Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Bağlantı Tipi
Fiyat
Renk
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Güç Ürünleri

" araması için 96251 sonuç listeleniyor

Kalitesiyle Öne Çıkan Güç Ürünleri Trendyol’da!

Dijital ihtiyaçların giderek artması, bu gereksinimlerin karşılanması için teknolojik aletlere gereksinim duyulmasını da beraberinde getirir. Teknolojik aletlerin ömrünü uzatmak için çeşitli aksesuarlarla beraber kullanılmaları tavsiye edilir. Bunun yanı sıra ihtiyaç duyulan gücü sağlamak için de çeşitli aksesuarlar kullanılır. Elektrik enerjisi aracılığıyla teknolojik aleti uyandıran ve çalışmaya hazır hale getiren güç ürünleri olmazsa olmaz aksesuarlar arasında yer alır. Bir kablo aracılığıyla bağlanan seçenekler, şarj ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. Taşınabilir yapıda olan adaptör ya da kablolar, teknolojik aletlerinizi ihtiyaç duyduğunuz her alanda rahatlıkla şarj etmenizi sağlar. Yüksek çalışma kapasitesine sahip olan bu araçlar, kısa süre içerisinde tam doluma ulaşılmasına yardımcı olur. Prize takılan şarj adaptörü seçenekleri kesintisiz güç aktarımı için gerekli görülen alternatifler arasında yer alır. Type-C girişe sahip olan cihazlar için özel olarak tasarlanan adaptörlerin tercih edilmesi gerekir. USB girişli olanlar için uygun giriş ve bağlantı noktasına sahip türlerin tercih edilmesi önemlidir. Bilgisayarlar için de tasarlanan adaptör seçenekleri bulunur. Bilgisayar modeline uyumlu bir adaptör alarak şarj ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde teknolojik aletleri şarj eden adaptörler, enerjinin kısa süre içerisinde aktarılması prensibi üzerine çalışır. Birkaç dakika içerisinde cihazları tam seviyede dolduran adaptörler, zamanın ve enerjinin verimli kullanılmasını sağlar. Trendyol aracılığıyla beğenilere sunulan seçenekleri inceleyebilir, bütçe dostu fiyatlar üzerinden güç ürünleri satın alabilirsiniz.

Taşınabilir Güç Ürünleri İndirim Avantajları

Teknolojik aletlerin sağlıklı bir şekilde çalışabilmeleri için uyumlu olan aksesuarların tercih edilmesi gerekir. Elektrik enerjisini aktaran ve bu sayede şarj olmalarını sağlayan güç ürünleri modelleri bulunur. Android, iOS gibi farklı işletim sistemine sahip olan cihazlar için özenle tasarlanan modeller bulunur. Ürünlerin bağlantı girişleri ve sahip oldukları güç birimi birbirinden farklıdır. Hızlı bir şekilde şarj sağlayan cihazlar, yüksek enerji kapasitesine sahiptir. Portatif bir tasarıma sahip olan seçenekler, teknolojik araçların özel kutularında veya kol çantasında taşınabilir. Güç kaynağına erişiminizin olduğu her yerde teknolojik aletlerinizi şarj edebilirsiniz. Taşınabilir olan kaynaklar arasında yer alan powerbank seçenekleri, pratik kullanım sunan portatif modellerdir. Priz gereksinimi duymadan cihazları şarj etmeniz için uygundur. Taşınabilir batarya olarak da bilinen seçenekler, cihazlarınızı hareket halindeyken bile şarj etmenizi sağlar. Cihazı aktif hale getirebileceğiniz bir açma kapama düğmesi bulunur. Şarj dolumunu başlatmak için aktif hale getirmeniz gerekir. Bu aksesuarları şarj edip tam dolum sağlamanız halinde uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Prize bir adaptör aracılığıyla taşınabilir şarj cihazlarının tam dolumunu yaptıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Type-C ve USB gibi farklı girişlere sahip olan seçenekler bulunur. Bağlantı yapısını kişisel iletişim aracınıza göre seçebileceğiniz modeller arasında çoklu girişe sahip olanlar da mevcuttur. Bu ürünler aynı anda birden fazla teknolojik aleti şarj etme fırsatı sunar. Yüksek çıkış sayısına sahip olan modeller teknolojik cihazlardan tam verim almanıza yardımcı olur. Aynı anda telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazları şarj etmenizi sağlar. Kullanışlı özelliklere sahip olan modeller güç kaynaklarından bağımsız bir şekilde cihazları şarj etmesi nedeniyle beğeni toplar. Yürürken çantanıza bu ürünleri yerleştirebilir, cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Yüksek kapasiteye sahip olan türleri inceleyerek ihtiyaçlarınıza, iletişim aracınıza uygun olan kaynağı satın alabilirsiniz. Telefonlarınız için satın alabileceğiniz farklı şarj aleti tasarımları bulunur. Bulunduğunuz bölgedeki enerji kaynaklarıyla uyumlu çalışan alternatifleri tercih edebilirsiniz. Ürünleri satın alırken güç ürünleri indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. İndirim dönemleri, uygun fiyatlar üzerinden alışveriş yapmanızı sağlar. Trendyol aracılığıyla zengin çeşitlilik sunan seçenekleri inceleyebilir, uygun olan modeli satın alabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçlar İçin Güç Ürünleri Kampanya Fırsatları

Şarj aletlerini bağlamak için bir kabloya gereksinim duyulur. Kablolar, farklı giriş noktalarıyla uyumlu bir şekilde tasarlanır. Farklı renk alternatifleriyle de çeşitlilik sunar. Kabloları korumak ve ömürlerini uzatmak için kablo aksesuarları kullanabilirsiniz. Kabloların ucuna takabileceğiniz koruyucu aparatlar bulunur. Kıvrılma, bükülme ve kopma gibi durumlara karşı koruma sağlayan seçenekler, kablolarda kopukluk yaşanmasını önler. Şarj aletlerinden bağımsız olarak alabileceğiniz kablolar da bulunur. Lightning kabloları, telefon gibi akıllı cihazları bilgisayara bağlamanıza yardımcı olur. Şarj etme ve veri aktarımı gibi çeşitli ihtiyaçların karşılanmasını sağlar. Spiral şeklinde tasarlanan ve kabloların korunmasını sağlayan aksesuarlar estetik bir görünüme sahiptir. Mavi, siyah, beyaz ve kırmızı olmak üzere farklı renk çeşitleri bulunur. Beğenilerinize hitap eden seçeneği farklı alternatifler arasından bulabilirsiniz. Şarj etme amaçlı olarak kullanabileceğiniz çeşitleri inceleyebilir, amacınız doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. Avantajlı güç ürünleri kampanya fiyatları beğendiğiniz seçeneği satın alabilirsiniz. Her cihaz için uygun farklı alternatifler bulunur. Ürünlerin çeşitliliği seçim konusunda özgürlük sunar. İhtiyaç duyduğunuz ekipmanı rahatlıkla bulmanıza yardımcı olur. Kamera, telefon, bilgisayar ve tablet gibi birbirinden farklı elektronik cihazlar için uygun alternatifler bulunur. Yüksek kapasiteye sahip olan alternatifler teknolojik cihazlarınızın güç dengesini korumanıza yardımcı olur. Elektrik kaynaklarından alınan enerjiyi ileterek cihazların çalışabilir şekilde güç toplamasını sağlar. Kaliteli malzemelerin kullanımıyla tasarlanan seçenekleri inceleyebilir, cihazlar arası veri aktarımı amacıyla farklı portlara sahip olanları da temin edebilirsiniz. Uygun fiyatlar üzerinden satın alabileceğiniz ürünleri uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Tam verim almanızı sağlayan tasarımlar aracılığıyla cihazınızı dilediğiniz her yerde şarj edebilirsiniz. Akıllı cihazlar ve kameralar için özel olarak tasarlanan türleri inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz seçeneği bulabilirsiniz. Trendyol’dan farklı alternatiflere göz atabilir, alışverişinizi uygun fiyatlar üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Uygun Güç Ürünleri Fiyat Aralıkları

Teknolojik cihazlar için tercih edilen aksesuarların, cihazla uyumlu olması gerekir. Bunun nedeni her cihazın slot girişinin farklı olmasıdır. Doğru bir alışveriş yapmak için ürünleri incelerken hitap ettikleri cihaz grubuna dikkat etmek önemlidir. Şarj cihazı, adaptör veya kablo satın alırken seçenekleri inceleyebilir, cihazınızla uyumlu modelleri satın alabilirsiniz. Kaliteli tasarıma sahip olan seçenekler aracılığıyla cihazlarınızı güvenle şarj edebilirsiniz. Alışveriş esnasında dikkat edilen detaylardan bir tanesi de fiyat aralıklarıdır. Alışverişin belirleyicisi olan güç ürünleri fiyat aralıkları her aksesuar için farklılık gösterir. Araç içinde kullanabileceğiniz taşınabilir ürünler vardır. Seyahat ederken tablet ve telefonları şarj etmek için bu seçenekleri tercih edebilirsiniz. Kablosuz şarj deneyimi sunan aksesuarlar, tam olarak hizalanmış mıknatıslarıyla öne çıkar. Telefonlarda uygun olan noktaya yerleştirilen ürünler, kablo gereksinimi duymadan şarj dolumu yapar. Dijital göstergeli olarak tasarlanan alternatifler farklı amper ve volt değerleri üreterek tüm teknolojik gereçleri şarj etme imkanı sunar. Telefon, akıllı saat ve tabletleri şarj etmek için ideal özelliklere sahiptir. Beğendiğiniz aksesuarla ilgili yazılan güç ürünleri yorum kısmına göz atarak ürünle ilgili araştırma yapabilirsiniz. Ürünleri kullananların fikirlerini öğrenebilir, kapasitelerini de değerlendirebilirsiniz. Telefon, tablet, dizüstü bilgisayar ve notebook gibi cihazlarınız için ihtiyaç duyduğunu ürünleri uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Şarj ve veri aktarımı gibi çeşitli ihtiyaçları karşılamak için güç ürünleri tavsiye edilir. IOS, Android ve Windows işletim sistemleriyle uyumlu olarak tasarlanan farklı teknolojik cihazlar bulunur. Elinizde bulunan cihazın işletim sistemine ve slot girişlerine uygun alternatifleri tercih etmeniz önemlidir. Her türlü akıllı cihaz için farklı alet bulunur. Trendyol aracılığıyla beğenilere sunulan seçenekleri inceleyebilir, cihazınızla uyumlu olarak çalışan alternatifi satın alabilirsiniz.