VAS.QUE Ginsengli Atom Kuvvet Macun U 48 Saat Performans Etkili Özellikli

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünün son kullanma tarihi (SKT) nedir?
Ürünleri gönderen satıcıların elindeki stoklara göre ürünlerin SKT'si değişebilmektedir. Satıcıya soru sor kısmından ilgili satıcıya gönderilecek ürünün SKT 'sini sorarak öğrenebilirsiniz.
Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
İlgili mevzuat uyarınca satın aldığınız ürünü ambalajı açılmadığı müddetçe 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün sağlam şekilde satıcıya ulaşabilmesi için orijinaline uygun şekilde tekrar paketlenmiş olarak gönderimi önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Cinsel sağlık kategorisindeki ürünlerde iade yapabilir miyim?
Ürün ambalajı açılmadığı müddetçe iade yapabilirsiniz. Ambalajı açıldıktan sonra iade edilen cinsel sağlık ürünleri satıcılar tarafından hijyenik risk sebebi ile reddedilebilmektedir.

Ürün Bilgileri

VAS.QUE Ginsengli Atom Kuvvet Macun U 48 Saat Performans Etkili Özellikli

Geri Bildirim Ver
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için [page="return_conditions"]tıklayın[/page].
  • %100 Doğal Ham Propolis , Gingseng , Bal , Arı Sütü , Çakşır Otu , Arı Ekmeği, Çoban Çökerten ve Keçi Boynuzu Maksimum Etkili Dubai - Katar - Amerika da En Üründür. Tamamen Doğal %100 Performans 240 gram Kullanım Şekli : Ürün Tamamen Aç Karnına İlişkiden 30dk Evvel 1 Tatlı Kaşığı Tüketiniz. Bol Su Tüketiniz Fazla Tüketmeyiniz Ürün Fazlası ile Kuvvetlidir. Serin ve Kuru Yerde Muhafaza Ediniz. Ürün Tüm Kalite Testlerinden En Çok Satılan Üründür. Ürün Sizlere Gizli Kargo Kapalı Kargo ile Gelmektedir.
Geri Bildirim Ver