"

L'Oreal Paris Fondöten

" araması için 320 sonuç listeleniyor

Yoğun Kapatıcılık Özelliğiyle L'oreal Paris Fondoten Çeşitleri Trendyol'da!

Teknoloji sadece dijital dünyayı değil güzellik sektörünü de olumlu etkiler. Makyaj malzemelerindeki gelişmeler ile yaş mefhumu nerdeyse ortadan kalkar. Fondötenin en önemli işlevi sivilce, siyah nokta, leke gibi cilt kusurlarını kapatarak cilde hem kusursuz hem de doğal bir görüntü katmaktır. L'Oreal güzellik ürünleri tarihi uzun yıllara dayanan bilinen markalarından biridir. Markanın bilinen ürünlerinden L'Oreal Paris ürün çeşitleri her cilt tipine uygun krem, likit, stick formlarıyla kusurları başarıyla kapatır. Herkes cilt tiplerine göre hafif, orta ya da yüksek kapatıcılığı olan ürünü tercih edebilir. Krem formda üretilen L'Oreal mat fondöten anti alerjik yapıya sahiptir. Karma ciltler için üretilir. Kapatıcılığı yüksek olan ürün mat görünümü ve sizin teniniz ile uyumu sayesinde doğal bir görüntü oluşturur. Krem formların mini boyları 30 ml olarak üretilir. Antialerjik olmasının, gözenek kapatıcı özelliğinin yanında antibakteriyel özelliği ile sizlere fayda sağlar. Kapatıcılığı, renk tonu sizin ten renginize göre değişir. Ürün sadece cilt kusurlarını kapatmakla kalmaz cildi nemlendirerek dış etkenlere karşı da korur. Suya dayanıklı olması yaz aylarında plajlarda, havuz kenarlarında kullanımını kolaylaştırır. L'Oreal True Match fondöten likit kategorisinde yer alır. Cilt rengi ile uyumu dikkat çeker. Cilde uygulandığında yüz doğal ve kusursuz görünür. İçeriğinde yer alan pigmentler ürünü her cilt rengine uygun hale getirir. Antioksidan yapı, sivilce izlerini yok eden ve oluşumunu engelleyen Loreal Paris hyaluronik asit fondöten cilde iyi gelirken gliserin, E vitamini ve cildin elastikiyetini sağlayan B5 vitamini ile cildi nemlendirir. Ayrıca sürekli kullanıldığında içinde bulunan vitaminler sayesinde cildi gün boyu nemlendirerek 2 hafta sonunda cildin doğal ve sağlıklı bir görüntüye kavuşmasına yardımcı olur. Uzun süre süren etkisi ise cildinize homojen bir görüntü verir. Özellikle karma ciltlerde başarılı bir ton eşitleyicisidir. Tüm gün akmadan ya da topaklanmadan kalan pürüzsüz görüntüsü sizleri memnun eder. İnce dokusu ile makyajın en önemli parçası olan ürün, ciltteki derin olmayan kusurları kapatmada başarılıdır. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun fondöteni Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Üstün‌ Kapatıcılığı ile L'Oreal Fondöten ‌

Üstün‌ Kapatıcılığı ile L'Oreal Fondöten ‌

Özellikle yaz aylarında ciltte ortaya çıkan lekeler kapatılmadığında rahatsız eder. Loreal paris pudra fondöten başarılı kapatıcı özelliği ile cilde homojen bir görüntü kazandırırken günlük makyajda kullanıldığı gibi profesyonel makyaj için de uygun bir zemin oluşturur. Likit formları tüm cilt tipleri ile kolay uyum sağlar. Çok ince bir tabaka olarak cilde uygulandığından rahatsız etmez. Cildinize doğal bir görüntü verir. Uygulaması sünger, fırça ya da el ile yapıldığında görüntüye maksimum homojenlik kazandırır. L'Oreal stick fondöten yağlı yapısı ile özellikle kuru ve karma ciltler için uygundur. Yağlı dokusu yağlı ciltlerde performansı düşürür. Loreal Paris Yüksek kapatıcı fondöten özelliği fotoğraf çekimi öncesi uygulandığında kusursuz fotoğrafların çekilmesini sağlar. Uygulaması da oldukça basittir. Modele özel fırçalar veya parmaklar yardımı ile cilde yedirilir. Dokusu yumuşak ve kremsidir. Cilt kusurlarını kapatmasının yanında her yaşa uygundur. Ayarlanabilir kapatıcılığı ile sizler istediğiz alanları belirginleştirerek yüz hatlarında ortaya çıkarmak istediğiniz bölgeleri netleştirebilirsiniz. Yüze kazandırdığı keskin hatlar, aynı zamanda yüz hatlarındaki detayları ortaya çıkarmada işe yarar. Ayrıca fırça kullanmadan da uygulaması kolay olan seçenek, kısa zamanda kusursuz görüntüye ulaşmak isteyen herkes için idealdir. Modeller arasından stick fondöten sayesinde etkileyici yüz hatlarına sahip olur. Özellikle kış aylarında cilt kuruyarak elastik yapısını kaybeder. Bazı ciltlerde oluşan pullanma ile birlikte oluşan dökülme cilde bakımsız, solgun bir görüntü verir. Loreal Paris fondöten kuru ciltlerde özellikle burun kenarlarında oluşan pul pul dökülmeleri kapatırken cilde bakım yaparak bir daha oluşmasının önüne geçer. İçerisinde bulunan bakım çeşitleri ile cildi nemlendirerek dış etkenlerden korur. Doğru renk tonu kullanıldığında cildiniz renk tonu ile bütünlük sağlayarak doğal bir görüntü oluşturur. Sarı alt tonlu fondöten L'Oreal sıcak tenli olarak da tabir edilen ciltler için uygundur. Tenin tonu genellikle bilek içindeki damarlardan tespit edilir. Beyaz tenli olup sarı ya da pembe alt tonlu fondötenler kullananlar olduğu gibi sarı alt tonlu olanların uygun olduğu beyaz cilt renklerine de rastlanır. Cilt ne kadar beyaz ya da buğday olsa da kullanılacak model rengini cildin alt ton rengi belirler. Cildin hangi alt ton rengine sahip olduğu bilek içindeki damarlardan anlaşılır. Sıcak, soğuk nötr gibi üç farklı alt tondan söz etmek mümkündür. Sıcak alt tonu olanların bilek içi damarları yeşildir. Cilt tonunda sarı ve kırmızı renk hakimdir. Soğuk alt tonlu olanların el bilek damarları mavidir. Cilt renklerinde ise pembelik ve mavilik hakimdir. Diğer yandan nötr alt tonu olanların bileğinde renkler eşit dağılır. Üstün kapatıcılığı olan L'oreal Paris fondöten yorumları Trendyol’da yer alır. Geri bildirimlerini görmek modeller hakkında daha detaylı bilgi almak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Her‌ ‌Cilt Tipine‌ ‌Uygun‌ L'Oreal Fondöten Modelleri‌

Her‌ ‌Cilt Tipine‌ ‌Uygun‌ L'Oreal Fondöten Modelleri‌

Vücudunuz cilt yapısı, renk tonu ve alt tonu kullanılacak fondötenin özelliğini belirler. Kuru ciltlerin beklentisi, kapatıcılığın yanında nem dengesinin de korunmasıdır. Diğer yandan uzun süre dışarıda olan ve kapalı alanlarda çalışanların beklentisi temas edildiğinde bulaşmayan, uzun süre etkisini koruyan fondöten tipidir. Yağlı cilde sahip olanların cildinin parlamasını istemezken, sivilcelerinden şikayet edenlerin sivilceleri kapandığında mutlu olur. Loreal Paris porselen fondöten renkleri tüm ihtiyaç ve beklentiler göz önünde bulundurularak uzun AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirilir. Marka, sadece cilt tonunu eşitlemeye ya da sivilce benzeri oluşumların kapatılmasına odaklanmamış ürünün sürdürülebilir performansı için içeriğine cilde bakım yapan vitamin, nemlendirici gibi farklı bileşenler ekler. Böylece makyaj öncesi herhangi bir nemlendirici bakım ürünü uygulamadan direkt fondöten uygulamak bazı durumlarda yeterli olur. Bu özelliği sizlere kullanım kolaylığı sağlamasının yanında bütçe tasarrufu da sağlar. Loreal Paris serum fondöten stick formu ile likit kadar akışkan değildir. Her ne kadar cilt tonu sıcak, soğuk ve nötr olarak sınıflandırılmış olsa da bazı serilerde maksimum uyumu sağlamak için geliştirilmiş 30 farklı renk kesin uyumu garantiler. En ufak bir ton sapmasını bile yakalayan ürünler sayesinde makyajlı bile doğal görünmek artık mümkündür. Loreal Paris kuru ciltler için fondöten çeşitleri likit, krem ve stick formuyla sizlere pürüzsüz bir cilde sahip olmanın mutluluğunu yaşatır. Likit formlar günlük makyajda sıklıkla kullanılırken, ruj şeklinde tasarlanan ve yüz hatlarını yeniden şekillendiren stick form hızlı uygulanması ile pratiktir, vakitten kazandırır. Mat, saten görünümünde ya da doğal görünüm için seçilecek ürün çeşidi gidilecek yere ve tarza göre değişir. Mat görünümü garantileyen L'Oreal Vanilla fondöten her cilt tipine uysa da cildi parlatmadığı için yağlı ve karma cilde sahip olanlar daha çok tercih ederler. Ürün parlamaların önüne geçerek cilde istenilen matlığı kazandırırken yüzde ağırlık yapmaması avantajdır. Likit kategorisinde yer alan diğer bir ürün L'Oreal Infallible çeşidi porselen ve mat etkiye sahiptir. Soluk mat görünümü engellerken oksijen teknolojisi sayesinde cildin nefes almasına katkıda bulunur. Temasa karşı dayanıklı yapısı sayesinde 24 saat kalıcılığını korur. Cildinize uygun fondöten çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Kaliteli L'Oreal Fondöten Kullananlar

Kaliteli L'Oreal Fondöten Kullananlar

Loreal Paris fondöten kullananlar hem fırça hem de el ile uygulanabilen ürünlerin pratik ve rahat kullanımının keyfine varır. Bazı ürünlerde özel elastik sünger kullanım kolaylığı sağlar. Yumuşak ve ipeksi dokuya sahip fondöten formları topaklanma yapmaz. Yumuşak formu cilde kolay uygulanmasını sağlar. Yüz çizgilerin arasına dolmayan ya da yüzde farklı bir tabaka gibi durmayan ürünler, gün boyu ilk uygulanmış hissi yaratır. Uygulama sırasında cildin temiz olması önemlidir. İçinde bulundurduğu bakım ürünleri sayesinde bazı ciltlerde uygulama öncesi baz uygulamaya gerek kalmaz. Kalıp gibi durmaz, gözeneklere dolmaz, yüzde gerginlik oluşturmaz. Yüzün elastikiyetine uyum sağlar. Bunun yanında üzerine uygulanacak makyaj malzemeleri ile uyumu dikkat çeken ürün, sizlerin beğenisini kazanır. Uygulama malzemesi olarak kaşık fırçanın ve normal fırçanın yanında sünger ya da parmaklar ile uygulamak da mümkündür. Teknolojik gelişmeler güzellik sektöründe de hız kesmeden devam ederken, marka yeni ürünlerini Loreal Paris yağlı ciltler için fondöten serisi ile kullanıma sunar. Yeni denmesinin sebebi ürünün ciltteki tüm kusurları bir fırça darbesiyle kapatması ve terleme ile birlikte dış etkenlere dayanıklılığı sayesinde çok başarılı performans sergilemesidir. Özellikle iş stresinin yoğun olduğu çalışma ortamları, spor salonları, aktivitesi bol eğlence mekanlarında vakit geçirenler için oldukça avantajlı bir üründür. Terlemeye ve suya dayanıklı olması her zaman bakımlı görünmek isteyen herkes için önemli bir avantajdır. İnce yapısına göre kapatıcılığı oldukça yüksektir. İçeriğinde bulunan hyaluronik kompleks cilde kusursuz bir görünüm verirken cildi nemlendirir. Yağlı, kuru, karma olmak üzere her tip cilde uygundur. Ayrıca geniş renk skalası beyaz tenden esmer tene, sarı alt tondan pembe alt tona kadar her türlü tona uyum sağlar. Cilt tonunuza uyan rengi Trendyol’da bulabilirsiniz.

‌Işıltılı Tasarımları ile L'Oreal Fondöten

‌Işıltılı Tasarımları ile L'Oreal Fondöten

Ekolojik dengenin ve iş yapış şeklinin değişmesi insan fizyolojisine de yansır. Kirli hava, egzoz dumanı, stres ve yoğun iş temposu insanların yaşam kalitesini de olumsuz etkiler. Yaşam kalitesinin bozulması sonucunda ise soluk ve kuru cilt, yağ dengesinin bozulmasından kaynaklı sivilce oluşumu yüzde en çok ortaya çıkan görüntülerdir. L'Oreal Fresh Wear fondöten, cilde nefes aldıran yapısı, 24 saat kalıcı etkisi sayesinde sivilceleri başarı ile kapatırken cildin her zaman parlak ve canlı görünmesini sağlar. Gün sonuna kadar kusursuz görünümünü koruyanlar sürekli makyaj tazelemek zorunda kalmaz. Her türlü hava, ortam koşullarına dayanıklı olması herkesin günlük hayat kalitesini arttırır. Özellikle prezantabl görünüm gerektiren işlerde cildin homojen ve canlı görünümü önem taşır. Bu görüntünün kaynağı ise şık bir kombini tamamlayan makyajdır. Cilde uyum sağlayan, boyun, yüz arasındaki renk farkını ortadan kaldırarak yüzdeki tüm pürüzleri başarı ile kapatan fondötenler makyajın büyük bir kısmını oluşturur. Uzun süre dayanması ise çalışan performansına olumlu yansır. L'Oreal Lumi Magique fondöten cilde uygulandıktan sonra 12 saat boyunca etkisini korur. UV ışınlarına karşı koruması SPF 18 olup, tüm cilt tipleri için uygundur. Cilde uygulandığında ışıltılı bir görünüm kazandırır. İnce olduğu için cilde ağırlık vermez. L'Oreal paris fondöten diğer ürünlerden farklı olarak uygulama sırasında kolaylık sağlayan aplikatörü ve aynasıyla dikkat çeker. Sağladığı ipeksi, doğal görünüm cildi iyi hissettirir. Bunun yanında karma ciltlerin de rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Islak bitişli olması, kapatıcılığı ile birlikte 12 saat dayanması sayesinde ofis ortamına ya da dışarıda çalışanlara mesai saati boyunca bakımlı görünme avantajı sağlar. Fondöten renkleri Loreal Paris fondöten numaraları vasıtası ile birbirinden ayrılır. Siz de cildinize uygun olanların numarasına Trendyol üzerinden karar verebilirsiniz.

‌Avantajlı L'Oreal Fondöten Fiyat Seçenekleri

‌Avantajlı L'Oreal Fondöten Fiyat Seçenekleri

Bazı cilt tiplerine hafif kapatıcı özellikteki fondöten yeterli olurken bazı tipler yoğun kapatıcılığı olan ürünlere ihtiyaç duyar. L'Oreal Visible Lift çeşidi hafif kapatıcı etkisi ile günlük kullanım için uygundur. Karma cilt tiplerine uygun olup stick formundadır. Mat görüntü vererek parlamayı önleyen ürünün uygulaması kolaydır. Kolay emilen ürün cildi az da olsa nemlendirir. Ürünler cilt tipine, beklentisine ve bütçesine göre dilediği özellikteki ürünü seçebilir. Zengin ürün skalası ile L'Oreal fondöten kategorisi her bütçeye uygun seçenekler sunar. Ürün kremsi, likit bir forma sahiptir. SPF25 özelliği ile cildi UV ışınlarına karşı korumada başarılıdır. Her cilt tipine ve her yaşa uygundur. Fondöten uygulamasının yapıldığı sünger mikro havalandırmalı ve elastik yapıya sahiptir. Cilde tampon yaparak uygulandığında cilde tam olarak nüfuz etmesi kolay olur. Cildi nemlendiren özel yapısı sayesinde canlı, aydınlık bir görüntü verir. L'Oreal Affinitone çeşidi likit formlu kategoride yer alır. Yüksek kapatıcılığı ile gece makyajında, fotoğraf çekimlerinde başarılı performansı ile sizlerin beğenisini kazanır. Kuru ciltler için geliştirilmiş olan ürün orta kapatıcılıkta olup doğal ve parlak bir görünüm kazandırır. Ürün uygulaması sırasında cildin kir ve makyajdan arındırılmış olması ürünün başarılı performansı için önemlidir. Bunun yanında sizler kendi cilt özelliğinize göre olanları uygulamadan önce nemlendirici krem uygulandığınızda ürünün uygulandığı alan pürüzsüz bir görünüm kazanır. Markanın ürünlerini kullananların en sık karşılaştığı sorun ürünün telefonla konuşurken telefonun ekranına ya da gömlek yakasına, fulara bulaşmasıdır. Yeni fondötenin en önemli özelliği temasa dayanıklı olmasıdır. Cildinize uygun fondöten özellikler ve Loreal Paris fondöten fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi Trendyol üzerinden edinebilir, beğendiğiniz ürünün siparişini güvenle verebilirsiniz.

Dikkat Çekici Dokunuşları ile L'Oreal Fondöten

Dikkat Çekici Dokunuşları ile L'Oreal Fondöten

Ciltteki ton farklarını, leke, sivilce gibi oluşumları kapatmak için kullanılan farklı özellikteki kapatıcılar, sağladığı pürüzsüz, mükemmel görüntüsü ile herkesi mutlu eder. Uzun süre kalıcı olanlar sadece cilde canlı bir görüntü vermekle kalmaz aynı zamanda zaman tasarrufu da sağlar. Uzun saatler süren iş toplantıları sonrasında gelen iş yemekleri derken yoğun iş temposunda çoğu zaman makyaj tazelemek unutulur. Böyle durumlarda 24 saat kalıcı etkisi olan ürünler sizlerin hayatını kolaylaştırır. L'Oreal ışıltılı çeşit likit özelliktedir. Kapatıcı özelliğinin yanında SPF18 koruma faktörü ile cildi UV ışınlara karşı korur. Mükemmel kapatıcılığının yanında doğal bir görüntü verir. Likit, stick ve krem formları, farklı kapatıcı özelliklerine sahip ürün serilerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Cilde uygulandığı anda uyum sağlarken oksitlenme ve kusma yapmaz. Orta kapatıcılığı olan ürün cilde nemli, doğal bir görünüm verir. L'Oreal 3D modeli ipeksi dokusu sayesinde sizlere doğal, kusursuz bir cilt konusunda destek olmasının yanında tek uygulamada mükemmel uyum sağlar. Cilde uygulandıktan sonra sabitlenerek yüzde yer alan kızarıklık ve lekeleri başarı ile kapatır. Ayrıca 24 saat nemlendirme özelliği sayesinde cilt sağlığını koruduğu gibi sizlere daha sağlıklı bir görüntü vaat eder. Her bir seri zengin içeriği ve renk skalası ile beklentilerinize hitap eder. Sizler bu ürünleri kullanırken ilk beklentiniz ciltteki kusurları kapatması olabilir. Kapatıcılığı yanı sıra parlamaya da soluk görüntüye karşı başarılı formülasyonu ile etkili olan ürünler, üzerine uygulanacak allık gibi diğer makyaj malzemelerine de baz oluşturur. Zengin Loreal Paris fondöten renkleri tonları sayesinde her türlü cilt tipine, alt tonuna uyum sağlayan L'Oreal fondöten kategorisi sizlere geniş tercih olanağı sunar. ‌Cilt tipinize göre tercih edeceğiniz ürün formunu‌ Trendyol’un‌ ‌uygun‌ ‌fiyat‌ ‌avantajı‌ ‌ile‌ ‌hemen‌ ‌satın alabilirsiniz.