placeholder
"

Polisan Tavan Boyaları

" araması için 120 sonuç listeleniyor
Polisan Tavan Ultra 3,5 Kg
PolisanTavan Ultra 3,5 Kg
(61)
Tavan Ultra 3,5 Kg
68,40 TL
Sepete Git
Polisan Tavan Ultra 1 Kg
HIZLI TESLİMAT
PolisanTavan Ultra 1 Kg
(97)
Tavan Ultra 1 Kg
39,90 TL
Sepete Git
Polisan Tavan Boyası Perla
KARGO BEDAVA
PolisanTavan Boyası Perla
80 TL
Sepete Git
Polisan Tavan Ultra
KARGO BEDAVA
PolisanTavan Ultra
Sepet Fiyatı
134,85 TL
Sepete Git

Geliştirilmiş Formülüyle Polisan Tavan Boyası Trendyol’da!

Yapı malzemesi kategorisine giren boyalar sürülecek alana göre özelliklere ayrılır. Evinizin iç kısımları, kapıları, tavanını boyanabilir bölümlerdir. Yaşanılan ortamların yüzeylerini dış etkenlerden korumak adına ve dekoratif olarak istenilen görüntünün oluşması için boya işlemi yapılır. Polisan tavan boyası kullanılan kalitesi malzemesiyle tavanlarda kullanılarak vakit geçirilen ortamı ferah kılar. Işık yüksekten yere yansıdığı için tavan boyası üretimi de genel olarak beyazdır. Bu renk ortamı aydınlık ve geniş gösterdiği için tercih edilir. Duvarlara uygulanan renkler ile kolay uyum sağlayan Polisan tavan boyası 17,5 kg ölçüsünde ve farklı boyutlarda üretilerek müşterilere sunulur. Ürünler özelliklerine ve sağladığı avantajlara göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle satın almadan önce nerede kullandığınıza göre inceleme yapmanız gerekebilir. Tavana kullanıldığı için uygulaması biraz uğraş gerektiren bu ürünlerin beklediğiniz sonucu vermesi için iki kat geçmeniz yeterlidir. Polisan Quartz tavan boyası ekstra beyaz rengiyle kolay uygulanabilir. Böylece uygulanan ortamı oldukça geniş ve ferah kullanabilirsiniz. Ürünlerin koku oluşumunu önleme özelliği sayesinde rahatsızlık duymadan kolayca işleminizi uygulayabilirsiniz. Özel geliştirilen teknolojisi ile Polisan Dekora tavan boyasını yüzeylere güvenle uygulayarak gerekli bakımı sağlayabilirsiniz. Ürünler su bazlı olduğu için insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmaz. Zamanla dökülme yapmayan boyalar uzun süre kullanılabilir. Maksimum beyazlık ile rahat ve ferah vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Trendyol üzerinden Polisan beyaz tavan boyası seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Polisan Elegans Tavan Boyası ile Ferah Mekanlar

Polisan Elegans Tavan Boyası ile Ferah Mekanlar

Tavanın beyaz olarak tercih edilmesinin sebebi asılı olan ampulün ışığıyla yansıyarak ortamı geniş göstermesidir. Bu nedenle tavan boyaları genellikle beyaz ve yakın tonlarında tasarlanır. Ürünlerin çeşidi kullanılması gereken alana göre değişiklik gösterir. İç ve dış mekanlar için farklı kimyasallardan oluşturulan seçenekler kullanılır. Bu ürünler pürüzsüz bir görünüm sağlamasının yanı sıra rutubete karşı dayanıklı çeşitlerdir. Polisan Elegans tavan boyası su bazlı yapısı ile kullanılan yüzeye mat ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Kokusuz özelliği olan modelin uygulama esnasında rahatsızlık vermez. Aynı zamanda nefes alma özelliği bulunan üründe kapatma gücü oldukça yüksektir. Kolay sürülebilir özelliği ile sıçratma yapmadan uygulanabilir. Aynı zamanda iz bırakmayan yapıda olması sayesinde kullandığınız alanı geniş gösterir. Her türlü alana uygulanabilen bu ürünler alçı, sıva ve kireçli yüzeylerde kullanılabilir. Polisan tavan boyası fiyatları kullanım alanlarına göre farklı boyutlarda üretildiğinden dolayı değişiklik gösterebilir. Ürünlerin ölçü kapasitesi büyüdükçe fiyat olarak da artış gösterebilir. Aynı zamanda kimyasal yapılarına göre fiyatları da değişime uğrayabilir. Polisan tavan boyası 20 kg geniş yüzey ölçüsü bulunan alanlar için kullanıma uygundur. Birden fazla oda için kullanmak isterseniz bu seçenek ihtiyacınızı karşılayacak boyutlardadır. Ürünlerin bir diğer özelliği çabuk kurumalarıdır. Tavan boyaları su bazlı olduğu için hızlıca kurur ve ardından ikinci katı geçebilirsiniz. Böylece işleminizi kolay bir şekilde halledebilir, kendinize vakit ayırabilirsiniz. Polisan küf önleyici tavan boyası yüzeyin nefes almasını sağlayarak rutubet oluşumunu engeller. Böylece terletme yapmayan bu ürünler uzun süre kullanılarak sağlığını koruyabilir. Özellikle alerjik bünyeye sahip olan kişiler için ideal ürün tercihidir. Bu kişiler rutubetli ortamlarda normal insanlara göre daha çabuk etkilenerek deride kaşınma ve kabarma yaşayabilir ya da nefes almada zorluk çekebilir. Bu modellerden etkili bir şekilde yararlanmak istiyorsanız uygulamak istediğiniz alanı öncesinde toz ve kirlerden arındırmanız gerekir. Böylece işlem gören alan hem temiz olur hem de kolay uygulamayla uzun süre kullanılabilir. Polisan tavan boyası yorumları ile müşterilerin deneyimlerini öğrenebilir, Trendyol üzerinden tüm değerlendirmeleri inceleyerek size uygun alternatifi kolayca seçebilirsiniz.

Polisan Ultra Tavan Boyası ile Ekstra Beyaz Yüzeyler

Polisan Ultra Tavan Boyası ile Ekstra Beyaz Yüzeyler

Evinizde rutubet olması hayat kalitenizi düşürebilir. Rahatsız eden koku ve görüntünün yanında sağlığınız da tehlike altında olabilir. Polisan Ultra tavan boyası yüksek performanslı akrilik kopolimer bağlayıcı esaslıdır. Böylece ürün tavanınızda iyi derecede tutunarak dayanıklı olmasını ve rengin kalıcılığının artmasını sağlar. Yoğun bir beyazlık veren bu model nefes alabilen yapısı ile terletme yapmaz. Aynı zamanda emilsiyon bazlı plastik formülü ile hazırlanan ürün kapatma gücü yüksek olmasının yanında mat bir görünüm de sağlar. Sağlığa zarar vermeyen yüksek kaliteli katkı maddeleri içerdiğinden dolayı oldukça dayanıklı bir modeldir. Polisan antibakteriyel tavan boyası size hijyenik bir ortam sağlar. Duvarlarda oluşan küf, mantar, bakteri oluşumunu engelleyerek sağlığınızı korumaya yardımcı olur. Kokusuz özellikte olan bu ürün uygulama esnasında ve sonrasında sizi rahatsız etmez. Alerjik sorun yaşayan kişiler için uygun bir modeldir. Uygulama sonrasında kabarma, çatlama, dökülme gibi sorunların oluşmasını engeller. Polisan Perla tavan boyası iç mekanlarda kullanıma uygun bir modeldir. Sağladığı yüksek beyazlık ile uygulanan alanı ferah ve geniş gösterir. Plastik olan bu ürün su bazlı olduğu için çabuk kurur ve işinizi kolayca bitirmenizi sağlar. Uygulama talimatlarına uyulduğu sürece uzun süre dayanıklılık gösterir. Aynı zamanda farklı boyutlarda üretimi sağlanarak ihtiyaca göre seçenekleri mevcuttur. Polisan tavan boyası 15 lt seçeneğinin yanı sıra 1, 10, 3,5 ya da 5 lt gibi çeşitli ağırlıklardaki seçenekleriyle müşterilerin ihtiyacını karşılar. Ürünlerden etkili sonuç almak adına iki kat uygulamanız ve uygulamaların arasında 2-3 saat kadar beklemeniz gerekir. Aynı zamanda uygulama sırasında ortam 5-30 derecelik bir sıcaklık aralığında olmalıdır. Talimatlara uygun olarak yapılan işlem sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ürün seçeneklerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Rutubetli Alanların Çözümü Polisan Tavan Boyası

Rutubetli Alanların Çözümü Polisan Tavan Boyası

Kullanım talimatlarına uyarak uyguladığınızda evinizdeki rutubet sorunlarından hızlıca kurtulmanıza yardımcı olan Polisan Popüler tavan boyası iç cephe rulosu ve fırça ile kolayca uygulanabilen bir üründür. Sızıntı yapması muhtemel banyo ve tuvalet yüzyelerinizde rutubet oluşumu yaygın olabilir. Islaklıktan oluşan küf, canlı bir organizma olduğu için nem ister. Bu problemler için özel olarak üretilen Polisan tavan boyası 1 kg, 3,5 kg, 10 kg boyutlarında ihtiyacınız olan boyutlarda seçim yaparak yüzeylerdeki küf oluşumunu engelleyebilirsiniz. Uygulama öncesinde küflü bölgenin kuru olmasına dikkat etmeniz gerekebilir. Gerekli kurutma uygulamaları yapılmadan işlem yapıldığında tekrar aynı sorunları yaşayabilirsiniz. Polisan Natura tavan boyası çocuk ve yaşlıların hassas olan bağışıklık sistemlerine uygun olarak üretilir. Nefes alan yapısıyla size sağlıklı bir ortam oluşturur. Aynı zamanda derinlemesine uyguladığı etki ile yüzeylerinizin uzun süre beyaz kalmasını sağlar. Böylece yağ içermeyen kaliteli yapıdaki alternatifler ile sararmalar yaşamazsınız. Polisan Extra tavan boyası koyu bölgeleri hızlıca kapatarak ekstra beyazlık verir. Akrilik esaslı olması sayesinde kolayca uygulanan ürünler işlem sırasında damlatma yapmaz ve dalgalı görünüm vermez. İki kat uygulamadan sonra ekstra beyazlık isterseniz bir kat fazla geçebilirsiniz. Böylece evinizi son derece aydınlık ve geniş gösterebilirsiniz. Polisan tavan boya fiyatları ürünlerin boyutlarına ve içeriğindeki kimyasalların maliyetine göre değişiklik gösterebilir. Trendyol üzerinden ürünlere avantajlardan yararlanarak uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Polisan tavan boyası yorumları ile müşterilerin fikirlerinizi öğrenebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz. Müşterilerin ürün hakkındaki gerçek deneyimleri ve tavsiyeleri ile doğru alternatifi kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Trendyol’un filtreleme özelliği ile aradığınız özellik ve boyuttaki ürünleri filtreleyerek işleminizi kolaylaştırabilirsiniz. Böylece sağlığınızı koruyabilir, beyazın verdiği ferahlıkla hoş bir ortam yaratabilirsiniz.