İlgili Kategoriler
Renk
Parlaklık
Tip
Silinebilirlik
Boya Ağırlığı
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Polisan Tavan Boyaları

" araması için 100 sonuç listeleniyor
Polisan Tavan Ultra 1 Kg
Hızlı Teslimat

PolisanTavan Ultra 1 Kg

(123)
Tavan Ultra 1 Kg
99,99 TL
Sepete Git
Polisan Perla Tavan Beyaz

PolisanPerla Tavan Beyaz

177,11 TL
Kupon Fırsatı
Sepete Git
Polisan POPÜLER TAVAN

PolisanPOPÜLER TAVAN

168,21 TL
Kupon Fırsatı
Sepete Git
Polisan Ultra Tavan Boyası
Kargo Bedava

PolisanUltra Tavan Boyası

(94)
Ultra Tavan Boyası
600 TL
Sepete Git

Etkili Performansıyla Polisan Tavan Boyası Modelleri Trendyol'da!

İç ve dış cephe dekorunu renklendirirken ihtiyaç duyulan boya çeşitleri farklı renkleri satışa sunulur. Özellikle evde dış etkenlere bağlı oluşan kir ve leke kalıntılarının birikmesi sonucu tavan bölümü hızlı kirlenir. Bu nedenle tavan bölümünün temiz ve beyaz gözükmesi gözükmesi için boyama ihtiyacı duyulur. Geniş ürün çeşitliliği ile çok sevilen Polisan markasının boya modelleri oldukça etkili sonuç gösterir. Polisan tavan boyası etkili çözüm sunan modellerden biridir. Evdeki tüm tavan bölümü için kullanılabilen içeriğe sahiptir. Bu ürün su bazlı bir yapıya sahiptir. Bu sayede kolay şekilde boyamaya yardımcı olur. Polisan tavan boyası 1 kg, 3.5 kg, 10 kg, 17.5 kg, 20 kg evinizde birçok alanda tercih edeceğiniz seçeneklere sahiptir. Mutfak ve banyo gibi küçük alanlar için 1 kg ve 3,5 kg boyunu seçebilirsiniz. Salon, yatak odası ve diğer odalar için ise büyük boyunu tercih ederek doğru seçim yapabilirsiniz. Ürünü iki veya üç kat uygulamanız yeterli olur. Tavan boyası Polisan hızlı kuruyan yapısı ile kısa sürede bitirmenizi sağlar. Temiz ve berrak görünümü ile eviniz için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Hızlı kurması sayesinde katlar arası uzun süre beklemenize gerek kalmaz. Küf ve mantar önleyici özelliği sayesinde su ile temasın çok olduğu banyolarda güvenle tercih edebilirsiniz. Trendyol üzerinden Polisan popüler tavan boyası modellerini inceleyerek eviniz için uygun olanı satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Polisan Tavan Boyası Çeşitleri ve Özellikleri

Kullanışlı Polisan Tavan Boyası Çeşitleri ve Özellikleri

Polisan tavan boyası 20 kg büyük boyu sayesinde geniş yüzeylerde işlem yapmaya uygundur. Mutfak, banyo, oturma odası, yatak odası, koridor gibi alanlardaki tavan kısmının renklendirmesi işleminde tercih edilir. Dış etkenlere bağlı olarak her evde kir ve küflenme oluşması sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle tavan bölümüne suyun temas etmesi boyanın kalkmasına ve küflenmesine neden olur. Bu gibi durumları önlemek için ise formu güçlü ve güvenilir ürüne ihtiyaç duyulur. Polisan markası müşterileri tarafından çok sevilen ürünleri satışa sunar. Trendyol üzerinden satılan Polisan antibakteriyel tavan boyası modelleri verimli sonuç almanızı sağlar. Ürünü kullandıktan sonra temiz bir görüntünün yanı sıra duvarda herhangi bir bakterinin oluşmasını engeller. Bu sayede uzun yıllar duvar bölümünün temiz kalmasını sağlar. Özellikle banyo ve teras gibi su sızmasının yoğun olduğu alanlarda antibakteriyel modelleri tercih etmeniz doğru bir seçenek olur. Viskozite oranı yüksek olması sebebiyle herhangi bir akma veya damlama durumu yaşanmaz. Polisan dekora tavan boyası uygulandıkları alanlarda mat ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Uygulama esnasında ürünün ziyan olmaması için doğru fırça kullanmak çok önemlidir. Hızlı kuruyan yapısı sayesinde kısa sürede tertemiz bir duvara sahip olmanızı sağlar. Trendyol üzerinden satılan Polisan ürünleri sağlığa zarar vermez. Ayrıca hafif kokusu ile uygulama esnasında rahatsız etmez. Büyük boyuttaki modellerini satın alarak evinizin birçok alanında uygulama yapmak için kullanabilir ve verimli sonuç alabilirsiniz. Polisan tavan boyası 15 lt sadece ev içerisinde değil okul, ofis gibi alanların renklendirme işleminde de kullanılır. Yoğun kapatıcılık sağlaması sayesinde 2 veya 3 kat uygulamanız yeterli olur. Polisan Acqua boya tavan boyası yoğun kapatıcılığının yanı sıra uygulama esnasında damlama ve sıçrama durumu olmaz. Bu sayede kısa sürede kolay şekilde işinizi bitirmeyi sağlayan ürün iç cephelerde kullanıma uygundur. Isı değişiminin yaşandığı balkon ve teras gibi alanlarda kullanılması önerilmez. Ürünü satın almadan önce uygulamak istediğiniz alana göre seçim yapmanız gerekir. Banyo gibi küflenme durumunun sık yaşandığı yerlerde antibakteriyel modellerinin tercih etmek gerekir. Trendyol üzerinden birbirinden kaliteli çeşitlerini inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Bütçe Dostu Polisan Tavan Boyası Fiyatı

Bütçe Dostu Polisan Tavan Boyası Fiyatı

Polisan Natura tavan boyası antibakteriyel özelliği ile ön plana çıkan modellerden biridir. Sigara dumanı, yağ ve kir gibi dış etkenlere bağlı oluşan kalıntıların giderilmesi için tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Ayrıca su ile temas sonucu oluşan bakteri ve küf kalıntılarının yok edilmesinde kullanılır. Rutubetten kaynaklı oluşabilecek kötü kokuya karşı antibakteriyel özelliğe sahip olan modelleri tercih etmek gerekir. Trendyol üzerinden satılan çeşitleri farklı renklere sahiptir. Ferah görünümü ve temiz duruş ile çok fazla tercih edilen renklerden birisi beyazdır. Dekorasyon modasında oldukça popüler olan renkli boya çeşitleri de bulunur. Eviniz için farklı bir görünüm tasarlamak ve dekoratif hale getirmek isterseniz renkli seçeneklerine göz atabilirsiniz. Polisan Polibau tavan boyası modeli bir diğer ismi ile iç cephe boyası olarak adlandırılır. Uygulanan alanın ferah ve temiz olmasını sağlayarak hoş bir görünüm oluşturur. Ayrıca duvar üzerinde bulunan çatlak ve deliklerin üzerine uygulama yaparak kapatma imkanı sunar. Bu sayede hem renklendirirken hem de duvarda oluşan deforme yerleri kapatmanıza yardımcı olur. Trendyol üzerinden satılan Polisan tavan boyası fiyatı ürün modeline göre farklı aralıklarda bulunur. Bazı modeller antibakteriyel özelliğe sahip iken bazılarının ise renkli çeşitleri bulunur. Ayrıca ürünün boyutu fiyatlatın değişiklik göstermesinde etkili olan faktörlerden biridir. Polisan markasını güvenle satın alarak eviniz için birçok alanda kullanabilir ve etkili bir sonuç alabilirsiniz. Polisan tavan boyası modelleri arasında seçim yaparak satın alma işleminizi hızla gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürünü istediğiniz gramajlarda satın alabilirsiniz. Uygulamak istediğiniz alanın büyüklüğüne göre ürün seçiminde bulunabilirsiniz. Trendyol üzerinden Polisan tavan boyası indirim avantajlarından yararlanarak bütçe tasarrufu yaşatan bir alışveriş süreci denneyimleyebilirsiniz.

Müşteri Deneyimi ile Polisan Tavan Boyası Yorumları

Müşteri Deneyimi ile Polisan Tavan Boyası Yorumları

Yaşanılan alanları canlı ve ferah tutmak için yapılan boyama işlemleri belirli dönemlerde uygulanır. Özellikle duvarların sık kirlenmesine karşı tercih edilen boyanın kaliteli olması çok önemlidir. Su bazlı yapısı ile kolay uygulanan Polisan markasına ait ürünler müşteriler tarafından çok sevilir. Kısa sürede uygulanan yapısı sayesinde kullananları memnun eder. Rengarenk çeşitleri ile hem tavanda hem duvarda uygulama imkanı sunar. Kolay sürümü sayesinde tavan üzerinde pürüzsüz bir görünüm oluşturur. Bu sayede ortamın ferah ve canlı gözükmesini sağlar. Trendyol üzerinden satın almak istediğiniz model ile ilgili Polisan tavan boyası yorumları ve önerilerini dikkate alabilirsiniz. Kolay kullanımı ile müşterileri tarafından oldukça sevilen memnun kalınan bu ürün Trendyol üzerinden tavsiye edilen modellere sahiptir. Eviniz için uygun olan ürünü seçmeden önce yorumları okuyabilir ve fikir edinebilirsiniz. Polisan tavan boyası kullananlar ürünün yapısından oldukça memnun kalır. Evin birçok alanında değerlendirerek ferah bir görünüme ulaşmasını sağlar. İsterseniz ev veya ofis için birbirinden kaliteli çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Polisan tavan boyası kampanya fırsatlarından yararlanmak için Trendyol’u tercih ederek uygun fiyat avantajlari ile dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Polisan tavan boyası online olarak Trendyol üzerinden çeşitli renklerini inceleyerek eviniz için doğru olan çeşiti seçebilirsiniz. Ayrıca fotoğraf detayları ile yakından bakarak detaylı bilgiye sahip olmanız mümkündür. Müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir alışveriş sunan Trendyol sayesinde birbirinden kaliteli Polisan ürünlerini satın alarak keyifli bir kullanım süreci geçirebilirsiniz. Polisan tavan boyası satın almadan önce uygulama yapmak istediğiniz duvarın yapısına uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Üründen memnun kalan müşterilerin Polisan tavan boyası tavsiye ve önerilerini değerlendirerek sipariş oluşturabilirsiniz. Kaliteli ürün çeşitliliğine sahip olmak için Trendyol’u gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.