placeholder
"

Kryolan Fondöten

" araması için 147 sonuç listeleniyor

Kryolan Fondöten

Kryolan Fondöten Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Kozmetik makyaj markalarından biri olan Kryolan, 1945 yılında Arnold Langer tarafından Almanya’da kurulur. Markanın ilk kurulduğu yıllarda Berlin’in yerel tiyatrolarına makyaj malzemesi satan küçük bir dükkandan ibaret olduğu bilinir. Bugün ise kaliteli ürünleri sayesinde dünya çapında tanınan markalar arasında yer almaya başarır. 80’den fazla ülkede satışı bulunan kozmetik firması özellikle fondötenleri ile büyük dikkat çeker. Kryolan markasına ait renklendirici malzemeler makyaj sanatçılarının da favori ürünleri arasında yer alır. Pek çok film setinde, tiyatro oyununda ve video çekiminde bu markanın ürünleri kullanılır. Markanın çok popüler olan Kryolan fondöten çeşitlerinin haricinde ruj, pudra, dudak parlatıcısı, kapatıcı, allık, eyeliner, far, rimel gibi farklı kozmetik malzemeleri de bulunur. Bunların yanı sıra fırça benzeri yardımcı malzemeler ve aksesuarlar da yer alır. Bu kadar geniş bir ürün skalasına sahip olan marka, her geçen yıl büyümeye ve formüller geliştirmeye devam eder. Kryolan dendiği zaman ilk akla makyaj malzemelerinden biri olan fondöten; kızarıklık, sivilce gibi istenmeyen problemleri kapatır ve cildi kusursuz hale getirerek güzelleştirir. Kamera ve TV önünde bulunan herkesin cildine çeşitli sebeplerle bu malzemeler uygulanır. Ancak bunun için sadece kamera karşısında olmak gerekmez. Günümüzdeki çoğu insan gündelik yaşamlarında yüz renklendiricisi kullanır. Kryolan fondöten kullananlar doğru ürünü buldukları takdirde yüz güzelliklerini ortaya çıkarmayı başarır. Bir makyaj malzemesi ne kadar kaliteli ve başarılı olursa olsun yanlış tekniklerle uygulandığında sadece güzelliğinizi gölgeler. Makyaj tekniklerini iyi bilmenin yanı sıra cilt renginin ve tipinin de belirlenmesi gerekir. Kryolan markası ürünlerini farklı cilt renklerine ve tiplerine göre özel olarak geliştirdiği formüller neticesinde elde eder. Yüz renklendiricileri kuru, karma ve yağlı ciltler için ayrı olarak geliştirilir. Buna göre hepsinin yapısı ve dokusu değişiklik gösterir. Kozmetik ürün seçiminde önem taşıyan bir başka nokta da cilt rengine uyum sağlayan tonu bulmak olur. Eğer kendi ten renginden daha açık veya koyu bir ton kullanırsanız ürün yüzünüzle bütünleşmeyeceği için hoş bir görüntü ortaya çıkmaz. Kryolan fondöten renk seçimi yapmak istiyorsanız öncelikle Trendyol’da yer alan marka ürünlerini ve numaralarını inceleyebilirsiniz. 

Kryolan Fondöten Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Markanın farklı cilt tipine sahip kişiler için özel olarak ürettiği makyaj malzemeleri bulunur. Bunlardan birisi olan Kryolan kuru ciltler için fondöten çeşitleri Trendyol’un farklı satıcılardan temin edilebilir. Kuru cilt kapatıcı kremlerinde nemlendirme özelliği ön planda olur. Çünkü bu kişilere uygulanan makyaj malzemeleri cildin daha kuru, soluk ve cansız görünmesine neden olabilir. Çizgilere dolabilir, pul haline gelip dökülebilir. Bu yüzden Kryolan tarafından geliştirilen formüllerde kuru ciltler için daha ışıltılı, aydınlık ve ıslak bitişli olanlar yer alır. Kuru ciltli kişiler için üretilen makyaj malzemeleri E vitamini gibi farklı içeriklerle zenginleştirilir. Bu cilt tipine sahip olanlar Kryolan likit fondöten çeşitlerini rahatlıkla kullanabilir. Likit formüllü kapatıcı krem eşit ve ince bir uygulama sağlar. Yumuşak bir sünger veya fırça ile uygulanabilir. Cildin parlamasını önler. Kendiliğinden sabitlenen likit ürünler için ekstra pudra kullanmak gerekmez. Tüm likit formüllü renklendirici kremler parlak yapıda olmaz. Bazı çeşitleri matlaştırıcı yapıya göre geliştirilir. Kuru cilde sahip olan kişiler için ıslak ve parlak yapılı ürünleri kullanma zorunluluğu bulunmaz. Mat yapıda ama cildi kurutmayan bir fondöten arayanlar bu markada aradıkları ürünü bulabilir. Trendyol’da Kryolan yağlı ciltler için fondöten çeşitlerine de yer verilir. Ülkemizde yağlı cilt yapısına sahip pek çok insan bulunur. Bu yapıdaki kişilerin daha çok ciltteki parlamayı, yağlamayı ve terlemeyi önleyen makyaj kremlerine yönelmesi gerekir. Aksi takdirde yüz kremi emmediği ve bütünleşmediği için kusabilir. Yani dağıtılır, akar hatta başka yüzeylere bulaşır. Özellikle T bölgesi adı verilen alın, burun ve çene kısımlarında aşırı yağlanmalar görülür. Tüm bunların önüne geçmek için markanın yağlı ciltler için özel olarak geliştirdiği formüllerden birini kullanabilirsiniz. Bu ürünler genellikle mat yapıda olur ve ciltteki parlamayı alır. Hem makyaj süngeri hem de fırçası ile uygulanabilir. Ancak yağlı cilde sahip kişilerin de yüzlerini nemlendirmesi gerekir. Öncesinde hiç nemlendirici krem uygulamadan mat yapıda bir fondötenin direkt cilde yedirilmesi yanlış olur. Cilt tipi ne olursa olsun her kişinin belirli aralıklarla yüzünü nemlendirmesi gerekir. En fazla yapılan hatalardan birisi de cildi hiç hazırlamadan renklendirici ürünü uygulamak olur. Kryolan stick fondöten yağlı cilde sahip kişiler tarafından kullanılabilir. Çubuk şeklinde ve kremsi bir yapıya sahip olan bu makyaj malzemesi, stick ambalajı sayesinde pratik bir uygulama sunar. Üstelik 26 farklı renk seçeneği bulunur. Yoğun renklere ve pigmentasyona sahip olan stick fondöten ile kirli sakal görünümü bile kapatılabilir. Bunun için en ideal uygulama ise Dermacolor D32 numara ile karıştırmak olur. Birbirinden farklı yapılara sahip tam kapatıcılık sağlayan Kryolan çeşitlerini Trendyol üzerinden sipariş edebilirsiniz. 

Tam Kapatıcılık Sağlayan Kryolan Formülü ile Tanışın

Tam Kapatıcılık Sağlayan Kryolan Formülü ile Tanışın

Kryolan makyaj malzemeleri kalitesini dünya çapında kanıtlamış birkaç markadan biri olarak görülür. Tam örtücülük vadeden ürünlerinin ne kadar başarılı olduğunu ispat eder. Eğer hala bu markanın kapatıcı kremlerinden birini denemediyseniz Trendyol ile alışverişe başlayabilirsiniz. Kryolan Vitacolor fondöten yüksek kapatıcılık özelliği bulunan ürünler arasında yer alır. Krem yapıya sahip olan bu makyaj malzemesi, bir fırçanın yardımıyla çok kolay bir şekilde uygulanabilir. Az miktarda bir ürün tüm yüze eşit şekilde dağıtılabilir. Cilt kusurlarının kapanması için üst üste uygulama yapmaya gerek kalmaz. Tek kat şeklinde tüm yüze dağıtılan renklendirici krem tüm kusurları tamamen kapatır. Cilt üzerinde tek tonun hakim olmasını sağlar. Bu ürünün uygulanmasından sonra ise transparan pudra ile sabitlenmesi tavsiye edilir. 40 ml’lik ambalajın içerisinde satılan ürün cilt uyumluluğu bakımından tüm dermatolojik testlerden geçerek onaylanır. İçerisinde gluten barındırmaz. 13 farklı renk seçeneği bulunur. Vitacolor gibi makyaj malzemeleri genellikle özel günlerde tercih edilir. Tüm gün yüzünüzde sabit bir şekilde kalır ve size ulaşmak istediğiniz mükemmel kapatıcılığı verir. Kendinizi güzel ve çekici hissetmenizi sağlar. Kryolan porselen fondöten çeşitleri en fazla talep gören mükemmel kapatıcılık seviyesini yakalamak için özel olarak geliştirilir. Bu kapatıcı kremler fotoğraf çekimlerinde çok güzel görüntülere imza atmanızı sağlayabilir. Bebeksi pürüzsüzlüğe sahip aydınlık bir cilt görünümü verir. Üstelik 70’den fazla renk tonuna sahip olduğu için herkes kendi cildi için en ideal olan tonu bulabilir. Tam kapatıcılık için kuru bir süngerin yardımıyla uygulanması önerilir. Profesyonel makyaj sanatçıları tarafından Ultra Under Base ile birlikte kullanılarak renkli bir geçiş efekti elde edilir. Ayrıca tüm yüze değil sadece belirli bölgeler için düzeltici bir makyaj ürünü olarak da kullanılabilir. İçerisinde mineral yağ bulunmaz. Markanın tüm ürünleri gibi dermatolojik onaydan geçer. Eğer siz de özel günlerde, fotoğraf ve video çekimlerinde kullanabileceğiniz, tam örtücülük sağlayan, kurutmayan bir makyaj malzemesi arıyorsanız Kryolan imzası taşıyan fondötenlere şans verebilirsiniz. Aradığınız ürünü uygun fiyatlara Trendyol’da bulabilirsiniz. 

Profesyonellerin Tercihi: Kryolan Supracolor Fondöten

Profesyonellerin Tercihi: Kryolan Supracolor Fondöten

Yıllardır piyasadaki en iyi ürünlerden biri olan Supracolor ürünleri uzun saatler süren zorlu çekimlerin mükemmel bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Bu fondötenlerin üç farklı şekli bulunur. 8 ml, 30 ml ve 55 ml’lik paketleri bulunan ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Paket fiyatları ambalajın miktarına göre değişiklik gösterir. Krem formüle sahip olan Supracolor çeşitleri bütün cilt tipleri ile pürüzsüz bir şekilde bütünlük sağlar. Ancak bu ürünleri kullanmadan önce yüzün neme doymuş olması gerekir. Yeteri kadar nemlendirilmiş bir cilt üzerine uygulanan kapatıcı krem tam anlamıyla cilde uyum sağlar. Tabaka halinde kalmaz ve çok daha iyi dağılır. Bu profesyonel kozmetik malzemesi sadece normal makyalarda kullanılmaz. Aynı zamanda parlak renk efektleri oluşturmak, gölgeme ve vurgulama tekniklerini daha etkili hale getirmek için de kullanılır. Kryolan fondöten renkleri açısından da geniş ürün skalasına sahiptir. Sarışın, buğday, esmer ve koyu tenli kişiler için oluşturulan tonlarının dışında siyah, lacivert, kırmızı, hardal gibi farklı renkleri de bulunur. Standart ürünlerde bulunmayan bu sıra dışı renkler sahne makyajlarında kullanılmak üzere tasarlanır. Eğer cadılar bayramı, kostüm partileri gibi eğlenceli ortamlar için farklı makyaj uygulamaları yapmak isterseniz Kryolan Supracolor fondötenin renk çeşitliliğinden faydalanabilirsiniz. Bunların dışında nişanda, düğünde, özel davet ve gecelerde kullanmak için kapatıcı krem arıyorsanız da Supracolor’ı tercih edebilirsiniz. Dayanıksız makyaj malzemeleri 10-12 saat gibi uzun saatler neticesinde bozularak sizi yarı yolda bırakır. Ancak Supracolor uzun saatlerce rağmen ışıltısını ve yüksek kapatıcılık özelliğini kaybetmez. Yıllardır kalitesinden hiçbir şey eksilmeyen Kryolan kapatıcı krem fondöten ürünlerini Trendyol üzerinden sipariş edebilirsiniz. 

Kapatıcı Kremler ile Pürüzsüz Görüntü Nasıl Elde Edilir?

Kapatıcı Kremler ile Pürüzsüz Görüntü Nasıl Elde Edilir?

Bir makyaj malzemesinin nasıl uygulandığı pürüzsüz görüntü için büyük önem taşır. Yanlış tekniklerle uygulanan kapatıcı kremler sizi istenen sonuca götürmez. Hatta daha kötü bir sonuç ortaya çıkarır. Doğru şekilde Kryolan fondöten nasıl kullanılır bilmeyenler olabilir. Öncelikle bir renklendirici kremin uygulanması için iki farklı makyaj malzemesinden birinin tercih edilmesi gerekir. Bunlar makyaj süngeri ve fırça olarak olarak geçer. Makyaj süngerinin üzerine alınan bir miktar fondöten yüze tampon hareketlerle uygulanır. Öncesinde süngeri suyla ıslatıp sıkarak hafif nemli hale getirmek daha kolay bir kullanım sağlar. Dudağa ve göz çevresine ürün getirmek gereksiz olur. Hatta mat yapıdaki ürünler bu bölgelerin kurumasına neden olabilir. Kapatıcı krem sürmek için tasarlanan makyaj fırçaları kalın kıllarda oluşur. Fırçalar süngere oranla daha yoğun bir uygulama sağlar. Sünger sıvı haldeki makyaj malzemesinin bir miktarını uygulama sırasında içine çeker. Fırçadaki sert ve sık kıl yapısı kapatıcı kremi kendi içerisine çekmez. Bu yüzden ürünü yavaş yavaş artırak uygulamak daha doğru olur. İki uygulama şeklinde de ufak hareketleri seçmek gerekir. Fondöteni yüzü çekiştirerek ve sürekli farklı yönlerde sürmek kötü bir görüntüye neden olabilir. Yanlış uygulanan makyaj tekniklerinin sonucunda cilt üzerinde farklı boyutlarda ve çizik şeklinde ters yöne doğru ilerleyen belirgin izler görülür. Rastgele bir yeri boyuyormuş şeklinde yapılan özensiz ve hızlı uygulamalar da pürüzsüz ve bütüncül görüntüye engel olur. Bu yüzden kapatıcı kremleri özenli bir şekilde yavaş hareketlerle ve çok fazla bastırmadan tek yöne doğru uygulamak gerekir. Bu teknikler kişiyi en doğru sonuca götürür. Eğer siz de Kryolan ürünlerini denemeye karar verdiyseniz siparişlerini Trendyol üzerinden oluşturabilirsiniz. 

Her Gün Güzel ve Bakımlı Bir Cilde Sahip Olun

Her Gün Güzel ve Bakımlı Bir Cilde Sahip Olun

Pek çok insan gün içerisinde nasıl göründüğünü merak eder. Çünkü güzel görünmek tıpkı diğer insani ihtiyaçlar gibi önem taşır ve günlük hayata dair farklı durumlar üzerinde etkisi bulunur. Özellikle makyaj yapan kişiler gün içerisinde yaptığı makyajın bozulup bozulmadığını kontrol etme ihtiyacı duyar. Ancak Kryolan kullanan kişiler, bu gibi konularda kendilerini daha rahat ve özgüvenli hisseder. Çünkü Kryolan markasına ait kapatıcı kremler özel formülü sayesinde uzun saatler süren kalıcılık vadeder. Makyaj yapmayı günlük hayatının bir parçası haline getiren kişiler genellikle daha doğal görünen hafif renklendiricileri tercih eder. Kryolan günlük fondöten çeşitlerinden birini denemek isteyenler Trendyol’dan sipariş edebilir. Tinted Moisturizer adıyla bilinen ürün günlük kullanım için ideal seçeneklerden biri olarak öne çıkar. 50 ml’lik cam şişenin içerisindeki sıvı formüle sahip fondöten, püskürtme yöntemiyle uygulanır. Bu ürün taze ve doğal görünümden hoşlanan kişiler tarafından oldukça sevilir. Ayrıca içerisinde güneş koruma faktörü de bulunur. Ürünün hafif ve ışıltılı yapısı cilt ile hemen bütünleşmesini sağlar. Özellikle güneşli ortamlarda ışıltınızı çok daha iyi gösterebilir. Bu yüzden fotoğraf çekimlerinde de kullanılabilir. Sadece günlük hayatta kullanılması gerekmez. Yüksek örtülücülüğe sahip olduğu düşünüldüğünde kamera önünde olan kişiler için de güzel bir seçim olur. Kryolan mat fondöten çeşitleri de günlük hayatta kullanılabilir. Bu ürünlerin mat yapıda olması onların işe, okula veya markete giderken kullanılamayacağını göstermez. Işıltı yerine mat görünümden hoşlanan kişiler Kryolan ürünleri ile istedikleri bakımlı görünümünü elde edebilir. Eğer siz de iş yerinizde çalışırken veya arkadaşlarınızla dışarı çıkarken güzel görünmek ve bakımlı olmak istiyorsanız Trendyol’daki Kryolan kapatıcı krem çeşitlerini deneyebilirsiniz. 

Kryolan Fondöten İndirim ve Avantajları Trendyol’da

Kryolan Fondöten İndirim ve Avantajları Trendyol’da

Trendyol kullanıcıları Kryolan markasından alışveriş yaparken farklı indirim oranlarından ve kargo bedava gibi çeşitli fırsatlardan yararlanabilir. Online alışverişin sembollerinden biri haline gelen Trendyol, yıl içerisinde pek çok kampanya düzenler. Bu kampanyalar dahilinde oluşturulan indirim fırsatları ile uygun fiyatlı ve kazançlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Kampanya dönemlerinde Kryolan fondöten fiyatı üzerine eklenen ekstra indirimler beğendiğiniz ürünü çok daha uygun fiyatlara satın almanızı sağlar. Bu indirim oranları genellikle aynı olmaz. Ürünler arasında değişiklik gösterir. Ayrıca büyük kampanya döneminde uygulanan avantajlı fırsatlar nedeniyle pek çok renklendirici kremin çok hızlı bir şekilde tükendiğine şahit olabilirsiniz. Eğer acele edip satış işlemlerini tamamlamazsanız bu avantajları kaçırabilirsiniz. Satın almak istediğiniz bir kapatıcı krem çeşidinde sizin teninize uyum sağlayan tonlar tükenmiş olabilir. Trendyol’daki Kryolan fondöten numaraları stok bakımından değişiklik gösterir. Bütün numaraları aynı anda bulamayabilirsiniz. Hatta kampanya dönemindeki indirimler tüm tonlarda değil sadece belirli numaralar için geçerli olabilir. Bu durumda o numarayı favorilerinize ekleyerek hem stok durumundan hem de indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca Trendyol’da satışı bulunan makyaj ürünleri hakkında kullanıcıların deneyimlerini paylaşabileceği Kryolan fondöten yorum kısmına yer verilir. Bu kısımdaki yorumlar markanın kapatıcı kremini ilk defa alacak olanlar kişiler için yol gösterici olabilir. Ürünün yapısı, kalitesi veya numaraları hakkında fikir edinebilirsiniz. Siz de kapatıcı kremi satın aldıktan sonra kendi kişisel görüşlerinizi Trendyol’daki diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Yorum ve değerlendirmeler ürünleri deneyimlemek isteyen herkes için faydalı olabilir. Kryolan’ın profesyonel kozmetik malzemelerinden birini satın almak isteyen kişiler Trendyol’un kampanya ve avantajlarından faydalanabilir. Siz de Trendyol’u tercih ederek uygun fiyatlı ve kaliteli Kryolan fondötene sahip olabilirsiniz.