Marka
Amper
Akü Volt
Fiyat
Akü Özellikleri
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Oto Akü ve Aksesuarları

" araması için 14963 sonuç listeleniyor

Kaliteli Oto Akü ve Aksesuarları Trendyol’da!

Araçların çalışması için gereken gücü sağlayan aküler yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Bu cihazların uzun ömürlü ve kaliteli olması araçların sağlığı açısından da önemlidir. Ürünlerin neredeyse tüm araç modellerinde kullanılması marka ve türleri konusunda çeşitlilik sağlar. Müşteri ürünleri satın alırken hem bütçelerini hem de araç modellerini göz önünde bulundururlar. Bu sayede kurşun asit, jel ve AGM akü modelleri arasından tercih yapabilirler. Araba aküsü motora gerekli olan gücü sağladığı için seçiminde hassas davranılması gerekir. Modellerin temininde amper- saat, marş akımı ve boyutları dikkate alınır. Ürünlerin ömrünü ve verimini artırmak için şarj cihazları, takviye kabloları, kutup başı korumaları ve taşıma çantaları gibi aksesuarlara da gerek duyabilirsiniz. Ürünlerin marka ve model bakımından değişmesi fiyatlarını geniş bir skalaya dağıtır. Motosiklet, otomobiller ve büyük araçlar için tasarlanan ürünlerin düzenli bir biçimde kontrollerin yapılması arz eder. Bu sayede aracı koruma altına alabilirsiniz. Olası tehlikelerin, masrafların önüne geçmek üzere kaliteli malzemelerden tasarlanan, elit markaların bünyesinde yer alan motosiklet ve oto akü modellerini temin edebilirsiniz. Ürünlerin şarj durumlarını kontrol ederek, sıcaklığını dengede tutarak ve boş kalmasını önleyerek alacağınız verimi artırabilirsiniz. Oto akü ve aksesuarları binlerce araç modeli ile uyumlu bir biçimde tasarlanır. Araç modelinizi dikkate alarak otomobil aküsü siparişinizi verebilirsiniz. Otomobil ve motosiklet aküsü koleksiyonunu Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Oto Akü ve Aksesuarları Çeşitleri

Oto akü çeşitleri araçların elektrik sistemlerine gerekli gücü verirken marş motorunun da aktifleşmesini destekler. Araçlar için önemli bir mekanizma olan ürünlerin formları değişebilir. Otomobil türünü referans aldığınızda taleplerinizi karşılayan modelleri temin edebilirsiniz. Ürünlerin kapasiteleri, soğuk marş akımları, gerilimi ve boyutu oldukça değişkendir. Geniş kitlelere erişmek üzere markalar bünyelerinde birçok alternatifi bulundurur. Modellerin motorun çalıştırmanın yanı sıra far, klima veya radyo gibi aksesuarları çalıştırma da görevi vardır. Seyahatlerinizi keyifli ve konforlu bir forma sokmak üzere temin edeceğiniz ürünlerde hassas yaklaşmanız gerekebilir. Oto elektrik akü temininde aracınızın modeline özel tasarlanan cihazları tespit etmeniz gerekir. Kurşun asit, jel veya AGM akü modellerin sağladığı sayısız fayda vardır. Ürünlerin arasından tercihte bulunurken detaylarını incelemeniz önem kazanır. Jel mekanizmalar sıklıkla tercih edilen, avantajlı fiyatlara sahip modellerdir. Bu modellerin bakımını yaparak bakımını gerçekleştirmeniz gerekebilir. Ürünlerin uzun ömürleri veya soğuk havalara karşı dirençli formları popülerliğini artırır. Kuru mekanizmaların bakım gerektirmemesi ve kullanımının pratik olması müşterilerin ilgisini çeker. Ürünlerin dayanıklı formlarından faydalanarak uzun dönemli bütçenizi koruma imkanı bulabilirsiniz. Soğuk havalarda donma yapmadığı için aracınızın performansını sabit tutabilirsiniz. Güç kaybı yaşamadan soğuk havalarda da ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. AGM mekanizmalar da kuru modeller ile benzerlik gösterir. Modellerin titreşime karşı dayanıklı olması ilgileri üzerine çeker. Ürünlerin yüksek marş akımı sağlaması da mümkündür. EFB güç kaynakları ise start-stop araçlara özel tasarlanır. Daha fazla şarj ömrüne sahip olurken deşarj döngüsüne karşı dayanıklılık gösterir. Oto akü 60 amper ve üzerindeki modeller güçlü motorlara sahip araçlarda tatmin sağlayabilir. Motosikletlerde veya orta segment benzinli ya da dizel araçlarda 40-50 Ah arasındaki cihazları tercih edebilirsiniz. Akü aksesuarları ile beraber ürünleri aldığınızda bakımlarını, kontrollerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Akü takviye kablosu cihazın aksesuarları arasında yer alan önemli materyallerdendir. Biten cihazların tekrar çalışması için şarj olmasını mümkün kılar. Marş motorunu tekrar çalıştırarak masraf yapmanıza gerek kalmadan cihazları aktif hale getirebilirsiniz. Mekanizmaya gerekli gücü sağlamak üzere Trendyol’dan kolaylıkla oto akü şarj cihazı satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Oto Akü ve Aksesuarları Fiyatları

Oto akü satın almayı hedeflediğinizde aracınızın motor kapasitesini referans almanız önemlidir. Küçük motorlarda tercih edeceğiniz ürünler ile ağır vasıtalarda tercih edebileceğiniz akülerin amper değerleri aynı olmaz. 40 ah ile 80 ah ve üzerinde tasarlanan mekanizmaları hitap ettiği kitleler değişebilir. Bununla birlikte ürünler arasından tercihte bulunurken elektrikli ekipmanlarınızı referans alabilirsiniz. Aracın kliması, park sensörü, ısıtmalı koltukları akünün daha hızlı tüketmesine yol açabilir. Aynı zamanda bu tarz elektrikli aksesuarların yoğunluğuna bakarak güçlü ürünler temin edebilirsiniz. Modellerin seçiminde sürücünün alışkanlıkları da dikkate alınabilir. Kısa mesafelerde ya da şehir içerisinde kullanılan araçlar ile uzun yolda sürülen araçların talepleri aynı olmayabilir. Devamlı dur kalk yaptığınızda bu durum akünün ömrüne yansıyabilir. Aracın tekrar başlama gereği duymaması halinde cihaz daha az yorulur. Bu da mekanizmaların ömrünü uzatır. Cihazların marş performansları da dikkate alabileceğiniz detaylar arasındadır. CCA olarak bilinen soğuk marş akımı düşük hava ısısında verimini koruyabilir. CCA derecesi yüksek olduğunda aracın marş performansı da yüksek olur. Soğuk havalarda veya kış ayında otomobilinizden etkilenmemesi adına soğuk marş akımına inceleyebilirsiniz. Oto akü ve aksesuarları indirim imkanları vasıtasıyla hızlı marş akımını da yükseltme fırsatına erişebilirsiniz. Cihazın ilk 10 saniyede sağlayabileceği marş akımını ifade eden HCA derecesinin yüksek olmasına özen gösterebilirsiniz. Bu değer yüksek olduğunda araç da daha hızlı çalışır. Bu değer start stop araçlar açısından önem arz eder. Oto akü fiyat aralığı bu detayların yanı sıra akü tipinden, kapasitesinden, yaşından da etkilenebilir. Oto akü ve aksesuarları kampanya dönemlerinde arabanızın performansını artıran gelişmiş tasarımlara erişebilirsiniz. Seyahatlerinize keyif katan, güvenli sürüşler sunan ekipmanlara avantajlardan yararlanarak erişebilirsiniz. Ürünleri Trendyol üzerinden zahmetsiz biçimde sipariş verebilirsiniz.

İlgi Gören Oto Akü Ve Aksesuarları Yorumları

Oto akü ve aksesuarları tavsiye ile önerileri alacağınız esnada gereksinimlerinizi bilmeniz önemlidir. Birçok araç için geçerli olabilecek takviye kablosu önemli bir güç alışveriş kaynağıdır. Cihazınızın şarjı bittiğinde başka bir arabanın aküsünden destek almanızı mümkün kılar. Bu sayede yolculuklarınıza devam edebilirsiniz. Kablonun ucunda akünün yönlerini gösteren işaretler yer alır. + ve - kutuplarını dikkate alarak kabloyu akünün uçlarına takara güç akışını sağlayabilirsiniz. Kelepçeler de müşterilerin sıklıkla talep ettiği yardımcı ürünler arasında yer alır. Kabloların, kutuplara bağlanmasını kolaylaştıran keleplerin boyutları değişebilir. Mekanizmanın boyutunu referans alarak bakır veya kuruş alaşımdan imal edilen kelepçeleri temin edebilirsiniz. Bağlantıların güvenli ve sağlam bir biçimde yapılmasını sağlayan ürünleri temin etmeniz kolaydır. Su mekanizmalar tercih eden müşteriler düzenli olarak aküye su eklemeleri gerekir. Bunun için aktarımı kolaylaştıran su kapları edinebilirler. Su aktarımını sağlayan kapların ölçülü ve dar ağızlılardır. Bu sayede aktarım hızlı ve sızdırmadan yapılabilir. Oto akü ve aksesuarları kullananlar şarj cihazlarından faydalanabilir. Başka bir kabloya veya araca gerek duymadan, hızlı bir biçimde mekanizmaları şarj etmeniz gerektiğinde bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Ürünlerin amper veya voltaj değerleri ile akünüzün uyumlu olmasına özen gösterebilirsiniz. Mekanizmaların manuel veya otomatik alternatifleri mevcuttur. Temin edeceğiniz ürünlerle akım uygulama veya muhafaza kolaylaşabilir. Oto akü ve aksesuarları online siparişlerinizde taşıma çantası, bakım spreyi, gösterge veya testere de yer alabilir. Mekanizmaların bakımını yapmak üzere çıkardığınızda taşıma çantasından faydalanabilirsiniz. Güvenle taşımayı sağlayan çantalara makul fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Oto akü ve aksesuarları yorum veya değerlendirmeleri mekanizmanız ile uyumlu çantalar alabilmeniz için yönlendirme yapabilir. Bu sayede taleplerinize veya beklentilerinize uyum ürünleri bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. Ürün keşiflerinizi Trendyol üzerinden kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.