görünmenizi sağlayabilir. Erkek aksesuar modellerinde aslan ve arma gibi farklı desenlere yer verilir. Erkek aksesuarları arasında evde kullanıma uygun olan çeşitli pratik ürünlere de yer verilir. Erkeklerin sık sık tercih ettiği kravatlar da bir aksesuardır. Özel kravat askıları da aksesuarları güvenle saklamak için kullanılabilir.

Erkeklerde Aksesuar Seçimi Nasıl Olur?

Erkek aksesuar seçiminde dikkat edilmesi gereken temel nokta; kişinin günlük tarzıdır. Günlük kullanımda iş kıyafetleri ile ciddi bir görünümü tercih eden kişiler için kravat, kemer ve saat gibi aksesuar çeşitleri uygun olabilir. Özellikle gümüş ve metal tonların ağırlıklı olarak kullanıldığı saatler, kişinin görünüşünü tamamlayarak hoş bir kombin yapmasını sağlayabilir. Genelde spor bir görünümü tercih eden ve farklı tarzları denemekten hoşlanan kişiler içinse kolye, küpe ya da çeşitli yüzük seçenekleri uygun olabilir. Aksesuar seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da ürünlerin rengidir. Altın gibi dikkat çekici tonlara sahip aksesuarlar ve sade gümüş modeller birbirinden farklı bir havaya sahiptir.

Bir Erkek Aksesuar Olarak Ne Takmalı?

Erkeklerin aksesuar olarak ne gibi ürünleri tercih edeceği tamamen kişisel tarzlarına bağlıdır. Kişisel tercihlerden ayrı olarak çeşitli ortamlarda veya organizsayonlarda bazı aksesuarların kullanılması zorunlu olabilir. İş toplantılarında veya düğün gibi önemli günlerde erkeklerin takım elbise giymesi gerekli görülebilir. Takım elbise gibi özel giysilerle beraber kullanılması gereken bazı temel aksesuarlar vardır. Kravat, kol düğmesi, kravat iğnesi, kemer ve saat bu aksesuarlara örnek olarak verilebilir. Erkeklerin aynı zamanda giydikleri kıyafete uygun bir desene ve renge sahip bir kravat seçmesi şık görünebilmeleri açısından büyük önem taşır. Kişisel tarzınıza ve gittiğiniz ortama uygun birbirinden şık tasarımlı erkek aksesuarlar sayesinde tarzınızı gösterebilirsiniz.