Theraline Calm Relax (SAKİNLEŞTİRİCİ-İŞTAH KESİCİ)

120 TL
Son 1 ürün!
koleksiyona ekleKoleksiyona Ekle

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünün son kullanma tarihi (SKT) nedir?
Ürünleri gönderen satıcıların elindeki stoklara göre ürünlerin SKT'si değişebilmektedir. Satıcıya soru sor kısmından ilgili satıcıya gönderilecek ürünün SKT 'sini sorarak öğrenebilirsiniz.
Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
İlgili mevzuat uyarınca satın aldığınız ürünü ambalajı açılmadığı müddetçe 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün sağlam şekilde satıcıya ulaşabilmesi için orijinaline uygun şekilde tekrar paketlenmiş olarak gönderimi önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

Theraline Calm Relax (SAKİNLEŞTİRİCİ-İŞTAH KESİCİ)

Geri Bildirim Ver
  • Satıcı: Tarte Life Satıcı Ünvanı: AHMET SEFA EREN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Mersin Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 3530335787
    Bu ürün Tarte Life tarafından gönderilecektir.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
  • Bu üründen en fazla 30 adet sipariş verilebilir. 30 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Değişik faktörlerden kaynaklı kaygılar, duygusal durum bozuklukları ve dalgalanmaların, Panik bozukluklar ve ataklar, öfke korku, ve gerginlik durumların, Konsantrasyon, odaklanma, sınav ve sosyal ortam gerginlikler, Psişik mevsimsel kaynaklı stres/anksiyete oluşturan olumsuzlukların azaltılması ve giderilmesine yardımcı olur. Theraline Fonksiyonel Bitki Çaylarının fonksiyonu ve etkinliği alanındaki uzmanlar tarafından test edilmiştir. Karışımların tamamı bitkilerin literatüründe yer alan ve uzun süreli kullanımına dayalı etkileri göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Sinameki, barut ağacı kabuğu, aloe vera, sarı kantaron ve ravent gibi olası toksik ve yan etkilere neden olabilecek bitkiler içermez. Koruyucu madde, renklendirici, boya ve yapay aroma içermez. Glukoz, sukroz, fruktoz, maltodekstrin gibi şeker ve koruyucu içermez. İçeriklerinin hazırlanması esnasında göz önüne alınan en önemli üç husus içeriklerin etkinliği aromatik hoş lezzetleri ve kokusundan kaynaklanan içim kolaylığıdır. İçeriklerde kullanılan bitkilerin GAP (Good Agricultural Practice - İyi Tarım Uygulamaları) GCP (Good Collecting Practice - İyi Toplama Uygulamaları) sertifikasyonuna sahip olmalarına özen gösterilmektedir. Her parti ürün temininde Analiz Raporları alınmaktadır.
Geri Bildirim Ver