"

Mac Klavye

" araması için 1997 sonuç listeleniyor

İşlevsel Mac Klavyeler Trendyol'da!

Mac klavye çeşitleri, Macbook kullanımında harici eklenti ihtiyacı duyanlar için işlevsel ürünlerdir. Genel tasarım olarak Macbook cihazlarının kendi klavyeleri vardır. Fakat çoğu müşteri, bu cihazları farklı bir harici ürün ekleyerek kullanır. Bunun önemli sebeplerinden biri, ürün boyutunu büyütme isteğidir. Bu sayede işlemleri rahat yapmak mümkün olur. Özellikle sık oyun oynayanlar için büyük modeller, ekstra kolaylık sağlar. Oyunseverler, bu sebeple Mac için klavye arayışına girebilir. Ayrıca ek aksesuarlarda bulunan farklı tuşların işlevsel özelliği de bu ihtiyacı artırır. Mac için kullanılabilecek farklı çeşitte klavyeler vardır. Bunların bazıları kablolu bazıları ise Bluetooth özellikli olabilir. Kablosuz Mac uyumlu klavye çeşitleri de kendi arasında değişen özelliklere sahiptir. Bu ürünlerin şarjlı modelleri bulunduğu gibi pille çalışanları da vardır. Kullanım esnasında ihtiyaç duyduğunuz özellikleri taşıyan Macbook klavye çeşidini tercih edebilirsiniz. Touch ID özellikli ürün tasarımları ile Mac modelleri işlevsellik kazanır. Bu şekilde dokunmatik kimlik özelliğini kolayca kullanmanız mümkün olur. Macbook bilgisayarlar, birbirinden farklı özellikte ve boyutta üretilir. Kullanılan harici ürünler de bu modellerle uyumlu olmalıdır. Bu nedenle tasarım ve boyut açısından geniş bir çeşitlilik sunulur. Mac mini klavye gibi modeller ise spesifik arama yapan müşteriler için kullanışlı seçenekler arasında bulunur. Kullandığınız bilgisayara uygun işlevsel klavyelerin farklı modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip Mac Klavye Aksesuarları

Farklı Özelliklere Sahip Mac Klavye Aksesuarları

Mac için üretilen ve farklı fonksiyonel özelliklere sahip olan aksesuar seçenekleri vardır. Bu aksesuarlar görsel bir zenginlik sağladığı gibi, aynı zamanda klavyenin kullanım ömrüyle de doğrudan bağlantılıdır. Zaman içinde kullanıma bağlı olarak tuşlardaki karakterlerde silinme meydana gelebilir. Bu gibi durumlar için tuşlara yapıştırılabilen çıkartmalar üretilir. Bu ürünler sayesinde tuşları karıştırma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Bu stickerları tek tek kullanabileceğiniz gibi, tamamını kullanıp ürünün orijinalliğini korumasını sağlayabilirsiniz. Mac klavye sticker ürünleri, PVC malzemeden üretilir. Kaliteli ve dayanıklı ürünler, orijinal tuşlar ile birebir uyumludur. Çok dikkatli incelenmediği takdirde, yazıların yapışkan olduğu anlaşılmaz. Stickerlar, klavyede uygun gelen tuşa kolaylıkla yapıştırılır. Macbook ürünlerinin farklı modelleri ile uyumlu olan stickerların kaliteli yapışkan kısmı, yüzeye kolayca uygulanır. Ürünler, aynı zamanda kullanım esnasında çıkmaz. Kaliteli PVC yapıştırma üzerindeki karakterler, kullanıma bağlı olarak silinmez. Stickerların kalınlığı ise kullanımda hissedilmeyecek şekildedir. Dilediğiniz zaman ürünü çıkarmanız da mümkündür. Çıkarma sonrasında iz ve yapışkan madde kalmaz. Bu ürünleri F ve Q klavye değişimleri için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylece kafa karışıklığı yaşamadan klavyeleri kullanmaya devam edebilirsiniz. İşlevsel bir başka aksesuar ise Mac klavye koruyucu çeşitleridir. Farklı modellere uyumlu koruyucular bulunur. Ürün tuşları arasında zamanla toz birikebilir. Temizliği zor olan bu tozlar, zamanla kullanımda zorlanmaya yol açar. Koruyucular ise ürünü toza ve kire karşı korur. Kaza ile klavyenin üzerine su, çay gibi sıvı maddeler döküldüğünde ürünün bozulmasını engeller. Yumuşak dokulu aksesuarlar konforlu kullanım sunar. Çok ince tasarlanan aksesuarları Macbook'u kapatmak istediğinizde çıkarmanıza gerek yoktur. Kolay temizlenme özelliğine sahip ürünleri çıkararak elde pratik bir şekilde yıkayabilirsiniz. Dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanıma elverişli ürünlerde kullanılan malzemeler, çeşitli sağlık testlerinden de geçirilir. Üretimleri özel olarak yapılan koruyucuların farklı renkleri ve dizaynları bulunur. Görsellik için standart Mac klavyenizi Macbook renkli klavyeye çevirebilirsiniz. Tek renk seçeneklerin dışında, çoklu renklerle tasarlanan modeller de bulunur. Görsel olarak klavyelerin orijinal halinden hoşlananlar için yalnızca koruma amaçlı kullanılan şeffaf ürünler de mevcuttur. Klavyelerin kolay kullanılmasını sağlayan aksesuarlara Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Üst Düzey Performans Sağlayan Mac Klavye Çeşitleri

Üst Düzey Performans Sağlayan Mac Klavye Çeşitleri

Macbook için aksesuar seçiminde dikkatli olmakta fayda vardır. Kablolu ya da kablosuz özellikteki pek çok ürünün Mac cihazlar ile eşleşebilmesi mümkündür. Ancak her eşleşmede tüm tuşlar doğru şekilde çalışmayabilir. Bu noktada özellikle Macbook uyumlu klavye seçimi işinizi oldukça kolaylaştırır. Uyumlu modellerde ekstra ayarlama yapma ya da program yükleme gibi zahmetli işlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Ürünleri, tak-çalıştır özelliği sayesinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Her bir model kendine özgü özellikler barındırır. Macbook Air klavye çeşitleri, karanlık ortamlarda ışığı ayarlamanızı sağlar. Bu aksesuarlarda büyük ve küçük Enter tuşu seçenekleri bulunur. Kullanım ihtiyaçlarına bağlı olarak seçim yapmanıza olanak tanır. Kullanımdaki bir diğer çeşitlilik ise F ve Q dizilimidir. Mac Türkçe klavye F olarak adlandırılır. F modeller, Türkçe yazılarda tuş dizilimi açısından oldukça avantajlı olan modeller, hızlı yazı yazmanıza olanak tanır. Ancak Q model ile yazmaya alışık olan kişiler de vardır. Kendi kullanım şeklinize uygun olarak tuş dizilimini seçebilirsiniz. Bu aksesuarlar güç kaynakları açısından da farklılık gösterir. Kablolu ve kablosuz modellerin kendi içlerinde avantajları bulunur. Mac kablolu klavye çeşitleri yüksek akıma dayanıklı şekilde üretilir. Cihazı şarj etme ya da pil değiştirme gibi detaylarla uğraşmak istemeyen kişiler için idealdir. Bunun dışında çeşitli incelikteki tasarımları ile kablosuz ürünler de bulunur. Bazı ürünlerde ekstra tablet standı da mevcuttur. Mac kablosuz klavye çeşitleri, şarjlı ya da pilli olabilir. Bluetooth özelliği ile Macbook ürünleriyle tam eşleşme sağlar. Yeni teknolojiler kullanılarak tasarlanan kablosuz modeller, oluşan kablo karışıklığını da ortadan kaldırır. Kendiniz için rahat kullanım şekline sahip modeli Trendyol'un çok sayıdaki ürün çeşitliliği arasında bulabilirsiniz.

Kampanyalı Mac Klavye Fiyatları

Kampanyalı Mac Klavye Fiyatları

Macbook ekipman üretimleri farklı kullanım amaçlarını azami düzeyde destekleyecek şekilde yapılır. Eskiden beri bulunan fakat avantajları yeni keşfedilen mekanik klavyeleri yeni teknolojilerle buluşturan Mac mekanik klavye, fonksiyonelliği ile ön plana çıkar. Bu modellerde her bir tuş ayrı bir mekanik anahtara sahiptir. Kullanımdaki düşük tepki süreleri, özellikle oyuncular arasında bu ürünleri popüler kılar. Ayrıca bu özellikleri mekanik klavyeleri uzun ömürlü yapar. Her bir tuş için ayrı anahtar sistemi olduğundan ürünler ağırdır. Bu da modellerin kullanım sırasında masadan kaymasını engeller. Mekanik ekipmanlarda özel ışıklandırma sistemleri bulunabilir. Bu ürünlerde fazladan fonksiyonel tuş seçeneği de vardır. Tüm tuşların geri bildirimi oldukça hızlıdır. Ergonomik tasarımlar sayesinde el yerleşimi rahattır. Mac klavye kullanımının herkes için işlevsel olması amaçlanır. Mekanik eklentiler, akıllı tak-çalıştır sistemine sahiptir. UV screen print özelliği ile tuşların uzun süre boyunca silinme sorunu ortadan kalkar. Spill-proof design özelliği ise tuş aralarına giren toz, kir ve sıvı gibi maddelerin kolayca uzaklaştırılmasına olanak tanır. Mekanik ürünlerde kablolu ve kablosuz seçenekleri bulabilirsiniz. Kablolu modellerde kullanılan örgü kablo şekli, yüksek korumaya sahiptir. Mac klavye fiyatları ise ürünlere eklenen özelliklere göre değişkenlik gösterir. Modellerin kablolu ya da kablosuz olması, renk seçenekleri sunması gibi faktörler fiyata etki eder. Mac klavyeler uzun ömürlü kullanım sunması ile bütçenize dosttur. Doğru kullanım şekli ile ürünü bir kez alıp uzun yıllar kullanım sağlayabilirsiniz. Ürün alımında dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri, klavyenin kullandığınız cihazla uyumudur. Ürün açıklamaları kısmında detaylı belirtilen model ismini ve numarasını karşılaştırarak sizin için doğru seçeneğe kolayca ulaşabilirsiniz. Trendyol’un farklı dönemlerde değişik ürün gruplarında yaptığı avantajlı fiyat indirimlerinden yararlanabilirsiniz.