Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Motosiklet

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Sürüş Rahatlığı ve Performans Sağlayan Motosiklet Modelleri Trendyol'da!

Birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan motosiklet modelleri, sayısız seçeneğe sahiptir. Motor tutkunlarının beklenti ve ihtiyaçlarına göre farklılaşan bu araçlar, geniş ürün yelpazesine sahip olması sayesinde hemen herkesin kullanımına hitap etmeyi başarır. Keyifli bir sürüş deneyimi yaşatabilmek amacıyla üretilmiş motosikletler, kullanım alanlarına göre kategorilere ayrılabilir. Son derece geniş bir kullanım alanı bulunan araç, trafiğe çıkıp seyahat etmeyi de çok daha pratik hâle getirir. Elektrikli, şarjlı ve elektronik motosikletler, çevreci olmanın yanı sıra şehir içi kullanım için son derece idealdir. Klasik motosiklet ise tercih edebileceğiniz bir diğer araç türüdür.

Motosiklet modellerini; yapısına, rengine, yakıt türüne ve kullanım alanına göre ayırabilmek mümkündür. Ürünün sahip olduğu her bir özellik, onu diğer modellerden farklı kılar. Motosiklet satın almadan önce aracın özelliklerini incelemeniz tavsiye edilir. Aksi takdirde sayısız alternatif arasından aradığınızı bulmanız zorlaşabilir. Keyifli ve konfor dolu bir sürüş deneyimi yaşamak için ne istediğinizi bilmeniz ve size uygun olduğunu düşündüğünüz ürünü satın almanız gerekir. Sürüş sırasında daha rahat bir şekilde hareket edebilmek ve güven içerisinde yola çıkabilmek için motosiklet koruma ve sürücü ekipmanlarıyla seyahatinizi destekleyebilirsiniz. Böylece hangi aracı satın alırsanız alın sağlığınızı ön plana koymuş olursunuz.

Motor gücüne göre bazı araçlar; 50, 80, 100, 150, 180, 125, 200 ve 250 cc şeklinde sıralanabilir. Bunlara enjeksiyonlu motosiklet de denir. Bu motorlardan hangisini seçeceğiniz, tamamen ihtiyacınıza ve kullanımınıza bağlıdır. Doğru ürünü satın alabilmek için motordan beklediğiniz performansı da belirlemeniz gerekir. Vites tipi de aynı şekilde önem arz eder. Manuel ya da otomatik vites motorlar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Buna benzer unsurların hepsi, motosiklet fiyatları üzerinde belirleyici rol oynar.

Pratik ve Kaliteli Ekipmanlarıyla Motosiklet Kullanımı

Pratik ve Kaliteli Ekipmanlarıyla Motosiklet Kullanımı

Motosiklet, portatif ölçüsüyle kullanım alanı geniş olan motorlu bir araç türüdür. Şehir içi ve şehirler arası yapılan yolculuklarda pratik sürüş formuyla geniş kitleler tarafından tercih edilir. Motosiklet modelleri arasından kişisel tercihinize ve ihtiyacınıza göre farklı modeller tercih edebilirsiniz. Gıda ve evrak taşımacılığında da şirketler için ekonomik bir seçenektir. Böyle durumlarda firmalar, genel olarak kurye motosikleti satın alırlar. Ayrı olarak satışa sunulan aksesuar ve aparatlar sayesinde kurye hizmetlerinizi organize edebilirsiniz. 50 cc motosiklet, yemek ve evrak gibi hafif yüklerin taşınması açısından restoran ve işletme sahipleri için idealdir. Sürücü koltuğunun arka kısmına yerleştirilen özel tasarım çanta ve sepetler aracılığıyla bu araç türü işlerinizi kolaylaştırır.

Kasalı motosikletler, taşınabilirliği büyük ölçüde daha basit ve pratik hâle getirir. Özellikle gıda üzerine hizmet veren restoran gibi işletmeler açısından önemli bir konu da siparişin zamanında yetişmesidir. Bu araçların portatif ölçüleri sayesinde trafikte bekleme süresi kısalır. Değişen müşteri ihtiyacına adapte edilerek tasarlanan yeni motosikletler sayesinde yürütmekte olduğunuz işinizde başarılı sonuçlar elde etmeniz mümkün olur. Trendyol’da satışa sunulan aksesuar seçenekleri arasından aracınıza uygun ürünleri bulabilirsiniz. Motosiklet markaları tarafından geliştirilen yardımcı ürünler sayesinde işlerinizin kesintiye uğramadan yürütülmesi kolaylaşır.

Her gün trafikte olan aracınızda zamanla yıpranmalar meydana gelebilir. Motorun yürüyen aksamında ya da yardımcı ekipmanında meydana gelen aksaklıkları Trendyol’da satışa sunulan malzemeler ile değiştirebilirsiniz. Motosiklet egzoz bölgesinde meydana gelen sorunun hızlıca çözüme kavuşması için Trendyol’dan motorunuza uyumlu olan modeli sipariş verebilirsiniz. Periyodik bakım gerektiren bir araç türü olduğundan dolayı gerekli bakım ürünlerine de göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca koruma aparatları da motorun çalışma sisteminin muhafaza edilmesi açısından önemlidir.

Yağmur ve kar yağışının olduğu günlerde açık havada park edilmesi gereken durumlarda motor çadırı size yardımcı olur. Ayrıca fiziksel bakım için üretilen ürünleri kullanarak motorun yürüyen aksamının düzenli bir şekilde çalışmasına katkı sağlarsınız. Elbette ki üstü kapalı ve kabinli motosiklet modellerinden birini satın almak da bir seçenektir. Gün içinde saatlerce trafikte geçirilen süre boyunca dış etkenler sonucu veya çalışma süresince oluşan ısınma neticesinde aşınmalar meydana gelebilir. Ekonomik olarak kayba yol açan bu durumlar için önceden tedbir alınması gerekir. Motor zincir yağı, devinim halinde olan parçanın elastikiyetini korur ve mekanik aşınmanın önüne geçer. Trendyol’da satışa sunulan mekanik bakım ürünlerini ve apartlarını ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Motosiklet tercihinizi kullanım sağlayacağınız alana göre seçebilirsiniz. Bu konu altında farklılaşan ve birbirinden değişik özelliklere sahip olan pek çok motor türü bulunur. Bunlar; iki kişilik, üç tekerlekli, scooter, mini, kros ve pedallı motosiklet olarak sıralanabilir. Küçük tekerli motosiklet de bunlara dâhildir. Vasıtadan beklediğiniz performansa göre bir seçim yapabilirsiniz. Yakıt türü de kullanımdan maksimum verim almanız için önemlidir. Şarjlı seçebileceğiniz gibi benzinli ve dizel motosiklet modelleri arasından da tercih yapabilirsiniz. Detaylı bir araştırma sonrası ihtiyaç duyduğunuz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Güven ve Konfor Sağlayan Motor Ekipmanlarının Özellikleri

Güven ve Konfor Sağlayan Motor Ekipmanlarının Özellikleri

Taşımacılıkta sıkça kullanılan motorlu taşıtlara özel tasarlanan ekipmanlar ticari işlerle ilgilenen kişilere oldukça fayda sağlar. Motosiklet çantaları farklı tasarımlarıyla oldukça kullanışlı bir forma sahiptir. Taşınması planlanan materyalin içeriğine göre çanta modelleri arasından tercih yaparak iş alanınıza uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Isı yalıtımlı özelliği sayesinde özellikle gıda ürünlerinin soğuk hava koşullarında bile güvenle transferini yapabilirsiniz. Yemek siparişi ile uğraşan işletmeler için prestij sağlayan bir üründür. Farklı renk ve formda tasarlanan çantaların esnek ve sert kalıpları bulunur. Örneğin; motosiklet arka çanta seçeneği pizza gibi geniş çaplı ve düz zeminde yatay pozisyonda taşınması gereken içerikler için idealdir. Ayrıca işlemlerin hızlı bir şekilde yürütülmesi için pratik kullanıma sahiptir.

Çantalı ürünlerde tek bir tuşa basarak açılan ve kapanan, sert plastikten üretilen ve sabitleyici bağlantısı bulunan ürünün güvenlik kilidi de vardır. İç hacmi 33 litre olan modelin su geçirmezlik ve sürüş sırasında ses yalıtımı sağlayan çelik aparat özellikleri bulunur. Modelin yüzeyinde bulunan reflektör sayesinde sürücü emniyeti sağlar. Farklı seçenekleri bir arada sunan Trendyol’da motor heybe çanta alternatiflerini de bulabilirsiniz. Gece sürüşlerini güvenli kılan bir özellik olan reflektör, bu tasarımda da kullanılır. 45 litre hacmiyle beğenilen seçeneğin rüzgar ve suya karşı dayanıklı formu dikkat çeken bir detaydır. Farklı bölmeleri bulunan model ile eşyalarınızı konforlu ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Klasik çizgilerin dışına çıkan seçenekleri de Trendyol’da bulabilirsiniz.

Motosiklet yan çanta alternatifleri estetik görünümüyle oldukça dikkat çekicidir. Deri dış yüzeyi ve zımba detayı ile şık görünümünü kazanan tasarımı kemerli bağlantı aparatı aracılığıyla taşıta sabitleyebilirsiniz. Kişisel eşyaların taşınması için geliştirilmiş olan ürün üç parçadan oluşur. İki büyük bir küçük parçalardan oluşan set, pratik kullanım sunar. Seyahatinizin keyfe dönüşmesini sağlayan ekipmanlar arasında özel donanım seçenekleri de yer alır. Motosiklet tulumu sürücülerin korunaklı bir şekilde yolculuk yapmasını mümkün kılar. Su ve rüzgar geçirmeyen PVC’den üretilen modeller yağışlı havalarda yapılan seyahatlerde sürücülerin konforunu artırır. Seyir sırasında hissedilen hava akımı arttığı için bu değişim insan vücudu için olumsuz sonuçlara yol açabilir. Koruma ekipmanlarını tercih ederek sürücü sağlığını koruyabilirsiniz.

Motosiklet aksesuarları, süs ve malzemelerin yanı sıra sürücü sağlığını korumak için giysilere de dikkat etmelisiniz. Motosiklet ceketi de koruma sağlayan bir üründür ve dört mevsim giyilebilme özelliğine sahiptir. Seyir sırasında kazanılan ivmeye adapte edilen tasarım hava akımının vücuda direkt olarak çarpmasını önleyen aerodinamik bir dizayna sahiptir. Omuz bölümleri metal plaka desteklenen ürünün dirsek kısımları da korumalı bir yapıyla tasarlanır. Motor sürmenin zevkini artıran alternatifler arasında motosiklet botu da vardır. Su geçirmeyen özelliğiyle öne çıkan ürün ekstra koruma sağlaması amacıyla motor kullananlar için özel olarak tasarlanır. Güçlendirilmiş lastik parmak alanı ve naylon topuk özelliği sayesinde sürücünün konforu da üst düzeyde tutulur. Hasta olmamak ve kaliteli bir sürüş deneyiminden faydalanmak için motosiklet giyim ürünleri oldukça önemlidir.

İhtiyaç duyduğunuz tüm motor ekipmanlarını Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz. Motosiklet ekipmanları, sürücünün ve taşıtın güvenliğini sağlayan ve özellikle motorla seyahat etmek için geliştirilen ürünlerdir. Her motorlu araçta olduğu gibi bu tür taşıtta da özel malzeme ve aksesuarlar tercih edilmelidir. Otomobil gibi etrafında koruması ve karoseri olmayan bu taşıtlarda sürüşün daha güvenli olması için çeşitli tasarımlar yapılır. Bu tasarımların en başında sayılan motosiklet aküsü, taşıtın ilk çalışması için ihtiyaç duyduğu enerjinin deposudur. Akülü motosiklet, ayrıca öğrenilmesi ve alışılması gereken bir araçtır. Karoseri bulunmayan bu tür bir aracın kullanım şekli ve koruma yöntemleri diğer motorlu taşıtlardan farklıdır, bundan dolayı yürüyen aksamın iyi bilinmesi ekipmanların doğru kullanılması açısından önemlidir. Örneğin; taşıtın çalınma riskine karşı bilinmesi gereken ürün kilittir.

Motosiklet kilidi, park halindeki aracın çalınma riskine karşı kullanılan bir güvenlik ürünüdür, granit materyalden üretilen ürün kesilmeye karşı dayanıklıdır. Seyir halindeyken performansı etkileyen motosiklet lastik, yeterli miktarda hava basıncıyla doldurulan ve aracın yürüyen aksamı olarak bilinen ana unsurudur. Lastiğin takıldığı bölüm olan jant, aks sistemine bağlı olan ve dönüş devrinin oluşmasını sağlayan elemandır. Yön değiştirirken ihtiyaç duyulan motosiklet aynası, trafik akışı sırasında kontrollü bir şekilde dönüş yapılması için kullanılır, gidon kısmına monte edilen bu aparat sayesinde arkadan gelen araçların seyri de takip edilebilir.

Motosiklet far ise aracın ön kısmında bulunur ve karanlıkta yolun aydınlatılması için kullanılır. Ayrıca taşıtın arkasında stop lambası da bulunur ve frene basıldığı anda arkadan gelen aracı durma konusunda uyarır. Zincir bakımı, lastik, dişli ve disk değişimi yapılırken ihtiyaç duyulan motor sehpası, aracın park halindeyken dik pozisyonda bağımsız bir şekilde durması için de kullanılır. Uzun süreli park halinde bekleyen taşıtın lastiğinde basınç kaybı meydana gelebilir bu amaçla da kullanılabilir. Seyahatlerinizin güvenli ve konforlu olması için tasarlanan ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Kullanımı Keyifli ve Kolay Motosiklet Aksesuar Modelleri

Kullanımı Keyifli ve Kolay Motosiklet Aksesuar Modelleri

Motosiklet aksesuar çeşitleri pratik kullanım avantajı sağlayarak işinizi kolaylaştırır. Taşıtın kendisi de sürücüsüne trafik içinde diğer araçlar gibi sıkışıp kalmadan seyir alma imkanı sunar. Bu konsepte uygun olarak tasarlanan ürünler günlük yaşantınızda optimum düzeyde rahatlık sağlar. Aksesuar çeşitleri estetik görünümleriyle de göz zevkinize hitap eder. Örneğin; motosiklet anahtarlık aracınızın anahtarının kaybolmasını önler, ayrıca mini motor figürüyle de hoş bir görünüme sahiptir. Anahtarlıkla beraber kullanabileceğiniz daha birçok aksesuar bulunur, aracınızın kimliği yerine geçen plaka için de seçenekler vardır. Plakayı içine rahatlıkla monte edebileceğiniz özellikte tasarlanan motosiklet plakalık, pratik bir şekilde aracınıza takılabilir.

Plaka ölçülerine göre tasarlanan bu aksesuar sayesinde trafiğe rahatlıkla çıkabilirsiniz. Montajı kolay olan bu ürünü uygulamak için plakanızı kesmenize gerek kalmadan kolayca aracınıza takabilirsiniz. Seyir sırasında karoser bulunmadığı için vücudunuzu rüzgarın olumsuz etkisinden koruyan aksesuar kullanmanız önerilir. Motosiklet elcik koruma, elinizle kumanda ettiğiniz bölgeye takılarak kullanılır. Elinizi tamamen kaplayan özellikteki bu ürün siper görevi üstlenir, rüzgarla teması kestiğinden dolayı ellerinizin ısı seviyesinin ideal kalmasına yardımcı olur. Bu tasarım ayrıca sürüş konforu ve güvenliği için de oldukça önemli bir role sahiptir.

Vücudunuzu koruyan bir diğer aksesuar ise dizliktir. Motor kullanan kişilerin ihtiyacına cevap veren motosiklet dizlik modeli darbe emici pedlerle dizlerinizi çarpmalara karşı korur. Soğuk havalarda da rüzgarın olumsuz etkilerini en aza indirgeyen bir tasarımdır. Vücudunuzu korumaya yönelik tasarımlar olduğu kadar eşyalarınız için de ürünler geliştirilir. Motosiklet telefon tutucu, mobil telefonların sabit bir şekilde gidon bölümünde kullanılması için tasarlanır. Oynar başlığı sayesinde istediğiniz rotasyonu belirleyebilirsiniz. Kolaylık sağlayan seçenekler arasında motosiklet sepeti de yer alır. Kurumsal ya da kişisel eşyaların transferi için üretilen bu modeller, su geçirmez özelliği sayesinde yağışlı günlerde bile güvenle taşıma yapabilmeniz içindir. Pratik ve kullanımı kolay seçeneklerin tümüne Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Motor Tutkunlarının Tarzını Yansıtacak Kıyafet Modelleri

Motor Tutkunlarının Tarzını Yansıtacak Kıyafet Modelleri

Motosiklet kıyafetleri, sadece bu tarz araç kullananlar için özel olarak dizayn edilir. Karoseri bulunmayan bu taşıt sürücülerinin açık havanın olumsuz etkilerini hissetmemeleri için bu özel kıyafetleri giymeleri gerekir. Sürüş performansı üzerine etkileri bulunan hava durumunun, insan vücudu üzerinde de etkisi büyüktür. Zincirleme reaksiyon oluşturan bu sürecin etkilerinden korunmak için özel kıyafetler önem taşır. Bu kıyafetler arasında motosiklet montu olumsuz çevre şartlarına karşı size destek sağlar. Şok emici özelliğinin yanı sıra çıkarılabilir termal astarlı, nefes alabilen ve su geçirmezlik fonksiyonu bulunan bir tasarımdır.

Bir diğer kıyafet modeli ise eldivendir. Motosiklet eldiveni, elcikleri tutarken terlemeyi önler, böylece elinizin kayma riskini azaltır. Avuç içi kısmında yer alan kaymaz yüzey dokusu ve parmak korumaları seyahatin güvenliği için önemlidir. Motosiklet pantolonu da seyir sırasında konforunuz düşünülerek tasarlanır. Su ve rüzgar geçirmeme özelliğiyle öne çıkan modelin beden ölçünüze uygun kalıpları hareket esnekliği sağlar. Kıyafet kategorisinde bulunan bir diğer ürün olan motosiklet ayakkabısı, terletmeyen iç astarı ve kauçuk tabanıyla sürüş konforunu ikiye katlar. Ayak bileğini koruyan formu ve deri yüzeyiyle sağlıklı bir üründür. Seyir sırasında kontrol sürecini maksimum seviyeye çıkaran bir başka seçenek ise kasktır.

Motosiklet kaskı, vücudunuzun en hassas bölgesi olan başınızı darbelere karşı muhafaza eder. Ayrıca güneş vizörü bulunan modeller güneş ışınlarından görüşünüzün olumsuz etkilenme riskini azaltır. İç kısmına yerleştirilen pedler sayesinde yumuşak bir kullanım sunar. Kafa çapına göre ölçüleri bulunan ve seyir esnasında oluşabilecek risklere karşı kalkan görevi bulunan modelin kullanımı oldukça pratiktir. Motor gözlüğü de korumaya yönelik geliştirilen fonksiyonel bir seçenektir. Göz çevresine tam uyum sağlaması için yerleştirilen pedler rüzgar akımını önler, böylece konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Ayrıca özellikle uzun saçlı kadın motosiklet sürücülerinin saçlarını toplaması ya da seyahat sırasında önüne gelmeyeceğinden emin olması gerekir. Böylece görüş alanı kısıtlanmamış olur. Trendyol’dan şık ve fonksiyonel kıyafet seçeneklerini inceleyebilir, birden fazla ürünü aynı zamanda sipariş verebilirsiniz.

Güvenliğiniz için Gerekli Olan Motosiklet Koruma Üniteleri

Güvenliğiniz için Gerekli Olan Motosiklet Koruma Üniteleri

Güvenlik söz konusu olduğunda ilk düşünülen önlem alarmdır. Olası hırsızlık durumuna karşı araç sahibini uyaran etkili bir ses sistemidir. Motosiklet alarmı, LCD ekrana sahip kumandası ve hassas ayarlı hareket sensörü sayesinde üstün koruma sağlar. Sesli ve titreşimli uyarı sistemine sahip olan alarmın kumanda çekim menzili 350 metredir. Sisli havalarda seyir alabilmenizi kolaylaştıran motosiklet sis farı, 2’li set halinde satışa sunulur. Paslanmaz çelikten üretilen bağlantı aparatları sayesinde uzun süreli kullanım için tasarlanır. 30.000 saat ışık kaynağı kullanım süresine sahip olan ürününün su ve toz geçirmezlik sertifikası bulunur.

Güvenli bir şekilde seyahat etmeniz için tasarlanan bir diğer seçenek ise bakım yağıdır. Her seyahat öncesinde aracın yürüyen aksamının gözden geçirilmesi ve yağ bakımının yapılması gerekir. İki çeşit motosiklet yağı seçeneği bulunur, bunlardan biri motor için diğeri ise zincir içindir. Zincir için üretilen ürün özel fırçasıyla birlikte satışa sunulur, böylece uygulaması oldukça kolaydır. Sürtünmeye bağlı aşınmaların önüne geçmek için idealdir. Motor bölümü için geliştirilen yağ çeşidi ise şehir içi sürüşlerde dur kalk sayısının çok olduğu durumlarda motorun performansını korumaya yöneliktir.

Bu çeşit, park halindeki güvenlik unsurlarından sayılan motosiklet zincir kilit sistemi dayanıklılığı artırılmış bir üründür. Makasla kesme, kırma ya da testereyle etkisiz hale getirme müdahalelerine karşı dirençlidir. Motosiklet brandası da park halindeki aracın hava koşullarına karşı korunması için tasarlanan bir üründür. Çizilmeyi önlemek için iç yüzeyi pamuklu dokuya sahip olan model, terleme yapmayan branda kumaşından üretilir. Motosiklet koltuk kılıfı da döşemenin korunması için tasarlanır, böylece aşınmaya bağlı yırtılmaları önler, hava alan dokuya sahiptir, ayrıca terleme sonucu kaymanın önüne geçer. Trendyol’dan motosiklet yedek parça seçeneklerine göz gezdirebilir, ihtiyacınız olan kaliteli ürünleri satın alabilirsiniz.

Trendyol Müşterilerine Özel Teknik Parçalar ve Fiyatları

Trendyol Müşterilerine Özel Teknik Parçalar ve Fiyatları

Motosiklet parçaları, özenle ve doğru seçilmesi gereken ünitelerdir. Aracınızın markasına ve modeline uyumlu olan ürünler keyifli yolculuk için önem taşır. Motosiklet elcik koruma ünitesi de bir kalkan görevi üstlenir ve gidonun tutma yerlerine monte edilir, böylece seyir sırasında ellerinizin soğuktan ve rüzgardan etkilenme oranı azalır. Farklı elcik el koruma modelleri tamamen sizin zevkinize göre tasarlanır, örneğin; kış mevsiminde ellerinizin üstünü komple kapatan seçeneği tercih edebilirsiniz. Ayrıca yağışlı günlerde yapmak zorunda olduğunuz yolculuklar için geliştirilen motosiklet yağmurluk modeli ıslanmanızı önler.

Müşterilerden tam puan almayı hak eden bir tasarım olan yağmurluk PVC’den üretilir ve dikişsiz yöntemle hazır hale getirilir. Alt ve üst takım olarak satışa sunulan ürün kol, sırt, boyun ve bacak kısımlarına yerleştirilen çift reflektörle sizi trafikte görünür kılar. Fermuarı üzerine bile su geçmesini önleyen kapakla dizayn edilir. Teknik malzemeleri de ayrı olarak satın alabilirsiniz. Motosiklet motoru, aracın teknik aksamına dahil olan bir ünitedir. Marş motoru, aracı sürmeye hazır hale getiren bir parçadır, yani aracın çalışmasını sağlayan aksamıdır. Motosiklet led far ise gittiğiniz yolun aydınlatılması için kullanılan bir ünitedir.

Zevkinize göre modifiye olan modelleri Trendyol’dan bulabilirsiniz. Motorun gidon bölümü aracın kumanda edildiği en önemli teknik ünitedir. Trendyol’da bu bölüm için özel geliştirilen denge barı da satışa sunulur. Gidona ek olarak kullanılabilme özelliği sayesinde telefon tutucu, sis farları gibi ekipmanları bu aparata takabilirsiniz. Kurulumu oldukça pratik olan bu ürün, aşınmaya karşı dirençli materyalden üretilir. Özgürce ve konforlu bir şekilde yolculuk yapmanızı sağlayan ürünleri Trendyol’dan bulabilirsiniz. Motosiklet fiyatları farklılık göstermekle birlikte bütçenize hitap eden ve ihtiyaç duyduğunuz parçaların maliyeti ve özellikleri konusunda Trendyol’dan fikir edinebilirsiniz.

Elektrikli Motosiklet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektrikli motosiklet satın alırken öncelikli olarak menziline dikkat etmek gerekir. Aynı zamanda yaptığı hız da dikkate alınmalıdır. Bununla birlikte nasıl bir bölgede kullanılacağı da satın almadan önce iyice düşünülmelidir. Özellikle yokuşlu yerlerde pek elverişli olmaması nedeniyle buna uygun tork gücüne sahip bir model tercih edilmelidir. Bununla birlikte elektrikli motosikleti kullanacak kişi sayısı da seçim sürecinde önem taşır. Duruma göre iki kişilik ya da daha fazla kişiyi taşımak için üretilen modelleri tercih edebilirsiniz. Bunların dışında tercih edeceğiniz marka ve modelin yaygın teknik servis ağına sahip olması da dikkat edilmesi gereken konular arasındadır.

Hangi Motosikleti Almalıyım?

Kullanım konforunu size yansıtacak ve verimli bir şekilde kullanabileceğiniz elektrikli motosiklet modellerini tercih etmeniz önerilir. Bunun dışında uygunluk belgesine göre tercihlerinizi yapmanız daha doğru olur. Çünkü kanuni olarak bu konuda bir limit bulunur. Dolayısıyla uygunluk belgesine göre plaka, ehliyet ya da ruhsat gerektirmeyen modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca batarya ve akü açısından da elverişli modelleri almanız daha uygun olur. Son yıllarda jel aküye sahip modeller yoğun rağbet görür. Bununla birlikte lityum pil ya da lifepo4 piller ile çalışan modeller; daha uzun ömürlüdür. Aynı zamanda bu tasarımlar, daha uzun menzile sahip olması nedeniyle yoğun ilgi görür.

Motosiklet Nereden Alınır?

Elektrikli motosiklet modellerine Trendyol üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlamanız mümkündür. Bu konuda son derece zengin bir çeşitlilik söz konusudur. Bu sayede beklentilerinize doğru şekilde yanıt veren tasarımı kolayca bulabilirsiniz. Modellerin üretim sürecinde tercih edilen teknikler ve parça materyalleri, son derece önemlidir. İnceleme sırasında bu detaylara da bakmanız gerekir. Yelpazenin geniş olması, rahat seçim imkanını beraberinde getirir. Trendyol ile birbirinden farklı pek çok seçeneğe ulaşabilirsiniz. Zevkinize ve beklentinize hitap eden modeli avantajlı biçimde satın alabilirsiniz.