Renk
Boyut/Ebat
Materyal
Fiyat
Desen
Dolgu Materyali
Özellik
Çarşaf Türü
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kadife Yatak Örtüsü

" araması için 1235 sonuç listeleniyor

Şık ve Zarif Kadife Yatak Örtüsü Çeşitleri Trendyol’da!

Evlerde tercih edilen eşyalar hızlı bir şekilde kirlenebilir. Bu eşyaların temizliğinin kolay olması eşyayı kullanışlı bir hale getirir. Evin her alanında bu tarz eşyalara ihtiyaç olabilir ancak uyku konforu açısından yatak odalarında temizliği kolay ve konforlu eşyaların olması gerekir. Yatılan zeminin ve yastığın yumuşak yüzeyli olması uyku kalitenizi artırarak gün içerisindeki yorgunluğunuzu alır. Yatağınızı temiz, konforlu bir hale getirmek de oldukça kolaydır. Yorgan üzerine geçirilen kılıflarla bu konforu kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz. Kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilen yatak örtüleri kir tutmayan kolay temizlenen bir yapıya sahiptir. Kaliteli kumaşların dokusu uyku sırasında rahatsız etmeyen bir şekilde tasarlanır. Birçok kumaş çeşidi kullanılarak üretilen seçenekler vardır. Kendinize uygun kumaş yapısını geniş skalası sayesinde kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Kadife yatak örtüsü yumuşak dokusu sayesinde sıklıkla tercih edilir. Dolgulu bir yapıya sahip olan modeller iyi bir şekilde uykuyu almanıza yardımcı olur. Serilen zemin üzerine hoş bir görünüme sahiptir. Nefes alan kumaşı sayesinde terletmez. Uyku sırasında bunaltmaz, cildinizde tahrişe neden olmaz. Kadife yatak örtüsü markaları her tarza uygun olması açısından birçok model üretir. Bu modeller tek ve çift kişilik olmak üzere her yatak tipine uygundur. Kaliteli ve şık tasarımları ile dikkat çeken ürünleri odalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünün çeşitli modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Kadife Yatak Örtüsü Modelleri

Kaliteli Kadife Yatak Örtüsü Modelleri

Örtüler yatağınızın temiz olmasını sağlarken şık ve toplu bir görünüm sunar. Zemin üzerinden yere doğru sarkan bir tasarıma sahiptir. Kadife yatak örtüsü modelleri arasında birçok renk ve desen seçeneği bulunur. Odaların dizaynına uygun olması açısından geniş model skalası vardır. Modern, klasik ve spor tarza hitap eden modellere sahip olduğundan dolayı odanıza farklı hava katabilirsiniz. Şık görünüm sağlarken odanızın toplu ve düzenli görünmesinine yardımcı olur. Birbirinden farklı renklerde sunulan bu ürün seçenekleri odanızın renklerine de uyum sağlar. Renkler oda içerisinde bir enerji yakalanmasına da yardımcı olur. Odalar da genellikle siyah, beyaz, gri gibi renkler tercih edilir. Bu noktada odanızın yapısına göre renk seçimi yapmanız gerekir. Dar ve karanlık bir oda için açık renkler tercih ederek ferah bir hava yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda renk seçiminin oda içerisinde kullanılan dekorasyon ürünleri ile bir bütün olarak düşülmesi gerekir. Odaya bakıldığında kullanılan rengin uyumsuz olmaması göz zevkinize uygun olması gerekir. Odanız için yeşil, beyaz, gri, siyah kadife yatak örtüsü tercih edebilirsiniz. Bu ürün iplikli bir yapıya sahip olduğundan dolayı kış aylarında vücudunuzu üşütmez ve soğuk havanın etkilerinden korur. Kadife ipten yatak örtüsü kabartma yapısı ile yumuşak bir dokuya sahiptir. Kabartma kadife yatak örtüsü, kabartma yapısı kalın bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda ürünün ince modelleri de vardır. İnce kadife yatak örtüsü de yaz mevsimlerinde rahatlıkla kullanılır. İnce ve hafif yapısı yaz mevsiminin boğucu havasında bunaltmaz, terletmez. Fitilli kadife yatak örtüsü de bilhassa baharda kullanmaya uygun bir modeldir. İnce yapıya, fitilli bir görünüme sahiptir. Fitilli yapısı yatak üzerinde şık ve zarif görünüm sunar. Yastık kılıfları da örtü ile uyumludur. Ekstra bir kılıf ihtiyacı duymadan ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. Yastık kılıfları yastık üzerine teri geçirmez. Yastık üzerinde leke oluşumunu önler, tam koruma sağlar. Fermuar ve düğme tasarımı mevcuttur. Kılıfın yastıktan çıkmasını önleyen bu tasarımlar, değişim işlemini de kolay hale getirir. Ürünleri Trendyol’dan kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Konforlu Uyku Sunan Kadife Yatak Örtüsü

Konforlu Uyku Sunan Kadife Yatak Örtüsü

Yatağın temizliği uyku kalitesi ve sağlık açısından oldukça önemlidir. Yatağın üzerine dökülen sıvılar, terleme kaynaklı lekeler problem oluşturur. Bu problemlerin önüne geçmek için yatak örtülerini tercih edebilirsiniz. Zemin üzerine örtülen yatak örtüsünü set ya da tek parça olarak da satın alabilirsiniz. Set içeriğinde bulunan çarşaf, nevresim, battaniye, örtü, yastık kılıfı yer alır. Uyku sırasında ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada bulunduran setler kullanışlı özelliklere sahiptir. Kadife yatak örtüsü seti tek kişilik ve çift kişilik olarak müşterilere sunulur. Bu ürünleri çocuk ve misafir odalarında da kullanabilirsiniz. Kadife yatak örtüsü çift kişilik modellerinin ebatları standart genişliği sahiptir. Nevresimi 200x220, battaniyesi 220x240, çarşafı 240x260, yastık kılıfı 60x80 santimetredir. Tek kişilik kadife yatak örtüsü ebatları ise 180x240, yastık kılıfları 60x80 santimetre boyutlara sahiptir. Ürünler standart ebatlarda olduğundan dolayı kaymaz. Uyku sırasında rahatsız etmez, bunaltmaz. Çarşafları pamuklu kumaşlardan üretilir. Pamuklu olduğundan dolayı terletmez yapıya sahiptir. Uyku sırasında çarşafla sürekli temas edilir. Bundan dolayı uyku sırasında kullanılan ürünlerin sert olmaması rahatlığı açısından oldukça önemlidir. Lastikli çeşitleri de bulunur. Lastikli modelleri kırışmaz, düzgün ve toplu görünüme sahiptir. Lastikler yatağın alt kısmına sıkışır, sıyrılmaz. Uzun süre kullanımda deforme olmaz. Kolayca takıp çıkarılan yapısı sayesinde değişim işlemini rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Temizleme işlemi de kir tutmayan yapısı ile oldukça kolaydır. Elde ve çamaşır makinesinde yıkamaya uygundur. Kısa süre içerisinde ürün üzerinde oluşan lekeyi çıkartabilirsiniz. Yıkama işlemi sonrasında ürün üzerinde iz kalmaz. Lastikli kadife yatak örtüsü çift ve tek kişilik modellerde mevcuttur. Ebatlarını ve desenlerini inceleyerek ihtiyacınız doğrultusunda kendinize uygun ürünü seçebilirsiniz. Seçilen ürünü Trendyol'dan güvenle satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Kadife Yatak Örtüsü Fiyatları

Bütçe Dostu Kadife Yatak Örtüsü Fiyatları

Ev tekstili ürünlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen ürünlerin olması bu hususların başında yer alır. Ev tekstili ürünleri kullanılan odalara katkıda bulunduğundan dolayı renklerinin canlı olması gerekir. Kullanılan ürünün renginin solmaması ilk günkü canlılığını koruması da oldukça önemlidir. Kadife yatak örtüsü odaların vazgeçilmez bir tekstil ürünü olduğundan dolayı özenle ve kaliteli materyaller kullanılarak üretilir. Solmadan, deforme olmadan uzun yıllar kullanılan bir üründür. Ürünün temizleme işlemi de oldukça kolaydır. Temizleme işlemi esnasında ürün deforme olmaz. Yıkama koşullarına uygun işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise ürünün kullanışlı yapısı olur. Kolay bir şekilde değiştirme işleminin yapılması ürünü kullanışlı hale getirir. Nevresim ve yastık üzerinde bulunan fermuar, düğme tasarımı değiştirme işlemini kolay hale getirirken kılıftan çıkmasını da engeller. Fermuar takılma yapmaz, kolay bir şekilde açılıp kapanır. Yatak üzerinde kaymaması da oldukça önemlidir. Kaygan yapıya sahip olması yatak üzerinde durmasını engeller, kötü görünüme neden olur. Kaymaz kadife yatak örtüsü rahat ve konforlu uyku sunar. Uyku sırasında üzerinizden düşmez. Çeşitli modelleri ile her zevke hitap eden bu ürünü yaz ve kış aylarında da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kadife yatak örtüsü fiyatları ürünün modeline göre değişiklik gösterir. Modelin içeriğinde bulunan parça sayısı fiyatı belirleyen etkenlerdendir. Geniş fiyat skalasına sahip olduğundan dolayı kendi bütçenize uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatları sayesinde aile bireylerinize ve arkadaşlarınıza da bu ürünü hediye olarak alabilirsiniz. Her zevke hitap eden renk ve modelleri sayesinde odalarınızda kullanabilirsiniz. Kadife yatak örtüsü satın almadan önce Trendyol’dan yorumları okuyabilirsiniz.