İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Desen
Ek Özellik
Kapasite
Kumaş Tipi
Materyal
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

adidas Omuz Çantası

" araması için 43 sonuç listeleniyor

Adidas Omuz Çantası

Renkli ve Kaliteli Tasarımları ile Adidas Omuz Çantası Modelleri

Günlük yaşamda yanınızda taşımanız gereken birçok eşya bulunur. Cüzdan, anahtar, not defteri ya da kullanılması gereken ilaçlar gibi pek çok materyal kadın, erkek, çocuk fark etmeksizin hayatın birer gerekliliğidir. Hareketli hayat temposuna sahip kullanıcılar için her şeyin her an ulaşılabilir olması hayatın kalitesini artırır. Bunun için gerekli eşyalara istenildiği an ulaşabilmeyi sağlayan çantalar tasarlanır. Markanın bünyesinde her türlü ortama uyum sağlaması için farklı büyüklüklerde ve çeşitli kullanım şekillerine göre tasarımlar bulunur. Bu modeller arasından genişliği ve kullanım rahatlığı ile kadın, erkek ve çocuklar tarafından en sık tercih edilenlerden biri omuz çantalarıdır. Omuzdan destek alan bir taşıma imkanı sunan bu model kullanıcılara taşıma rahatlığı sunar. Aynı zamanda işlevsel olarak her alanda kullanıma uygundur. Bir plaja giderken tercih edilebilir, spora giderken kullanılabilir ya da piknik için kullanımı idealdir. Bu modeller incelenirken kaliteli malzemeden üretilen Adidas omuz çantası ilgi çeker. 1949’dan bu yana ürettiği kaliteli malzemelerin hakim olduğu ürünler ile hem spor yapmayı hem de spor giyinmeyi sevenlerin ilk tercihlerinden biri olan marka kullanıcıların beğenisini kazanır. Omuz için tasarlanan seçeneklerin bulunduğu kategoride genellikle geniş ve fazla alana sahip modeller bulunur. Bu modeller spor salonuna giderken, açık havada spor yaparken ya da antrenmana giderken kullanılması için tasarlandığından birçok göze sahiptir ve kullanıcılara geniş bir alan sunar. Fazla eşya taşıma kapasitesine uygun olması için üretildiği malzeme kaliteli ve dayanıklı bir yapıda tercih edilir. Markanın bu çerçevede ürettiği omuz çantası modelleri her kesim tarafından beğenilir ve sadece spor etkinlikleri için tercih edilmez. Okulda, bilgisayar taşımak için ya da plaj çantası olarak birçok kişi tarafından kullanılır. Üretildiği kaliteli malzeme ve tasarımındaki geniş alan sayesinde tüm eşyaları içine alabilir ve üründe hasar ya da yıpranma oluşmaz. Adidas spor omuz çantası markanın diğer ürettiği tüm ürünlerdeki gibi tasarımı ve kalitesi ile göz dolduran bir üründür. Omuz desteği ile her alanda rahatlıkla taşınabilen bu modelleri incelemek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz. 

Renkli ve Kaliteli Tasarımları ile Adidas Omuz Çantası Modelleri

Günlük hayatta yapılan bir etkinlik için hem kadınlar hem erkekler o etkinliğe uygun bir kıyafet tercih etmek isterler. Söz konusu giyim ve moda olunca erkeklere, kadınlara ve çocuklara göre üretilmiş farklı tasarımlara sahip birçok ürün bulunur. Gidilen yer ve etkinliğe göre en uygun seçim yapılır. Böylelikle gerekli hazırlık tamamlanır. Kıyafetlerin yanında tercih edilen aksesuarlar da kıyafet kadar önemlidir. Hiç kuşkusuz bunlardan birisi de çantadır. Çantalar kıyafetleri tamamlayan bir görüntü oluştururken aynı zamanda kullanıcılara konforlu bir alan sunar. Taşınması gereken eşyalar içine konulabilir ve hareket alanını rahatlatabilir. Marka, üretimde kullandığı kaliteli materyaller ile daima ön plana çıkar. Kullanıcılara sağladığı konfor ile zirvedeki yerini korur. Bünyesinde bulundurduğu model sayesinde kullanıcıların eşyalarını rahatlıkla taşımasını hedefler. Her ürünün boyutu farklıdır. Bu kadar işlevsel bir kullanım için de uygun boyutta bir model seçmek gerekir. Adidas unisex omuz çantası tasarımı gereği bütün bu özellikleri içinde barındırır. Kullanım alanı olarak ergonomik bir ürün olan modelin içinde birçok farklı bölme bulunur. Farklı bölmelere yerleştirilen küçük ya da büyük eşyalar ile konforlu bir düzen oluşturulur. Böylelikle bir eşyaya ulaşılmak istendiğinde kolaylıkla bulunur ve arayarak zaman kaybetmek zorunda kalınmaz. Hem kadın hem erkekler için spora giderken çoğunlukla tercih edilen modelin geniş alanı iş evraklarını ve bilgisayarı almaya da oldukça elverişlidir. Bundan dolayı markanın tasarımları arasından daha düz ve kumaş olarak daha şık bir model tercih edilirse iş hayatını da kolaylaştıran bir yardımcı olur. Adidas siyah omuz çantası siyahın verdiği şık görüntü ile iş hayatı içinde kullanılmaya uygun bir üründür. İçerisinde bulunan ergonomik tasarımları ve geniş alanları sayesinde aynı zamanda ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite gibi fazla defter ve kitap taşınması gereken süreçlerin iyi bir kurtarıcısı durumundadır. Bu geniş ve taşıması rahat olan modelin bir başka kullanım alanı da plajdır. Plaja ya da havuza giderken havlu, yedek kıyafet, güneş koruyucu, kitap gibi birden fazla eşya taşınması gerekir. Bu eşyaların rahatlıkla ve düzenli bir şekilde konulması için ise omuz çantası idealdir. Ayrıca bazı çeşitlerin tasarımlarında havuz ya da deniz suyu ile teması engelleyen su geçirmeyen koruyucu maddeler bulunur. Bu şekilde bir ürün tercih ettiğinizde deniz ya da plajda olası bir kazanın da önüne geçebilirsiniz. Markanın eşsiz tasarımına sahip modeller günlük yaşam sırasında da tam bir koruyucudur. Yağmur yağarken yürümek zorunda kalındığında çanta içerisindeki eşyalar zarar görmez. Markanın tasarımları uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Siz de farklı alanlarda kullanım olarak konfor sağlayan Adidas omuz çantası erkek modellerini incelemek için Trendyol’u ziyaret edebilir, çeşitli tasarımlardan yana tercih yapabilirsiniz.

Spor Yapmayı Sevenlerin Tercihi Adidas Omuz Çantası Fiyatları

Spor Yapmayı Sevenlerin Tercihi Adidas Omuz Çantası Fiyatları

Her kıyafete uygun olan çantalar her yaşa ve her cinsiyete hitap edilecek şekilde tasarlanır. Bu tasarımlar günlük yaşamın ilerleyişi sırasında oldukça büyük yardımcılardır. Günlük yaşamın seyri dışında genellikle seyahatlerde de kullanılan çantalar ortamın kurtarıcı parçası olur. Markanın bünyesinde her işleve göre farklı boyutlardan ve farklı malzemelerden üretilen seçenekler bulunur. Bu modeller arasında spor için tasarlanmış olanlar ise hem iyi bir seyahat çantası hem de şık bir aksesuar olarak beğeniye sunulur. Modeller genel olarak omuzdan asmalı ve geniş bir boyutta olur. Sundukları geniş alan ile birçok eşyanın taşınmasına imkan tanırken aynı zamanda konforlu bir alan da oluşturur. Bunun yanı sıra omuzdan asmalı modellerin daha küçük tasarımları da bulunur. Adidas küçük omuz çantası bu modellerden birisidir. Günlük yaşam seyrinde taşınması gereken eşyaların az olduğu durumda tercih edilebilecek konforlu bir ürün olarak karşınıza çıkar. Özellikle yürüyüş esnasında ya da kafeye giderken gerekli olan telefon, anahtar ve cüzdanı taşımak için kullanılabilir. Kumaş ve renk tasarımı, kullanılacak ortama uygun olacak şekilde seçilerek kıyafetlerle kombinlenebilir. Bir restoranda yemek yemek için daha düz ve kumaşı daha şık bir model tercih etmek doğru olur ya da yürüyüşteki spor kombininize eşlik etmesi için daha soft bir model seçebilirsiniz. Omuz çantalarının en büyük artısı taşıma yükünü omuza vererek rahat bir kullanım sağlamasıdır. Bundan dolayı marka hem büyük hem de küçük olarak farklı boyutlarda ürün tasarımı yapar. Bu şekilde her alan için konforlu bir seçenek bulunur. Ürünlerin fiyatları da boyutlarına ve kullanılan kumaşına göre belirlenir. Adidas omuz çantası fiyat aralıkları hakkında daha detaylı bir bilgi almak için Trendyol’da yer alan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Bütçeniz belli ise filtreleme yaparak size uygun fiyattaki Adidas çantaların arasında daha hızlı bir inceleme yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünün fiyatı sizin bütçenize uymuyor ise indirim günlerini bekleyerek avantajlı fiyatlarla Adidas marka çantaya sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sayfamızdaki yorumları okuyabilir, farklı tavsiyeler ışığında seçimde bulunabilirsiniz.

Her Ortamda Kullanıma Uygun Adidas Omuz Çantası

Her Ortamda Kullanıma Uygun Adidas Omuz Çantası

Her ortamda kadın, erkek ve çocuklar için rahatlıkla kullanılabilen omuz çantası modellerini seçerken bazı detaylara dikkat etmek gerekir. İlk olarak boyutunu seçmek önemlidir. Farklı boyutlarda olan modeller arasından kullanılan ortama göre seçim yapılmalıdır. Seyahatte, kampta ya da sporda kullanılmak için alınacaksa büyük modeller tercih edilmelidir. İçerisinde bulunan birçok göz sayesinde bu ortamlarda çanta düzeni bozulmadan istenilen eşyayı bulmak kolay bir hal alır. Eğer iş ya da okul için kullanılacaksa orta boy bir ürün tercih edilebilir. Kitapların, evrakların ve bilgisayarın taşınacağı bu ortamlarda tercih edilen omuz çantasının dikdörtgen olması taşıma kolaylığı sağlar. Anahtar, telefon ve cüzdan gibi küçük eşyaları taşımak için ise minimal modeller yeterlidir. Adidas mini omuz çantası da bu durum için ideal bir seçenektir. Model seçerken dikkat edilmesi gereken diğer detay ise kullanılan kumaş türüdür. Kumaş seçimi genellikle ürünün kullanılacağı ortama göre belirlenir. Eğer kullanımın planlandığı ortam seyahat, kamp ya da okul gibi bir yer ise daha spor kumaş seçimleri uygun olur. Bu durumlar için kullanılan ürünlerde, renkli tasarımlar da görsellik açısından hoş durur. İş, restoran ya da kafe gibi ortamlarda kullanılmak istendiğinde daha şık bir kumaş tercih etmek estetik bir görünüm yaratır. Böyle zamanlarda tercih edilen çeşitlerde de siyah, beyaz, kırmızı gibi düz renkler seçmek daha şık bir görüntü ortaya çıkarır. Seçim sırasında dikkat edilecek bir diğer detay ise omuz askısının kalınlığı olmalıdır. Küçük omuzlara sahipseniz geniş bir omuz askısı size zorluk yaşatır. Aynı zamanda konforunuzu da bozar. Rahatlığınızı ön planda tutacak şekilde tüm bu kriterlere karar verdikten sonra size uygun modeli Trendyol’dan kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Konforlu ve İşlevsel Adidas Omuz Çantası

Konforlu ve İşlevsel Adidas Omuz Çantası

Hayatı kolaylaştıran ürünlerden biri olan omuz çantalarını seçerken dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Bunlardan biri ürünün kalitesidir. Kaliteli ve dayanıklı bir model seçildiğinde o ürün yıllarca kullanılabilir. Ürünün yapıldığı maddenin kaliteli olmasının yanı sıra mutlaka iç astarının da olması gerekir. Marka, üretimde sağlam dikiş kullanmaya özen gösterir. Böylelikle bölmelere ürün konulduğunda herhangi bir hasar oluşmasını önler. Diğer önemli detay ise omuz askısının yapıldığı maddedir. Omuz ile sürekli bir sürtünme oluştuğundan, hasar bırakmayan bir malzeme olması önemlidir. Ürün kumaşı, bölmesinin dikimi, iç astarı ve omuz askısı gibi detaylara dikkat edilerek seçilen bir ürün kullanıcılara uzun yıllar kullanım imkanı tanır. Ayrıca bazı çeşitlerde ekstra özellikler bulunur. Bu tarz detaylar hem ürünün içindeki eşyaların güvenini sağlar hem de ürünün zarar görmesini engeller. Bu detaylardan biri su geçirmeyen malzemeden yapılan ürünlerdir. Markanın ürünlerinin avantajı genellikle yağmur yağdığında ortaya çıkar. Bazen de beklenmeyen durumlarda çantanıza dökülen su ve kahve gibi sıvılar için kurtarıcı olabilir. Bu tarz durumlarda hem ürün hasar görmez hem de ürünün içinde bulunan eşyalar korunur. Markanın bazı modellerinde ısıyı daima muhafaza eden tasarımlar bulunur. Çok soğuk ya da sıcak havalara karşı elverişli bir tasarıma sahip olan marka, modelin içinde bulunan gıdaların bozulmasına engel olur. Markanın bünyesinde pek çok farklı tasarıma sahip seçeneklerin yer aldığı omuz çantası modelleri mevcuttur. Bu özellikler dikkate alınarak seçilen doğru bir ürünün kullanım ömrü uzun olur. Siz de Trendyol’da bulacağınız detaylı bilgiler ile Adidas askılı çanta modelleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sizin için uygun tasarımda, uzun ömürlü bir kullanıma sahip ideal ürünü bulabilirsiniz.

Ergonomik Kullanım ile Adidas Omuz Çantası

Ergonomik Kullanım ile Adidas Omuz Çantası

Modern dünyada tasarlanan ve üretilen her parça insan yaşamını kolaylaştırmayı hedefler. Çantaların tasarımı da buna dayanır. İlk zamanlarda ağır yükleri taşımak için kolaylık olması amacı ile üretilen, şimdilerde ise daha hafif yüklerin taşındığı şık bir aksesuar olarak kullanılır. Zamanla boyutu küçülse de işlevi aynı şekilde devam eder. Adidas omuz çantası kadın modelleri de bu işlevler doğrultusunda tasarlanır. Taşınması gereken ya da planlanan eşyaların dağınıklık yaratmadan rahat bir şekilde taşınmasını sağlar. İçerisinde bulunan gözler ile ergonomik bir tasarıma ait olan omuz çantalarının iç detayları incelenebilir. Böylelikle daha fazla göze sahip modeller ya da daha az gözü bulunan modeller tercih edilebilir. Adidas bünyesinde sunduğu konfor ile daima beğeni kazanan, farklı boyutlarda birçok tasarım bulunur. Bu çeşitler arasında seçim yaparken vücut tipinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Büyük bir model tercih etmek istiyorsanız ve küçük bir yapıya sahipseniz omuz çantası modellerinden dikey değil yatay olanları tercih etmeniz sizin için daha ergonomik olur. Omuzlarınızın genişliği ya da darlığı da bir başka dikkat edilmesi gereken detaydır. Dar omuzlarınız varsa askı kısmının ince olmasına özen göstermelisiniz. Kullanım alanına göre seçenekler arasından tercih yapmak da ürünün ergonomikliğini artırır. Eğer seyahat, spor ya da kamp gibi alanlarda kullanacaksanız yatay tasarlanmış çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz. Okul ya da iş için kullanacaksanız da dikey modeller kitapları, evrakları ve bilgisayarı taşımak için daha ideal bir kullanım sağlar. Kullanılacak alana ve vücut tipine göre istenilen omuz çantası modeli kullanışlı olacak şekilde seçilebilir. Siz de bu detaylar doğrultusunda verimli bir ürün alışverişi için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz. 

Adidas Omuz Çantası Çeşitleri Trendyol’da

Adidas Omuz Çantası Çeşitleri Trendyol’da

Hayatı daha verimli hale getirmek için temel ihtiyaçlar farklı platformlar sayesinde karşılanır. Online alışveriş ise alışverişte geçirilen zamanın daha verimli bir halde kullanılmasını sağlayan, modern zamanların en popüler uygulamalarından biridir. Online alışverişle gün geçtikçe her şey alınabilir hale gelmeye başlar. Bir evde, ofiste, kafede ya da okulda ihtiyaç duyabileceğiniz birçok ürünü İnternet üstünden de bulabilir, inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Online alışveriş denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan Trendyol ise size konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatmak için birçok seçenek sunar. Bünyesinde bulundurduğu markayla almak istediğiniz Adidas beyaz omuz çantası modeline kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Siz de Adidas markasına ait eşsiz bir omuz çantası almak isterseniz ilk olarak Trendyol uygulamasını açmanız ya da arama motorundan sayfasına ulaşmanız gerekir. Diğer yapacağınız işlemse arama kısmına Adidas çanta yazmak olur. Karşınıza çıkan binlerce farklı tasarım arasından hem zevkinize hem de bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Seçim aşamasında dilediğiniz tasarım için sırt, kol, bel gibi kategorilerden yararlanabilirsiniz. Trendyol’un sunduğu seçenekler arasından tarzınıza uygun bir renk seçebilir, filtreleme özelliğini kullanarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Tüm bu işlemlerden sonra istediğiniz ürüne dakikalar içinde ulaşabilirsiniz. Filtreleme olarak fiyat aralığını da belirleyerek bütçenize uygun modelleri inceleyebilirsiniz. Marka daima kullanıcıların memnun kalacağı üretimler gerçekleştirmeyi hedefler. Ayrıca kullanıcılarının kolay seçim yapabilmesi için sayfada ürünün bulunduğu kısımda iç özellikleri ve yapısı hakkında daha fazla bilgi de verir. Siz de dilerseniz bu aşamada ürünün içerik özelliklerini okuyabilir veya ürünü daha önceden deneyimlemiş olan kişilerin yorumlarından yararlanabilirsiniz. Online alışverişte en iyilerden birisi olan Trendyol’da birçok ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve zevkinize hitap eden modellere sahip olabilirsiniz.