placeholder
"

Huawei Şarj Cihazları

" araması için 304 sonuç listeleniyor
Huawei Type C 5a Hızlı Şarj Kablosu Ap71
HuaweiType C 5a Hızlı Şarj Kablosu Ap71
(115)
Type C 5a Hızlı Şarj Kablosu Ap71
49 TL
Sepete Git
Huawei USB Type-C 5A Şarj ve Data Kablosu
HuaweiUSB Type-C 5A Şarj ve Data Kablosu
(19)
USB Type-C 5A Şarj ve Data Kablosu
40 TL
Sepete Git

Huawei Şarj Aleti

Huawei Şarj Aleti Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Teknolojinin önde gelen isimlerinden Huawei, telefon modellerinin yanı sıra birden çok şarj aleti modeliyle de piyasada yer alır. Marka, USB Type A, USB Type B, Mini USB, micro USB, USB-C ve kablosuz olmak üzere birçok modelde şarj aleti üretir. Huawei orijinal şarj aleti, akıllı telefonlardan tabletlere, kameralara ve hatta yeni dizüstü bilgisayarlara kadar herhangi bir elektronik cihazı şarj etmenizi sağlar. Markanın USB şarj aletleri aynı görevi görse de farklı şekil ve boyutlara sahiptir. USB Type A konektörler son derece yaygın olarak kullanılır. Veri aktarmak için bilgisayara bağlanır. Herhangi bir cihaz şarj etmek istendiği zaman, kablo ve duvar adaptörü sayesinde prize takılır. USB Type B konektörler ise genellikle yeni nesil yazıcı ve tarayıcılarla bağlantı kurmak için kullanılır. Bu kabloların üst kısmı eğimli ve dış köşeleri karedir. Mini USB şarj aletleri, diğer cihazların dışında kameralar, MP3 çalarlar ve oyun denetleyicileri gibi çeşitli cihazları şarj etme konusunda da işe yarar. Bu ürünler, normal bir USB’den daha küçük boyutludur. Huawei şarj aleti micro USB, yaygın olarak kullanılan modellerden biridir. Micro USB şarj cihazları telefon, Bluetooth hoparlör, kablosuz kulaklık, akıllı saat gibi cihazları şarj etme özelliğine sahiptir. Huawei şarj aleti Type C, günümüzde en çok kullanılan modeldir. Type C şarj aletleri, hızlı şarj yapma özelliğine ek olarak, veri aktarım konusunda da hızlılık sunar. Huawei hızlı şarj aleti çeşitleri ise markanın diğer önemli cihaz grubudur. Ürünlerin kısa sürede şarj etmesinin yanı sıra tasarımları da fark yaratır. Hızlı şarjlar USB-C cihazlarıyla da uyumludur. SuperCharge serisi, diğer standartlara oranla voltajı artırmakla kalmaz telefona giden gerilimi ve akımı da artırır. Bu şarj aletleri modellerine göre 22.5 W ve 40 W olarak ayrılır. 22.5 W grubu 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A cihazları şarj etme kapasitesine sahipken, 40W şarj aletleri ise 5V/2A, 9V/2A, 10V/4A cihazları şarj eder. Hızlı şarj aletleri, telefonların aşırı ısınmasını önleyerek pil ömrünü korumuş olur.

Huawei Şarj Aleti ile Zamandan Tasarruf

Huawei kablosuz şarj aleti çeşitleri, 15 Watt değeri ile dünyanın en hızlı şarj mekanizması grubundadır. Huawei cep telefonlarını şarj eden bu ürünler diğer pek çok markalı telefonları da hızlı ve kablosuz olarak şarj ile doldurabilir. Tüm Qi uyumlu telefonlarda kullanılmasının yanında ergonomik olmasıyla da öne çıkar. Kablosuz cihazların kutu içeriği şarj aleti ve güç için USB A-USB B kablolarından oluşur. Bu iki materyalle birlikte kutunun içinde kullanım kılavuzu da vardır. Ayrıca 40 W özellikli duvar adaptörü de kutunun içinde mevcuttur. Hızlı şarj cihazı ile birlikte gelen 40 W özellikli duvar adaptörü, markanın Mate 20 Pro serisindeki cihazların adaptörü ile aynıdır. Bu yüzden Mate 20 Pro serisinden herhangi bir ürün kullanıyorsanız, hızlı şarj aletlerinin adaptörü elinizdeki adaptörle aynı olacaktır. Hızlı şarj grubu, düz beyaz bir diske benzer. Cihaza alttan bakıldığı zaman çevresi boyunca kırmızı bir dairenin olduğu görülür. Bir cihaz şarj yapılırken, bu kırmızı çizginin LED göstergesi yanar. LED göstergesi, telefonun hala şarj olup olmamasına, kritik düzeyde bir düşük pile sahip olmasına veya tamamen şarj olmasına göre yanıp söner. Ön panelde bulunan LED, USB-C bağlantı noktası ile aynı hizadadır. Kablosuz cihaz serisindeki ürünlerin yumuşak ve kauçuk üst alanları, akıllı telefonun herhangi bir titreşimden veya olası bir hareketten dolayı kaymasını önler. Kablosuz şarj grubundan bir ürün satın aldığınızda, cihazın temizliğini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için hafif nemli bir mikrofiber bez kullanmanız yeterli olacaktır. 15 W düzeyindeki şarj cihazı ağırlık yapmaz ve çok fazla hacim kaplamaz. Bu yüzden bir çantaya kolaylıkla sığabilir. Böylece, kablosuz cihazınızı seyahatte, evde, okulda ve iş yerinde kullanmanız kolay olur. Sağlam yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım vadeden bu ürünler, yüksek verimlilik sağlar. Huawei Mate 20 Lite şarj aleti de kablosuz grubundaki ürünlerden biridir. Mate 20 Lite serisi dışında Mate 10 Lite çeşitleri de kablosuz şarj aletiyle uyumlu bir şekilde çalışır. Kablosuz şarj aletleri performans açısından kullanıcılarını memnun eder. Örneğin, Mate 20 cihaz grubu kablosuz bir şarj aleti ile 2 saat 40 dakikada yüzde yüz pil doluluk oranı elde eder. Mate 10 cihaz grubu ise 4 saat 20 dakikada tam doluluk oranına ulaşır. Markanın Mate 20 grubunda bulunan cep telefonları, kablosuz alet ile en hızlı şekilde şarj olan cihazlardır.

Her Türlü Cihaza Uyum Sağlayan Huawei Şarj Aleti

Huawei Mate 10 Lite şarj aleti olarak markanın hem kablolu hem de kablosuz ürünlerini kullanabilirsiniz. Kablosuz ürün grubundan bir pil dolum cihazı edinmek isterseniz, pek çok avantajla karşılaşırsınız. Bunlardan en önemlisi cihazların evrensel uyumluluk kategorisinde bulunmasıdır. Bu yüzden cep telefonunuzu değiştirdiğiniz zamanda bile, şarj cihazınızı yeni telefonunuz ile kullanmaya devam edersiniz. Dünyadaki en hızlı kablosuz şarj cihazlarını tasarlayan Huawei, USB-C bağlantı noktasına sahiptir. Kaymaz yüzeyi, minimal ve sağlam tasarımı ise bu ürünlerin diğer önemli özellikleridir. Mate 10 Lite ürün kategorisi dışında diğer Huawei telefonlar için de kablosuz ve kablolu olmak üzere yüksek kaliteli şarj aletleri vardır. Son teknolojik yeniliklerle üretilen kablosuz şarj aletleri, başka markalı cihazlarınızla da uyumludur. Huawei markasının hızlı şarj aletleri de her türlü elektronik cihazı şarj yapmak için idealdir. Bu ürünler herhangi bir üreticinin USB bağlantısına sahip cihazları ile uyum içindedir. 100 W’a kadar güç sağlayabilen hızlı şarj aletleri, bir USB-C bağlantı noktasına sahip olmaları koşuluyla dizüstü bilgisayardan akıllı telefonlara, Bluetooth kulaklıklardan hoparlöre kadar diğer tüm aletlerin pil ihtiyacını karşılar. USB-PD özellikli olan hızlı şarj aletleri, aynı anda iki cihazın pil gereksinimini karşılayabilir. Huawei taşınabilir şarj aleti çeşitlerinin USB-PD özellikli olanları ile örneğin hem cep telefonunuzu hem de Bluetooth kulaklığınızı şarj edebilirsiniz. USB-C özellikli hızlı cihazlar, beklentileri karşılayan bir performans vadeder. Yalnızca 30 dakikalık bir işlemde cihazınız %80 oranında pil doluluk oranına erişir. En yaygın olarak uygulanan şarj standartlarından biri olan hızlı şarj aletleri, Quick Charge teknolojisine uygun şekilde tasarlanmıştır. Diğer birçok markada bulunmayan USB-PD özelliği ise kullanıcılar için büyük bir ayrıcalıktır. Kapsamlı güvenlik önlemleri ve kutu içinde gelen adaptörler, Huawei’nin hızlı şarj cihazlarını farklı kılar. P30 Pro, Mate 20 Pro ve P10 gibi telefon serilerinde kutu içinde yer alan hızlı şarj aletleri, diğer markalı cep telefonları için de ayrıca satın alınabilir. Bu ürünler, cihazlara pil takviye etmek için yüksek voltajlar kullanır. Böylece kısa bir süre içinde şarj gereksinimini karşılamış olur. Ürünler, duvar adaptöründen gelen voltajı, telefonun piline ve dahili sıcaklığına göre otomatik olarak ayarlar. Bu yüzden cihazlara zarar vermez. Akıllı Şarj Protokolü sayesinde, USB-PD girişlerin hepsi dolu iken, cihazlar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapar. Bu yüzden tüm cihazlar, hızlı şarj aletleri ile uyumludur. Aynı şekilde, ürünlerin duvar adaptörü de her türlü cihazda kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Tüm Cep Telefonları ile Uyumlu Huawei Şarj Aleti

Huawei P20 Lite şarj aleti grubu, ortalama 1 saat 10 dakika içinde cihazın pilini tamamen dolu bir hale getirir. SuperCharge spesifikasyonunun tescilli bir parçası olan Huawei’nin Akıllı Şarj Protokolü, şarj cihazının ve kablonun yük kapasitesini belirler ve iletilecek voltajı azaltır ya da artırır. Ürünler, sekiz katmanlı bir soğutma sistemine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde, hızlı şarj standartlarında 5 dereceye kadar cihazları serin tutar. Cihazların özel astarı daha yüksek akımları işlemek için optimize edilmiş özel bileşenlerden oluşur. Bu kategorideki şarj cihazları, kısa devrelerden aşırı sıcaklıklara kadar her şeyi kapsayan testlerden geçirildikten sonra piyasaya sürülmüştür. Markanın öne çıkan şarj materyallerinden biri de kablolardır. Huawei şarj aleti kablosu modellerinin de hızlı ve standart olarak çeşitleri vardır. Pilini doldurmak istediğiniz cihaz hızlı şarj kablolarını destekliyorsa, markanın bu ürünlerini satın alabilirsiniz. Cihazınızın özelliklerine göre standart şarj kablolarını da tercih edebilirsiniz. Hızlı şarj yapma kapasitesi bulunan kablolar, örneğin P30 serisinin kutu içeriğinde yer alır. Huawei P30 şarj aleti, kutuyla birlikte gelir ve bu ürün 40W’a kadar akım desteği sunar. Kabloya ek olarak bir duvar adaptörü de bulunur. Cihazı isterseniz duvarda şarj yapabilir, isterseniz direkt kabloyu kullanarak PC’den de şarj yapabilirsiniz. Bu hızlı şarj kabloları haricen de satıldığı için telefonlar dışında diğer cihazlar için de kullanılabilir. Tüm cihazlara 40W’a kadar güç sunan bu kablolar, USB-A ve USB-C girişlerini ve 5V-4.5A grubunu destekler. Bu ürün grubunda güç iletimi için kalay kaplı bakır bir sistem mevcuttur. Ayrıca ürünler, veri iletimini daha kararlı hale getirmek için çift kalkan malzemeye sahiptir. Bu özelliklerinden dolayı Huawei telefon şarj aleti, güvenli ve yüksek performanslı bir kullanım sunar. Huawei araç şarj aleti modelleri de araç sahibi kullanıcılar için benzersiz faydalar sağlar. USB-C özellikli cihazlar için en hızlı şarj yapma olanağı sağlayan Huawei, araçlar için geliştirdiği cihazlarıyla da fark yaratır. Bu ürünler, 5A çıkış gücüyle normal cihazlardan 3 kata kadar daha hızlıdır. Kutu içerisinde orijinal USB-C kabloyla birlikte gelen ürünler, araca takılan bir adaptöre sahiptir. Taşınabilir özellikli bu araç şarjları, nereye giderseniz gidin hızlı ve kolay bir şekilde cihazlarınızın pilini doldurur. Huawei araç şarjları hızlı şarj teknolojisine sahiptir. Bu yüzden araçtayken güvenli bir şekilde kullanım ve hızlılık vadeder. Bu kategorideki ürünler, 1m uzunluğundaki USB C tipi kabloyla bütün cihazları destekler. Dilerseniz akıllı telefonunuzu şarj etmek için kendi micro USB’nizi veya başka bir kabloyu kullanabilirsiniz. Tüm Huawei şarj aleti fiyatları ise ürünlerin modeline göre değişiklik gösterir.

Uzun Ömürlü Huawei Şarj Aleti

Yüksek kaliteli, sağlam ve ergonomik tasarımlarıyla Huawei şarj aletleri, tüm cihazlarınız için birden çok seçenek sunar. Gelişmiş bileşenleri yapısında barındıran ve son teknolojik özelliklerle geliştirilen bu aletler, tabletten telefona ve kulaklıktan akıllı saate kadar bütün ürünlerin pil gereksinimini giderir. USB Güç Dağıtımı, USB-C ile birlikte sunulan bir güç aktarım standardıdır. USB-C ve diğer USB standartları gibi pek çok cihazla uyumludur. Huawei şarj aletleri, farklı USB girişlerine uyum sağlar niteliktedir. USB 1.0 şarj aletleri, 5V, 12 V ve 20V’yi destekler. USB 2.0 grubundaki ürünler, 5V, 12V, 15V ve 20V’yi destekler. Tüm voltajlar 3A’ya kadar çıkar. USB 3.0 cihazlar ise programlanabilir güç kaynağına sahiptir. Bu durum, lityum pillerin daha verimli şarj edilmesini mümkün kılar. En yaygın olarak kullanılan USB-C şarj cihazları bir veya birden daha fazla güç profiline sahiptir. USB-C’ler için 5V, 9V, 12V, 15V ve 20V güç profili mevcuttur. Her voltaj 3A’ya kadar rahatlıkla çıkar ve her voltaj akımı 3A sınırına kadar maksimum Watt ile eşleşir. Bu da Huawei şarj aletlerinin yüksek performans sunduğunu gösterir. Huawei tablet şarj aleti olarak da sıklıkla kullanılan bir diğer ürün grubu da QC serisidir. Hızlı şarj yapma kabiliyeti bulunan bu ürünler, bütün Android ve iOS cihazlarla rahatlıkla kullanılır. Bu ürün serisinin 3.0 grubu, standardın en popüler sürümüdür. 3.0 güç aktarımı sunan bu şarj aletleri, USB-C veri hatlarındaki voltajı değiştirir. Böylece cihazlar hızlı bir şekilde şarj olur. 4+ sürümü ise hem USB PD ile hem de USB-C ile uyumlu bir şekilde çalışır. Tüm dünyada oldukça popüler olan bir diğer şarj aleti grubu ise Huawei FCP, 18W’a kadar güç desteği sunar. Bu şarj aletleri USB-C girişi bulunan diğer tüm cihazlara uygun olduğundan Huawei akıllı saat şarj aleti ihtiyacı olanlar için de iyi bir alternatiftir. Huawei şarj aletiyle akıllı saatinizi şarj etmek oldukça kolaydır. Şarj cihazını doğrudan güneş ışığı almayan ve iyi havalandırılan düz bir yere yerleştirmeniz, her iki cihazın da kullanım ömrünü artırır. Huawei USB-C özellikli ürün grubundan bir ürünü, bilgisayarınızdaki veya başka bir düşük enerjili aygıttaki bir USB bağlantı noktasına takmanız yeterlidir. Akıllı saatiniz için UL sertifikasına sahip olan Huawei 5v USB duvar şarj aletleri arasından da seçim yapabilirsiniz.

Huawei Şarj Aleti ile Yüksek Performans

Huawei USB-C girişine sahip olan telefonlar, SuperCharge kategorisindeki şarj aletleriyle minimum süre içinde şarj olur. Aynı şekilde USB-C girişi bulunan diğer markalı telefonlar da bu cihazla şarj edilebilir. Huawei, kablosuz olarak çalışan şarj cihazları da geliştirir. En çok 15W şarj teknolojisi ile çalışan bu ürünler şarj verimliliğini son derece artırır. Qi standardında bulunan bu cihaz grubu, 15W, 10W, 7.5W ve 5W olmak üzere şarj desteği sunar. Kablosuz şarj cihazları pek çok iOS ve Android telefonda kullanılma özelliğine sahiptir. Akıllı indüksiyon, kablosuz modellerin en önemli özelliğidir. Bu yüzden cihazlar 5mm kalınlığa kadar metal olmayan bir kılıf üzerinden şarj yapılabilir. Entegre silikon yüzey, telefonun ve koruyucu kılıfın yüzeyini çizmez ve cihaza zarar vermez. Mini boyutlu olması, taşınabilirliği mümkün kılar. Huawei akıllı şarjları, akıllı bileklik modelleriyle de kullanabilirsiniz. USB girişi bulunan akıllı bilekliklerin hızlı bir şekilde bu aletler ile pillerini doldurabilirsiniz. Huawei akıllı bileklik şarj aleti, Huawei markalı ürünlerle uyumlu olduğu kadar diğer markalı akıllı bilekliklerle de çalışır. Akıllı telefonlar için bir pil doldurucu cihaz arıyorsanız, 40 Watt’a kadar birçok seçeneğiniz olduğunu bilmelisiniz. Farklı cihazlar farklı güç gereksinimine sahiptir. Bu nedenle bir tablet için kullandığınız şarj aletini akıllı bileklik için kullanmamalısınız. Cihazın şarj kapasitesi ile uyumlu olan bir alet hem yüksek performans sunar hem de beklentilerinizi karşılar. Huawei markalı duvar şarj cihazları, araç şarj cihazları, taşınabilir şarjlar, kablosuz ve hızlı şarj yapma özelliği bulunan tüm şarj türlerini Trendyol üzerinden kolayca satın alabilir, gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Huawei şarj aleti fiyatı ise ürünlerin özelliklerine ve modellerine göre farklılık gösterir.