İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Boyut
Renk
Materyal
Cinsiyet
Model
Ek Özellik
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ortam
Fiyat Geçmişi
Desen
Kullanım Alanı
Deri Kalitesi
Koleksiyon
Sürdürülebilirlik Detayı
Paket İçeriği
Ürün Puanı
"

Erkek Spor Çantası

" araması için 4282 sonuç listeleniyor

Etkileyici Erkek Spor Çantası Modelleri Trendyol’da!

Modern dünyada aktif olmaya önem verenlerin sayısı fazladır. Hemen her gün spor yapan insanlara eşlik eden birçok ürün bulunur. Bu araçlar arasında birçok kişinin idman yapmasına vesile olan ve taşıma kolaylığı sunan erkek spor çantası da vardır. Eşyalarınızı sığdırabileceğiniz genişlikte üretilen modeller, şıklığıyla da dikkat çeker. Büyük boyutlu ve geniş iç hacme sahip olan spor sırt çantası erkek müşterilerin ihtiyaçlarına göre dizayn edilir. Ultra hafif ve rahat bir yapıya sahiptir. Bu sayede çantanın içi birçok eşyayla dolu olsa bile sırta herhangi bir baskı yapmaz. Büyük boyuta sahip olan modellere ek olarak küçük spor çantası erkek tasarımları da mevcuttur. 5 L kapasitesindeki bu ürünün içerisine gerekli olan eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Kişisel eşyalarınızın yanı sıra spor kıyafetlerinizi ve diğer ekipmanlarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ayrıca dış mekanlarda kullanılmaya uygun bu tasarım dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Kullanım rahatlığı vadeden erkek spor omuz çantası estetik görünümü ile tercih sebebidir. Orta boyutta sunulanlar ortalama; 10-14,9 L kapasiteye de sahiptir. İçeriği büyük oranda astarlı bir yapıda olan bu ürün suya dayanıklı ek özelliğe sahiptir. Dokuma kumaş tipiyle beraber baskı kalitesi de müşteriyi memnun eder. Bu ürünlerle ilgili özellikleri Trendyol’da analiz ettikten sonra erkek spor çantası satın alabilirsiniz.

Dikkat Çekici Erkek Spor Çanta Modelleri

Dikkat Çekici Erkek Spor Çanta Modelleri

Fitness ve benzeri branşlara ilgi duyanların dikkatini çeken erkek spor çanta modelleri Trendyol’da mevcuttur. Çeşitli boyutlarda sunulan bu modeller arasından istediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Ayrıca bu modeller boyut farklılıklarına ek olarak müşterilere geniş bir renk skalasıyla sunulur. Tasarım detayları arasında siyah renkli, silindir yapılı, su geçirmez özelliği olan erkek fitness çantası göze çarpar. Orta boyutta ve düz desenli bir yapıya sahiptir. Ayrıca organik ek özelliğiyle de kullanıma oldukça uygundur. Sevilerek kullanılan deri spor çantası erkek müşterilerin sık tercih ettiği tasarımlar içerir. Markalar, ürünlerin imal edilmesinde pek çok materyalden yararlanır. Deri materyal ise müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Gerçek deri ya da suni deri alternatifler arasından, bütçenize uygun olanı seçme şansı sunan Trendyol, renk skalasıyla da memnun eder. Deri ürünler; parlak dokusuyla ve göz alıcı görünümüyle müşterilerin ilgisini çeker. Ayrıca sportif şıklığı günlük hayatta da yakalamanızı sağlayan erkek spor evrak çantası bulunur. Oldukça rahat taşıma imkanı sunan modelleri okul ve ofis gibi alanlarda sıklıkla kullanabileceğiniz seçenekler barındırır. Evrak taşıma konusunda ideal bulunan tasarımlar içerisinde; korumalı 15 inç laptop gözü mevcuttur. Ürünün ön yüzüne baktığınız zaman fermuarlı bir cep de görebilirsiniz. Fermuar kapama şekliyle de ergonomik olarak bu üründen faydalanabilirsiniz. Ayrıca sürdürülebilir geri dönüştürülen materyal ve basic koleksiyon özelliğine sahiptir. Koşu yaparken, bisiklet sürerken ya da evcil hayvanınızı gezdirirken kullanabileceğiniz erkek spor postacı çantası sık tercih edilir. 1 adet çıtçıtlı ve 3 ana bölmeden oluşan bu üründe; cep telefonu, pasaport, cüzdan, tablet gibi kişisel eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Sahip olduğu bağlantı parçaları ve paslanmaz çelik fermuarıyla da işlevsel özellikler vadeder. Aynı zamanda kire, suya ve ısıya karşı dayanıklı bir kumaşa sahiptir. Ürünün tüm aksesuarlarının nikel malzemeden üretildiği erkek spor askılı çanta modeli de bulunur. Bu modelde 50 kg çekme kuvvetine dayanıklı özellik de mevcuttur. Ayakkabı bölmesine sahip olan bu modelde 45 numaraya kadar ayakkabılar sığdırılabilir. Karar sürecini hızlandırmak için Trendyol’da bulunan erkek spor çantası yorum ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Erkek Spor Çantası Fiyat Aralıkları

Avantajlı Erkek Spor Çantası Fiyat Aralıkları

Müşteriye avantaj sağlayan ve açık alan sporlarında da tercih edilen erkek spor çantası indirim olanaklarıyla tedarik edilebilir. Beğenilen ürünler arasında 2 bölmeden oluşan türler bulunur. Ön taraftaki fermuarlı ve büyük bölme son derece işlevseldir. Fermuar kapama özelliğiyle birlikte 30x50 cm ölçülere de sahiptir. Erkek spor çantası fiyat aralıkları; materyal kalitesine, boyutlarına göre değişiklik gösterir. Çıkarılabilir omuz askısına sahip ürünleri el askısı olarak da kullanabilirsiniz. Sadece uzun askıyı çıkarıp, tutma sapından yararlanabilirsiniz. Omuz askısı uzunluğu 66 cm, el askısı uzunluğu ise 24 cm’dir. Bütün bölmelerin fermuar kapamalı üretildiği erkek spor el çantası tasarımları, güvenli kullanım imkanı yaratır. Tek kişilik kapasitesiyle birlikte büyük bir boyuta sahiptir. Bu sayede müşteriler birçok kişisel eşyasını rahatça el çantalarına sığdırabilirler. Hem spor çantası hem de valiz olarak değerlendirebileceğiniz büyük boyutlu alternatifler, seyahat eden müşterilerin ilgisini çeker. Yüksek kaliteli ve çok yönlü kullanım seçenekleriyle hayatınıza renk katan erkek spor kol çantası tasarımları, kombin tamamlayıcı niteliktedir. Doğal deri dokusu, ürünlerin şıklığını ve dayanıklılığını da arttırır. Bu sayede uzun yıllar boyuncaki kullanıma uygun hale getirilir. Su geçirmez özelliği sayesinde tercih edilen erkek spor yan çanta modelleri, ideal boyutlarda üretilir. Yan tasarımları; göğüs, sırt ve omuzda da kullanabilirsiniz. Astarlı olması ve kalın kordon askısı sayesinde özellikle omuz kısmında konfor yaratır. Ayrıca 110 cm olan ayarlanabilir askı uzunluğu sayesinde müşterilere rahat bir kullanım sunulur. Ana bölümün içinde konumlandırılan küçük iç göz sayesinde değerli gördüğünüz eşyalarınızı diğerlerinden ayırabilirsiniz. Geniş depolama alanları ile taşıma kolaylığı elde edebilirsiniz. Trendyol’dan bu ürünlerle ilgili bilgi almak istiyorsanız; erkek spor çantası tavsiye ve önerilerinden yararlanabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Erkek Spor Çantası Kampanya Detayları

Beğeni Toplayan Erkek Spor Çantası Kampanya Detayları

Müşteriler tarafından beğeni toplayan kullanışlı, pratik ve unisex koleksiyonuyla birlikte erkek spor çantası kampanya ürünleri mevcuttur. Bu kampanyalı ürünler arasında su itici ek özelliğinde olanları da vardır. Çizgili deseniyle birlikte 20 kg kapasiteye sahiptir. Sportswear ortamı ve imitasyon deri kalite özelliğinde olanlar sık tercih edilir. Tek fermuarlı yapısıyla beğeni kazanan erkek spor çanta çapraz tasarımları, rahatlığı ile ön plana çıkar. İç kısmının astarlı olmasıyla birlikte bağımsız bir bölmeye sahiptir. Günlük kullanıma uygundur ve cep telefonunuzu koymak için özel bir bölmesi bulunur. Bazı modeller; 20 cm yükseklik ve 12 cm genişliğe de sahiptir. Erkek spor çantası kullananlar tasarım detaylarından övgüyle bahseder. Bu spor ürünlerinin birden fazla bölmesi olması, hijyen ve sağlık açısından önemlidir. Böylelikle spora giderken temiz spor havlunuzu ve ayakkabınızı ayrı bölmelere koyabilirsiniz. Ayrıca tekstil materyal kumaş yapısında olan erkek spor boyun çantası da ilgi görür. Küçük ve ultra hafif yapısıyla müşterilere kolay bir kullanım sağlanır. Aynı zamanda 21x14x6,5 cm ölçülere sahiptir. Üstün işçilik özelliğiyle herhangi bir yolculuğa giderken bile çoğu zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Kaliteli işçilik vadeden tasarımlar, uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Ana kumaşı ve astarı tamamen polyesterden olan erkek çocuk spor çantası, okul için değerlendirilebilir. Çizgi film karakterlerinin olduğu resimleriyle ve tutma sapı sayesinde çocuklar rahatça bu ürünü taşıyabilirler. Kaplama özelliği ise katı bir plastik olan tamamı polivinil klorür maddesidir. Ayrıca bu madde dünyada çokça üretilen sentetik plastik polimerdir. Eni 41 cm, boyu 25 cm ve derinliği de 19 cm’dir. Trendyol’dan erkek spor çantası online alışverişlerinizi rahat ve hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Erkek Spor Çantası İçine Neler Konulur?

Erkekler için spor çantaların, spor öncesi daima hazır durumda olması kullanım kolaylığı sağlar. Erkekler spor çantalarında genel olarak çok gerekli gördükleri malzemeleri bulundurur. Bu malzemelerden spor ayakkabısı ve spor çorabı çantada ilk olarak yer alır. Spor çorabının yedeğinin bulunması ihtiyaç halinde kullanım kolaylığı sağlar. Spor sırasında giyilecek olan kıyafetler ve spor sonrası giyilecek kıyafetler de konulur. Erkeklerin spor çantalarında olmazsa olmazlar, şampuan ve deodorantlardır. Bu ürünler spor sonrasında en çok ihtiyaç duyulan ve o an tedariği zor olan ürünlerin başında gelir. Spor sonrası duş alımları sırasında kullanılır. Spor sonrası kan şekerini düzenlemek amacıyla erkekler spor çantalarında proteinli minik atıştırmalıklar bulundururlar. Erkekler, spor çantalarında atıştırmalıkların yanında bol miktarda su da bulundururlar çünkü spor sırasında atılan suyu bol su içerek dengelerler.

Erkek Spor Çantası Neye Göre Seçilir?

Erkek spor çantası seçimi yaparken ilk olarak çantanın ergonomik yapısı göz önüne alınır. Erkek spor çantası seçerken diğer çanta seçimlerine göre şıklık genellikle ikinci plana atılır. Çantanın ergonomik olması erkekler için kullanım kolaylığı sağlar. Spor yaparken erkekler yanlarına birden fazla ürün alır. Bu ürünlerin hijyen ve sağlık açısından birbiri ile temas etmemesi gerekir. Örneğin spor ayakkabı ve havlu, erkek spor çantalarında bulunması gerekir. Bu iki ürünün temasını engellemek için birden fazla bölmesi olan çanta tercih edilir. Spor sonrası su tüketimi uzmanlar tarafında sıkça önerilir. Su tüketimini arttırmak için erkekler spor çantalarında bol miktarda su bulundurur. Su ve sıvı ürünlerin dökülmemesi amacıyla su bölmesi olan çanta seçilir. Sağlık için çantadaki yükü vücuda eşit oranda dağıtacak şekilde tasarlanan çantalar tercih edilmelidir.

Erkek Spor Çantası Nerelerde Kullanılır?

Erkek spor çantaları, genel olarak spor salonuna giderken içerisine gerekli olan eşyaları koymak için kullanılır. Fakat erkek spor çantaları sadece spor salonuna giderken kullanılır diye bir şey söz konusu değildir. Boyutunun büyük olmaması nedeniyle birkaç günlüğüne gidilen yolculuklarda tercih edilir. Sağlam yapısı ve birden fazla malzeme koyulabilmesi sayesinde spor çantalar, yurtdışı seyahatlerinde de kullanım kolaylığı sağlar. Spor tarzda olmasından ve boyutlarının fazla büyük olmamasından dolayı öğrenciler tarafından okullarda da sıklıkla kullanılır. Spor duruşu ve ergonomik olmasından kaynaklı olarak günlük yaşam aktiviteleri yaparken de kullanılır. Bebeği olan kişilerin bebeğin ihtiyacı olan birden fazla malzemeyi yanlarında bulundurmaları gereklidir. Gerekli malzemelerin sığması açısından erkek spor çantalarının boyutu idealdir. Erkek spor çantaları boyutu ve tarzından dolayı günlük yaşamda birçok kişi tarafından birçok yerde kullanılır. Trendyol'dan istediğiniz erkek spor çanta modelini hemen sipariş edebilirsiniz.