İlgili Kategoriler
Fiyat
Cilt Tipi
Kapatıcılık
Görünüm
Suya/Tere Dayanıklılık
SPF
Form
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Fondöten

" araması için 14908 sonuç listeleniyor

Makyajınızı Güzelleştiren Kapatıcı Fondöten Çeşitleri Trendyol'da!

Fondöten, kadınlar tarafından çok sık tercih edilen ve sevilen makyaj malzemelerinden biridir. Ürün genellikle cilt tonunu eşitlemek için kullanılır. Cilt tonunu eşitleyen malzeme, tenin daha güzel ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar. Makyajda ilk adım olarak makyaj bazından sonra kapatıcı kullanılır. Tenii eşitleyen ve daha pürüzsüz göstermeye yarayan malzeme, makyaj fırçası ya da makyaj süngeri ile birlikte uygulanır. Malzeme yumuşak kremsi yapısı ile çok kolay ve pratik şekilde yüzde dağılır. Ürünün önemli özelliklerinden biri ise ten problemlerini yüksek bir oranda kapatmasıdır. Birçok kadın cilt problemlerinden şikayetçidir. Ciltte bulunan gözenekler ve sivilceler görüntü olarak hoş durmaz. Lekeli görüntüyü gidermek isteyen kişiler ilk olarak kapatıcıya başvurur. Kapatıcı bu hoş görünmeyen lekeleri kapatarak cilde güzel ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Bu özelliği ile birlikte kapatıcı fondöten kadınların favori makyaj malzemelerinden biridir. Özellikle önemli davetlerde ve şık mekanlara giderken makyaj çok fazla tercih edilen bir uygulamadır. Kapatıcı ile birlikte fotoğraflarda ten daha kusursuz ve fotojenik çıkar. Bu kadar fazla tercih edilmesi sebebiyle malzemenin birçok çeşidi ortaya çıkar. Farklılıklar ilk olarak ikiye ayrılır. Bu iki kol yağlı ve kuru ciltler içindir. Her ten birbiri ile benzerlik göstermez. Bu sebeple yüze uygulanan ürünler de her ciltte aynı etkiyi göstermeyebilir. Farklılıklara çözüm olarak genellikle yağlı ve kuru ciltler için ayrı, cilde özel seçenekler üretilir. Kuru ciltler için olan formüller tenin pul pul olmamasına özen gösterir. Çünkü kuru olanlar, diğer cilt tiplerine göre neme daha çok ihtiyaç duyar. Bu sebeple kuru ciltlerde nem oranı yüksek seçenekler tercih edilir. Bir diğer cilt tipi ise yağlı tenlerdir. Yağlı ciltler genel olarak parlayan özellikte bir yapı gösterir. Yağlı ciltler için fondöten yüzü daha da parlak göstermeyi engeller. Çünkü parlayan görüntü genellikle kişiler tarafından beğenilmez. Yağlı cilt tipine sahip kişiler su bazlı özellikteki malzemeleri tercih eder. Su bazlı fondötenler ciltte parlama ya da kusmaya neden olmaz. Yüz, mat ve canlı görünür. Hal böyleyken tüm cilt tiplerine sahip kişiler, istedikleri ürünü kolaylıkla bulabilir. Siz de kendinize uygun fondöten çeşitlerini Trendyol’ dan inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Fondöten Modelleri

Birbirinden Farklı Fondöten Modelleri

Herkesin kendine has ve farklı makyaj uygulama stili vardır. Makyaj uygulamaları kişiden kişiye göre farklılıklar gösterir. Makyaj uygulamalarının ve isteklerin bu kadar çeşitli olması, farklı özelliklerde ürünlerin ortaya çıkmasını sağlar. Örneğin bazı kadınlar makyajları yavaş yavaş ve dikkatli olacak şekilde uygular. Bazı kişiler ise daha hızlı ve pratik ürünleri tercih eder. Pratik ürünler makyajı hızlı şekilde yapmayı sağlar. Buradan yola çıkarak fondöten türleri de değişkenlik gösterir. Sık kullanılan makyaj türlerinden biri likit fondöten türüdür. Likit malzemeler genellikle cam ya da plastik bir kabın içinde bulunur. Bu kutunun içerisine bir adet sıkma pompası yerleştirilir. Sıkma pompası olması bulunması ile ürünün kendine has birden çok avantajı ortaya çıkar. Bu avantajlardan biri ise alınan miktarın ayarlanabilmesidir. Pompa yardımı ile sıkıp kullanılan ürün, istendiği kadar alınıp yüze eşit şekilde uygulanır. Böylece tasarruflu ve kontrollü bir şekilde makyaj uygulaması yapabilirsiniz. Pompa yardımı sayesinde istediğiniz kadar kapatıcı kullanabildiğiniz için ürün uzun süre boyunca gider. Likit özellikteki malzemeler yüze eşit şekilde kolaylıkla dağılır. Aynı zamanda makyaj süngeri ya da makyaj fırçası ile kolaylıkla kullanılabilmesi tercih sebeplerinden biridir. Bir diğer kapatıcı türü ise stick fondöten çeşididir. Stick türü ürün, adından da anlaşılacağı gibi çubuk şeklinde bir yapıya sahiptir. Bu tipteki ürünler açma kapama şeklinde çalışır. Ürünün altında bulunan mekanizma sayesinde çevirerek ürün ortaya çıkar. Yüzünüze uygulayacağınız kadar olan kısmı çevirip açarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu tip modeller pratik ve hızlı uygulama yapmak isteyen kişiler için son derece idealdir. Stick şeklinde kullanılan modeller, makyaj fırçası ile kolaylıkla dağılmaya uyum sağlar. Az ürün ile fazla uygulama özelliği sayesinde uzun süre boyunca kullanıma uygundur. Farklı diğer bir tür model ise krem fondöten çeşididir. Krem yapıdaki modeller yüze kolaylıkla dağılır ve hızlı etki gösterir. Kremsi yapıda olması sayesinde birçok kadın tarafından severek kullanılır. Kremsi yapıya sahip olan yüz, fotoğraflarda güzel ve canlı çıkar. Özellikle önemli davetlere gidileceği günlerde bu türdeki seçenekler tercih edilebilir. Kapatıcı türlerinde diğer önemli bir beklenti ise vegan formüllerle geliştirilmiş ürünlerdir. Birden çok kişi hayvansal ürün içeren makyaj malzemelerini kullanmayı tercih etmez. Müşteri beklentileri ve istekleri ön planda tutulduğundan markalar bu isteklere cevap verir. Vegan ürünler kullanmak isteyen kişiler için vegan fondöten türleri ortaya çıkar. Bu ürünlerin içerisinde herhangi bir hayvansal içerik kullanılmaz. Buradan yola çıkarak fondöten çeşitleri herkesin isteğine özel olarak özenle hazırlanır ve içerikler oluşturulur. Siz de kendinize ve isteklerinize uygun fondöteni kolaylıkla inceleyip satın alabilirsiniz.

Cilt Rengine Uygun Fondöten Çeşitleri

Cilt Rengine Uygun Fondöten Çeşitleri

Ten rengi herkeste farklı tonlardadır ve kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir. Bazı kişilerin ciltleri diğer kişilere göre açık renk olabilir. Bunun dışında daha koyu tonlarda farklı ten renkleri de bulunur. Her insanın ten renklerinin farklı olması ile birlikte kullanılan ürünler de farklılık gösterir. Çünkü herkes aynı renkteki model çeşidini kullanamaz. Koyu renkteki kişiler açık renkte kapatıcı kullandığında ürün vücuda uygun olmadığından kötü bir görüntü oluşabilir. Bu durumun zıttı olarak açık ten rengine sahip kişiler kendi rengine göre koyu ürünler tercih ettiğinde istenmeyen bir görüntü meydana gelebilir. Bu tarz uyum problemlerinin yaşanmaması için farklı fondöten tonları oluşturulur. Ürünler herkesin cildine uygun renkte ve tonlarında bulunur. Fondöten renkleri çok çeşitli ve farklı tonlarda olabilir. Bu tonlar belirli numaralar ile açıktan koyuya doğru artarak devam eder. Herkes kendine uygun kapatıcı rengini kolaylıkla bulabilir .Bu da seçim yaparken son derece kolay bir şekilde ürün alabilmeyi sağlar. Renkler genellikle cilt alt tonları göz önünde bulundurularak belirlenir. Farklı alt tonlarda bulunan ürünler kişinin kendi rengi ile uyum sağlar. Bu ürünler; yeşil, beyaz, pembe alt tonlu fondöten çeşitleridir. Örneğin, pembe alt tonlu kişilere sarı alt tonlu ürünler uyum sağlamaz. Renk tonuna uyum sağlamayan ürün, istenmeyen bir sonuç yaratır. Kendi alt tonuna uygun türdeki modelleri tercih eden kişiler istedikleri görüntüye kavuşabilir. Renginize uygun olmayacağından şüphe ettiğiniz ürünler için şeffaf olanları tercih edebilirsiniz. Şeffaf fondöten türleri denemeden alındığında herhangi bir risk oluşturmaz. Yüzünüzde belirli bir renk görünmemesi sayesinde aklınızda soru işareti oluşmadan satın alabilirsiniz. Renksiz ve şeffaf olan ürün, kendi renginizi eşitler. ve pürüzsüz hale getirir. Bu sayede şeffaf olan ürünler sıklıkla tercih edilir. Bir diğer sevilen model çeşidi ise pudra fondöten türüdür. Pudra modeller uygulama olarak kolay ve sevilen makyaj malzemelerinden biridir. Her renkte bulunan pudra yapısındaki malzeme, cildinizi istediğiniz görünüme kolaylıkla kavuşturabilir. Uygulama açısından tüm kapatıcıların numaraları ile birlikte ten renginize uygun modelleri mevcuttur. Siz de kendi ten rengi ve uygulama şeklinize göre istediğiniz modeli kolaylıkla seçebilirsiniz.

Fondöten ile Pürüzsüz Bir Cilt

Fondöten ile Pürüzsüz Bir Cilt

Yüzde bulunan sivilceler ve lekeler birçok kişi için istenmeyen ve sevilmeyen bir görüntüdür. Bu görüntü çeşitli yollarla geçirilmeye ya da kapatılmaya çalışılır. Kolay yöntemlerden biri olan kapatıcı sivilceleri kapatmak için tercih edilen seçeneklerden biridir. Cilt kapama denince akla ilk olarak fondöten gelir. Kapatıcı, makyaj yapmadan önce yüze ilk sürülen makyaj malzemesidir. Bu makyaj malzemesi. cilt tonunu eşitler ve vücut ile yüz arasında bütünlük sağlar. Özellikle arkadaşlarla dışarı çıkıldığında ya da şık bir davette bulunulduğunda makyaj yapmak tüm kadınlar tarafından tercih edilir. Makyajın olmazsa olmaz adımı ise bu uygulamadır. Ürün, ciltte pürüzsüz bir etki yarattığından yapısı da herkes tarafından önemsenir. Cildi kusurlu ve sivilceli olan kişiler yoğunluğu güçlü olan seçenekleri tercih eder. Bu ürünlerin başında ise porselen fondöten çeşidi gelir. Bu türdeki malzeme adından da anlaşılacağı gib yüzde porselen gibi net ve kusursuz görünüm sağlar. Porselen gibi görünen cilt fotoğraflarda da güzel çıkmanıza yardımcı olur. Özellikle düğün ya da parti gibi özel davetlerde porselen özelliğindeki seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bu makyaj malzemeleri satın alınmadan önce oksitlenme yapılması ile ilgili akıllarda soru işareti bulunabilir. Bazı modeller saatler geçtikçe yüzde oksitlenir ve kötü görüntü oluşturabilir. Oksitlenmeyen fondöten herkesin aradığı ve tercih ettiği bir formüldür. Birçok markanın fazla sayıda modeli bulunduğundan istediğiniz tarzda malzemeyi bulabilirsiniz .Cildi kusursuz gösteren diğer tür ise sihirli fondöten çeşididir. Sihirli denmesinin sebebi tek renk tonuna sahip olmasındandır. Bu modelin özelliği tüm cilt renklerine aynı etkiyi gösterebilmesidir. Özellikle şık davetlerde bacak fondöteni modelleri sıklıkla merak edilen bir makyaj malzemesidir. Bacak için üretilen formül, bacakları kusursuz görünüme kavuşturur ve çorap giymiş gibi görünüm yaratır. Özellikle yaz aylarında şık davetlerde çorap giymeden bacak İçin yapılmış formülleri tercih edebilirsiniz. Eğer cildiniz parlak ve yağlı ise mat fondöten çeşitlerini inceleyip kendinize uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kapatıcılıklarına Göre Fondöten Çeşitleri

Kapatıcılıklarına Göre Fondöten Çeşitleri

Fondöten seçimi yaparken ilk başta dikkat edilen özellik formülünün kapatıcılık başarısıdır. Bazı kişiler az yoğun ve hafif formülleri tercih ederken bazı kişiler ise yüksek kapatıcı fondöten çeşitlerinin tercih eder. Bunun sebebi ise yüz tiplerinin kendine has özellikleridir. Yüzü problemli ve sivilceli olan kişiler kapatıcılığı fazla olan seçeneklerii tercih eder. Ürünlerin kapatıcılığı fondöten numaraları ile de belirlenebilir. Dövme yaptıran kişiler yaptırdıkları dövmeyi beğenmeyip pişman olabilir .Ancak dövme sildirmek uzun ve sancılı bir süreçtir. Dövmeyi kullanmak istemeyen kişiler dövmesi tamamen silinene kadar makyajdan yardım almak isteyebilir. .Dövme kapatan fondöten çeşitleri u kişiler için problemlerini çözebilme konusunda oldukça yardımcı olur. Yüksek yoğunluğa sahip ürünler dövmeleri rahatlıkla kapatır ve görünmesine engel olur. Bu çözüm oldukça hızlı ve pratik bir yoldur. Hızlı ve pratik olması sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilir. Tüm bu durumların dışında farklı istek ve tercih daha bulunur. Ürünler genellikle gün sonu yüzden çıkar ya da silinir. Herhangi durumda su vetere bağlı olarak çıkabilen ürünler genellikle günlük kullanıma uygundur. Ancak özellikle yaz aylarında çoğu kişi her gün makyaj uygulaması yapmak istemeyebilir. Yaz ayında tatillerde sürekli denize ve havuza girildiğinden makyaj uygulaması sık sık yapılır ve değiştirilir. Sürekli aynı uygulamaları yapan kişiler bu durumdan sıkılıp bunalabilir. Sürekli makyaj yapmaktan sıkılan kişiler kalıcı ürünlere başvurur. Kalıcı fondöten çeşitleri oldukça fazla bulunması ile isteği bu yönde olan kişiler için uygun bir seçenektir. Cildinizin durumuna göre ya da tercihinize göre uygun kapatıcılığa sahip ürünleri Trendyol’dan kolaylıkla bulabilirsiniz.

Müşteri Yorumları ile Kolay Fondöten Seçimi

Müşteri Yorumları ile Kolay Fondöten Seçimi

Fondöten yorumları sayesinde model seçimi yapmak ve tercihinizi belirlemek oldukça kolaydır. Çünkü yorumlar uzun kullanımların sonucu tecrübelerin ve alınan sonuçların devamında ortaya çıkar. Seçim yaparken formülün ve yapısının size uygun olup olmayacağı konusunda kararsız kalabilirsiniz. Bu kararsızlık alışveriş yaparken aklınızda bazı soru işaretlerinin oluşmasına sebep olabilir. Oluşan soru işaretleri ile birlikte istediğiniz modeli almak uzun süren ve sancılı bir süreç haline gelir. Bu sancılı süreci kolaylaştırmanın yollarından biri ise eklenen yorumları dikkate almaktır. Oluşan soru şaretlerinin giderilmesi için fondöten kullananlar ürünün altına yorumlarda bulunur. Bu yorumlar müşterilerin tecrübelerini ve ürün hakkında aldıkları sonuçları sizlere aktarma amaçlıdır. Yorumlar dikkate alındığında yapboz parçaları birbirine oturur ve seçiminizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda formülün rengi ile ilgili size uyum sağlamayacağını düşünebilirsiniz. Çoğu kişi rengin kendi ten rengine uyması ile ilgili kararsız kalabilir. Bu kararsızlık satın alma sürecinde size zorluk çıkarabilir. Formülün renginin anlaşılması ve size uyup uymayacağı konusunda netlik kazandırabilmenin yolu yorumları okumaktır. Sizinle aynı ten rengine sahip kişiler bıraktıkları yorumlar ile tüm soru işaretlerine cevap olabilir. Böylelikle yanlış kapatıcı tercih etme ihtimaliniz aza iner. Yanlış seçimlerden kaynaklanacak gereksiz maliyetlerden de kurtulmuş olursunuz. Siz de kapatıcıyı aldıktan sonra tecrübelerinizi fondöten öneri şeklinde dönüştürerek diğer müşterilere yardımcı olabilirsiniz. Eğer organik makyaj malzemeleri tercih ediyorsanız yine yorumlar sizin için oldukça yol göstericidir. Yorumları da dikkate alarak. İstediğiniz organik fondöteni kolaylıkla bulabilir, uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

Bütçelere Uygun Fondöten Fiyatları

Bütçelere Uygun Fondöten Fiyatları

Fiyat skalası her bütçeye uygun olacak şekilde özenle belirlenir. Fondöten fiyat belirlenirken müşteri memnuniyeti ve beklentileri ön planda tutulur. Her bütçeye uygun olacak şekilde model çeşidi de bulunur . Uygun fiyatlı fondöten arayan kişiler bu seçenekleri oldukça bol ve çeşitli şekilde bulabilir. Bu modeller içerisinde bulundukları kutuları ile birlikte uzun süre boyunca kullanılabileceğinden oldukça avantajlı ve az maliyetlidir. Her bütçeye uygun seçenek olması ile tercihinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Fondöten modelleri birçok özelliğe göre birbirinden ayrılır. Bu özellikler; ten rengi, uygulama şekli ve kullanım alanları olarak ayrılarak belirlenir. Likit, pudra, stick şeklinde birçok model bulunur. Tüm müşteriler aradığı özellikteki seçenek renklerini ve kullanım çeşitlerini bu modeller arasında rahatlıkla bulabilir. Makyaj malzemeleri genellikle kadınlar tarafından kullanılır. Ancak cildi problemli olan erkekler de bu seçenekleri kolaylıkla tercih edebilir. Erkekler genellikle kendilerine uygun malzemeyi bulamayacağını düşünür ancak erkek fondöten çeşitleri de mevcuttur. Her müşteri kendi isteğine ve beklentisine uygun ürünü birden fazla çeşit arasından kolaylıkla bulabilir. Bu durum alışveriş yapmanızı oldukça kolaylaştıran bir avantajdır. Fondöten markaları herkesin isteğine uygun modelleri oluşturabilmek için çaba sarf eder. Modeller oldukça kaliteli ve hijyenik bir üretim sürecinden geçer .Bu üretim süreci sonucunda tüm müşterilerin beklentilerine uygun özellikte ve bütçe dostu ürünler ortaya çıkar. İsteyen herkes aradığı modeli bulabilmesi amacı ile fiyatlar oldukça uygun ve avantajlı şekilde belirlenir. Siz de aradığınız seçenekleri yorumlarını da inceleyerek güvenle tercih edebilirsiniz. Seçimini yaptığınız ürünü Trendyol’dan uygun fiyat fırsatları ile satın alabilirsiniz.

Pürüzsüz Fondoten Nasıl Sürülür?

Fondöten cildin pürüzsüz görünmesi ve tonun eşitlenmesi için kullanılan makyaj malzemesidir. fondöten fırçası ile sürüldüğü takdirde etkili sonuçlar alınabilir. Pürüzsüz görünüm için kılların çıkma yönü göz önüne alınarak sürülmelidir. Kaşların arasından yukarı doğru olacak şekilde sürülmesi gerekir. Yanaklara fondöteni sürme yönü aşağı doğru olurken çeneden iki yana doğru sürülmesi pürüzsüz görünüm sağlar. Cilt rengi ile uyumlu olan tonda renk seçilmesi gerekir. Bu şekilde doğal görünmesi mümkün olmaktadır. fondöten süngeri kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Bunun yanında yumuşak ve yuvarlak fırça ile sürüldüğünde daha mükemmel sonuçlar alınabilir. Fırça ya da sünger kullanılıyor olması fark etmeksizin temiz olmasına önem verilmelidir. Pürüzsüz görünümün yanında doğal görünmesi için ince bir tabaka olarak sürmeye özen gösterilmelidir. Cildin pürüzsüz cilt tonunun eşit görünmesini sağlayacak olan fırça ya da sünger, makyaj adımlarınızda sizlere kolaylık sunar.

Fondoten Nasıl Seçilir?

Fondoten seçimini yaparken en önemli nokta olarak kişinin cilt rengi öne çıkmaktadır. Cilt renginin açılmasını sağlayacak olan tonlar seçildiği takdirde doğal bir görünüm elde edilmesi mümkün olmayabilir. Cilt tonu ile uyumlu olan renk seçildiğinde fondöten süngeri kullanılarak sürüldüğünde pürüzsüz görünüm elde edilebiliyor. Fırça ya da sünger tercih edilmesi kişinin alışkanlıklarına bağlı olarak değişebiliyor. Cildin mükemmel aydınlık ve pürüzsüz görünmesi için fondöten internet sitesinden alınabiliyor. Fondöten cilt tonunun eşitlenmesi, kusurların kapatılması için kullanılan makyaj malzemesidir. Kadınlar makyajlarının ilk aşaması olarak yüzlerine fondöten uygulamaktadır. Makyajın mükemmel olması ve cildin pürüzsüz görünmesi için doğru ürünün seçilmesi gerekir. Mükemmel bir cilde sahip olmak için uygulamanın da doğru yapılması gerekir. Fondöten fırçası seçimi de yuvarlak başlıklı ve kılları yumuşak olmalıdır. Bu şekilde fondötenin uygulanması kolay olur ayrıca doğal bir görünüm elde edilebilir.

Fondöten Kaç Yıl Kullanılır?

Fondöten kadınların ciltlerinin pürüzsüz görünmesi amacıyla kullandıkları makyaj malzemesidir. Ciltte bulunan kusurlar fondöten ile kapatılabilmektedir. Bunun yanında alınan her makyaj malzemesinin bir ömrü bulunur. Fondöten de alındıktan sonra en fazla bir buçuk yıl içinde bitirilmesi gerekir. Fondöten fırçası ile ince bir tabaka olarak sürülerek ürün alındıktan sonra en fazla bir buçuk yıl kullanılması mümkün olmaktadır. Günlük olarak makyaj yapıldığı takdirde fondöten belirtilen süre içinde biter. Fondöten kullanım süresi geçtiği takdirde kesinlikle kullanmaya devam edilmemesi gerekir. Kullanım süresi geçmiş olan ürünlerin kullanılması halinde ciltte alerji, tahriş gibi çeşitli sorunlar yaşanabilir. Fondöten süngeri ile cildinizin rengi ile uyumlu olan tonu kılların çıkış yönüne doğru sürmek gerekir. Bu şekilde pürüzsüz görünüm elde edilebilir. Fondöten cilde sürülen bir ürün olarak mutlaka kaliteli olmasına dikkat edilerek satın alım adımlarınızı gerçekleştirmelisiniz. Bunun için Trendyol’dan ürün yorumları ve değerlendirmelerini okuyarak kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.