Fiyat
Renk
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Huawei Şarj Cihazları

" araması için 21 sonuç listeleniyor

Orijinal Huawei Şarj Cihazları Trendyol'da!

Teknolojinin önde gelen isimlerinden Huawei, telefon modellerinin yanı sıra birden çok şarj aleti modeliyle de piyasada yer alır. Marka, USB Type A, USB Type B, Mini USB, micro USB, USB-C ve kablosuz olmak üzere birçok modelde şarj aleti üretir. Markanın orijinal şarj aleti, akıllı telefonlardan tabletlere, kameralara ve hatta yeni dizüstü bilgisayarlara kadar herhangi bir elektronik cihazın enerji dolumunu sağlar. Markanın Huawei mikro USB kablo aynı görevi görse de farklı şekil ve boyutlara sahiptir. USB Type A konektörler son derece yaygın olarak kullanılır. Veri aktarmak için bilgisayara bağlanır. Herhangi bir cihazın pili doldurulmak istendiği zaman, kablo ve duvar adaptörü sayesinde prize takılır. Huawei şarj cihazları modelleri, diğer makinelerin dışında kameralar, MP3 çalarlar ve oyun denetleyicileri gibi çeşitli cihazları doldurma konusunda da işe yarar. Şarj aletleri, normal bir USB’den daha küçük boyutludur. Markanın şarj aleti micro USB, yaygın olarak kullanılan modellerden biridir. Micro USB kabloları telefon, Bluetooth hoparlör, kablosuz kulaklık, akıllı saat gibi aletleri şarj etme özelliğine sahiptir. Bu ürünler modellerine göre 22.5 W ve 40 W olarak ayrılır. 22.5 W grubu 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/2A makineleri şarj etme kapasitesine sahipken, 40W özellikle çeşitler ise 5V/2A, 9V/2A, 10V/4A makineleri şarj eder. Markanın ürünleri Type C, günümüzde en çok kullanılan modeldir. Type C şarj aletleri, hızlı şarj yapma özelliğine ek olarak, veri aktarım konusunda da hızlılık sunar. Markanın hızlı dolum aleti çeşitleri ise markanın diğer önemli cihaz grubudur. Ürünlerin kısa sürede batarya dolumunun yanı sıra tasarımları da fark yaratır. Hızlı şarjlar USB-C cihazlarıyla da uyumlu olur. SuperCharge serisi, diğer standartlara oranla voltajı artırmakla kalmaz telefona giden gerilimi ve akımı da o doğrultuda artırır. Bu seri telefonun hızla dolmasını sağlar. Kaliteli malzemelerle üretilen batarya doldurma aletleri, daha pek çok cihaza da uyumlu olur. Giriş kısmının uygun olması, telefonda veya tablette kullanılmasını sağlar. Trendyol üzerinden markanın ürünlerini ve tüm çeşitleri satın alabilirsiniz.

Zamandan Tasarruf Ettiren Huawei Şarj Cihazları

Zamandan Tasarruf Ettiren Huawei Şarj Cihazları

Markanın kablosuz ürün çeşitleri, 15 Watt değeri ile dünyanın en hızlı batarya doldurma mekanizması grubundadır. Markanın cep telefonlarının batarya dolumunu yapan Huawei şarj kablosu, diğer pek çok markalı telefonları da hızlı ve kablosuz olarak doldurabilir. Tüm Qi uyumlu telefonlarda kullanılmasının yanında ergonomik olmasıyla da öne çıkar. Kablosuz cihazların kutu içeriği dolum aleti ve güç için USB A-USB B kablolarından oluşur. Bu iki materyalle birlikte kutunun içinde kullanım kılavuzu da vardır. Ayrıca 40 W özellikli duvar adaptörü de kutunun içinde mevcuttur. Hızlı şarj cihazı ile birlikte gelen 40 W özellikli duvar adaptörü, markanın Mate 20 Pro serisindeki cihazların adaptörü ile aynıdır. Bu yüzden Mate 20 Pro serisinden herhangi bir ürünü kullananlara Huawei şarj cihazları tavsiye edilir. Hızlı grup, düz beyaz bir diske benzer. Cihaza alttan bakıldığı zaman çevresi boyunca kırmızı bir dairenin olduğu görülür. Bir cihaz dolum yapılırken, bu kırmızı çizginin LED göstergesi yanar. LED göstergesi, telefonun hala dolum olup olmamasına, kritik düzeyde bir düşük pile sahip olmasına veya tamamen dolum olmasına göre yanıp söner. Ön panelde bulunan LED, USB-C bağlantı noktası ile aynı hizadadır. Kablosuz cihaz serisindeki ürünlerin yumuşak ve kauçuk üst alanları, akıllı telefonun herhangi bir titreşimden veya olası bir hareketten dolayı kaymasını önler. Huawei şarj cihazları kullananlar, cihazın temizliğini kolay bir şekilde yapabilirler. Bunun için hafif nemli bir mikrofiber bez kullanmanız yeterli olacaktır. 15 W düzeyindeki ürünler ağırlık yapmaz ve çok fazla hacim kaplamaz. Bu yüzden bir çantaya kolaylıkla sığabilir. Böylece, kablosuz cihazınızı seyahatte, evde, okulda ve iş yerinde kullanmanız kolay olur. Sağlam yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım vadeden bu ürünler, yüksek verimlilik sağlar. Markanın Mate 20 Lite modeli aleti de kablosuz grubundaki ürünlerden biridir. Mate 20 Lite serisi dışında Mate 10 Lite çeşitleri de kablosuz modeliyle uyumlu bir şekilde çalışır. Kablosuz aletler, performans açısından kullananları memnun eder. Örneğin, Mate 20 cihaz grubu kablosuz bir model ile 2 saat 40 dakikada yüzde yüz pil doluluk oranı elde eder. Mate 10 cihaz grubu ise 4 saat 20 dakikada tam doluluk oranına ulaşır. Markanın Mate 20 grubunda bulunan cep telefonları, kablosuz alet ile en hızlı şekilde bataryası dolan cihazlardır. Bu ürünler, cihazlara pil takviye etmek için yüksek voltajlar kullanır. Böylece kısa bir süre içinde batarya dolum gereksinimini karşılamış olur. Ürünler, duvar adaptöründen gelen voltajı, telefonun piline ve dahili sıcaklığına göre otomatik olarak ayarlar. Bu yüzden cihazlara zarar vermez. Akıllı Şarj Protokolü sayesinde, USB-PD girişlerin hepsi dolu iken, cihazlar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapar.

Her Türlü Telefona Uyum Sağlayan Huawei Şarj Cihazları

Her Türlü Telefona Uyum Sağlayan Huawei Şarj Cihazları

Markanın Mate 10 Lite aleti çeşitlerinde markanın hem kablolu hem de kablosuz ürünlerini kullanabilirsiniz. Kablosuz ürün grubundan bir pil dolum cihazı edinmek isterseniz, pek çok avantajla karşılaşırsınız. Bunlardan en önemlisi Huawei hızlı şarj aleti evrensel uyumluluk kategorisinde bulunmasıdır. Bu yüzden cep telefonunuzu değiştirdiğiniz zamanda bile, cihazınızı yeni telefonunuz ile kullanmaya devam edersiniz. Dünyadaki en hızlı kablosuz cihazlarını tasarlayan marka, USB-C bağlantı noktasına sahiptir. Kaymaz yüzeyi, minimal ve sağlam tasarımı ise bu ürünlerin diğer önemli özellikleridir. Mate 10 Lite ürün kategorisi dışında diğer markanın telefonları için de kablosuz ve kablolu olmak üzere yüksek kaliteli modelleri vardır. Son teknolojik yeniliklerle üretilen kablosuz modeller, başka markalı cihazlarınızla da uyumludur. Markanın hızlı aletleri de her türlü elektronik cihazı dolum yapmak için idealdir. Huawei şarj cihazları modelleri herhangi bir üreticinin USB bağlantısına sahip cihazları ile uyum içindedir. 100 W’a kadar güç sağlayabilen hızlı aletleri, bir USB-C bağlantı noktasına sahip olmaları koşuluyla dizüstü bilgisayardan akıllı telefonlara, Bluetooth kulaklıklardan hoparlöre kadar diğer tüm aletlerin pil ihtiyacını karşılar. USB-PD özellikli olan hızlı aletleri, aynı anda iki makinenin pil gereksinimini karşılayabilir. Markanın taşınabilir dolum aleti çeşitlerinin USB-PD özellikli olanları ile örneğin hem cep telefonunuzu hem de Bluetooth kulaklığınızı dolum yapabilirsiniz. USB-C özellikli hızlı ürünler, beklentileri karşılayan bir performans vadeder. Yalnızca 30 dakikalık bir işlemde ürününüz %80 oranında pil doluluk oranına erişir. En yaygın olarak uygulanan batarya standartlarından biri olan hızlı pil aletleri, Quick Charge teknolojisine uygun şekilde tasarlanmıştır. Diğer birçok markada bulunmayan USB-PD özelliği ise kişiler için büyük bir ayrıcalıktır. Kapsamlı güvenlik önlemleri ve kutu içinde gelen adaptörler, Huawei’nin hızlı ürünlerini farklı kılar. P30 Pro, Mate 20 Pro ve P10 gibi telefon serilerinde kutu içinde yer alan hızlı aletler, diğer markalı cep telefonları için de ayrıca satın alınabilir. Ayrıca bu modelleri tablet veya akıllı saatler için de tercih edebilirsiniz. Ürünleri inceleyerek uygun olanı satın alabilirsiniz.

Huawei Şarj Cihazları Modelleri

Huawei Şarj Cihazları Modelleri

Huawei P20 Lite ürün grubu, ortalama 1 saat 10 dakika içinde makinenin pilini tamamen dolu bir hale getirir. SuperCharge spesifikasyonunun tescilli bir parçası olan Huawei’nin Akıllı Şarj Protokolü, ürünün ve kablonun yük kapasitesini belirler ve iletilecek voltajı azaltır ya da artırır. Ürünler, sekiz katmanlı bir soğutma sistemine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde, hızlı dolum standartlarında 5 dereceye kadar makineleri serin tutar. Ürünlerin özel astarı daha yüksek akımları işlemek için optimize edilmiş özel bileşenlerden oluşur. Bu kategorideki modeller, kısa devrelerden aşırı sıcaklıklara kadar her şeyi kapsayan testlerden geçirildikten sonra piyasaya sürülmüştür. Markanın öne çıkan batarya dolum materyallerinden biri de kablolardır. Huawei batarya dolum aleti kablosu modellerinin de hızlı ve standart olarak çeşitleri vardır. Pilini doldurmak istediğiniz makine hızlı çeşit kablolarını destekliyorsa, markanın bu ürünlerini satın alabilirsiniz. Ürünün özelliklerine göre standart kabloları da tercih edebilirsiniz. Hızlı dolum yapma kapasitesi bulunan Huawei Type C kablo, pek çok modele uygun olur. Huawei 40W şarj aleti, kutuyla birlikte gelir ve bu ürün 40W’a kadar akım desteği sunar. Kabloya ek olarak bir duvar adaptörü de bulunur. Modeli isterseniz duvarda dolum yapabilir, isterseniz direkt kabloyu kullanarak PC’den de dolum yapabilirsiniz. Bu hızlı kabloları haricen de satıldığı için telefonlar dışında diğer makineler için de kullanılabilir. Tüm ürünlere 40W’a kadar güç sunan bu kablolar, USB-A ve USB-C girişlerini ve 5V-4.5A grubunu destekler. Bu ürün grubunda güç iletimi için kalay kaplı bakır bir sistem mevcuttur. Ayrıca ürünler, veri iletimini daha kararlı hale getirmek için çift kalkan malzemeye sahiptir. Bu özelliklerinden dolayı Huawei telefon batarya dolum aleti, güvenli ve yüksek performanslı bir kullanım sunar.

Uzun Ömürlü Huawei Şarj Cihazları Yorumları

Uzun Ömürlü Huawei Şarj Cihazları Yorumları

Yüksek kaliteli, sağlam ve ergonomik tasarımlarıyla Huawei batarya dolumu aletleri, tüm ürünleriniz için birden çok seçenek sunar. Gelişmiş bileşenleri yapısında barındıran ve son teknolojik özelliklerle geliştirilen bu aletler, tabletten telefona ve kulaklıktan akıllı saate kadar bütün ürünlerin pil gereksinimini giderir. USB Güç Dağıtımı, USB-C ile birlikte sunulan bir güç aktarım standardıdır. USB-C ve diğer USB standartları gibi pek çok modelle uyumludur. Huawei batarya dolum aletleri, farklı USB girişlerine uyum sağlar niteliktedir. USB 1.0 aletleri, 5V, 12 V ve 20V’yi destekler. USB 2.0 grubundaki ürünler, 5V, 12V, Huawei 18W şarj aleti, 15V ve 20V’yi destekler. Tüm voltajlar 3A’ya kadar çıkar. USB 3.0 modeller ise programlanabilir güç kaynağına sahiptir. Bu durum, lityum pillerin daha verimli dolmasını mümkün kılar. En yaygın olarak kullanılan USB-C şarj makineleri bir veya birden daha fazla güç profiline sahiptir. USB-C’ler için 5V, 9V, 12V, 15V ve 20V güç profili mevcuttur. Her voltaj 3A’ya kadar rahatlıkla çıkar ve her voltaj akımı 3A sınırına kadar maksimum Watt ile eşleşir. Bu da Huawei şarj aletlerinin yüksek performans sunduğunu gösterir. Huawei tablet şarj aleti olarak da sıklıkla kullanılan bir diğer ürün grubu da QC serisidir. Hızlı dolum yapma kabiliyeti bulunan bu ürünler, bütün Android ve iOS ürünlerle rahatlıkla kullanılır. Bu ürün serisinin 3.0 grubu, standardın en popüler sürümüdür. 3.0 güç aktarımı sunan bu dolum aletleri, USB-C veri hatlarındaki voltajı değiştirir. Böylece modeller hızlı bir şekilde batarya doldurur. 4+ sürümü ise hem USB PD ile hem de USB-C ile uyumlu bir şekilde çalışır. Huawei şarj cihazları yorumlarına göz atarak uygun olan sipariş verebilirsiniz.

Yüksek Performanslı Huawei Şarj Cihazları Tavsiyeleri

Yüksek Performanslı Huawei Şarj Cihazları Tavsiyeleri

Huawei USB-C girişine sahip olan telefonlar, SuperCharge kategorisindeki aletleriyle minimum süre içinde dolum olur. Aynı şekilde USB-C girişi bulunan diğer markalı telefonlar da bu ürünle şarj edilebilir. Huawei, kablosuz olarak çalışan modeller de geliştirir. En çok 15W şarj teknolojisi ile çalışan bu ürünler şarj verimliliğini son derece artırır. Qi standardında bulunan bu ürün grubu, 15W, 10W, 7.5W ve 5W olmak üzere dolum desteği sunar. Kablosuz şarj makineleri pek çok iOS ve Android telefonda kullanılma özelliğine sahiptir. Akıllı indüksiyon, kablosuz modellerin en önemli özelliğidir. Bu yüzden Huawei şarj cihazları online çeşitleri arasındaki modeller 5mm kalınlığa kadar metal olmayan bir kılıf üzerinden dolum yapılabilir. Entegre silikon yüzey, telefonun ve koruyucu kılıfın yüzeyini çizmez ve makineye zarar vermez. Mini boyutlu olması, taşınabilirliği mümkün kılar. Huawei akıllı şarjları, akıllı bileklik modelleriyle de kullanabilirsiniz. USB girişi bulunan akıllı bilekliklerin hızlı bir şekilde bu aletler ile pillerini doldurabilirsiniz. Huawei akıllı bileklik doldurma aleti, Huawei markalı ürünlerle uyumlu olduğu kadar diğer markalı akıllı bilekliklerle de çalışır. Akıllı telefonlar için bir pil doldurucu model arıyorsanız, 40 watt’a kadar birçok seçeneğiniz olduğunu bilmelisiniz. Farklı seçenekler farklı güç gereksinimine sahiptir. Bu nedenle tablet için kullandığınız doldurma aletini akıllı bileklik için kullanmamalısınız. Aletin kapasitesi ile uyumlu olan bir alet hem yüksek performans sunar hem de beklentilerinizi karşılar. Huawei markalı duvar seçenekleri, araç modelleri, taşınabilir seçenekler, kablosuz ve hızlı dolum yapma özelliği bulunan tüm ürün türlerini kolayca satın alabilir, gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Huawei şarj cihazları fiyatları ise ürünlerin özelliklerine ve modellerine göre farklılık gösterir. Bu yönden birbirinden farklı çeşitler bulabilirsiniz.

Huawei Şarj Cihazları Fiyatları

Huawei Şarj Cihazları Fiyatları

Huawei birden fazla makine için uyumlu batarya dolum kablosu ve adaptörü üretir. Ürettikleri arasında araç için uyumlu olanlar da vardır. Araç şarj aleti modelleri de araç sahibi kişiler için benzersiz faydalar sağlar. USB-C özellikli modeller için en hızlı dolum yapma olanağı sağlayan Huawei, araçlar için geliştirdiği alternatifleriyle de fark yaratır. Bu seçenekler, 5A çıkış gücüyle normal modellerden 3 kata kadar daha hızlıdır. Kutu içerisinde orijinal USB-C kabloyla birlikte gelen seçenekler, araca takılan bir adaptöre sahiptir. Huawei şarj cihazları satın alanlar; bu araç modellerini diledikleri alanda kullanabilirler. Nereye giderseniz gidin hızlı ve kolay bir şekilde makinelerinizin pilini doldurur. Huawei araç şarjları hızlı doldurma teknolojisine sahiptir. Bu yüzden araçtayken güvenli bir şekilde kullanım ve hızlılık vadeder. Bu çeşitteki seçenekler, 1m uzunluğundaki USB C tipi kabloyla bütün cihazları destekler. Dilerseniz akıllı telefonunuzu şarj etmek için kendi micro USB’nizi veya başka bir kabloyu kullanabilirsiniz. Tüm Huawei modellerinin fiyatları ise çeşitlerin modeline göre değişiklik gösterir. USB-C girişli modellerde de fiyatlar değişiklik gösterir. Bu aletler USB-C girişi bulunan diğer tüm modellere uygun olduğundan Huawei akıllı saat dolum aleti ihtiyacı olanlar için de iyi bir alternatiftir. Huawei dolum aletiyle akıllı saatinizin batarya dolumunu yapmak oldukça kolaydır. Makineyi doğrudan güneş ışığı almayan ve iyi havalandırılan düz bir yere yerleştirmeniz, her iki cihazın da kullanım ömrünü artırır. Huawei USB-C özellikli ürün grubundan bir seçeneği, bilgisayarınızdaki veya başka bir düşük enerjili aygıttaki bir USB bağlantı noktasına takmanız yeterlidir. Akıllı saatiniz, aracınız veya telefonunuz için uygun bir model almak için Huawei şarj cihazları indirimlerinden yararlanabilirsiniz ve ekonomik olarak alışveriş yapabilirsiniz.