UFO
Ufo O2 Beyaz Hava Temizleme Cihazı

4.4Ortalama Puan
5
36
4
11
3
4
2
1
1
3
1.300,00 TL699,90 TL
KARGO BEDAVA
%46
indirim
Satıcı:
9.5
Satıcı Puanı
9.5 /10
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Tahmini Teslimat Tarihi: 3 - 10 Nisan
1420 kişinin favorisi
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör
 • 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın
 • Bu ürün Bakbi tarafından gönderilecektir.
 • Güç: 55 Watt
 • Kullanım Alanı: 40 m² ye kadar
 • Filtre Sayısı: 8 Adet
 • İyon Çıkışı: 2 x 7,000,000 iyon/cm³
 • UV Spektrumu: 253,7 nm UV ( c)
 • Toz Toplama Oranı: % 99,97 (?0,3 µm)
 • Kontrol Şekli: Uzaktan Kumanda veya LCD kontrol paneli ile
 • Kademe Sayısı: 3
 • Ses Seviye: 1.kademe ( 35 db ), 2.kademe ( 42 db ), 3.kademe ( 55 db )
 • Hava Debisi: 1.kademe (60 m³/saat ), 2.kademe ( 90 m³/saat ), 3.kademe ( 120 m³/saat)
 • Zamanlayıcı: 1, 2, 4, 6 ve 8 saat
 • Sivrisinek kovucu: Var
 • Koku Fonksiyonu: Var
 • Blue Light: Var
 • Sıcaklık göstergesi: Var
 • Ebat (cm): 28,5 X 22,2 X 45,5
 • Negatif iyon:UFO Hava Temizleyicinin içinde iki adet iyon jeneratörü bulunmaktadır. Cihaz, bu özelliği ile bulunduğunuz mekanda yüksek negatif iyon konsantrasyonu oluşturarak havanızı tazeler, kendinizi daha sağlıklı ve zinde hissetmenizi sağlar. Negatif iyon konsantrasyonunu iki farklı kademeye ayarlayabilirsiniz. Cihazınızın negatif iyon etki mesafesi 9 metreye kadar çıkabilmektedir.
 • UV lamba:UFO Hava Temizleyici'nin ultraviyole lambası UV (c) ışınlar yaymak suretiyle havadaki bakteri, virüs ve küf sporları gibi mikroorganizmaların DNA yapısını bozarak yok edip havayı sterilize eder.
 • Sivrisinek kovucu:Piyasadan temin edebileceğiniz herhangi bir marka sivrisinek kovucu tableti UFO Hava Temizleyici'nizin tablet yuvasına takarak huzurlu bir yaz geçirebilirsiniz. Bu fonksiyon cihazdan bağımsız olarak da çalıştırılabilmektedir.
 • Koku fonksiyonu:Cihazın arka tarafında, hava giriş kısmında bir koku haznesi bulunmaktadır. Bu hazneye cihazla birlikte verilen koku konulduktan sonra koku dağıtım miktarı ayarlanarak istenen miktarda ortama güzel koku verilmesi sağlanır.
 • Blue light:Karanlık ortamlarda loş ve dinlendirici bir ışık verilmek istendiğinde hava temizleyicinin mavi ışığını uzaktan kumanda ile açmak yeterli olacaktır.
 • UFO O2 Hava Temizleyici Filtreleri :Kaba Filtre Hayvan tüyü, saç vb. çok büyük partiküllerin ilk filtrasyonunu yaparak ön filtrelere ulaşmalarını engeller. Vakumlu süpürgeyle veya suyla yıkanarak temizlenebilir. Deforme olmadıkça değiştirilmesine gerek yoktur.
 • Partikül Filtreleri Kaba filtreden geçebilen büyük çaplı toz, polen ve tekstil parçacıklarının HEPA filtreye geçerek verimliliğini düşürmesine mani olurlar. Birinci partikül filtresi 100 mikrona kadar olan tüy, tekstil parçacıkları gibi kirleticileri tutarken, ikinci partikül filtresi 50 mikrona kadar olan toz ve polenleri tutabilmektedir. Vakumlu süpürgeyle veya suyla yıkanarak temizlenebilirler. Deforme olmadıkça değiştirilmelerine gerek yoktur.
 • HEPA Filtre:İnsan saçının ~1/300'ü olan 0.3 mikrona kadar çok küçük partikülleri % 99.97 gibi çok yüksek bir verimlilikle hapsedip bakteri, toz, polen, akar, küf gibi alerjenlere, hayvan ve insan derisi üzerinden kopan mikroorganizmalara karşı etkili bir filtrasyon yapar. Vakumlu bir süpürge ile kısmi olarak temizlenebilir. Kullanım sıklığına ve koşullarına bağlı olarak ortalama yılda bir defa değiştirilmesi gerekir. Filtre üzerindeki gösterge etiketi değiştirme zamanının gelip gelmediği hakkında ışık tutar.
 • Karbon Filtre:Gaz moleküllerini yakalama özelliği vardır. HEPA filtrenin yakalayamadığı formaldehit ve amonyak gibi zararlı kimyasalları, kötü kokuları ve sigara dumanını nötralize eder. Vakumlu süpürgeyle temizlenebilir. Kullanım sıklığına ve koşullarına bağlı olarak ortalama yılda bir defa değiştirilmesi gerekir.
 • TIO2 Filtre:Bu filtreye UV lambadan çıkan ışınlar temas ettiğinde Fotokatalitik Oksidasyon denen bir olay meydana gelir. Ortaya çıkan hidroksil radikalleri ve süper oksijen iyonları bakteri, virüs, küf, sigara dumanı, kötü kokular ve uçucu organik bileşikleri (VOCs) yok eder. Güneşin altına bırakıldığında kendiliğinden temizlenir. Karbon filtre ile birlikte yılda ortalama bir defa değiştirilir.
 • Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

Benzer Ürünler

Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı

Ürün Değerlendirmeleri

4.4
4.4Ortalama Puan
5
36
4
11
3
4
2
1
1
3
55 Değerlendirme
38 Yorum
Ürünü değerlendirmek için lütfen

Ürün güzel ama çok küçük fotoğraflarda daha büyük görünüyordu

B** ö** | 16 Kasım 2019
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Bir aydır kullanıyoruz. Memnunuz. Çok taze bir hava veriyor fakat serin üflüyor. Elektriklenmeyi minimize ediyor. Negatif İyon özelliği için aldım.

**** **** | 20 Şubat 2020
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Hava temizlemede karbon ve hepa filtreler ayrı ayrı katmanlar şeklinde yerleştirilmiş. Kaliteli filtreleri var. İyon yayma özelliği olması çok güzel. Bitmedi uv (ultraviyole) ışınları havadaki mikrobu, virüsü öldürmekte. Uzaktan kumandası küçük ve çok pratik. Sivrisinekleri öldürme için standart tabletleriyerleştirme yeri mevcut. Alt kısmında seviyesi ayarlanabilir parfüm bilyalarını yerleştirebileceğimiz bir haznesi var ve oldukça etkili. Yanında 2 adetsivrisinek öldürücü tablet, 3adette parfüm keseciği hediye çıkıyor. Teşekkürler UFO. Satıcıya da ayrıca teşekkür ediyorum.

Oktay Yirmibeşoğlu | 15 Ocak 2020
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Ürün Açıklaması

Ufo O2 Hava Temizleme Cihazı
Teknik Özellikler

·           Güç: 55 Watt

·           Kullanım Alanı: 40 m² ye kadar

·           Filtre Sayısı: 8 Adet

·           İyon Çıkışı: 2 x 7,000,000 iyon/cm³

·           UV Spektrumu: 253,7 nm UV ( c)

·           Toz Toplama Oranı: % 99,97 (?0,3 µm)

·           Kontrol Şekli: Uzaktan Kumanda veya LCD kontrol paneli ile

·           Kademe Sayısı: 3

·           Ses Seviye: 1.kademe ( 35 db ), 2.kademe ( 42 db ), 3.kademe ( 55 db )

·           Hava Debisi: 1.kademe (60 m³/saat ), 2.kademe ( 90 m³/saat ), 3.kademe ( 120 m³/saat )

·           Zamanlayıcı:   1, 2, 4, 6 ve 8 saat

·           Sivrisinek kovucu: Var

·           Koku Fonksiyonu: Var

·           Blue Light: Var

·           Sıcaklık göstergesi: Var

·           Ebat (cm):   28,5 X 22,2 X 45,5

·           Garanti Süresi: 2 Yıl

·           Kullanım Alanları: Temiz ve sağlık için gerekli hava ihtiyacı olan her yerde

Genel Özellikler

Negatif iyon
UFO Hava Temizleyici ’nin içinde iki adet iyon jeneratörü bulunmaktadır. Cihaz, bu özelliği ile bulunduğunuz mekanda yüksek negatif iyon konsantrasyonu oluşturarak havanızı tazeler, kendinizi daha sağlıklı ve zinde hissetmenizi sağlar. Negatif iyon konsantrasyonunu iki farklı kademeye ayarlayabilirsiniz. Cihazınızın negatif iyon etki mesafesi 9 metreye kadar çıkabilmektedir.

UV lamba
UFO Hava Temizleyici ’nin ultraviyole lambası UV (c) ışınlar yaymak suretiyle havadaki bakteri, virüs ve küf sporları gibi mikroorganizmaların DNA yapısını bozarak yok edip havayı sterilize eder.

Sivrisinek kovucu
Piyasadan temin edebileceğiniz herhangi bir marka sivrisinek kovucu tableti UFO Hava Temizleyici ’nizin tablet yuvasına takarak huzurlu bir yaz geçirebilirsiniz. Bu fonksiyon cihazdan bağımsız olarak da çalıştırılabilmektedir.

Koku fonksiyonu
Cihazın arka tarafında, hava giriş kısmında bir koku haznesi bulunmaktadır. Bu hazneye cihazla birlikte verilen koku konulduktan sonra koku dağıtım miktarı ayarlanarak istenen miktarda ortama güzel koku verilmesi sağlanır.

Blue light
Karanlık ortamlarda loş ve dinlendirici bir ışık verilmek istendiğinde hava temizleyicinin mavi ışığını uzaktan kumanda ile açmak yeterli olacaktır.

UFO O2 Hava Temizleyici Filtreleri
<ı style="mso-bidi-font-style: normal"> Kaba Filtre
Hayvan tüyü, saç vb. çok büyük partiküllerin ilk filtrasyonunu yaparak ön filtrelere ulaşmalarını engeller. Vakumlu süpürgeyle veya suyla yıkanarak temizlenebilir. Deforme olmadıkça değiştirilmesine gerek yoktur.

<ı style="mso-bidi-font-style: normal"> Partikül Filtreleri
Kaba filtreden geçebilen büyük çaplı toz, polen ve tekstil parçacıklarının HEPA filtreye geçerek verimliliğini düşürmesine mani olurlar. Birinci partikül filtresi 100 mikrona kadar olan tüy, tekstil parçacıkları gibi kirleticileri tutarken, ikinci partikül filtresi 50 mikrona kadar olan toz ve polenleri tutabilmektedir. Vakumlu süpürgeyle veya suyla yıkanarak temizlenebilirler. Deforme olmadıkça değiştirilmelerine gerek yoktur.

<ı style="mso-bidi-font-style: normal"> HEPA Filtre
İnsan saçının ~1/300 ’ü olan 0.3 mikrona kadar çok küçük partikülleri % 99.97 gibi çok yüksek bir verimlilikle hapsedip bakteri, toz, polen, akar, küf gibi alerjenlere, hayvan ve insan derisi üzerinden kopan mikroorganizmalara karşı etkili bir filtrasyon yapar. Vakumlu bir süpürge ile kısmi olarak temizlenebilir. Kullanım sıklığına ve koşullarına bağlı olarak ortalama yılda bir defa değiştirilmesi gerekir. Filtre üzerindeki gösterge etiketi değiştirme zamanının gelip gelmediği hakkında ışık tutar.

<ı style="mso-bidi-font-style: normal"> Karbon Filtre
Gaz moleküllerini yakalama özelliği vardır. HEPA filtrenin yakalayamadığı formaldehit ve amonyak gibi zararlı kimyasalları, kötü kokuları ve sigara dumanını nötralize eder. Vakumlu süpürgeyle temizlenebilir. Kullanım sıklığına ve koşullarına bağlı olarak ortalama yılda bir defa değiştirilmesi gerekir.

<ı style="mso-bidi-font-style: normal"> TIO2 Filtre
Bu filtreye UV lambadan çıkan ışınlar temas ettiğinde “Fotokatalitik Oksidasyon” denen bir olay meydana gelir. Ortaya çıkan hidroksil radikalleri ve süper oksijen iyonları bakteri, virüs, küf, sigara dumanı, kötü kokular ve uçucu organik bileşikleri (VOCs) yok eder. Güneşin altına bırakıldığında kendiliğinden temizlenir. Karbon filtre ile birlikte yılda ortalama bir defa değiştirilir.

<ı style="mso-bidi-font-style: normal"> UV Filtre
253.7 nm dalga boyunda UV (c) ışınlar yaymak suretiyle havadaki bakteri, virüs ve küf sporları gibi mikroorganizmaların DNA yapısını bozarak yok edip havayı sterilize eder. Aynı zamanda HEPA filtre üzerindeki mikroorganizmaların çoğalmasını da önler. Bakım gerektirmez. 8000 saatlik ömre sahiptir. Ömür süresi dolduğunda yüksek verim alınabilmesi için yenisiyle değiştirilmelidir.

<ı style="mso-bidi-font-style: normal"> Negatif iyon
Cihazda 2 X 7.000.000 adet/cm3 kapasiteli güçlü iyon jeneratörleri kullanılmıştır. iyon konsantrasyonu fanın da yardımıyla 9 metreye kadar etki edebilmektedir. Negatif iyonlar havanın vitaminleridir ve ortam havasını temizlemenin yanı sıra onları soluduğumuzda metabolizmamıza birçok katkıda bulunurlar. Jeneratörler bakım ve değiştirme gerektirmez.


Satıcı: Bakbi Satıcı Ünvanı: MUAMMER SAYIR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 14075069732
Şikayet Et