İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Yaş
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Astar Durumu
Boy
Desen
Kalıp
Kumaş Tipi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

adidas Mont

" araması için 455 sonuç listeleniyor

Trend ve Spor Adidas Mont Modelleri

Adidas, dünya genelinde tanınan ve uzun zamandan beri popülaritesini koruyan bir spor giyim markasıdır. Sağlam ve estetik ürünleri ile kullanıcılar tarafından sevilen markalardan biridir. Spor giyim denildiğinde akla gelen ilk seçenekler arasındadır. Adidas ürünleri, herhangi bir spor icra edilirken veya günlük aktiviteler sırasında kullanılabilir. Bu marka, rahatlığından taviz vermek istemeyenler için benzersiz kalitede ürünlere sahiptir. Özellikle Adidas mont modelleri geniş kitleler tarafından oldukça beğenilir.

Adidas, spor ayakkabı denildiğinde de akla ilk gelen markalar arasında yer alır. Kendine has tasarımlara sahip modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca markanın yeni sezon ürünlerini takip ederek özgün tasarımlı ayakkabılara sahip olabilirsiniz. Ayakkabı modelleri spor branşına göre özel olarak üretilir. Uğraştığınız spor için özel olarak tasarlanmış olan bir modeli seçerek antrenmanlarınızı yüksek performans ile yapabilirsiniz.

Adidas, mont modelleri haricinde spor giyim kapsamında farklı aksesuar seçenekleri de sunar. Mont ve ayakkabı gibi ana ürünler haricinde; çanta, eldiven, şapka, çorap, saat ve bere gibi farklı seçenekleri mevcuttur. Tüm aksesuarlar yüksek kaliteye sahiptir. Uzun süreli kullanım için ideal seçeneklerdir. Özellikle çanta modelleri arasında yaptığınız spor dalına göre tasarlanmış farklı seçenekler bulabilirsiniz. Ayrıca çeşitli şapka ve bere modelleri de kullanım alanına göre seçilebilir.

Rüzgârlık, kış ayları gibi soğuk zamanlarda açık alanda spor yaparken en çok ihtiyaç duyulan spor malzemelerinden biridir. Hem kadınlar hem de erkekler için özel olarak tasarlanmış modeller bulunur. Bu ürünler, mevsim geçişlerinde ve bahar aylarında da kullanılabilir. Rüzgârlı havada spor yaparken sağlığınızı korumanıza yardım ederler. Tüm rüzgârlık modellerin kullanımı pratik ve konforludur. Rahat bir şekilde spor yapılması için tasarlanmış olan ürünlerdir.

Kaliteli ve Şık Adidas Mont Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Kaliteli ve Şık Adidas Mont Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Adidas markasının en popüler ürünlerinden biri monttur. Seçenekler arasında her yaş grubundan ve her kesimden kullanıcı için uygun özelliklere sahip modeller bulunur. Adidas bebek mont seçeneklerine de sahiptir. Marka, geniş ürün yelpazesi sayesinde 7’den 70’e herkese hitap eder. Modeller arasından kendi yaşınıza uygun olan bir ürünü tercih edebilirsiniz. Modeller farklı olsa da ürün kalitesi ve sağlamlığı değişmez. Adidas marka montlar, uzun süre boyunca sorunsuz kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Mont alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri kullanım zamanı olmalıdır. Ürünü giyeceğiniz mevsime göre seçmeniz çok daha uygun bir tercih şeklidir. Kış veya yaz mevsimine özel olarak üretilen modeller arasından ihtiyaca binaen seçim yapabilirsiniz. Adidas kışlık mont modelleri yaz için üretilmiş olanlara göre çok daha kalın ve soğuğa karşı dayanıklıdır. Yaz ve bahar ayları için üretilmiş olan Adidas ince mont modelleri ise daha hafif tasarımlara sahiptir.

Markanın kışlık mont modelleri daha geniş bir yelpazeye sahiptir. Adidas şişme mont, en sevilen seçenekler arasında yer alır. Popülaritesini uzun zamandan beri koruyan ve en çok ilgi gören modellerden biridir. Şişme montlarda genellikle kısa tasarımlar kullanılır. Adidas uzun mont modelleri arasında da şişme tasarıma sahip ürünler mevcuttur. Özellikle kış sporları ile ilgilenenler uzun şişme mont modellerini birini tercih edebilir. Ayrıca Adidas dolgulu mont modelleri de kış aylarında kullanılmak için idealdir.

Adidas mont modelleri, üretimlerinde kullanılan kumaş türüne göre de çeşitlenir. Adidas polar mont, kış aylarında soğuk havaya karşı en çok koruma sağlayan modeller arasındadır. Adidas deri mont ise bahar aylarında kullanmak için uygun olan seçeneklerden biridir. Kış aylarına göre nispeten daha sıcak havalarda kullanmak için Adidas baharlık mont modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Adidas kaz tüyü mont, kış aylarında soğuk havalara karşı yüksek koruma sağlayan bir modeldir. Adidas kaz tüyü mont modelleri, farklı tasarımlara ve renklere sahiptir. Bu materyal kullanılarak uzun veya kısa tasarımlar eşliğinde üretilen montlardan birini tercih ederek kış aylarını soğuktan etkilenmeden geçirebilirsiniz. Ayrıca Adidas parka mont modelleri de soğuk havalara karşı etkili koruma sağlayan seçenekler arasındadır.

Bahar aylarında günlük kullanım için özel olarak üretilen mont seçenekleri de bulunur. Adidas rüzgârlık mont, yağışsız ama rüzgârlı havalarda kullanmak için idealdir. Ayrıca spor yaparken rüzgârdan daha az etkilenmeyi sağlayan oldukça işlevsel bir üründür. Adidas yağmurluk mont modelleri ise yağışlı ama soğuk olmayan havalar için biçilmiş kaftandır. Bahar ayları ve mevsim geçişlerinde kullanılabilirler. Ayrıca bu montlar açık alanda spor yaparken de oldukça etkili bir koruma sağlar.

Adidas outdoor mont seçenekleri oldukça geniş kapsamlıdır. Modeller arasında her mevsime ve her türlü hava şartına uygun bir seçenek mevcuttur. Adidas su geçirmez mont, özellikle kış ayları için oldukça kullanışlı bir üründür. Kış sporları ile ilgilenenlerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği modeller arasındadır. Bu ürünler, yoğun yağış altında kullanıldığında bile kolay kolay iç tarafa su sızdırmaz.

Adidas mont yelek tasarımıyla da üretilir. Bahar aylarında ve mevsim geçişlerinde en çok kullanılan modeller arasında yelek mont seçenekleri bulunur. Hafif olmalarına rağmen soğuğa karşı etkili bir koruma sağladıkları için popüler modellerdir. Adidas kanguru mont, yağmurluk ve rüzgâlık tasarımlarından hoşlananlara hitap eden modeller arasında yer alır. Adidas kaban mont modelleri arasında şapkaya sahip olan seçenekler de mevcuttur. Adidas kapüşonlu mont modelleri, özellikle rüzgârlı havalar için oldukça kullanışlıdır.

En Çok Tercih Edilen Adidas Mont Kalıpları Nasıldır?

En Çok Tercih Edilen Adidas Mont Kalıpları Nasıldır?

Adidas mont modelleri, farklı tasarımlarda ve kalıplarda üretilir. Kadın, erkek ve çocuk modelleri farklı kalıplara sahiptir. Adidas erkek mont modelleri arasından seçim yaparken öncelikli olarak kullanım alanına dikkat edilmesi gerekir. Bu alanlar; günlük, outdoor ve spor olarak ayrılabilir. Çoklu kullanım özelliği barındıran modeller de mevcuttur. Rüzgârlık gibi ürünler daha çok spor yaparken kullanılır. Bu ürünler günlük olarak da kullanılmaya uygundur.

Adidas kadın mont modelleri arasından seçim yaparken tıpkı erkekler için üretilen çeşitlerde olduğu gibi öncelikle kullanım alanını dikkate almak önemlidir. Sonrasında ise, Adidas çocuk mont modelleri de dâhil olmak üzere, tercih edilen ürünün kalıplarına bakılması tavsiye edilir. Kalıp seçenekleri; fitted, regular, normal, dar/slim ve slim fit şeklinde sıralanır. Tercih yapmadan önce kendi vücut ölçüleriniz ile uyumlu olan kalıp seçeneğini bilmeniz yararlı olur. Bu sayede dilediğiniz ürünü tam olarak kendi vücudunuza oturacak şekilde satın alabilirsiniz.

Adidas Mont Modellerinin Fiyatları Nasıldır?

Adidas Mont Modellerinin Fiyatları Nasıldır?

Adidas mont fiyatları, modeller arasında farklılıklar gösterir. Kullanım alanına göre özel olarak üretilen montlar arasında da farklı fiyat seçenekleri bulunabilir. Ürün imalatında kullanılan materyal, fiyatların çeşitlenmesindeki en önemli etkenlerden biridir. Kullanılan malzeme aynı zamanda ürünün ömrünün de önceden tahmin edilmesine yardım eder. Adidas mont modelleri yüksek kaliteli ve birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilir. Bu nedenle markanın montları nispeten daha yüksek fiyatlı olabilir.

Adidas mont modelleri arasındaki fiyat farkının oluşmasında ürün tasarımı da etkilidir. Özellikle yeni sezon montlar diğerlerine göre daha pahalı olabilir. Markanın ürünlerine daha uygun fiyatlarla sahip olmak için seçiminizi önceki sezon modellerden yana kullanabilirsiniz. Bu sayede bütçenize uygun alışveriş yapabilir ve mükemmel bir monta sahip olabilirsiniz. Trendyol bütçenizi aşmadan alışveriş yapabilmeniz için yıl boyu devam eden kampanyalar ve çeşitli indirimler sunar.