İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Cinsiyet
Fiyat
Kullanım Alanı
Satıcı Tipi
Cep Tipi
Dış Materyal
Spor Türü
Desen
Kapama Şekli
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ortam
Ürün Değerlendirmesi
"

adidas Sırt Çantası

" araması için 287 sonuç listeleniyor

Spor ve Şık Adidas Sırt Çantası Modelleri Trendyol'da!

Spor yapmaktan vazgeçemeyenlerin ve günlük hayatta da sportif bir tarza sahip olan kişilerin tercih ettiği markalardan biri olan Adidas, ürünleri ile kombinasyonu tamamlamaya yardımcı olur. Adidas sarı, haki, turuncu, renkli, mor sırt çantası gibi birçok farklı renkte bulunduğu gibi, aynı zamanda spora giderken ya da günlük olarak kullanılabilir. Farklı ebatlarda bulunan bu modeller ile laptop dahi taşıyabilirsiniz. Üretildiği malzemeleri göre deri, pamuk ya da polyester gibi çeşitlere sahip olan Adidas sırt çantası modellerini günün her anında yanınızda bulundurabilirsiniz. Materyaller kullanımının birçok avantajı bulunduğu için tercih edebilir ve uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Adidas çiçekli sırt çantası desenli ya da düz renklere sahip olanı tarzınıza göre tercih ederek kombininizi tamamlayabilirsiniz. Spor malzemeleri üreten marka, birçok kişinin bildiği ve tercih ettiği bir firmadır. Bu nedenle, materyaller de diğer malzemeleri gibi geniş bir yelpazede bulunur. Renk, boy, üretildiği malzeme gibi farklılıkların yanı sıra, bölme sayısına göre de istediğiniz ürün modeline sahip olabilirsiniz. Tek bölmeli modellerin yanı sıra, birçok bölmesi olan çeşitler de vardır. Bu sayede ihtiyacınıza ve zevkinize göre bir çeşit edinebilirsiniz. Günlük olarak tasarlanan model sadece spor yaparken değil; günlük hayatta, işe ya da okula giderken ya da laptop taşıma amacıyla edinip kullanabilirsiniz. Tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun bir çantayı edinerek pratik bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Mini, büyük ya da normal ebatlarda bulunan bu seçenekleri uygun kampanyalar dahilinde Trendyol’dan hemen edinebilirsiniz. Adidas sırt çantası indirimli yeni sezon ürünleri de dahil olmak üzere, spor malzemesi satan dev markalardan birinin materyallerine sahip olabilirsiniz. Geniş bir yelpazede bulunan bu materyallerden kendinize alabileceğiniz gibi, çocuğunuz ya da sevdikleriniz için de edinebilirsiniz. Her yaşa ve cinsiyete uygun olan bu seçenekler sayesinde Adidas kamuflaj sırt çantası gibi zevkinize uygun bir ürün modeline kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Renkli ve desenli modellerin yanı sıra, klasik renklerde bir materyal de alabilir, her yerde ve her kıyafet kombinasyonunda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Kaliteli Tasarımlarla Adidas Sırt Çantası

Kaliteli Tasarımlarla Adidas Sırt Çantası

Bölmeli yapılar birçok avantajlı duruma sahiptir. Bunlardan ilki, ürünler sayesinde tek bir omuza yük binmeyerek ağırlığın iki omuza eşit oranda dağıtılmasıdır. Bu sayede uzun süreli olarak çanta taşımı bir omzunuzu ağrıtmaz. Hatta genel olarak iki omuz için de rahatsızlık vermesini engeller. Bunun yanı sıra, eklemlerinize de zarar vermesini engelleyerek iskelet sisteminizi korur. Adidas su geçirmez sırt çantası su geçirmez yapısı ile her mevsimde ve yağışlı havalarda rahatlıkla eşyalarınızı taşıma imkanı sunar. Bu nedenle ürün içerisindeki eşyalar ıslanmayarak zarar görmez. Adidas sırt çantası modelleri ise geniş bir ürün yelpazesinde bulunduğu için zevkinize ve ihtiyacınıza göre bir model edinme imkanı bulabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu kadar bölmeye sahip olan Adidas sırt çantası erkek ve kadınların kullanımı için uygun ürünlerdir. Bunların yanı sıra, materyallerin hemen her ortamda kullanıma uygundur. Günlük hayatta, seyahate çıkarken, spor yaparken, işe ya da okula giderken ürünleri kullanabilirsiniz. Spor tarza sahip olanların da kıyafet kombinlerini tamamlaması için uygun bir üründür. Ayrıca, bazı materyallerin üst kısmında elle tutma yeri de bulunur. Bu sayede sadece sırtınızda değil, elinizde de modeli rahatlıkla taşıyabilir ve çantanın içerisinden ihtiyacınız olan malzemeyi pratik bir şekilde alabilirsiniz. Laptop materyal modelleri de bulunur. Bu modellerin içerisi, dizüstü bilgisayarınızı dış etkenler korumak ve onu rahat bir şekilde taşıyabilmeniz için tasarlanmıştır. Her ebatta materyal modeli bulunduğu için hem eşyalarınızı hem dizüstü bilgisayarınızı taşımak için uygun yüksekliğe ve ene sahip olan modellere sahip olabilirsiniz. Materyallerin bu avantajlarının yanı sıra, içerisine yerleştirdiğiniz eşyalara da istediğiniz her an kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem tek bölmeli hem çok bölmeli modellerin içerisine yerleştirdiğiniz eşyalarınızı istediğiniz ve ihtiyacınız olan her an pratik bir şekilde alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, omzunuza taktığınız bu modeller sayesinde hareket imkanınız daha çok artarak daha rahat spor yapmanıza olanak verir. Farklı bölmelere farklı tip eşyaları yerleştirerek daha kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Markaya ait modellerinin yan kısımlarında su matarası yerleştirebilmeniz için özel bölümler bulunur. Bu sayede hem istediğiniz her an su ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilir hem de mataranın dik durmasını sağlayarak herhangi bir dökülme problemi ile karşılaşılmasına engel olabilirsiniz. Birçok avantajı bulunan markaya ait küçük, normal boyutlarda ve büyük olarak bulunur. Birbirinden farklı desenlerde ve renklerde bulunan bu modellerden tarzınıza uygun olanı Trendyol’dan uygun fiyatlarla hemen edinebilir ve ihtiyacınız olan her an eşyalarınızı taşımak için pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Birçok avantajı olan bu aksesuarlardan edinerek hem spor yaparken hem günlük yaşamda tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Siz de uzun ömürlü modelleri hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Beğenilen Adidas Sırt Çantası Özellikleri

Beğenilen Adidas Sırt Çantası Özellikleri

Markanın ürünleri hem renk hem boyut olarak geniş bir ürün yelpazesinde bulunur. Özel olarak üretilen çeşitlerin yanı sıra unisex olarak üretilenleri de vardır. Unisex modeller ise hem erkek hem kadınlar için uygundur. Mini modellerden büyük boy olanlara kadar ihtiyacınız olan seçeneği edinerek günlük hayatta pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Markaya ait büyük boy olanları normal sırt çantalarından daha uzun ve geniş ürünlerdir. Mini boyda olanları ise normal ebatlarda üretilen seçeneklerden daha ufak ebatlardadır. Normal boyutlarda üretilen materyallerin yanı sıra, farklı ebatlarda olanları da tercih ederek eşyalarınızı rahatlıkla taşıma imkanına sahip olabilirsiniz. Bazen spor yaparken daha geniş alana sahip materyallere ihtiyaç duyabilir ya da günlük kullanımda daha ufak çanta taşımak isteyebilirsiniz. Bunun için günlük materyal modelleri birçok ebatta ve herkese uygun bir şekilde üretilir. Adidas çocuk sırt çantası renkli ya da siyah beyaz olarak tasarlanır. Bu sayede zevkinize ve kombinlerinize uygun renk çeşitlerinde bir model edinebilirsiniz. Su geçirmez yapısı ile her mevsimde rahatlıkla kullanabileceğiniz Adidas Originals materyal modellerini ister günlük ister özel amaçlar ile kullanabilirsiniz. Derse giderken, seyahat ederken, spor yaparken ya da sadece arkadaşlarınızla gezerken kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde her zaman rahat bir şekilde hareket edebilirsiniz. Bu seçeneklerin her biri farklı malzemelerden üretilir. Bir kısmı pamuktan ya da polyesterden üretilirken, Adidas günlük sırt çantası deri versiyonları da bulunur. Kaliteli malzemeden üretilen bu seçenekleri uzun süre boyunca herhangi bir yıpranma ya da solma olmadan kullanabilirsiniz. Laptop taşımak, spor yapmak ya da günlük olarak tasarlanan modellerin tamamı profesyonel bir şekilde üretilir. Bu nedenle, uzun süre boyunca kullanım imkanı sağlar. Sportif amaçla tasarlanan modellerde ise taşıma kolları diğer çantalardan farklı olarak ince ipten üretilir. Buna rağmen dayanıklı ipler oldukları için ağırlığa karşı gelebilir ve kopma ihtimali daha azdır. Adidas okul sırt çantası modellerini rahat ve pratik bir şekilde kullanabilir ve spor tarzınızı bu aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Adidas Sırt Çantası Renkleri

Birbirinden Farklı Adidas Sırt Çantası Renkleri

Bu modellerin kırmızı, haki ya da mor gibi birçok renk çeşidinde bulunur. Sade renklerin yanı sıra asker yeşili gibi desenli tasarımlar da vardır. Farklı renk ve desen kombinasyonları sayesinde zevkinize göre bir alternatif edinebilirsiniz. Turkuaz gibi ara renklere sahip seçeneklerden de satın alarak birçok farklı kıyafetinizle kombinleyebilirsiniz. Lila gibi farklı renk tonlarında da bulunan tasarımlar sayesinde aradığınız renkte modele sahip olabilirsiniz. Farklı renklerde ve renk tonlarında bulunan modellerin yanı sıra siyah ya da beyaz renkte olanları da edinebilir ve sade renkleri sayesinde her kıyafetinize uygun olarak kullanabilirsiniz. Mini ve büyük boy ürünlerde de birçok farklı renkte model bulunur; Adidas küçük sırt çantası pembe ya da büyük boy mavi gibi değişik çeşitler vardır. Adidas mini sırt çantası renkli modelleri ile günlük kıyafetleriniz ile kombin yapabilir ve birçok yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Büyük boy çeşitlerin renkli ya da desenli olanlarından spor kıyafetlerinize uygun olanı tercih edebilir ve spor yaptıktan sonra yorgun olsanız dahi tarzınızı korumaya devam edebilirsiniz. Unisex tasarımlı desenleri ve renkleri sayesinde herkese uygun olan bu tasarımları hem siz hem çocuğunuz kullanabilir. Çünkü markaya ait bu modeller her yaşa uygun olarak tasarlanır. Her ebatta üretilen bu tasarımlra ile tarzınıza bir yenilik getirebilir ya da var olan tarzınızın daha şık olmasını sağlayabilirsiniz. Adidas sırt çantası gri, lacivert, yeşil, kırmızı, siyah gibi ana renklerde ve birçok ara tonda üretildiği için tarzınıza uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz. Kaliteli materyalden üretilen çeşitli spor malzemeleri üreten markalar arasında ismini en çok duyuran ve profesyonel çalışan markalardan biri olan Adidas kadın sırt çantası modellerini sadece spor yaparken değil, günlük hayatta da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Uygun Adidas Sırt Çantası

İhtiyaçlarınıza Uygun Adidas Sırt Çantası

Adidas markasına ait olan outlet ürünleri sayesinde eşyalarınızı pratik bir şekilde taşıyabilir ve tarzınızı çantanızla da yansıtmaya devam edebilirsiniz. Adidas anaokulu sırt çantası mini ve büyük boyları ile ihtiyacınız olan ürüne sahip olarak eşyalarınızı kolaylıkla içerisine yerleştirebilirsiniz. Bu modeller farklı sayılarda bölmelere sahip olduğu için ihtiyacınız olana sahip olabilirsiniz. Tek bölmeye sahip olan materyallerden birçok farklı bölmesi olan ürünlere kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Taşımak istediğiniz eşyalara göre ebat ve bölme seçerek gün içerisinde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Hem kullanım açısından hem iskelet sisteminize olan avantajlarından dolayı bu ürünlere sahip olarak rahatlıkla gün içerisinde taşıyabilirsiniz. Pembe gibi ana renklere sahip olan ürünleri pembe, beyaz ve krem gibi birçok kıyafetinizle kullanarak tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Ana renkten ziyade değişik tonlar tercih ediyorsanız, Adidas markasına ait olan pudra gibi farklı ara renkleri seçebilirsiniz. Herkesin zevkine ve tarzına uygun olan ürünleri bünyesinde bulunduran Adidas markası sayesinde sadece eşyalarınızı taşımaz, aynı zamanda spor tarzınızı tam olarak yansıtabilirsiniz. Adidas markasına ait olan siyah beyaz renklere sahip olanını ise her kıyafete rahatlıkla uydurabilmek ve sade olmak amacıyla tercih edebilirsiniz. Sadece renk çeşitleri değil, aynı zamanda desen modelleri de birbirinden farklılık gösterir. Değişik renklerde ve tasarımlarda üretilen çantalardan tercih ederek orijinal tarzınızı korumaya devam edebilirsiniz. Her yaşa, cinsiyete ve zevke uygun bir materyali bulabilirsiniz. Bu tasarımlardan satın alarak kendiniz ya da çocuğunuz için kullanabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Uzun süreli kullanım imkanı sunan bu ürünler sayesinde eşyalarınızı hem daha pratik hem daha şık bir şekilde taşıma imkanı bulabilirsiniz. Çoğu kişinin günlük hayatta ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri olan seçeneklerden Adidas markalı olanlarını edinerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Avantajlı Adidas Sırt Çantası Fiyatları

Avantajlı Adidas Sırt Çantası Fiyatları

Adidas sırt çantası fiyatları ürünün boyutuna ve bölme sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bunların yanı sıra, özel tasarım desenlere sahip olan ürünler de daha fazla fiyata sahip olabilir. Sade renklere sahip olan mini materyaller ise daha uygun fiyatlarda bulunabilir. Profesyonel ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Adidas markasına ait çeşitleri daha pahalı olsa bile, bazı zamanlarda Trendyol’da uygun fiyatlarla satın alınabilir. Adidas deri sırt çantası indirimlerini takip ederek bütçenize uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz. Diğer müşterilerin yaptığı yorumları da okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu tasarımların ürün açıklamasında bulunan bilgiler sayesinde hangi malzemeden üretildiğini ve boyutlarını öğrenerek size en uygun materyalleri satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Günlük hayatta sıklıkla tercih edilen bu ürünü, eşyalarınızı daha kolay taşımak ve taşırken de daha rahat hareket edebilmek için tercih edebilirsiniz. Adidas markasının orijinal ürünleri olan Adidas unisex sırt çantası ile hem tarzınızı yansıtabilir hem de profesyonel bir markayı kullanma imkanı bulabilirsiniz. İster kendiniz ister sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz bu ürünlerin birçok kullanım alanı bulunduğu için gönül rahatlığı ile uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Laptop modellerini tercih ederek bilgisayarınızı daha korunaklı ve daha pratik bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu ürünleri iş yerinde ya da okulda da kullanabileceğiniz için hemen her ortamda kullanım imkanı bulunur.Adidas markasının ürettiği spor malzemelerinin yanı sıra, ürün modellerine de Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan ve tarzınıza uygun bir ürüne uygun fiyatlarla sahip olarak uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Her yaştan kimsenin tercih ettiği ve güvendiği markalardan biri olan Adidas bebek sırt çantası modellerinden tarzınıza uygun olan birine hemen sahip olabilir, ihtiyaç duyduğunuz zaman kullanabilirsiniz.

Adidas Sırt Çantası ve Sunduğu Olanaklar

Adidas Sırt Çantası ve Sunduğu Olanaklar

Çantalar farklı kullanım alanlarına sahip olan ürünlerden biridir. Renk ve tasarım açısından çeşitlilik gösterir. Adidas markasının tasarladığı modeller kullanışlı ve işlevsel yapıları ile dikkat çeker. Farklı müşterilerin ihtiyacını karşılayacak şekilde üretilir. Çok sayıda bölmeye sahip olan modeller gün içerisinde kullanırken ya da yolculuk yaparken yardımcı olur. Alışverişe giderken dahi kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde günün her anında stilinizi koruyabilir ve eşyalarınızı rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve tasarımları ile spor tarza sahip herkes için uygun ürünlerdir. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen bu çantaları hem yeni sezon hem önceki sezonlara ait ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilir ve bir tık ile ayağınıza kadar getirtebilirsiniz. Ağır eşyaları dahi taşıyabilme potansiyeli bulunan bu çantaları günün her anında ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Uzun süreli kullanım imkanı bulunduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Materyallerin birçok avantajı bulunduğu için değişik modellerde bulunan bu ürünlere indirimlerle sahip olabilirsiniz. Mini boy çantalardan en büyük boylara kadar istediğiniz çeşitten edinerek iş, okul, seyahat, alışveriş, gezme ve çok daha fazla amaç için kullanmaya başlayabilirsiniz. Unisex üretilen günlük çantalar sayesinde kendinize uygun üründen edinebilirsiniz. Büyük boy çantalar ile seyahate çıkabilir ya da kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Adidas spor sırt çantası ise günlük olarak kullanabilir ve gezerken eşyalarınıza istediğiniz her an pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Normal ebatlarda bulunan materyalleri ise işte, okulda ve sporda kullanabilirsiniz. Taşımak istediğiniz eşyalara göre tasarlanan ve pratik bir şekilde taşıma imkanı sunan Adidas laptop sırt çantası modellerine uygun kampanyalar ile hemen Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Adidas okul çantası fiyatları karşılığında satın alarak uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Her yaşa uygun bu ürünler sayesinde hem kendiniz hem sevdikleriniz için sahip olabilirsiniz.